Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

amin canım cok sagol kusura bakma bende hatlar karıştı azcık mazur görün :)

Son düzenleme:
garipcim duana yürekten aminnnnn diyorum...rabbim hayırlısıyla saglıklı evlatlar nasip etsin sana en kısa zamanda inş canım...

allah razi olsun pelincimamiiiiiin,rabbim hepimize nasip etsin insallah

Herkese nasip değil kalbin gibi güzel bir dua oldu garipcim.

banum,o sizin guzelliginiz,hepinizden rabbim razi olsun.

Herkese nasip değil kalbin gibi güzel bir dua oldu garipcim.
evet banuşum yaa gerçekten süper oldu
ALLAH ins dualarımızı kabul eder banada okumuk nasip oldu.. siteyi çözemedim hala yazılınları görmek için baya çaba sarfediyorum
allah razı olsun sendende canım amin
kızlar ben kaçıyorum çok yorgunum yatıcam biraz iş mişte yapamıycamGörüşmek üzere
canım öpüyorum seni görüşmek üzere iyi uykular
ay
iyice sıyırmışım ben garip diye okuyorum banu yazıyorum kusura bakmayım kızlar olsun ama tüm arkadaşlarıma inş.
tosti önemli değil kuzum inşallah allah söyletmiştir banuşumda enkısa zamanda hamiş kalır

oyyy güzel arkadaşım benim duygulandınmı kıyamam allah kabul etsin tatlım dilerim dualarımız vesile olur

ya derinim galiba giremiyo kıyamam yaa off şimdide bu iş çıktı tövbe yaaa
banuşum estafurullah kuzum
garibim canım arkadaşım öylesin kabul et işte :))

Kızlar ben yatıyorum ama arad gelir bakarım benim çeşmeler açıldı çok fena akıyor ya hadi içmiyim antibiyotik dedim ama olmuyacak heralde.

ne bileyim ebrarim,zaten yureklerimiz bu noktada yanik,özlemimiz ise bir o kadar cok iken,hic birbirimizi tanimasakta,yakinligimiz olmasada bir arada olup kendimiz icin istedigimizi birbirimiz icin istiyor olmamiz da duygulandirdi beniiiallah arkadasligimizi daim eylesin

estagfirullah tosticim,haa ben,ha banu arkadasimiz ne farkeder tostim.amac dua etmek,amin demek.allah hepimize nasip etsin
Amin canım Rabbim hepimize versin inşallah en kısa zamanda.
Ya giremicekmi şimdi nasıl çözülür bu iş acaba.

Kızlar ben yatıyorum ama arad gelir bakarım benim çeşmeler açıldı çok fena akıyor ya hadi içmiyim antibiyotik dedim ama olmuyacak heralde.

canım allah şifa versin yat dinlen sen öpüyorum seni yada öpmeyim ya iyce hasta olurum :)))
hadi byy kuzen

Amin canım gerçekten ne kadar güzel bişey yüzyüze birbirimizi görmeden birbirimize bu kadar sevgi duymamız birbirimize dualar etmemiz iyi şeyler yapmak için teşvik etmemiz gerçekten çok güzel ne mutlu ki şu topikteki bütün kızlar çok iyiler hepinizi çok seviyorum.

canım yaa negüzel anlattın duygularını evet çok haklısın bu dostluk bu beraberlik benide hep duygulandırmıştır allahım daim etsin inşallah
o yürek yangınımızda biran evvel geçsin inşallah canım

estagfirullaho sizin guzel bakisinizdan kaynaklaniyor ebrarim

Amin canım Rabbim hepimize versin inşallah en kısa zamanda.

Ya giremicekmi şimdi nasıl çözülür bu iş acaba.

amiiin banucum,cok gecmis olsun canim ya,rabbim sifa versin dikkat et kendine..ada cayi varsa kaynatip icsen..ben dun 2 su bardagi,bugunde ayni sekilde ictim.cok rahatlatiyor insaniiyi geceler

kızlar yaa bende çıkayım artık izninizle kendimi çok iyi hissetmiyorum bende yatayım azcık
hepinize iyi geceler çok çok öpüyorum

kızlar derinim meil adresinize ulaşılamıyo diye mesaj alıyomuş siteye giremiyo cok üzgün oldugunu söyledi duaya katılamadıgı ve siteye giremedigi icin...tabi bende üzüldüm inş en yakın zamanda düzelirde gelir...

Var valla canım yapıyımda içiyim sağolasın

Ben kaçtım kızlar by.

bizde seni seviyoruz banum,iyiki varsin

amiiiin ebrarim.rabbim tum yurek yangini olanlara da nasip etsin ebrarim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…