Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Günaydın kızlar.mail aktivasyonu halloldu şükür.geldim.
Garibim en gec ben dıcem ama duana yürekten amin diyorum.dün misafir olarak girdim okudum amin dedim.
Kardeloş haklısın tabı agrı konusunda ama bugunku halımı gorsen.asılama gunu bıle byle agrım olmadı...
Kızlar ben geceden berı şiddetli kasık agrısı çekiyorum belimle birlikte.adet dicem şmdı kzcanız ama belli yani.durup durup bıçak saplanıyo ve sürekli bi sızı kasıklarımda.ara ara olsa önemlı dgl de.eşimi gece çok rahatsz etmeym dedim şmdi gecer şmdı gecer diye geceyi ettim.ama bugun doktora gtcem heralde...kv ile.eşim durma gidin diyo.bugun 16.gün adet de gelmedı.aşılamadı byle geciken oluyodur dimi yoksa benim herzaman geç gelmesyle mi alakalı bilemedim.

Bide midem kötü kızlar aşagdan yukarı asit gibi gelip bogazımı yakıyo cıkmıyo ama agzma acı gelıyo off.kv gelsnde bı gidim yarını beklemenın manası yokkı ztn.sonucu alıp nbcagmızı bilelim.

Selam derıncımm.dr a gıt tabı bebısı ogren tescılle gel.cunku progestan bebısın tutunmasına yardımcı oldugu gıbı eger tutmadıysada adetını 1gun dahı gecıktırmeden getırtır.yanı bısey olmasa gecıkmezdı.hadı hayırlı haberlerle gel ınsallah canım.

öyle mi dersin selinam ya..ıns dedıgın gibi olur.testte cıkmasıda gerekmez mydı cıkanlar ilactan o belli oldu,cunku dun gece de yaptm anca yarım saatte pembe bile olmayan soluk bşy cıktı.

hepimiz bu mübarek günün bereketinden nasibdar olalım inşallah.
sevgiler.

iyiyim canım,teşekkür ederim,inşallah bebişte iyidir.
sen nasılsın,test sonuçların çıktı mı?üçüncü gün testlerini yaptırcaktın.

kız o mail aktivasyonu da neymiş,neyi aktifleştiriyomuşun?
hep merak ediyodum,bi anlat hele.
derincim çok geçmiş olsun,ağrıların güzel şeylere çıkan bi yol olsun inşallah.
merakla bekliyorum dr a gitmeni

Merhaba kızlarr,Cumanız mübarek olsun cümleten...
Duaya yetişiyim dedim ama dün yapılmış galiba Rabbim kabul etsin inşaallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Garibimize...
Derinim sen hala test yaptırmadın mı cnm ben meraktan çatladım çatlıcam sen nasıl dayandın:S
Neyse canlar ben çıkmak zorundayım geçmişe de fazla bakamadım umarım herkesler iyidir,ben iyi değilim üç-dört gündür sinir stres had safhada ve gerçekten insan çok etkileniyormuş birde hastayım üzerinize afiyett ohhh...
Çok uzattım Rabbime emanetsinz hepinizi öpüyorum görüşmek üzere...

canım hayırdır hormonlar mı?
kendini yıpratma boşuna kimse için,hiç kimse bebeğinden daha önemli değil.

derinim kendi tecrübelerime göre söyleyeyim karnın ağrıyosa tuttu bence çünkü pco lular hamile kalınca yaşanan bir durum bu...benim ikisinde de oldu..hatta 1-2 ay sürebilir bol su iç...hadi inşallah pozitif..bence kan ver hemen :)

ya kızlar bu birsen de hiç gelmemiş,benim sorularım vardı o na,yani daha doğrusu kayra nın soruları vardı,pc başına oturamıyomuş,benden rica etti.
tel de kuruş kalmadı,nasıl arasam ki?

selam kızlar hayırlı cuamalar hepinize...

derinim inş doktordan hayırlı haberlerle dönersin...o agrılarda bebişinin geldigini gösteriyodur inş...

Kardelosum ins cnm.valla şu testler ztn hem insanı umutlandryo hemde kafa karıstırıyo...bakalım şmdı evdeyım doktoru aradım karnımda cok agrı var yarını beklemesem artık dedım.tmm dedı kan ver bugun.o mail aktıvasyonunu bemde merak ederdm hep basıma geldi:)cano benım derinim olan mail adresimi kullanmıyorum bayadr ondandı sanırım.bende dıgerını yolladım halloldu şükür.
Kızlar ben bı saate kadar cıkarım evden kan vermek ıcin.sonucu ztn hep 2 saat snra dıyolar.haber etcem mutlaka merak etmeyın.
Ah be senam benim,syledıklerin içimi acıyo ve öyle olmasını o kadar ısterdım kı.ıns dedıgın gıbıdır kuşum.

Kardelosum ins cnm.valla şu testler ztn hem insanı umutlandryo hemde kafa karıstırıyo...bakalım şmdı evdeyım doktoru aradım karnımda cok agrı var yarını beklemesem artık dedım.tmm dedı kan ver bugun.o mail aktıvasyonunu bemde merak ederdm hep basıma geldi:)cano benım derinim olan mail adresimi kullanmıyorum bayadr ondandı sanırım.bende dıgerını yolladım halloldu şükür.
Kızlar ben bı saate kadar cıkarım evden kan vermek ıcin.sonucu ztn hep 2 saat snra dıyolar.haber etcem mutlaka merak etmeyın.
Ah be senam benim,syledıklerin içimi acıyo ve öyle olmasını o kadar ısterdım kı.ıns dedıgın gıbıdır kuşum.

Merhabalar, ben aranızda yeniyim... Öncelikle inşallah güzel haberlerle dönersin... Geçen ay 5 tane idrar testi yaptım hepsi pozitifti hatta inanamayıp eşimle birlikte eczacı bayana gittik o da pozitif dedi isterseniz ben burada yapayım testinizi dedi bir tane de eczanede yaptık o da pozitif sonra gittik kan vermeye sonuç 1.2 sonra dr. a gittik klomen verdi falan filan ama artık hiiiç ama hiiçç umudum yok

Hayırlısı canım sakın stres olmtamammı.
Çıktı şükür temiz iyi olmana sevindim kardeloşcum.
Geçmiş olsun canım stres yapma sen cnım.

Derin kız bak heyecan yaptım ben şimdi ayy keşke girmeseydim sen arayıp söyleyeydin hayırlı güzel haberler bekliyorum senden kuzen hadiiii üzülmek yok inşallah.ç

Selam kızlar,aaa kardelenım ben senı ozledım dedım bugunde sordum nasılsın dıye cvp yok kustummm hıh sanaaa

derıncım testte cıkan sey kesınlıkle ılac etkısı degıl.ya hamılelıkten yada senın hormonunun azızlıgınden.ben hıslerımden oturu hamıle oldugunu dusunuyorum.yoksa ısın gercegı ıdrar testıne pek guvenılmıyo senın.ınsallah dr dan guzel haberle gelıceksın.bu arada o mıde yanması 3gundur bende de var.afedersınız ama gaz cıkarken bogazım acı suyu gıbı gelıyo hıc oyle gaz olayım olmaz benım ama 3gundur var.mıdeden
yemek borusuna yuka
rı dogruda arada yanıyo sankı.ıns guzel haberler alırız bu hafta pelınımm sende dahılsın buna.dıger kızlar valla kızmayın hee hepınızın hamıle haberını duymak ısterım tabı ama suan gunu en yakın olan ve gununu bıldıgım kısıler bunlar.boncugumda gelmıyokı lıste tutsak bılırdık herkesı.neyse oda ıyıdır ınsallah onu da ozledım cokk.bırsencım nerelerde acep recep kardelosss.ay ben sana kusmustumm hıhh
anatolıam sıkma kendını canım yaa Rabbım ferahlık versın ınsallah canım.optum senı ve yegenımızı.

Ayy derın catlıcam valla meraktannnnn.Allahım su mubarek gunde derın arkadasımızında yuzunu guldursunn.bızde mutlu olalım guzel haberıne ınsallahhhh.amıııınnn...

derinim canım inşallah bu sefer müjdeyle gelirsin bitanemmmmm

senaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmm sende mi geldin hoş geldin bebeğim nasılsınnnnn

ebrarım gökçem öptüm yanaklarınızdannnnnnnnnnnnn

selam kızalar ya ben geçen hafta pazartesi günü ilk aşılamamı yaptırdım.bu pazartesi de baktırmam gerekiyor kanda ama ben cumaya kadar beklemeyi düşünüyorum belki reglim gelir.ara ara kasık ağrım oluyor ayakta çokkalınca birde göğüslerim inanılmaz derecede acıyor.sütyen takamıyorum :)uçları nokta nokta beyazlar olmuş.birde koltuk altımdan geliyor ağrı sanki ağırlık çalışıyorum sürekli.bunları gonal-f ve ovitrelle yedebağlıyorum hamileliğide arada kaldım açıkçası.doktorum aşılamasorunsuz geçti dedi geçiş çok güzel sağlandı dedi çok şükür yumurta ve sperm problemide yok ama işte acaba diyorum yinede.....

az önce eczaneye indim troid ilacımı almaya gebelik testide aldım :)) eee adet yerini bulsun yaptım tabiki tek çizgiiii :))

Naber ebuş nasılsın derinden haber bekliyorum almıştır heralde sonucu.Sen nasılsın grip oldunmu atlattımı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…