Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

saol canım seninde güzel bakışından ve duruşundan
Öpme kuzen valla burnım şar şar akıyor valla ben sana karşıdan öpücük yolluyorum.

ayyy fenasın sen yaa aman uzakdan olsun aldım kabul ettim sende öpücüğümü kabul et canım

kızlar bende cıkıyorum k.k cok yavaş ya sohbete bile katılamadım sonra görüşürüz öpüyorum hepinizi iyi geceler...

kızlar yaa bende çıkayım artık izninizle kendimi çok iyi hissetmiyorum bende yatayım azcık
hepinize iyi geceler çok çok öpüyorum

iyi geceler ebrarim,dinlen canim,varsa sende ic ada cayi.tekrar allah razi olsun canim,iyi geceler

selamun aleyküm kızlar 1 haftadır buraya yazamdım nasılsınız valla üşeniyorum geçmişi okumaya

ve aleykum selam erenayefe,ben kendi adina iyiyim sukur,sen nasilsin?

saol canım seninde güzel bakışından ve duruşundan

ayyy fenasın sen yaa aman uzakdan olsun aldım kabul ettim sende öpücüğümü kabul et canım

kızlar bende cıkıyorum k.k cok yavaş ya sohbete bile katılamadım sonra görüşürüz öpüyorum hepinizi iyi geceler...

iyi geceler pelincim,haklisin kk cok yavas bu aksam..tekrarda allah razi olsun canim.agziniza yureginize saglik

valla peloşum al bendende okadar yani bitürlü yetişemedim yaa hep geç yolluya anlamadım neyse kızlar hepinizi çok öptüm iyi geceler
deriniminde sorun enkısa zamanda özülür inşallah onsuz olmaz burası valla
garibim canım tekrardan allah kabul etsin canım öpüyorum senide
banuş korkmam kız olurmu yaa gelicekse grip senden gelsin ayol :)))
hadi kaçtımmmmmmmmmmmmmmmm

talyacan,erenayefe,iscan kizlar sizinle kalip muhabbet etmek isterdim ama,benimde cikmam gerekhepinize iyi geceler..

amiiin ebrarim,tekrar senden ve tum duayi okuyan arkadaslarimdan rabbim razi olsun.hepinizin agzina yuregine saglik,dilerim rabbim en yakin zamanda hepinizin yuvasini hayirli evlatlar ile senlendirsin(amiiiiiiiiiiiiiiiiiiin)

iyi geceler ebrarim

Son düzenleme:
öptüm herkesi
banada müsade gidip yatım artık cok oturdum
garipcim allah kabul etsin tekrar banuyada dua etmiş etmiş oldum allah söyletti belkide
by

amiinnnn canım gönülden inşallah hayırlı edvlatlar nasip etsin canım

saol canım.öptm

canım hadi hayırlısı cumartesiyi iple çekiyoruzz.
kızlar nerdesiniz yaa kaçakklarr.
kardelenimi de özledim gitmedimi daha misafiri acep recepp
anammmmmmmmmmmmmmmmmmmm,koskoca iki günde tek özleyen sensin sanırım,tüm kızlara kocaman bi hıh çektim,onlar bilir o resmi.
misafirimi az önce yolculadık canım,bende yatmadan bi bakayım dedim ama kimse yok.
dua yapılacağını biliyodum,misafir olarak bakmıştım ama kesinlikle mümkün değiildi,bende amin diyeyim dedim.
hiç biriniz yok karnım ağrıyo adetim geliyo,yok şöyle oluyorum demeyin kızlar,karın ağrısı olabiliyo,benim daha hala oluyo arada.
başka belirtilere de takılmayın,lütfen takılmayın,kendinizi boşa üzmeyin,tecrübeyle sabit.
bende hala tık yok.
her şey yolunda giderse böyle çok iyi aslında,inşallah böyle olur diyorum artık.

rabbim okunan ayetler hürmetine garip arkadaşımızın garipliğini bi an önce gidersin inşallah,bütün isteyenlere de en kısa zamanda hayırlı,sağlıklı,bütün uzuvları tastamam evlatlar nasib etsin inşallah.

ay
iyice sıyırmışım ben garip diye okuyorum banu yazıyorum kusura bakmayım kızlar olsun ama tüm arkadaşlarıma inş.
yok canım ne kusuru.banumuza da tekrar dua etmiş oldun işte ne güzel.ben sadece dalgınlığını hatırlattım garibimize de amin de diye canım.kızma ok.öptm seni ve bebişi.
amin canımm.Allah senden de razı olsun.inşallah dualarımız vesile olur bebişinin gelmesine canım.
ne demek abla Allah senden de razı olsun.bu dua işini organize ettiğin için.Allahım yaptığın ve yaptırdığın tüm duaların mükafatını hayırlı bir evlat olarak nasib etsin inşallah sana.öptm canım.inşallah bugun daha iyisindir.

maşalllahhh diyorum sadece,söylenecek kelime yok.birbirimizi o kadar iyi anlayıp yürekten diliyoruz herşeyimizi.Allah bozmasın.hep böyle devam edelim inşallah

kızz öyle deme deme öyle ben bilen seni gittiğin gün özledim ama dün anca yazabildim.arkadaşlarda özlemiştir ama yazmaya fırsatları olmamıştır.ayrıca bir kişiyi daha atlamışsın.derinim de dedi kardelenim nerde girmemiş hiç diye ama sonradan hatırladım misafiri vardı dimi diye.dile getirdi yaniiiii.nasılsın canım misafirin var diye aramadım da.iyisin inşallah??

Son düzenleme:
Canım benimmm aman gelmesin sana.
amiiin ebrarim,tekrar senden ve tum duayi okuyan arkadaslarimdan rabbim razi olsun.hepinizin agzina yuregine saglik,dilerim rabbim en yakin zamanda hepinizin yuvasini hayirli evlatlar ile senlendirsin(amiiiiiiiiiiiiiiiiiiin)

iyi geceler ebrarim
Aminnnn canım.
öptüm herkesi
banada müsade gidip yatım artık cok oturdum
garipcim allah kabul etsin tekrar banuyada dua etmiş etmiş oldum allah söyletti belkide
by
İnşallah canım zaten duamızı yaparken tüm isteyen arkadaşlarımıza diye diyoruz Allahım kabul etsin dualarımızı.
olsun canım önemli değil iyiyim şükür kardeşim var yanımda mutluyum .senden ne haber merak ediyorumm yaaa
Ohhh canım ne mutlu kardeşcine kavuştun.
Ama bende özlemiştim yazmadım çünkü biliyodum iin vardı hıhhh al benden sana::)))))))))))))))))Nasılsın bakalım bebişko napıyor.
İnşallah canım hep böyle gitsin dostluklarımız.

Hayırlı cumalar herkese Allahım hepimizin dualarını bu mubarek günün yüzü suyu hürmetine kabul etsin AMİN.

ALLAHIM kabul eder İNŞALLAH garibe hayırlı saglıklı evlatlar nasib eder İNŞALLAH AMİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…