Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

garipcim pazartesi inşallah canım kontrol
sen daha nere yaşlanıyon anlamadım,önünde kapı gibi ablan var kız(ben ben)

estagfirullah kardelenim,sen gencecik hatunsun ayol ne yaslanmasi

estagfirullah gökcecim niye yanlis anlayayim,ben farkli yönden garip demistim nickime.aslinda baska arkadaslarda benzer seyleri söyledigi icin degistirmek istedim bir ara,ama nasil yapacagimi bilemeyince vazgectim.gercek hayatimizda garip olmayalim gökcem,varsin nickte garip olsun adimiz

sevcanin pasalar tescillenmis,rabbim kucaginada almayi nasip etsin insallah..

yogunluktan sanirim bu aralar unutuyorum ebrarim.canim ya moralim bozuk degil cok sukur,yogunluktan giremiyordum siteye.neyse konustuzk zati msn de

masallah selinacim yaa,hirka öruyorsun demek.hep özenmisimdir örgu örenlee,birde koltuk altinda örenler varya,masallah yaa..

tosticim allah kavustursun anneni ugurlamissin,uzme kendini yine anneni arada da olsa görebiliyorsun,hic göremeyenlere göre sanslisin canim..

kardelencim keseyi görmussun,insallah kalp atislarinida duyarsin 15 gun sonra..

yaaa sevcanım bende hissetmek istiyorum ama sanırım daha erken ben 14+2 günlüğüm sanırım daha çok gelsin artık o günler hemencik
canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim inş hayırlı haber alırsın ne zamandı günün tam olarak ... biz iyiyiz şükürler olsun bizde seni öptük teyzesi
hb sevcan iimneolsun bebek bekleyip duruorum belki gelir die:)
canım nerelerdesin sen ya hiç gelmiyorsun
ay ay söz dinlerlermiş de paşalar
burdayım şekerrrrrrrrrrrr
kocam geldı.ıkızlere puset almış onlu arkalı :))))
dıyom sırayla arkalı onlu otururlar arkada hep oturana haksızlık olmasın :))))
ay ya ne güzel ben hiç bişi aldırmıyorum daha zaten beşiği vardı biraz daha bekleyeyim diyorum
amin sevcanım inş banada bu ay gebelik patlaması yaşancak gibi geliyo allahımın izniyle :))evet canım ya yiyecek ekmegi varsa her halukarda dünyaya gelir zaten...sagol canım...
canım hadi inş patlatırsın bombayı hayırlısıyla inş
sağol canım iyiyiz artık şükürler olsun sen nasılsın canım
masallah paşalar geliyormuş canım çok sevindim hayırlısı olur inş kucağına aldığın günleride görürsün inş bu duygu hepimize nasip olur

sağol ablam iyiyiz şükürler olsun kontrole 1 hafta kaldı önümüz hafta gideceğiz inş o zamanda iyi oluruz inş ... seninde hasta olmadığına sevindim bu havalarda dikkat et kendine

kızlar biz iyiyiz artık bebişimle bi sorun yaşamıyor gibiyiz inş bi sorun çıkmaz kontrolde ben pek gelemiyorum anlatmıştım kaynananın yanındayim yoksa herzaman sizlere yazardım biliyorsunuz kızlar çok alıntı yapmadım kusura bakmayın herkes iyidir inş kib aeo öptük sizleri teyzeleri bay

s.a arkadaslar fırsat bulup giremiyorum girdiğimde de kimse yok dün görümcem geldi yarın erkek kardeşim gelecek bu ara yoğunum baya bide rahatsızım galiba çok midem bulanıyo üşüttüm galiba kayınvalidemlerdeydik eve zor yetiştim midem çok kötü

iyi geceler kızlar nasılsınızz
fırsat buldukca giriyorum ama genelde hep oğlumla ilgilendiğim için pek giremiyorum
geceleride uyuyamıyorum tam uyumm diyomm mert bey viyaklıyorr
sanki yattımı anlıyor
umarım herkez iyidir hepinizi öpüyorum

Gül egüle otur mis gibi evinde inşallah bebişinde vardır.
Kıyamazmış kocasınada::)))ne güzel yardım ediyosan bizden alkış ona.
Yap valla çokuk çocuk olunca fırsatın olmucak inşallah:)
İnşallah pelincim.
Ne mutlu sana canım inşallah 15 gün sonrda duydunmu pıtpıtları üsper olucak üsperr:)))
Hayırdır berrincim adetin ne durumda.
Kolay gelsin ciicli napalım oğluşun ne derse o olucak sağlıklı olsunda uykusuz kalmaya razı insan dimi bizede dua ette bizde uykusuz kalalım.

kızlar günaydın benim gibi normal hsg çektirirken bayıldıysanız anestezili hsg için ankarada başkent hastanesi çekiyor diye duydum sanırım 40-45 tl muayene için ödeniyor 40-45 civarıda film ve anestezi için aklınızda bulunsun

garipcimben koltuk altı örerim canım ama çok uzun zaman oldu,model yapmayı falan unutmuşum sanırım
sen inanmasan da ben yaşlandım canım.
berrincim kolay gelsin sana,benimde bu akşam misafirim geliyomuş,bir iki gün kalır heralde,yani gündüzden sonra bir iki gün giremem,böylece haber de vermiş olayım.
kendine dikkat et,sıkı sıkı giyin mutlaka.
biz o viyaklamaları duymak için bi yerlerimizi yırtıyoz kız,sağlıklı olsun da,şimdiye kadar uyuduğuna sayarsın.
mertciğe öpücükler.

inşallah banucum,inşallah.
kardelencim,alıntı karışıktı almadım,teşekkür ederim canım.
herkeze hayırlı bi gün olsun inşallah.
derincim bugün 14. günün,hadi hayırlı ve istediğimiz haberi alalım inşallah.
selina hep geç kalıyosun topiği açmaya,ceza yazcam haberin olsun

günaydım kızlar kerdelencim nasılsın kuşum kaç haftalık bebişin

günaydın tosticim.
bana göre 5+4,dr a göre 4+7 bugün,bilemedim,bu 4+7 neye göre diye,çalışma tarihine bakıyorum,yumurtlama tarihine bakıyorum,çözemiyorum.
dr u da çok fazla sıkıştıramadım,kadın çok yoğun,bide benim fazla sorularımla uğraşmasın diye.
zaten bişey bilmiyomuş gibi davranıyorum artık,kadın çok şaşırıyo her söylediğini anlayınca,ama kk okumasak her söylenen de anlaşılmıyo hani.
neyse çok uzun yazdım beyaaaaaaaaaaa
siz ne kadarlıksınız,her şey yolunda inşallah.

önemli degil canım...inş drinim sıcak sıcak oturcam ama hamişlik bu ay olmadı galiba hayırlısı olsun napalım...
canım tablo güzeldi ama bugun ateşim düştü kırmızılar geliyo...
canım dikkat et kendine gecmiş olsun...
oy yerim ben onu ya keşke bizimde bebişimiz olsada vıyaklamıasını duysak seni ve mertimizi cok öpüyorum canım kendine iyi bak...

sagol canım...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...benim adet geliyo ateşim düştü biraz üzüldüm ama hayırlısı olsun inş rzbbim bizlerinde yüzünü güldürür...bu arada rüyamda selinamla derinin topige hamileyim yazdıklaarını gördüm inş rabbim hayırlra cıkarrır benim umudum bu ay icin bitti ...inş onların umutları yeşerir...ya rahim filmindende cok korkuyorum inş 3 ay icinde gelir bebişimde cektirmeye gerek kalmaz...tabllomu ekliyorum

10.gün 36.2
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13gün 36.0
14.gün 36.2
15.gün 36.1
16.gün 36.1
17.gün 36.1
18.gün 36.3
19.gün 36.3
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.5
23.gün 36.5
24.gün 36.7
25.gün 36.8
26.gün 36.7
27.gün ?
28.gün 36.4

canım herşey yolunda olsunda benımde sata göre bir hafta geride dr önemli değil dedi bunlar ne zaman yumurtladıgınla alakalı demişti banada bizde 12. haftanın içindeyiz haftaya salı 2 li test için gidicem inş. herşey yolundadır bende dünden beri tedirginim ilk bebeğimin bu haftalarda kalbi durmuştu bundan uzak etsin rabbim bakalım haftaya gidince belli olacak böyle işte

canım ya bizde senden ümitliyiz inşallah bir daha tedavi için değilde bebişini görmek için gideceksin dr a.Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah en kısa zamanda.ateş olayı aslında düzensiz adet gören kişiler için çok iyi bir yöntem.ne zaman yumurtladıklarını anlıyorlar.ama en gıcık tarafı son güne kadar yüksek gidip sora pat diye düşmesi.hakkımızda hayırlısı canım inşallah.Allah istedikten sora ateş mateş boşşş.seninde bugun 14.cü günün cuma yapıcaktın dimi testi.Allahım inşallah senden güzel haberler duymamızı nasib etsin.amiinn.
valla canım bak kardelenimiz hamile hala belirtisi yok demekki adet gelmeden belirti aramak çok saçma.ayy belirtilerinde kararlısını nasib etsin Allah.
ben geçen yıl aralıktan beri istiyorum ama olmadı banada bu konuda yardım edersenız sewnrm siz neler yapıosunuz
ahh canım kızma sakın da kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş.biz her haltı denedikte baktık yorulduk.şimdi Allaha dua edip sabredip bekliyoruz.bi sorun yoktur inşallah bişey dememişsin ama dr a fln gittinmi?
kızz delüü tescilli pipişleri sevcan dediydi.bende o yüzden öle dedim. sen çok dikkatliydin önceden hamilelikten herhalde
evet canım ya havalar soğudumu bende bi örgü hevesi başlıyo.koltuk altı örüyorum bende.sıcacık giymek nasip olsun.bitirince de kocişe başlarım artık.
canım ya inşallah üşütmeden değilde başka bişeyden bulanıyo olsun.geçmiş olsun canım.öptmm
ayy canım bi olsada fırsatımız olmasa örgüye.hazır alır geçeriz napalım.ama hamileyken bebişe örgü baya yaparımm.
yaaa tabii ben sen gibi yatmıyom kiiiçamaşır topladım,yenileri astım,yatak odası perdesini yıkadım camını sildim.wc banyo temizledim.bide bana kızıyo
canım rüyan hayır olsun inşallah.inşallah gördüğün gibi çıkar.valla canım ateş olayında bide yerleşme düşüşü diyolar o ne zaman oluyo tam bilmiyorum.hayırlısı canım.eğer adet olacaksanda inşallah önümüzdeki ay kalırsın canım.sen çabuk kalıyorsun takma kafana ok.öptm seni.
canım sakın öncekini düşünme.Allahın izniyle bu sefer sağlıkla geçicek hamileliğin ve yavrunu kucağına alıcaksın.dualarımızdasın canım kötü şeyler düşünme.öptm seni.

selam kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler vee hayırlı haberler gelsin inşallahh.

cnm cıkmıstım dun...ıyı cnm be napayım hep aynı.ewımle ugrasıyorum.kotu oldugum zamankı yapamadıklarımı yapıyorum yavaş yavaş duzene soktuk ewi :))))
bak karamsar olmak yok cnm olmazsa da bu ay üzülmek yok.hyrlısı buymuş dıyecegız.

cnm gözünüz aydın.yawrunuzu mercımegınızı gormussunuz.allahım diğer tüm arkadaşlarıma nasıp etsın hamıle olmayan kalmasın topıcte ınşallah...

ewet garıbım tescıllendı :))) amın rabbım sana da nasıp etsın ınşallah...

cnm benim sağolasın.hıssedersın ama ewet daha erken.ınşallah o gunlerı de gorursun.

kızlar haberlerı ızledım yıne kotu oldum (((( allah hepsıne rahmet eylesın ((
sonra gorusuruz

selinam sagol canım napalım hayırlısı olsun...ben sadece rahim filminden korkuyırum ama hamile kalamassam mecbur cektircem...rabbim sizlerin yüzünü güldürsün inş...yok canım ya yerleşme düşüşü filaan degil adetim geliyo kesin...

yok sevcanım kaptırmıyorum ben biliyodum böyle olacagını hayırlısı olsun canım...rabbim inş cok beklemeden bebişlerimizi gönderir...benim umudum selina ve derinimde onlardan inş güzel haberler alcaz gibi geliyo bana...

bende tv izliyorum ve cok üzüldüm gercekten cok acı rabbim yardımcıları olsun...hepimizi felaketten korusun...

Son düzenleme:
Kızlar nasılsınız.

Kardeloş canım keseyi görmüşün canım inşallah 15 gün sonrada o pıt pıtları duyarsın inşallahh

Sevcanım erkekler geliyo demek hee gözün aydın canım benim Allah sağlıkladoğmalarını nasip etsin inşallah

Pelin canım ateşe cok taılma benim hiç yükselmedi bile ne yumurtlarken ne de hamile kaldığımı ögrendiğimde. 36,2 falandı ateşim canımsabah ölçtüğümde

Kızlar ben hamile kalırsam tekrar söylerim demiştim Ebrar Banu ve RAZİYE HATIRLIYOMUSUNUZ BULUŞTUĞUMUZDA biz 2 ay GNC Kore Gsing kullandı eşim günde 1 tane akşamları 3 ayda kaldım hamile kızlar ben bunu arkadaşımdan duymuştum onun kocasının sper sayısı inanılmaz düşktü 2 milyon dfalandı arkadaşımda 40 günde bir yumurtluyodu onlarda birinden duyup denemişler onlarda 3 ayda hamile kalmıştı. Ben paylaşmak istedim kızlar elbetteki herseyin başı dua ve Rabbimin isteği ama bazı seyleride aracı sebep yaparya ben GCN Gsing diye düşünüyorum çünkü kullanan herkes tanıdığım tabi hamile kalmış ondan diyorum Tekrar hatırlatıyım istedim İnternetten 65 tl ye falan satılıyo ordan almıştım bende

Kızlar sürekli giremiyorum çnkü gündüz genelde annedeyim babamlayım. Bu arada sigarayı günde 3 e düşürmüştüm ama kalp atışlarını duyduğumdan beri hiç içmiyorum bugün 3 gnüm Rabbim cok sükür yardım ediyor

Ebrarım ben okur mesaj atarım sana Allahım kabul eder inşallahh

slm kızlar herkese hayırlı günler diliyorum bikaç gündür bende ugrayamadım misafirlik ve gelen misafir derken bide gecengün gökce gece 3 te kustu sabah 5 te uyuduk sonra öglen gene kustu ıhlamur felan yaptım midesini üşütmüştür die bugün çok şükür iyi bide ishali var poposu acaip kızarık onla ugraşıp duruyorum kib öptm hepinizi
peliincim ateş ölçümü yapmışsın ben hiç hamilelikte denemedim bi ara denemiştim o zamanda ateşim düşmüştü regli olmuştum hakkında hayırlısı olsun canım

elifim sagol canım ya ne biliyim ateş düşünce adet olunuyo diyorlar ya o yüzden dedim ama sen umut oldun bana rabbim ol deyince ateş filan dinlemiyo demekki hayırlısı olsun...canım cok sevindim sıgarayı bıraktıgına bebişin icinde iyi oldu seni ve minik bebişini öpüyorum...

sagol canım snada hayırlı günler...ay kıyamam ben ona ya gecmiş olsun iyi olmasına sevindim gökcemizin...canım bilmiyorumki ateşim düşüyo benimde hayırlısı olsun napalım...rabbim yüzümüzü güldürsün ikinizide cok öpüyorum ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…