Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ay ne hamaratsınız yaaaaaaaa
kız yalan söylemiyom,yeminle sabah senden alıntı aldım sandım,sonra baktım cevap yazarken almamışım,sonra da msn de bekledim,belki gelirde konuşuruz diye,gelmeyince sonra konuşuruz diye tekrar topiğe bişey yazmadım.
biliyorum bahane dicen de böyle işte

:2::2:
hayır canım tanımıyorum ama netten takip ediyorum ama yazdıklarınızda hep kendimide bulduğum için tanıyor kadar oldum nerdeyse

güldürübildiysem ne mutlu bana amin canım cok sagol...he eboşum ona bakarsan bende icten yaşlıyım:))bu umutsuzluk degil canım ya icime doguyo olmadı bu ay ben iki hamileligimde de oldugunu anlayıp test almıştım bu sefer test almak icimden gelmedi ama yinede hayırlısı olsun...

evet canım görüşemiyoruz.Ben bildiğin gibi sen anlat nasıl geçiyor

:2::2:

hayır canım tanımıyorum ama netten takip ediyorum ama yazdıklarınızda hep kendimide bulduğum için tanıyor kadar oldum nerdeyse

hımmmmm,demek öyle.
hoş geldin o zaman aramıza.
bizde burdaki arkadaşlarımızda hep kendimizi bulduğumuzdan böyle canciğer arkadaş olduk işte.

amiiiiiiiiiiiiiin kardelenim,allah razi olsun insallah.rabbim seninde yavrunu kucagina almani nasip etsin..

ALLAHIM kabul eder İNŞALLAH garibe hayırlı saglıklı evlatlar nasib eder İNŞALLAH AMİN

amin aleynacim,allah razi olsun,hepmize insallah.

canim benim sorunun ne oldugunu bilmiyorum ama,inan zaman herseyin ilaci,uzme kendini,hersey olacagina varir.allah yar ve yardimcin olsun..

ebrarim uzme kendini,olanda hayr vardir.insallah yasadigin bu olay guzel seylere vesiledir..iyi dusunelim canim,iyi seylerede vesile olsun..dilerim rabbim en yakin zamanda yuzunu guldursun,yuvani senlendirsin..

ay insallah pazar gunude pozitif olur,rabbim sevindirsin derinimizi..

derinim hayrli olsun insallah.dilerim rabbim pazar gunude sevindirsin,degerin kat kat artsin insallah pazara kadar..

Oh ne guzel kalabalıgız canlar hosgeldınız...ebusum ya ne yas gecmesı cnm benım görmesek yutturacaklar.33 yas ne ki kız deli.doktorlarda ıste acele edelım dıye öyle dyolar..ıns hersey cok guzel olcak cnm arkadasm benım.
Kıs kardeloşum uyuyabilme ihtimalını dusunerek cgrı atmadm cano gelmşsn hosgeldın.

onemli degil canım hoşgeldin...derinim inş degerin yükselir ve pazartesi günü halay cekeriz topikte... güzel haberler almaya cok ihtiyacımız var hayırlısıyla....

bilemiyorumm artıkk neyseeeeeeeee. alınganlığım üstünde herhaldeee.

hımmmmm,demek öyle.
hoş geldin o zaman aramıza.
bizde burdaki arkadaşlarımızda hep kendimizi bulduğumuzdan böyle canciğer arkadaş olduk işte.

teşekkür ederim canım sağol daha yeniyimya biraz zor takip edip yazıyorum kusura bakmayın canım

amin canımcım aminnnnnnn
uyuyodum canım,sağol düşüncen için,mişim gelince uyandım,tel den bi bakim dedim,eboşumu üzgün görüp,senin haberi de okuyunca gelmek istedim.
şimdi kociş beni ayakta gördüğü için yemek bekliyo
bilemiyorumm artıkk neyseeeeeeeee. alınganlığım üstünde herhaldeee.

ay öpimde geçsin cano

canlar desteğiniz moraliniz için çok saolun
GARİBİM ALLAH razı olsun canım inşallah iyi şeylere vesile olur nebiliyim herşeyden korkuyo insan
PELOŞUM dur bkalım canım belli olmaz inşallah vardır süpriz olur sana
DERİNİM canım arkadaşım saol yaa güzel düşüncelerin için valla dıştan bişey yokda içten pek öyle değilim biliyon zaten bu sıkıntılar mahvetti bizi hepimizde aynıyız aslında

arkadaşlarım çok saolun yaa moral verdiniz

Amin pelınım,amin kızlar yükselir ins...ne bılım cok düşün bı deger ins hayırlısı.yarın gtcem.pazar yada pazartesı yaptırır heralde test...şuanda da cok agrm var kızlar ya.bı ara gecer gıbı oldu smdı hele karnım komple sankı resmen sökülcek hof.

şimdi çıkıyorum sonra gene girmeye çalışacağım kızlarkendinize iyibakın şansınız açık olsun

canım benim sende sagol moral verebildiysek ne mutlu bize...eboşum bilmiyorum ya hayırlısı olsun rabbim en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürür inş...

kızlar ben cıkıyorum biraz işim var sonra görşürüz inş hepinizi öpüyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…