Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

derin canım alıntı yapamadım test yapmışsın inşallah çokkk güzel haberler alacaz senden ben inanıyorum

kızlarrr kardeşim yolda yanıma geliyo çok özledim yaa bu arada adet olacam galiba kasıklarım çok garip agrıyo 2 gündr :KK43:

Gökcem cnm,sagol ıns kuzum ya.demek ıcınden ses gır bak dedi:)ee bıde benı bılıyosn dayanamaz dedın dımı delüm.gökcemede Allah şifa versn kuşum.öptm.
Berrınım senınde az kalmıs adete hadı hayırlısı ya...bende kanda görsem keşke,bu test çatlama ignesnden dolayı da cıkmıs olabilir.bakalım.

Selam kızlar nasılsınız,derinim merak ettim bakayım dedim cnm test yaptın mı diye sanırım yapmışsın silik çıkmış inşaallah diğerleri gibi değildir kan testini yaptırınca da halayımızı çekeriz gülüm...:21:
Ben şimdi çıkmak zorundayım geç oldu Allah'a emanet olun hepiniz canlar...:KK54:

Sagol anatolişim benım...ah bana halaya kalktgınızı gorucek mıyım yaa:KK43:umarım yanıltan siliklerden olmaz.iyi geceler datlum benım öptm ikinizi de.mucukss.

günaydın kızlar
berrincim sende adetini bekliyomuşsun inş gelmez 9 ay boyunca ..
derinim valla içimden bi his gir bak dedi hem dedigin gibi derinim dayanmaz yapar dedim ne yalan söyleyim:) ama çatlatma ignesi progesteron içeriyo galiba yanlış hatırlamıyosam inş senin silik çizgi ondan dolayı degildir seninde halayını çekmek nasip olur inş canım

günaydınn kızlar hayırlı sabahlarr.
derincim çatlama iğnesinin öyle bir etkisi olacağını sanmam.olsa bendede olabilirdi aşılama yapıldığı ay testim kocaman negatifti :KK1::KK1:

Gunaydın canlar...
Banusum cıglık ızledn he.dun bzde alcktk 4ü,snra son durak 4u aldık.5i daha cıkmamıs..
Gökcem gunaydın cano,evet catlama ıgnesnde var kusum benımde korkum o..ıns ondan dgldr.
Selinam sen kacıncı gunu yapmıstın?10gunde etkısı gıder dıye bılıyorum.ben 13.de yaptm.hayırlısı artık cnm.

Selam kızlar hayırlı gecelerrr.kocıs mac bakıyo bende kacamak yaptımm.
Kardelencım cok mu gıdıyoz kız hakket sınemaya.valla bızımkı fılm takıpcısıdır fılm vızyona gırınce pat duserız bızde sınemaya:KK60:dunde 1bılett bedava gunuydu salgın dıye bı fılm guzeldıde.valla kızlar neye ısarettır bılmem ama sabahtır bı lokma bısey yesem mıdemden bogazıma dogru bı yanma var.suanda bıraz fazla ondan leblebı yıyorum.
canım inş güzel haberlere işarettir...
slm kızlar
geçmiş olsund iyen herkese çok çok teşekkür ederim kızlar çok sagolun kızcem inş daha iyi olur akşam gene kustu:KK43: off bu cocuklar gül gibi ya bi anda solup gidiyolar
derinim delüm benim test yapmışsın :) silik çizgi gerçek silik olsun daha da koyulaşsın inş canım benim :) bugün içimden bi his gir bak derin tesst yapmışmı dedi bakayım dedim yapmışsın :) hakkında hayırlısı olsun canım
kızlar çok kalamıycam gökce gene uyanır gibi oldu kib öptm hepinizi :KK16:
canım ya kıyamam ben gökceme allah şifa versin canım...
kızlarrr kardeşim yolda yanıma geliyo çok özledim yaa bu arada adet olacam galiba kasıklarım çok garip agrıyo 2 gündr :KK43:

gözünaydın canım...inş adet olmassın hayırlısıyla hamiş kalırsın...

günaydın kızlar hayırlı günler hepinize...bugunde olctüm ateşimi 36.4 ten 36.5 e yükselmiş...benim ateş sapıttı heralde neyse ya hayırlısı olsun zaten icime doguyo olmadı bu ay...

nerdesin canım ya kac gündür ugramıyosun merak ettim...

derinim selam canım nasılsın...

garipcim bende iyiyim canım sagol...

sevcanım hayırlısıyla git gel inş yigenlerime ve kendine dikkat et...

Son düzenleme:
cok sagol canım eşime söyliycem alsın
Canlar selam.tum gun giremedm anca vakıt buldum...kv bendeydı smdı de onlara geldık:)sabah doktoru aradım bı daha progestan almam gerekıyo mu dıye,yok dedı.ayın 29unda kan testıne cagırdı.bende eve gelırken 2test aldım,kv de yapalm yapalm dedı:)demın yaptm pembe siligi gördum,kv yerınde duramyo ama ben sıze yemın edıyorum daha öncekı testlern azızlıgıne ugradgm ıcın hic hyecnlanmadım ama bomboş cıkmasndan iyidir deyip kan testı gununu beklıyorum artk.haber verım dedım hadı hayrlısı artık.bu arada gecmısı okuyamadm bkcam bı ara mucukss.
derinim İNŞALLAH gercekten pozitiftir bendede hiç cıkmamıştı ignenin etkisi deyildir bencede
slm kızlar
geçmiş olsund iyen herkese çok çok teşekkür ederim kızlar çok sagolun kızcem inş daha iyi olur akşam gene kustu:KK43: off bu cocuklar gül gibi ya bi anda solup gidiyolar
derinim delüm benim test yapmışsın :) silik çizgi gerçek silik olsun daha da koyulaşsın inş canım benim :) bugün içimden bi his gir bak derin tesst yapmışmı dedi bakayım dedim yapmışsın :) hakkında hayırlısı olsun canım
kızlar çok kalamıycam gökce gene uyanır gibi oldu kib öptm hepinizi :KK16:
cok gecmiş olsun gökce cok küçük İNŞALLAH atlatır biran önce
canım valla adetime 5 gün var daha
berrin İNŞALLAH hamilesindir
senin eşin varikosel amaliyatı oldu dimi nasıl zor bi amaliyat mı biraz bilgi verirmisin nerde yaptırdınız fiyatı ne kadar tuttu

benim eşimede dedi dr eşim cekiniyo ya ben şaşırdım artık
günaydınn kızlar hayırlı sabahlarr.
derincim çatlama iğnesinin öyle bir etkisi olacağını sanmam.olsa bendede olabilirdi aşılama yapıldığı ay testim kocaman negatifti :KK1::KK1:

bende zannetmiyorum igneden oldugunu benimde cıkmamıştı

selinam İNŞALLAH sende hamilesindir

offff inanmıyorum yazdığım bütün mesaj gitti anlamadım hata verdi hepinize tek tek yazmıştım ya olmaz ama bukadar çıldırcam şimdi :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ya kızlar gerçekten bukadar olur yaa offfffffffffffffffffffffffff
herşey gitti kk hata verince nolcak şimdi kusura bakmayın kızlar nolur ya
hepinize tek tek yazmıştım ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hepinizi öpüyorum tekraradan yazmaya vaktimde yok sinirden aklımda kalmadı inanın
offf sıkıldım artık bu sorunlardan yaa
sadece enson yazdığımı yazıyım dua yarın akşam saat 10da herkes burda olur inşallah
ay nasıl moralim bozuldu yaa ağlıycam resmen :KK14::KK14::KK14::KK14:

ya kızlar gerçekten bukadar olur yaa offfffffffffffffffffffffffff
herşey gitti kk hata verince nolcak şimdi kusura bakmayın kızlar nolur ya
hepinize tek tek yazmıştım ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hepinizi öpüyorum tekraradan yazmaya vaktimde yok sinirden aklımda kalmadı inanın
offf sıkıldım artık bu sorunlardan yaa
sadece enson yazdığımı yazıyım dua yarın akşam saat 10da herkes burda olur inşallah
ay nasıl moralim bozuldu yaa ağlıycam resmen :KK14::KK14::KK14::KK14:
Olsun be canım üzlme hepimize yapıyor bu oyunu KK napalım ben okudum kuzen burdanda yazıyım dedim öpüldün.

X