Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ebusum ben burdayım kusum ama haber geldı mısafır gelcek.eve rutus atıyodum:)cuma vaktı is yapmak iyi dgl bılıyorum ama odayı süpürdüm bıde vcyı yıkadım...neyse.
Kardelenımın duasına canı gönulden aminnnnnnn diyorum ve bu defa olacagına inanıyorum.rabbım sonsuz merhamet sahıbı,bızım dualarımızı gerı cevırmez muhakkak.hayırlısıyla kabul buyur ya rabbel alemin.amin.
Kızlar ben bı poça yapım canlar öptm hepınızı.gorusmek uzere.

canım sende saol dualarına amin diyorum
valla bilmemkardelenim neyle çalışıyolar

kuzu kolay gelsin yorma kendini tamamı hadi çok öpüyorum seni kolay gelsin bitanem

hoşbulduk eboşum evet ya cok iyiyim allaha şükür...amin canım hepimiz her zaman iyi olalım inş sen nasılsın...sagol canım hele şükür başlandı yarına biter ondan sonrada temizlik yapmaya başlıycam...
amin canım amin...benimde hoşuma gitti...allah kahretsin bu teroristleri...bugun burda yürüyüş yapılıyo ama ben gidemiyorum petekciler var...cok gitmek isterdim aslında...

kolay gelsin derinim fazla yorma kendini bende öpüyorum canım görüşmek üzre...

kızlar kk niye bukadar yavaş ya benimde işlerim var gerçi şimdi çıkmalıyım
akşamada düğün varmış mecbur gitmemiz gerek
gece nasipse görüşürüz

aayyy peloş çok şükür ya inşallah ısınıcaksın artık çok sevindim inanki
temizlik yapılır kuzum ama kendini fazla yormadan yap ne olu r ne olmaz dimi ama
neyse kuzum bende kaçıyorum çok öptüm seni

cok sagol eeboşum inş... rabbim kimseyi soguklarda birakmasın...evet canım dikkat edecem iş yaparken dedigin gibi belli olmaz biz tedbirimizi alalım takdir allahtan...güle güle canım görüşmek üzre bende öptüm...

ben hamileyim arkadaşlar bilmenizi istedim.allah hepinize tez zamanda verir inşallahh..
allah tamamına erdirmek nasip etsin inş sağ salim kucağına amak nasip olur
selam kızlar bi cee diyip cıkmış gibi olcam ama yarın erkenden doktora gitcem...dua edin benim icinde hic bir sorun cıkmasın inş...kendinize iyi bakın iyi geceler hepinize
canım inş bi sorun çıkmamıştır ne dedi dr
canım ya geçmiş olsun şimdi nasılsın iyileşe bildin mi biraz
berrinim ve derinim hoşgeldiniz hanımlar
derinim galiba bende hasta oluyorum yaa hapşurup duruyorum sen nasıl oldun
aaa ablam sendemi hastasın bu topiğe ne oluyor ya hep hasta çok gecmiş olsun sen nasılsın şimdi birazdaha iyimisin
hadi canım inş bebişin tutunmuşturda ondan oluyordur inş bi müjde verirsin
amin canım allah hepimizin dualarını nasip etsin inş
amin canım amin inş kolay gelsin
duaya en içten dileklerimle amin diyorum inş allahım tez vakitte bebişine kavuştursun kardelenimi allahım kimseyi bekletmesin inş allah herkeslerin evini bebiş sesiyle doldursun inş

çok doğru yazmış yazan ama bu okusalarda keşkede bundan sonra şehit verdemeden kalksa bu f 16lar

kızlar ben iyiyim malum kaçgündür gelemiyorum ama elimden geldiği kadarıyla bakıp çıkıyorum bazen hiç yazamıyorum kusura bakmayın bebişimde iyi teyzeleri artık bi sorunumuz yok bunun için çok mutluyuz allahım bu cumanın yüzü suyu hürmetine olmayan herkeslere nasip etsin inş sizler nasılsınız anlatın bakalım

Amin canımcım.
Kolay gelsin derincim.
kızlar kk niye bukadar yavaş ya benimde işlerim var gerçi şimdi çıkmalıyım
akşamada düğün varmış mecbur gitmemiz gerek
gece nasipse görüşürüz
Sanada değişiklik olur ebuşum.
Herkese iyi günler kızlar.

Kızlar benım mısafırler gelemıyolarmıs..
Pelinim oh ya petekler oluyo gule gule kullanın,ısının yanı:)
ececım ıyı olmana sevndm cnm Allah daha ıyı etsn.sagol cnm,sorma grıpmı alerjımı anlamadım.
Ebusum dugun var demek ay hıç çekilmez şmdı puf:)ama ıste ınsan ıstemesede saygı ıcın mecbur.
Banum cnm sen nerdesn dıger topıctesn galıba kuzum...neyse benım poçalar olmustr karsı komsuya gecım brlıkte yıyelım malum bıze kaldı poçacıklar:)

Evet canım diğer topicteydim bugün bildirim günüydü aa senin misafirler gelmiyomu ee ben geliyim o zaman ama bana kepekli poça yap tamammı ::)))))

selam canım,amin diyorum dualarına.
amiiiiin,hepimize en kısa zamanda nasib etsin inşallah o sesleri duymayı.
canım,dualarına canı yürekten amin diyorum,rabbim vesile kılsın,bebeğini en kısa zamanda göndersin inşallah.

çok beğendim bu sözü,cuk oturtmuşlar.

Selam canlar...dısarıdaydm yenı geldım komsuyla hastaneye gttk ogluşu grıp olmusta.
Banuşşş gel kıs yaparım kepeklı poçacık nolcak.kepeklı kek bıle yaparım:)
ayyyy sahı imdat yaaaww!komşucum benden helecanlı tutturdu test alalım dıye delü daha 9.gun dıyom yokkk banane alcaz alcaz,zor kurtardım paçayı:)he bıde ondan yenı bsy ögrendm hastaym ya ben şmdı grıpımsı yanı.ıhlamur sakın icme dedı bsy varsa zararı olurmus.bide sarımsakla nar dedı kızlar.hamılelıgın ılk ayları cok zararı olurmus...ben ılk hamıleyken bı bas sarımsak yemıstm oturup

cnm geçen hafta ılk kez hıssettım gece yataga soluma yattıgımda ama oyle cok bır hareket degıl ama ne bılım acayıp bıssey anlatamıyorum donuyolardı sankı ıcımde.

ben hamileyim arkadaşlar bilmenizi istedim.allah hepinize tez zamanda verir inşallahh..
allah tamamına erdırsın ınsallah cnm gozun aydın

abla 3 gundur senın gıbıyım (( dıyecek bısey bulamıyorum :'((((((

anladım cnm kısmet degılmıs ben gorusecegız sanıyordum olsun.hadı guzel haberlerle gel ınsallah

cnm hadı gozun aydın ınsallah hersey cok daha guzel olacak senın ıcın bundan sonra allahın ıznıyle...

kardelen49 un duasına amın dıyorum ALLAH tez zamanda kucagını doldursun ınşallah.

derinim gecmıs olsun cnmm

galiba yine yokkkk

selm ben warım dger arkadaslar şansa yok :S

Kızlar iyı geceler...smdılık duramıyorum kocıse yemek verdım az isım var...ya benım net bu gece 12de bıtıyo.yarın gıremıcem haberınız olsun.esım ancak ısten gelırken kontr alır o zaman yenılenıcek.merak etmeyın gırmezsem.aklıma gelmısken sylıyım dedım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…