Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım inşallah çok saol peloşum
valla peloş daha öncede doktora gitmiştim oda direk tüp diyoya
yaş geçiyomuş :))bakalım MEVLA neyelerse güzel eyler ben ona sığındım

selam canım hoşgeldin nasılsın...amin inş hepimiz güzel haberler verelim hayırlısıyla...rabbim yüzlerimizi güldürsün inş...

ben artık yavaş yavaş ümüdimi kkesmeye başladım 4 senedir her ay bekliyorum olmuyor ben 1veya 2 sene araverip tüp bebeye gitmeye karar aldım beklemek nekadar zor olsada bekliyeceyim allah hepimizin sabrını versin

valla canım bende 10 yıldır bekliyorum beklemek çok zorda demekki nasibimizde bu varmış
allahım yardımcımız olsun

selam canım hoşgeldin nasılsın...amin inş hepimiz güzel haberler verelim hayırlısıyla...rabbim yüzlerimizi güldürsün inş...

az önce eczaneye indim troid ilacımı almaya gebelik testide aldım :)) eee adet yerini bulsun yaptım tabiki tek çizgiiii :))
daha çok erken değil mi kelebek?
canımcım yaa,rabbim şifa versin,inşallah senin korktuğun gibi kötü bişeyler değildir,inşallah bebeğin gelmeden önce rahminin temizlenme işlemidir
öpüyorum seni.
teşekkür ederim peloşum,ben de seni öpüyorum.
ay hadi inşallah yaaaa,inşallah geç döllenmedir,heyecanla bekliyoruz
inşallah kızlar.hepimiz artık o bekleyenler listesinden çıkalım.bebiş bekleyen listesine ve sonrasında anneler listesine girelim.
inşallah selinacım,bekleyen listesinde kimse kalmasın inşallah.

niye ki,yoksa sen bizi tanıyon mu

oplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 5 ziyaretçi)
ebrar_53 pelin67+ DerinSu+ sdo kardelen5233+ banu145145+ kardelen49+ SeLiNa23+

hoşgeldiniz hanımlar
kardeloşum gittimi misafirin canım ?nasılsın herşey yolunda inşallah
derinim canım inşallah pazar günü değerin yüksek çıkarda bol bol coşarız canom

amin cano yaa inşallah duanda unutma beni olurmu valla bilmem temizleniyomu yoksa tamamenmi bitecek bebek hayalleri
ALLAHIM hayırlısını versin neyapalım nasip

Ayy heyecanlandım inşallah geç döllenmedir gelişmeleri takip ediyoruz merakla

Canım benim konuştuk gerçi seni o kadar iyi anlıyorumki.Hergün bi yerimizden bişey çıkıyo.Bebek olmuyo zaten bide bedenimiz hergün bi arıza veriyo.Kul sabır istedikçe Allah daha çok sınarmış dediler bugün bi yere gitmiştim orda.Duayımı yanlış ediyoruz anlamadımki

Diğer kızlar nasılsınız

canım inşallah çok saol peloşum
valla peloş daha öncede doktora gitmiştim oda direk tüp diyoya
yaş geçiyomuş :))bakalım MEVLA neyelerse güzel eyler ben ona sığındım

valla canım o zaman bu doktorlara gözlük vermek lazım ne yaş gecmesi ya amin dedigin gibi eboşum rabbimize sıgınmamız lazım doktorlar kendi kafalarına göre şeyler söylüyo...

ben iyiyim canım çok şükür.sen nasılsın.özledik valla senide uzun kalmıyosun artık.

canım çok saol ALLAH razı olsun nerde yanlış yapıyoruz anlamış değilim ama biliyorumki MEVLAMIN sevdiği kullarındanız
inşallah hepsi geçip giderde bugünleri tebessümle anarız

ben iyiyim canım çok şükür.sen nasılsın.özledik valla senide uzun kalmıyosun artık.

of sorma selinam 3 gün önce güneşlikleri yıkadım hala ütüyemedim düşün bu ara yoğunluk var ama fırsat buldukça girmeye çalışıyorum bende sizi özlüyorum

amin cano yaa inşallah duanda unutma beni olurmu valla bilmem temizleniyomu yoksa tamamenmi bitecek bebek hayalleri

töbe de ablam yaa.Allah korusun.inşallah rahim temizleniyodur ve bebişlere koca bir yer açılacaktırrr.

valla canım o zaman bu doktorlara gözlük vermek lazım ne yaş gecmesi ya amin dedigin gibi eboşum rabbimize sıgınmamız lazım doktorlar kendi kafalarına göre şeyler söylüyo...

peloşum güldürdün beni canım ALLAHDA seni güldürsün
ya valla aslına bakarsan dıştan yaşımı göstermiyorum belki ama içime baksan yaşımdanda yaşlı :))
RABBİM hepimize şifa versin canım
sende lütfen olumsuz düşünme inşallah hamilesindir bu ay 3 hamiş çıkar

Canım ebusum nolur hıcbıseye canını sıkma konustk ztn bitanem.bak benım icimden bunda bı hayır oldugu gecıyor dualarım senınle kuzum hersey temız cıkıck bak gorursun.
Kızlar cok özur dılerım.herkes test saatını bıldıgı ıcın telefonda kaldm snrada namazımı kıldım...anca gelebıldım...test sonucu 6.34 banuşun dedıgı gbi.baska bı hastanede yptryorm ben oranın doktoru şüphelı dedı ıste.yarnda kendı doktoruma gtcem tam kesn bsy yok canlarım benım.guzel dualarınız ıcın Allah razı olsun.

of sorma selinam 3 gün önce güneşlikleri yıkadım hala ütüyemedim düşün bu ara yoğunluk var ama fırsat buldukça girmeye çalışıyorum bende sizi özlüyorum

oy oy bayram temizliği hee.valla benimde bi salon perdeleri kaldı.sözde geçen gün kociş gelince yıkayıp ona astıracaktım ama oda hastaydı o gün.yarın yada pazar yaparım inşallah onuda geriye bişey kalmıcak.

evet canım,gitti,bende bu günü tamamen dinlenmeye ayırdım
iyiyimdir inşallah canım,görüntü olarak her şey normal
temizleniyodur o,ben öyle düşünüyorum.

evet,bende öyle duymuştum,rabbim sabır ver dedikçe aynen öyle olurmuş.
nasılsın kardelencim,görüşemiyoz epeydir.

töbe de ablam yaa.Allah korusun.inşallah rahim temizleniyodur ve bebişlere koca bir yer açılacaktırrr.
töbe canım töbe ALLAHIM korusun elbetteki ama bu doktorlar insanları çok korkutuyolar ya tam açıklamada yapmayınca insan tedirgin oluyo
inşallah yeterki herşey yolund olsunda

canımsın kuzum çok saol inşallah hayırlara vesile olur nebiliyim vardır hikmeti diyorum
sende iyi düşün belkide geç döllenme ve değerin yükselcek canım yaa hayırlısıyla

canım iyi yapmışsın boşver dinlen yaa hiçbişeyi düşünme haftasonu eşin yapar senin dikkat etmen gerek
inşallah canom yaa öyledir nebiliyim budoktorlar niye böyle
bide aşılama yapmam diye direniyoya onada gıcık oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…