Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selinam cok sagol canım inş ama seninde yüksek gidiyo ya inş güzel haberler alırız senden...o zaman canım bende cok umutlanmayım her an düşebilir ya da yüksek ateşlede adet olabilirim hepimiz hakkında hayırlısı olsun inş sende bende derinimde ve diger kızlarda güzel haberler verebiliriz hayırlısıyla...

inşallah cnm yaaa.benım de oyle anlaşılmıstı hadı bakalım bebişin senledır ınşallah amınnnn.

kızlar sız yazın ben çamaşır asıyım su camaşırlığa gelırım o zaman cewap yazarım ))

canım eşim için erken kalkıyorum sabah kahvaltı hazırlıyorum.o gidincede bende uyku fln kalmıyo.uykum çok gıcıktır benim pazar günü bile bişeyden ötürü uyandıysam uykuya devam edemem.hafta içide alıştım artık erken kalkıyorum.sonra işler fln öğleden sora 1 saat kestiriyom ama hiç dinlenmiş gibi olmuyorum daha sersem oluyorum.sabah uykusu gibi olmuyo yanii.hıı o 37.7 olan aşılama yıpıldığı aydan sonrakiydi sanırım tam hatırlamıyorum ama bu ay değil yanii4-5 gün 37.7 çıkmıştı adetimde 2 gün gecikmişti o ateşle çok ümitlenmiştim çünkü önceki aylarda ölçüyordum 36.6nın üstünde bi ateşim olmamıştı.ama foss yani adet oldum adetimin ertesi günü düşmüştü ateşimm.o yüzden güvenemiyorum canım ya.laf olsun diye ölçüyom işte sabah 3gündür.
21.ci gün 36,8
22.ci gün 36,7
23.cü gün 36,8 çok uzun bi tablo oldu ama neyseee

amin canım amin inş...tamam sevcanım kolay gelsin asta gel:))

selinam sesin cıkmıyo canım nasılsın...

iyiyim canım ya.kardelenimi aradımda.yarım saat öncede aramıştım meşgule atmıştı.ben randevusu 11.30 biliyodum 16.30 muş tam muayenede aramışım yeni konuştuk şimdi.dr dan çıkmış.küçükte olsa kese görünmüş sanırım geç döllenme demiş dr u.kalp atışları içinde hayırlısıyla 15 gün sonraya çağırmış.gelince daha detaylı anlatır zaten selamı vardı.

olsun canım ya yanlış hatırlamışsın demekki...ay cok sevindim maşallah keseyi görmüş ne güzel inş pıt pıtlarıda duyar hayırlısıyla...sagol canım haber verdigin icin a.s...

olsun canım ya yanlış hatırlamışsın demekki...ay cok sevindim maşallah keseyi görmüş ne güzel inş pıt pıtlarıda duyar hayırlısıyla...sagol canım haber verdigin icin a.s...

amiinn canım inşallahh sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik geçirir.belirti arıyodu ya arkadaşş bak geç döllenmeymiş bikaç gün sora mide bulantıları başlarda bi şikayet ederse....ben diceklerimi biliyomm

hepinize slmlar hepimizin dileği anne olmak inşallah rabbim enkısa zamanda nasip eder :)

a.slm canım hoşgeldinn.Amiinn inşallah Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla evlatlarımızı gönderir.sen ne kadar zamandır istiyorsun?

derinim altta görüyorum canım hoşgeldin.nasılsın?

kızlar bana müsade örgü öreyim biraz.sezonu açtım da hırka örüyorum kendime
kardelenim altta görüyorum seni.iyisin inşallah.öptm seni de.hoşçakalın kızlarr.hayırlı akşamlar hepinize.:80:

Selammm ben geldım...peloşum selınam ve sevcanım ıyı dıleklerınız ıcın sagolun kızlar.ıns dedıgınız gibi olur.ümitlı olmakla bırlıkte,daha cok tutmadıgını düsünuyorum valla ne yalan diyim.Allah biliyo bitek,ne desem bos ama hisler bu yönde...pelinim selınam ates ölcmeyı hic yapmadım ben ıns sızınkı gebelıkten yüksektr bu defa düsmez ıns.ben ikinizden de cok umutluyum.
Hanil hosgeldın.ıns sende ve hepımız birgün anne oluruz.

inş canım...hepimiz aynıyız ama hemen belirti arıyoruz:)) inş cok zor gecmez hamileligi kardeloşumun...güle gile canım ne güzel ya bende örcem inş havalar sogusun bide işlerimi bitiriyim ondan sonra...güle güle selinacım görüşmek üzre öptüm....
hepinize slmlar hepimizin dileği anne olmak inşallah rabbim enkısa zamanda nasip eder :)

sellam canım hoşgeldin...amin inş...

Kardelenım hosgeldın cnm.
Kardelosum cnm,cok şükür keseyı görmuşşn canom oh MAAŞALLAH kuzum cok sevındım.15gun snrada pıtpıtları duyucan Allahın ıznıyle.mucuksss.

canım asıl ben senden umutluyum...senin olma ihtimali daha yüksek inş mujdeli haberi verceksin derinim...nasılsın bu arada ...

derinim kardeloşum ben cıkıyorum kızlar sonra görüşürüz öpüyorum ikinizide...

iyi akşamlar kızlar
bu gün annem gitti çok moralim bozuldu
alışmıştım anneme ev bomboş kaldı sanki
kardelencim gözün aydın keseyi görmüşsünüz dilerim hep güzel şeyler duyarsın doktorundan insan o masaya yatınca doktorun agzından ne cıkacak diye bakıyor hep güzel şeyler duy inş.
derincim inş. sende güzel sonuçlar alırsın canımcım
ebrar ablacım sende iyisin inş. banucuğun duasını okudum allah kabul etsin inş.
pek keyfim yok bu gün öptüm herkesi grş

a.slm canım hoşgeldinn.Amiinn inşallah Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla evlatlarımızı gönderir.sen ne kadar zamandır istiyorsun?

derinim altta görüyorum canım hoşgeldin.nasılsın?

ben geçen yıl aralıktan beri istiyorum ama olmadı banada bu konuda yardım edersenız sewnrm siz neler yapıosunuz

cnm ben de oyle uyuyamazdım esınle kahvaltıdan sonra işler bıterdı hemen ne guzel :)))))
guzel bır alışkanlık aslında.
cnm super senın de atesın ya hadı bakalım ınşallah haberler beklıyoruz sızlerden

astım ymgımı de yaptım cnm )))

ohh ıyı hadı sukur gozumuz aydın

amın ınsallah cumlemızın

oh oh ellerıne saglık cnmm ya hamarat senii

cnm umıtlerınızı yıtırmeyın hıcbırınız.ama cok da umıtlernmeyelım kı sonra uzulmeyın rabbım hyrlısını wersın ınşallah

Ay pelinim cıkmak zorunda kaldım yazamadan cnm ya...iyiyim kuzum sagol..senınde ısler bıtıyo hadı bakalım.ıns hamışsndir gebelıgını sıcacık evınde ayaklarını uzatarak gecırırsın cnm.icimden bı ses oldu dıyo.
Sevcanım aynen canım,ben olumsuza cok hazırım üzülmek yok.olmadıysa yine denicez galiba hayırlısı cnm.sen naparsın ?

sen ne diyon kanka yaaa,bi ara ağlama noktasına geldim,o kadar korktum ki.
neyse şükür göründü minik pıtırcık.

iyi olmuş derincim,sen mutlu olarak geçirde zamanını,gerisi mühim değil.
bu arada rüyan hayra çıksın,acaba o balkonda bebişi bekliyo olmim
inşallah isteyen herkeze nasib eder rabbim,hepimiz kavuşalım bebiklerimize
canım,inşallah bu tabloyla pozitifi görürsün,güzel görünüyo şu anda.
selina güzel bulmuş,tescilli pipiler
11.30 olanı ben iptal ettimdi,neyse zaten öyle de böyle de geçti zaman.
ya geç döllenme muhtemelen dedi ama bilemiyorum ki,4+6 şu an dedi,bolca istirahat etmemi söyledi
şu an için her şey yolunda çok şükür.

Kardelenım hosgeldın cnm.
Kardelosum cnm,cok şükür keseyı görmuşşn canom oh MAAŞALLAH kuzum cok sevındım.15gun snrada pıtpıtları duyucan Allahın ıznıyle.mucuksss.

kızlar hepinize teşekkür ederim.
rabbim aynı sevinci bütün arkadaşlarıma yaşatsın inşallah.
çok fena başım ağrıyo,fazla kalamıcam,size bakayım diye girdim,öpüyorum herkezi.
dualarınızı bekliyorum.
eboşum sayı 20 değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…