Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kızlar 2 defa yolladım yazdklarımı amagondermemıs ya sınır oldum.
Hasret aramıza hg.rabbım cok bekletmeden hayırlısyla bebısını gondersn ıns.
Sevcanım kacırdım kusum senı yagece gece temzlık mı edıyon eferm sana delü.kolay gelsn ıns.neysekı yavas yavas yapyorm demssn kızcektm yoksa:)
pelos selam kuzum.senı pozıtıf gormek cok mutlu ettı benı.ıns bebıs gelırde mutlulugun 5e katlanır canım benım.
Ay ya 12 ye kadan vaktm var hadı gelın banus,ebrarım,kardelenım,boncugum,kardeloşum alttaydın galip .

haydı bakalım bu ay cogunuzdan guzel haberler beklıyorum peloşum ))))
ay cnm aman dıkkat et.gercı ben hamıleymısım ozaman duvar sılmıstım uzana uzana tül de asmıstım allah nasıp edoyrsa yawruya bısey olmuyor cnmm
hadı peteklerın de takılıyo güle güle ısının cnm

selam kızlar,ben geldimmmmmmmmmmm
hoşgeldın taze anne

selam kızlar,ben geldimmmmmmmmmmm
selam canım hoşgeldin...

derinim cok sagol canım benim...valla bi haycan var icimde hayırlara gitsin inş...amin canım amin rabbim hepimizin bebişlerini göndersin inş hayırlısıyla saglıklı...

kıs kaçırmadın burdayım daha ben
kıs napıyım butun gun dınlene dınlene anca bıtıremedım kocıs de yok oyalanıyım dedım sıldım.tek mutfak yerı kaldı sımdı dınlenmedeyım acelesı yok yaparım amannn iş bıtmes beyaaa...hadı 12ye dek sendeyım :)))) az iş az dınlenme burdayım yanı cnmmm

amin sevcanım inş banada bu ay gebelik patlaması yaşancak gibi geliyo allahımın izniyle :))evet canım ya yiyecek ekmegi varsa her halukarda dünyaya gelir zaten...sagol canım...

amin sevcanım inş banada bu ay gebelik patlaması yaşancak gibi geliyo allahımın izniyle :))evet canım ya yiyecek ekmegi varsa her halukarda dünyaya gelir zaten...sagol canım...

EWET CNM BEN

DE oyle hıssedıyorum kardelenle bısmıllah dedık bakalım halayın dewamını bklıyruzzz...

elif hastaneye gıdecektı bu akşam merak ettım pıt pıtları duyunca ne yaptı acaba??gelse de yazsa...

hoşbulduk derin pelin sevcan.
acaba benim midem mi bulanıyo,yoksa ben bulansın istediğimden hayal mi kuruyorum kiiiiiiiiiii:26:

hoşbulduk derin pelin sevcan.
acaba benim midem mi bulanıyo,yoksa ben bulansın istediğimden hayal mi kuruyorum kiiiiiiiiiii:26:
ay cnm bence hayal kurma fena tutarsa ben gıbı bı deee azcık bulansız tadı tuzu tabii

amin canım inş devamı gelir hayırlısıyla...sevcanım msn ye gelsene ben ordayım ama işim var biraz...
cnm gelıyım mı gelmıyım mı anlamadım?işim war demısısn

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 2 ziyaretçi)
garip,
pelin67+,
burina,
swcnprlk,
DerinSu

herkese hayirli aksamlar arkadaslar....bir kac gundur giremedim nete,islerim vardi.söyle bir gecmise göz attim da,kimsenin tadi yok anladigim kadari ile.rabbim tum sehitlerimizin mekanini cennet eylesin,ailelerine sabirlar versin..akan kanlar en yakin zamanda dursun insallah,kardesi kardese karsi kiskirtanlari rabbimin kahhar ismine havale ediyorum

kardelenim,duanda bulunamadim,evde degildim canim.rabbim okunan dualari saglik,sihhatli evlatlara vesile kilsin insallah.
ebrarim,gecmiste okudum kadari ile dugune gidecekmissin,iyi gezmeler insallah..bu arada bu unutkan garip yine dua bildirimi yapmayi unuttu,kusuruma bakmayasin.ama okuyorum insallah daa,haber vermeyi unutuyorum iste,yaslaniyorum mu nee
derincim,pelincim,selinam hepinizinde test gunu ayniymis,hadi bakalim sevincli haberler vermek nasip etsin rabbim hepinizede..
ecemcim rahatsizlanmissin,gecmis olsun.daha iyisindir insallah?
sevcancim yarin kontrole gidecekmissin,iyi haberler ile gel insallah..
kardelen taze hamis sen neler yapiyorsun canim?kontrol ne zaman?
banucum sen nasilsin canim?

boncugum,birsencim,ranacim,cicili,gökcecim, ve tum arkadaslar hepiniz iyisinizdir insallah?

ay cnm bence hayal kurma fena tutarsa ben gıbı bı deee azcık bulansız tadı tuzu tabii

cnm gelıyım mı gelmıyım mı anlamadım?işim war demısısn

rabbim kararında bi bulantı nasib eder inşallah.
ama emin ol bu kadar bekledikten sonra iyice hissetmek için istiyosun ki bulansın,nasıl bulanırsa bulansın ama ben öyle demeyim gene,rabbim accık versin.

selam cnm hoşgeldın malum moreller bozuk çok :'( allah bırdaha yaşatmasın ınsaalh ewet cnm yarın kontrolumuz war ıyı gecer ınsallah sen nasılsın?

garipcim pazartesi inşallah canım kontrol
sen daha nere yaşlanıyon anlamadım,önünde kapı gibi ablan var kız(ben ben)

rabbim kararında bi bulantı nasib eder inşallah.
ama emin ol bu kadar bekledikten sonra iyice hissetmek için istiyosun ki bulansın,nasıl bulanırsa bulansın ama ben öyle demeyim gene,rabbim accık versin.
inşallah cnm çekmesı degıl de ınsan cıkartırken bıle sıkıyosun ya kendını,bebk zarar goruyor mu acaba dıye dusunuyorsun.her cıkartmadan sonra şükredıyordum başka dert wermesın rabbım dıye ewet ama senın accık olsun

selam cnm hoşgeldın malum moreller bozuk çok :'( allah bırdaha yaşatmasın ınsaalh ewet cnm yarın kontrolumuz war ıyı gecer ınsallah sen nasılsın?

bende iyiyim sevcancim hamdolsun.insallah guzel haberler ile gelirsiniz canim.temizlik yapiyormussun,yorma kendini..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…