Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Benim msn de problem var galiba.
Gözün aydın canım inşallah o testlerde güzel çıkıcak.Bırak yorulsun anlasınlar kadınları:)
Naber derincim nasıl istiyosan öyle yap kuzen içinden gelen sesi dinle benimki bu iş tamam diyor ama tabi....

bebem hoşgeldin...işim vardı kuşum k.bkma anca geldim...ya bilmiyom kuzi korkuyom niyeyse.olumsuz galiba ondan normalde ne çok yapardım biliyosun...senin içindseki ses diyo biliyorum inşşşşşşşşş sizin dediginiz gibidir cano yaaaa.
Naber kardelen nasılsın canım derin buralardaydın nereye kaçtın kız.

burdayım geldim cnm.sen napıyosun?

banummm pıhtılaşma topicinde peşinden geldim ama gitmişin cano...haniii kardelende gitmiş tüh...neyse bende kaçıyom zati..anneannem hasta onu görmeye gitcez annenmle...öptüm hepinizi.

Son düzenleme:
ya ablam konuşamadık gidiyormuşsun nasılsın kib aeo
ececim ben iyiyim tatlım saol sen nasılsın bebişde sende iyisindir inşasllah .ben hasta değilim şükürler olsun grip oluyo gibiydim ama olmadım
canom daha erken yapıpda kendini stres yapma azcık daha dur biliyorum zor beklemekde sabır canom inşallah pozitif sonuç olucak gelicek yiğenim
hasret nerelerdesin sen bi gittin kayboldun yaa hala bebiş yok sanırsam hayırlısı olsun inşallah
hadi yaa tüh üzüldüm sağlık olsun napalım kader işte inşallah busefer gelir minişi
sen nasılsın canım mertimiz nasıl ?yaramazlık yapıyormu
burdayım şekerrrrrrrrrrrr
kocam geldı.ıkızlere puset almış onlu arkalı :))))
dıyom sırayla arkalı onlu otururlar arkada hep oturana haksızlık olmasın :))))
aa hayırlı olsun sevcanım güle güle kullanın çok hoş oluyo önlü arkalı :))yesinler onların pusetini
hoşbulduk derin pelin sevcan.
acaba benim midem mi bulanıyo,yoksa ben bulansın istediğimden hayal mi kuruyorum kiiiiiiiiiii:26:
canım hayırlısı olsun aslında bizler bulanmasını istiyoruz değilmi hep diyolarya sağlıklı hamilelikte bulantı olur ama yok bence alakası biçok kişi tanıyorum bulantısız sağlıklı bebişleri olan
canım yaa buara noldu sana hiç unutmazdın gerçi biz emin olduğumuz için duayı yapıyoruz .sıkma canını stresde yapma kuzum buara moralinin bozuk olması üzüyo beni haberin olsun
garipcim pazartesi inşallah canım kontrol
sen daha nere yaşlanıyon anlamadım,önünde kapı gibi ablan var kız(ben ben)
cano inşallah yarın hayırlısıyla keseyi görürsünüz allahım sağlıklı bir hamişlik nasip etsin
Kimseler yokk bu gece yaa.
banuş ya msnde çok bekledik kulakların çınlamadımı :))ama konuştuk zaten galiba msnde sorun var
selinam nasılsın canım misafirlerin varmış seninde gerçi atlatmışsındır :))
elifcim yaaa çok sevindim canım gözünaydın ALLAHIM sağlıkla sonuna kadar devamını nasip etsin hayırlısıyla kucağına al kuzum
Nasılsıınız arkadaşlar,giremedim ne zamandır ne var ne yok iyisiniz inşsallah hepiniz?
Beni soracak olursanız çok şükür iyiyim...
canımıniçi nasılsın merak ediyordum seni iyki uğradın arıycam dedim ama bu ablanda çok unutkan yaa .yiğenim nasıl
kanka saol yaa biliyorum anlıyorum seni ALLAHIM tez vakitte başka şeyler konuşmayı nasip etsin :))
demek geziyosunuz gökcemle yesin teyzesi onu yaa öpüyorum sizi kuzu
saol tatlışım iyiyim şükür sen nasılsın diycemde gerçi msnde konuştuk yoğunsun buara :))
ayyy allaım esirgesin sevcanım gerçi ben msnde aldım haberide burdanda yazıyım dedim .oğluşlar kesinleşmiş sağlıkla gelsinler canım
canom bende dün olmayınca tahmin ettim neyse sağlık olsun
buarada bekle bekle daha erken canom inşallah sabrının mükafatını alıcaksın
banummm pıhtılaşma topicinde peşinden geldim ama gitmişin cano...haniii kardelende gitmiş tüh...neyse bende kaçıyom zati..anneannem hasta onu görmeye gitcez annenmle...öptüm hepinizi.

geçmiş olsun canım önemli bişeyi yoktur inşallah

kızlar VANDA deprem olmuş baya büyük malesef ALLAHIM yardımcıları olsun inşallah çok kayıp yoktur

derincim,yaptırcaksan kan testi yaptır canım,senin idrar testlerine pek güven olmuyo ama inşallah pozitif olcak,ben öyle hissediyorum.

kızlar VANDA deprem olmuş baya büyük malesef ALLAHIM yardımcıları olsun inşallah çok kayıp yoktur

galiba enkaz altında kalanlar varmış cano.
rabbim yardımcıları olsun.

ben yarın gitcem ama çok korkuyorum kanka yaaa,midemde öyle aman aman bulanmıyo zaten,bi tuhaflık var sadece,ne olduğunu anlamadım bende,hayırlısı
sevcancım,pipişler hayırlı olsun,rabbim sağlıkla kavuştursun oğluşlarına.
banucum,kardelencim,gökçecim,sizleri de öpüyorum kızlar,tabi diğerlerini de.

arkadaşlar benim adetime 6 gün var fakat bir haftadır sık idrara çıkma , akıntıda artma, kasıklarda devamlı sızlama, göğüslerde hassasiyet ve büyüme , bel ağrısı , bacak ağrısı , idrarın renginde koyulaşma ve kokusunda keskinleşme , devamlı uyku hali iştah artması karında şişkinlik ve ara ara baş dönmesi var erken olduğu için test de yapamıyorum , inanmamama rağmen karbonat testi de yaptı köpürdü hatta ama kafam öyle karışıkki bazen çok umutlanıyorum bazende umutlarımın boşuna olduğunu düşünüyorum günlerde geçmiyor bir türlü sizin fikrinizi almak istiyorum ..

Kardeloşşş napıyosn kıs,bulantı baslamadımı daha:)delüm sende ben gibı he.bugun ebusa dıyorum belırtım yok mıdem hıc bulanmıyo:)canım benım bebıskoyu gormeye az kaldı ıns.yarını sabırszlıkla beklıyorum.

Kardelosum canım ya demek sende hissediyosun ıns kuzum sagolasın..sende bosa endıse etme nolur hersey guzel gidecek ıns.dun anneme sordum hatta anne illa bulantı oluyomu ya dedım.yaaa olurmu oyle sey dedı.ben özellıkle sana hamıleyken hic bulantı olmadı bak Allaha şükür hepınız saglıklısınız kızım dedı.

daha adetıne varmıs cnm test yapma hemen.adet gununu bekle en azından.ıns hamılesındır hayırlısı ıns.

bende anneme sordum,herkezde olmaz diyo,gerçekten de herkezde olmuyo,bunu görüyorum da ama insanız işte,paso bişey didiklicez ya.
inşallah pozitif olcak derincim,inşallah.

bi kere karında şişkinlik için çok erken,bende hep karında şişkinlik arardım ama benim hala yok öyle bi şişkinliğim,idrar koyulaşmıyo,açılıyo diye biliyorum,bazen uyku hali ve iştah artması adetten önce de olabiliyo.
biliyorum hep kötü yönleri yazdım ama böyle çok heveslenip,çok defa hevesim kursağımda kaldığı için,elinde olursa belirtilere bakmadan bekle derim,çünkü o kadar kesinlikle erken belirti vermiyo,kesinlikle.

Merhaba kzlar nasılsınız?
Deprem haberlerini takip ediyoruz bizde.Eşimin arkadaşları ve yeğeni vardı Van da.Çok şükür iyiymiş hepsi.Yalnz 6.6 dan 7.2 ye yükseldi şiddeti hatta 8 9 dan bahsediliyo merkezde.Taa Amerika daki adam biliyo burdaki depremin şiddetini bizimkiler hala karar veremedi merkez neresi şiddeti kaç

evet işte,hep didiklicez dedigin gibi...amin inş kuzum.

off yaaa çok üzüldüm bende..ordaki insanların halini düşünemiyorum inş kayıp yoktur(Alah yardımcılar olsun inş.

Bugün kimseler yok ya özledim sizleri kızlar gelin hadi
Pelincim altta görüyorum seni nasılsın canım bittimi işler.
canım ya görmeden cıkmışım kusura bakma...iyiyim yok ya daha bitmedi son rutuşlar yapılcak yarın ama ben bugun temizlige başladım...sen nasılsın canım...
iyiyim canım sagol...evet canım bu ay korunmadık ama hic sanmıyorum belirtim falan yok...seni ve gökceyi öpüyoruum...
canım ya agzından bal damlıyo cok sagol ama hic sanmıyorum belirtim yok ateşimde düşüyo galiba bakalım hayırlısı kardelencim...
oy oy oy yerim ben onları ya maşşallah pAşalarımıza...inş sonuna kadar her şey yolunda gitcek sevcanım seni ve yigenlerimi öpüyorum...
ay canım inş cift cizgiyi görürsün sen ne zaman hazır hissedersen kendini o zaman yap derinim rabbim yüzünü güldürsün hayırlısıyla...

ebrarım bende şimdi sen yazınca haberim oldu ya izliyorumda kayıplar varmış allah rahmet eylesin...yaralılarada acil şifalar versin...rabbim yardımcıları olsun inş...

selam kızlar topik cok sakın hadi gelinde biraz sohbet edelim...

pelinim canım çok sagol evet hazırda degilim yaa çok garip valla...biliyosun test manyagıyım normalde...

ayy demek kayıplar var yaaaa Allah rahmet eylesin çok züldüm inş kayıp yok diyodum ama varmış offff...rabbim yardım etsin((

kızlarrr yaaa fox haberin reklamında gördüm göçük altında insanlar varmış imdat sesleri geliyomuşş ayy çok fena oldum ben yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…