Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kızlar derinle konuştum kan testiiiiiiiiiiii pozitiffffffffffffffff yalnız bir durum var 6.34 çıkmış şüpheli demiş doktor pazar tekrar baktırıcak ama bence geç döllenme diyorum inşallah pazar günü parti var topikte inşallahhhhh.

ayy Rabbim yardım etsin inşallah geç döllenmedir ya.Allahım güldürsün yüzünü derinimin.inşallah canlar pazar günü halayla coşarız.dualarımızdasın derinim.

Kızlar derin şu anda telefon trafiği yaşıyor birazdan gelicem dedi hepinize selam söyledi.
Ebuş müsaitsen çağrı yapsana bana seni arıyım.

aminn ablacım inşallah bunlarda geçicekk.neler geçmiyoki delip geçiyor ama geçiyor işte.Allahım dermansız dert vermesin hiçbirimize.Allah büyük elbet bi gün gelicek inşallah..Allah sendende razı olsun ablacımm.kalbinin güzelliği gibi evlatlar versin inşallah en kısa zamanda.amiiiiiin
evet canım delip geçiyo malesef hayırlısı olsun RABBİM dermansız dert vermesin tek dileğim şuanda bu
sizlerede öyle kuzum saolasın
Canım ya o kadarmı kasmışsın kendini yazık valla hayatımıza neler yapıyoruz of beee bende tüpbebek yumurta toplama günü elim tutmamıştı imza bile atamamıştım düşün yani Allahım duysun sesimizi inşallah biran önce hayırlı sağlıklı bir evlat versin.

ah canım yaa işte doktor işi hep kasıyo beni napalım nasip
inşallah kuzum inşallah
derinim nasıl sevinçlimi canım

selam hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben pek iyi değilim bugün doktor gittim .bugün 10. günüm adetimde ve hala devam ediyo .2 gün kesilmişti hatta polene başlıycaktım bu sabah kalktım pıhtılı gelmeye başladı bende çok korktum doktora gittim öğleden sonra muayene etti rahim duvarında düzensizlik var dedi bu kanamadanda olabilir başka bişeyde olablir dedi .doktorun dediği sanki düşük yapmışsın yada miyom varmışda o düşmüş gibi gözüküyo dedi .ilaç verdi kanamayı kesmek için .tamamen kesilince tekrardan gel bakalım dedi .gözüken şey kanmadanmı yoksa başka bir sorunmu var .çok canım sıkıldı kızlar yaa nolur dua edin kötü bişey olmasın inanın kafayı yiycem yani .artık çok yoruldum :KK43::KK43:bıktım diyemiyorum ALLAHIMIN gücüne gider ama gerçekten çok sıkıldım yaa .bide dediki neden tedavi olmuyosun bende dedim düşünüyorumda olmadı filan şuanda zaten bu sorunu çözmeden tedavi olmaz dedi .dedim aşılama yaptırsak olmazmı hiç yanaşmadı direk tüp diyo zaten kendide tüpbebek doktoru .yaşın geçmiş 22 yaşında olsan aşılama yapalım ama diyo 33 yaşındasın ve boşa zaman kaybı diyo ya anlamıyorum ben bu işi yani ne farkeder birkez aşılama denesek enazından .artık doktor görmekten bıktım usandım .kimse halden anlamıyo .bende farkındayım yaım geçti ama ne olurki sanki 1 kez aşılama yapsak .offf kızlar aslında şuanda hiçbişey umrumda değil tek isteğimin şu sorunun hallolması .hadi çocuğumuz olmuyo bari sağlığımızdüzgün olsa ahh .artık eşimden utanıyorum yaa sorunum hiç bitmiyoki yaş geçiyo hergün yeni bişey çıkıyo .böyle işte arkadaşlarım şuan mal mal düşünüyorum nolcak diye .kader kader :KK14::KK14::KK14:
dualarınızda beni unutmayın nolur önemli bişey olmasın :18:
selam canım ya üzme kendini lütfen kıyamam sana kötü bişey yoktur inş ara sıra olabiliyo oyle...valla eboşum benide duygulandırdın ya rabbim inş en kısa zamanda melegini gönderir sana inan her zman dualarımdasın...inş doktora gittiginde her şey yoluna girmiş olcak canım...hem yaşında ne varmış ya doktorda sacmalamış benim eltimin kardeşi var senden yaşı buyuk ücüncü aşılamayı yaptırıyo başka bir doktora daha danışıın bence ama inş hic birine gerek kalmadan rabbim yüzünü güldürür canım...
Pelin nasılsın canım adet tarihin ne zaman inşallah olmuştur bu ay ateşin kaç canım.
iyiyim canım sagol sen nasılsın adet tarihim yarın ama ben akşama olurum kesin belirtiler başladı cünkü...
selam peloşum hoşgeldin canım
valla napıyım uzandım size yazıyorum işte
sen nasılsın demek belirtiler başladı hayırlısı olsun inşallah
iyiyim eboşum...evet canım başladı ben anlıyorum zaten bu ay nasip olmadı inş bidaki ay olur hayırlısıyla...
selam canım.bende gonal-f ve pregly çatlama iğnesi kullanmıştım temmuzda.ve bu saydığın belirtiler bendede olmuştu.öncedende olurdu ama iğnelerde aşırı oluyordu.meme uçları kopucak kadar acıyodu.şişliği aşırıydı.alttaki yazında idrar testi yaptığını okudum.zaten aşılamda en erken 14.cü gün kanda çıkıyor.bugun idrarda çıkmaması çok normal.inş pazartesiye kadar regl olmazsın ve hamilesindir canım.

a.selam abla ya.hayır olsun inşallah kötü bişey değildir dur bakalım abla ilaçlarını kullan bi dahaki muayenede güzel haberler alırsın inşallah.ona göre olmazsa tekrar tüp bebek tedavisine başlarsın.biliyorum yoruldun sıkıldın ama belki bu sefer olucak.Rabbim inşallah hiçbirşeye gerek bırakmadan nasib eder.her zaman dualarımızda ilk sıradasın ablacım.üzülme lütfen.seni çok seviyoruz bizzz.

derinim gelmemiş daha merak ettim ya.bu saate sonuç kalmaz herhalde hayırlısıyla gelsin inşallah.

pelincim ateşin bugun kaç çıktı canım?

selam canım nasılsın...ateşim 36.4 cıktı selinacım yani kırmızılar geliyo belirtilerde başladı zatan inş derinimden ve senden güzel haberler alırız hayırlısıyla....

kızlar bu arada gec yazdım ama k.k ya da benim internet cok yavaş yine ya sinir oldum...

evet canım delip geçiyo malesef hayırlısı olsun RABBİM dermansız dert vermesin tek dileğim şuanda bu

inşallah kuzum inşallah
Sesinde büyük bir heyecan var ama korkuda var tam sevinmek istemiyor şimdi Allah yardımcısı olsun inşallah güzel haberler alır.

Kızlar derinle konuştum kan testiiiiiiiiiiii pozitiffffffffffffffff yalnız bir durum var 6.34 çıkmış şüpheli demiş doktor pazar tekrar baktırıcak ama bence geç döllenme diyorum inşallah pazar günü parti var topikte inşallahhhhh.

ayyyy cok sevindim ya inş gec döllenmeden dolayı öyle cıkmıştır...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin... inş pazarteside degerin yüksek cıkar ve halay cekeriz derinim...:KK49::KK49::KK49:

selam canım ya üzme kendini lütfen kıyamam sana kötü bişey yoktur inş ara sıra olabiliyo oyle...valla eboşum benide duygulandırdın ya rabbim inş en kısa zamanda melegini gönderir sana inan her zman dualarımdasın...inş doktora gittiginde her şey yoluna girmiş olcak canım...hem yaşında ne varmış ya doktorda sacmalamış benim eltimin kardeşi var senden yaşı buyuk ücüncü aşılamayı yaptırıyo başka bir doktora daha danışıın bence ama inş hic birine gerek kalmadan rabbim yüzünü güldürür canım...

iyiyim canım sagol sen nasılsın adet tarihim yarın ama ben akşama olurum kesin belirtiler başladı cünkü...

iyiyim eboşum...evet canım başladı ben anlıyorum zaten bu ay nasip olmadı inş bidaki ay olur hayırlısıyla...

selam canım nasılsın...ateşim 36.4 cıktı selinacım yani kırmızılar geliyo belirtilerde başladı zatan inş derinimden ve senden güzel haberler alırız hayırlısıyla....

kızlar bu arada gec yazdım ama k.k ya da benim internet cok yavaş yine ya sinir oldum...

hayırlısı canım inşalllah ya.hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.bende bugun kocişe ilaç aldıydım testte aldım.pazar yada pazartesi sabah yapıcam.tabii kırmızılar gelmezsee.:18::18:

inşallah kuzum inşallah
Sesinde büyük bir heyecan var ama korkuda var tam sevinmek istemiyor şimdi Allah yardımcısı olsun inşallah güzel haberler alır.

ayyyy cok sevindim ya inş gec döllenmeden dolayı öyle cıkmıştır...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin... inş pazarteside degerin yüksek cıkar ve halay cekeriz derinim...:KK49::KK49::KK49:
İnşallah canım hepimiz dua edelim.
hayırlısı canım inşalllah ya.hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.bende bugun kocişe ilaç aldıydım testte aldım.pazar yada pazartesi sabah yapıcam.tabii kırmızılar gelmezsee.:18::18:
Hadi selina sıra sende inşallah güzel haberler alalım bu ay hepinizden.

amin selinacım amin derinimden güzel haber aldık inş sendende alırız hayırlısıyla...inş gelemz kırmızıların ve testinde cift cizgiyi görürüsün rabbim yüzümüzü güldürüsn...

canım arkadaşım çok saol güzel düşüncelerin için inşallah herşey iyi olur nebiliim korkuyorum işte .valla peloşum doktorlar umut kırmaya bayılıyolar yaa bende anlamadım nolur sanki birkez aşılama denesek .herşey para olmuş malesef

evet canım bende konuştum hayırlısı olsun yaa inşallah geç döllenmedirde coşarız topic olarak

amin selinacım amin derinimden güzel haber aldık inş sendende alırız hayırlısıyla...inş gelemz kırmızıların ve testinde cift cizgiyi görürüsün rabbim yüzümüzü güldürüsn...

inşallah kızlar.hepimiz artık o bekleyenler listesinden çıkalım.bebiş bekleyen listesine ve sonrasında anneler listesine girelim.

selam kızlar hepinize iyi akşamlar artık ensonunda eve neti bağlatabildim meyerse leptopta arıza varmışkızlar sizlerden böylemutlu haberleraldıkça çok seviniyorumallah sağsalim sonuna getirsin ben sizleri sürekli takipteyim kızlar iyi habrlerinizi bekliyorum:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

selam kızlar hepinize iyi akşamlar artık ensonunda eve neti bağlatabildim meyerse leptopta arıza varmışkızlar sizlerden böylemutlu haberleraldıkça çok seviniyorumallah sağsalim sonuna getirsin ben sizleri sürekli takipteyim kızlar iyi habrlerinizi bekliyorum:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

selam hoşgeldin canım sende güzel haberler ver inşallah

canım arkadaşım çok saol güzel düşüncelerin için inşallah herşey iyi olur nebiliim korkuyorum işte .valla peloşum doktorlar umut kırmaya bayılıyolar yaa bende anlamadım nolur sanki birkez aşılama denesek .herşey para olmuş malesef

evet canım bende konuştum hayırlısı olsun yaa inşallah geç döllenmedirde coşarız topic olarak
canım hic üzme kendini allahımın izniyle her şey yolunda gitcek inş...evet eboşum ya bence başka bir doktora daha gidin belki o doktor aşılama konusunda daha güzel şeyler söyler...

dua ediyorum canım etmezmiyim inş...

selam hoşgeldin canım sende güzel haberler ver inşallah

ben artık yavaş yavaş ümüdimi kkesmeye başladım 4 senedir her ay bekliyorum olmuyor ben 1veya 2 sene araverip tüp bebeye gitmeye karar aldım beklemek nekadar zor olsada bekliyeceyim allah hepimizin sabrını versin

X