Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

oy oy bayram temizliği hee.valla benimde bi salon perdeleri kaldı.sözde geçen gün kociş gelince yıkayıp ona astıracaktım ama oda hastaydı o gün.yarın yada pazar yaparım inşallah onuda geriye bişey kalmıcak.

ay ne hamaratsınız yaaaaaaaa
kız yalan söylemiyom,yeminle sabah senden alıntı aldım sandım,sonra baktım cevap yazarken almamışım,sonra da msn de bekledim,belki gelirde konuşuruz diye,gelmeyince sonra konuşuruz diye tekrar topiğe bişey yazmadım.
biliyorum bahane dicen de böyle işte

:2::2::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
daha çok erken değil mi kelebek?

canımcım yaa,rabbim şifa versin,inşallah senin korktuğun gibi kötü bişeyler değildir,inşallah bebeğin gelmeden önce rahminin temizlenme işlemidir
öpüyorum seni.

teşekkür ederim peloşum,ben de seni öpüyorum.

ay hadi inşallah yaaaa,inşallah geç döllenmedir,heyecanla bekliyoruz:KK9::KK9::KK9:

inşallah selinacım,bekleyen listesinde kimse kalmasın inşallah.

niye ki,yoksa sen bizi tanıyon mu:KK23:

hayır canım tanımıyorum ama netten takip ediyorum ama yazdıklarınızda hep kendimide bulduğum için tanıyor kadar oldum nerdeyse:KK3:

peloşum güldürdün beni canım ALLAHDA seni güldürsün
ya valla aslına bakarsan dıştan yaşımı göstermiyorum belki ama içime baksan yaşımdanda yaşlı :))
RABBİM hepimize şifa versin canım
sende lütfen olumsuz düşünme inşallah hamilesindir bu ay 3 hamiş çıkar

güldürübildiysem ne mutlu bana amin canım cok sagol...he eboşum ona bakarsan bende icten yaşlıyım:))bu umutsuzluk degil canım ya icime doguyo olmadı bu ay ben iki hamileligimde de oldugunu anlayıp test almıştım bu sefer test almak icimden gelmedi ama yinede hayırlısı olsun...

evet canım,gitti,bende bu günü tamamen dinlenmeye ayırdım
iyiyimdir inşallah canım,görüntü olarak her şey normal

temizleniyodur o,ben öyle düşünüyorum.

evet,bende öyle duymuştum,rabbim sabır ver dedikçe aynen öyle olurmuş.
nasılsın kardelencim,görüşemiyoz epeydir.

evet canım görüşemiyoruz.Ben bildiğin gibi sen anlat nasıl geçiyor

:2::2::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

hayır canım tanımıyorum ama netten takip ediyorum ama yazdıklarınızda hep kendimide bulduğum için tanıyor kadar oldum nerdeyse:KK3:

hımmmmm,demek öyle.
hoş geldin o zaman aramıza.
bizde burdaki arkadaşlarımızda hep kendimizi bulduğumuzdan böyle canciğer arkadaş olduk işte.:KK19:

anammmmmmmmmmmmmmmmmmmm,koskoca iki günde tek özleyen sensin sanırım,tüm kızlara kocaman bi hıh çektim,onlar bilir o resmi.
misafirimi az önce yolculadık canım,bende yatmadan bi bakayım dedim ama kimse yok.
dua yapılacağını biliyodum,misafir olarak bakmıştım ama kesinlikle mümkün değiildi,bende amin diyeyim dedim.

hiç biriniz yok karnım ağrıyo adetim geliyo,yok şöyle oluyorum demeyin kızlar,karın ağrısı olabiliyo,benim daha hala oluyo arada.
başka belirtilere de takılmayın,lütfen takılmayın,kendinizi boşa üzmeyin,tecrübeyle sabit.
bende hala tık yok.
her şey yolunda giderse böyle çok iyi aslında,inşallah böyle olur diyorum artık.

rabbim okunan ayetler hürmetine garip arkadaşımızın garipliğini bi an önce gidersin inşallah,bütün isteyenlere de en kısa zamanda hayırlı,sağlıklı,bütün uzuvları tastamam evlatlar nasib etsin inşallah.

amiiiiiiiiiiiiiin kardelenim,allah razi olsun insallah.rabbim seninde yavrunu kucagina almani nasip etsin..

ALLAHIM kabul eder İNŞALLAH garibe hayırlı saglıklı evlatlar nasib eder İNŞALLAH AMİN

amin aleynacim,allah razi olsun,hepmize insallah.

Merhaba kızlarr,Cumanız mübarek olsun cümleten...
Duaya yetişiyim dedim ama dün yapılmış galiba Rabbim kabul etsin inşaallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Garibimize...
Derinim sen hala test yaptırmadın mı cnm ben meraktan çatladım çatlıcam sen nasıl dayandın:S
Neyse canlar ben çıkmak zorundayım geçmişe de fazla bakamadım umarım herkesler iyidir,ben iyi değilim üç-dört gündür sinir stres had safhada ve gerçekten insan çok etkileniyormuş birde hastayım üzerinize afiyett ohhh...
Çok uzattım Rabbime emanetsinz hepinizi öpüyorum görüşmek üzere...

canim benim sorunun ne oldugunu bilmiyorum ama,inan zaman herseyin ilaci,uzme kendini,hersey olacagina varir.allah yar ve yardimcin olsun..

selam hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben pek iyi değilim bugün doktor gittim .bugün 10. günüm adetimde ve hala devam ediyo .2 gün kesilmişti hatta polene başlıycaktım bu sabah kalktım pıhtılı gelmeye başladı bende çok korktum doktora gittim öğleden sonra muayene etti rahim duvarında düzensizlik var dedi bu kanamadanda olabilir başka bişeyde olablir dedi .doktorun dediği sanki düşük yapmışsın yada miyom varmışda o düşmüş gibi gözüküyo dedi .ilaç verdi kanamayı kesmek için .tamamen kesilince tekrardan gel bakalım dedi .gözüken şey kanmadanmı yoksa başka bir sorunmu var .çok canım sıkıldı kızlar yaa nolur dua edin kötü bişey olmasın inanın kafayı yiycem yani .artık çok yoruldum :KK43::KK43:bıktım diyemiyorum ALLAHIMIN gücüne gider ama gerçekten çok sıkıldım yaa .bide dediki neden tedavi olmuyosun bende dedim düşünüyorumda olmadı filan şuanda zaten bu sorunu çözmeden tedavi olmaz dedi .dedim aşılama yaptırsak olmazmı hiç yanaşmadı direk tüp diyo zaten kendide tüpbebek doktoru .yaşın geçmiş 22 yaşında olsan aşılama yapalım ama diyo 33 yaşındasın ve boşa zaman kaybı diyo ya anlamıyorum ben bu işi yani ne farkeder birkez aşılama denesek enazından .artık doktor görmekten bıktım usandım .kimse halden anlamıyo .bende farkındayım yaım geçti ama ne olurki sanki 1 kez aşılama yapsak .offf kızlar aslında şuanda hiçbişey umrumda değil tek isteğimin şu sorunun hallolması .hadi çocuğumuz olmuyo bari sağlığımızdüzgün olsa ahh .artık eşimden utanıyorum yaa sorunum hiç bitmiyoki yaş geçiyo hergün yeni bişey çıkıyo .böyle işte arkadaşlarım şuan mal mal düşünüyorum nolcak diye .kader kader :KK14::KK14::KK14:
dualarınızda beni unutmayın nolur önemli bişey olmasın :18:

ebrarim uzme kendini,olanda hayr vardir.insallah yasadigin bu olay guzel seylere vesiledir..iyi dusunelim canim,iyi seylerede vesile olsun..dilerim rabbim en yakin zamanda yuzunu guldursun,yuvani senlendirsin..

Kızlar derinle konuştum kan testiiiiiiiiiiii pozitiffffffffffffffff yalnız bir durum var 6.34 çıkmış şüpheli demiş doktor pazar tekrar baktırıcak ama bence geç döllenme diyorum inşallah pazar günü parti var topikte inşallahhhhh.

ay insallah pazar gunude pozitif olur,rabbim sevindirsin derinimizi..

Canım ebusum nolur hıcbıseye canını sıkma konustk ztn bitanem.bak benım icimden bunda bı hayır oldugu gecıyor dualarım senınle kuzum hersey temız cıkıck bak gorursun.
Kızlar cok özur dılerım.herkes test saatını bıldıgı ıcın telefonda kaldm snrada namazımı kıldım...anca gelebıldım...test sonucu 6.34 banuşun dedıgı gbi.baska bı hastanede yptryorm ben oranın doktoru şüphelı dedı ıste.yarnda kendı doktoruma gtcem tam kesn bsy yok canlarım benım.guzel dualarınız ıcın Allah razı olsun.

derinim hayrli olsun insallah.dilerim rabbim pazar gunude sevindirsin,degerin kat kat artsin insallah pazara kadar..

Oh ne guzel kalabalıgız canlar hosgeldınız...ebusum ya ne yas gecmesı cnm benım görmesek yutturacaklar.33 yas ne ki kız deli.doktorlarda ıste acele edelım dıye öyle dyolar..ıns hersey cok guzel olcak cnm arkadasm benım.
Kıs kardeloşum uyuyabilme ihtimalını dusunerek cgrı atmadm cano gelmşsn hosgeldın.

Canım ebusum nolur hıcbıseye canını sıkma konustk ztn bitanem.bak benım icimden bunda bı hayır oldugu gecıyor dualarım senınle kuzum hersey temız cıkıck bak gorursun.
Kızlar cok özur dılerım.herkes test saatını bıldıgı ıcın telefonda kaldm snrada namazımı kıldım...anca gelebıldım...test sonucu 6.34 banuşun dedıgı gbi.baska bı hastanede yptryorm ben oranın doktoru şüphelı dedı ıste.yarnda kendı doktoruma gtcem tam kesn bsy yok canlarım benım.guzel dualarınız ıcın Allah razı olsun.

onemli degil canım hoşgeldin...derinim inş degerin yükselir ve pazartesi günü halay cekeriz topikte... güzel haberler almaya cok ihtiyacımız var hayırlısıyla....

ay ne hamaratsınız yaaaaaaaa
kız yalan söylemiyom,yeminle sabah senden alıntı aldım sandım,sonra baktım cevap yazarken almamışım,sonra da msn de bekledim,belki gelirde konuşuruz diye,gelmeyince sonra konuşuruz diye tekrar topiğe bişey yazmadım.
biliyorum bahane dicen de böyle işte

bilemiyorumm artıkk neyseeeeeeeee. alınganlığım üstünde herhaldeee.

amiiiiiiiiiiiiiin kardelenim,allah razi olsun insallah.rabbim seninde yavrunu kucagina almani nasip etsin..

amin aleynacim,allah razi olsun,hepmize insallah.

canim benim sorunun ne oldugunu bilmiyorum ama,inan zaman herseyin ilaci,uzme kendini,hersey olacagina varir.allah yar ve yardimcin olsun..

ebrarim uzme kendini,olanda hayr vardir.insallah yasadigin bu olay guzel seylere vesiledir..iyi dusunelim canim,iyi seylerede vesile olsun..dilerim rabbim en yakin zamanda yuzunu guldursun,yuvani senlendirsin..

ay insallah pazar gunude pozitif olur,rabbim sevindirsin derinimizi..

derinim hayrli olsun insallah.dilerim rabbim pazar gunude sevindirsin,degerin kat kat artsin insallah pazara kadar..
amin canımcım aminnnnnnn
Oh ne guzel kalabalıgız canlar hosgeldınız...ebusum ya ne yas gecmesı cnm benım görmesek yutturacaklar.33 yas ne ki kız deli.doktorlarda ıste acele edelım dıye öyle dyolar..ıns hersey cok guzel olcak cnm arkadasm benım.
Kıs kardeloşum uyuyabilme ihtimalını dusunerek cgrı atmadm cano gelmşsn hosgeldın.
uyuyodum canım,sağol düşüncen için,mişim gelince uyandım,tel den bi bakim dedim,eboşumu üzgün görüp,senin haberi de okuyunca gelmek istedim.
şimdi kociş beni ayakta gördüğü için yemek bekliyo
bilemiyorumm artıkk neyseeeeeeeee. alınganlığım üstünde herhaldeee.

ay öpimde geçsin cano:KK19:

canlar desteğiniz moraliniz için çok saolun
GARİBİM ALLAH razı olsun canım inşallah iyi şeylere vesile olur nebiliyim herşeyden korkuyo insan
PELOŞUM dur bkalım canım belli olmaz inşallah vardır süpriz olur sana
DERİNİM canım arkadaşım saol yaa güzel düşüncelerin için valla dıştan bişey yokda içten pek öyle değilim biliyon zaten bu sıkıntılar mahvetti bizi hepimizde aynıyız aslında

arkadaşlarım çok saolun yaa moral verdiniz

Amin pelınım,amin kızlar yükselir ins...ne bılım cok düşün bı deger ins hayırlısı.yarın gtcem.pazar yada pazartesı yaptırır heralde test...şuanda da cok agrm var kızlar ya.bı ara gecer gıbı oldu smdı hele karnım komple sankı resmen sökülcek hof.

şimdi çıkıyorum sonra gene girmeye çalışacağım kızlarkendinize iyibakın şansınız açık olsun:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

canlar desteğiniz moraliniz için çok saolun
GARİBİM ALLAH razı olsun canım inşallah iyi şeylere vesile olur nebiliyim herşeyden korkuyo insan
PELOŞUM dur bkalım canım belli olmaz inşallah vardır süpriz olur sana
DERİNİM canım arkadaşım saol yaa güzel düşüncelerin için valla dıştan bişey yokda içten pek öyle değilim biliyon zaten bu sıkıntılar mahvetti bizi hepimizde aynıyız aslında

arkadaşlarım çok saolun yaa moral verdiniz

canım benim sende sagol moral verebildiysek ne mutlu bize...eboşum bilmiyorum ya hayırlısı olsun rabbim en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürür inş...

kızlar ben cıkıyorum biraz işim var sonra görşürüz inş hepinizi öpüyorum...

X