Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

çok şükürrr hoşgeldin nasılsın :)
hoşgörduk ıyı sen nasılsın?

tamam cnm işine bak sen ben de dınlenıpp dınlenıp iş yapıyrum.yarn mısafır gelecek bugunden berı bıtıremedım ıslerı yavas yavas...esım de yok can sıkıntısına yapıyom.yer sılecegım sımdı.optm derınım

çok şükürrr hoşgeldin nasılsın :)
hoşgörduk ıyı sen nasılsın?

tamam cnm işine bak sen ben de dınlenıpp dınlenıp iş yapıyrum.yarn mısafır gelecek bugunden berı bıtıremedım ıslerı yavas yavas...esım de yok can sıkıntısına yapıyom.yer sılecegım sımdı.optm derınım

cicilii pelin67 hasretim_baby DerinSu+ ugurboncugum
kızlar hoşgeldnızzz...nasılsınızzz???

sagol canım inş :))
selamlar arkadaşlar :)
selam canım hoşgeldin...yok uzun zamandır nasılsın...

sagol canım benim inş...cok pozitifim bu aralar hayırlara gitsin...sen nasılsın sevcanım bulantıların azaldımı...

ececim her şey yolunda cok şükür...doktora calışmalara başlayın dedi ama ben bu ay başlamıştım zaten inş hayırlısı olur...canım sende bebişte iyiymiş cok şükür ikinizide öpüyorum...

selam kızlar nasılsınız...

Son düzenleme:
canı gönülden amin diyorum
canım yaa bir şehidimizin anneside dayanamamıs vefat etmiş

ya ben cicişide merak ettim aşılaması tutmadımıki gelip haber vermedi .inşallah hamiledir yaa

cicişim adet olmus malesef yine asılama olcakmıs:44:
herkeze hayırlı aksamlar nasılsınız dicem ama malum hepimiz üzgünüz rabbim sabırlar versin ateş düşen evlere düşürürenler utansın

cnm hadı ınşallah en kısa zamanda gelsın yeğenım .:))))) ÇALIŞIN BOL BOL.CNM BUGUN CIKARTTIM YINE ama sukur o kotu gunler cok fenaydı.

hb sevcan iimneolsun bebek bekleyip duruorum belki gelir die:)
ınsallah en kısa zamanda gelsın yawrun tanısmadık daha once ne kdrdır beklıyorsun ne kdrlık ewlısın?

sağol canım sen nasılsın
ıyıyız sukur cnm.oğluşun nasıl ıyıdır ınsallah miss gıbı kokar sımdı o

hoşbulduk canım iyiyim cok şükür sen nasılsın...

derinim güle güle öpüyorum...
iyi cnm be dınlene dınlene yer sılıyorum :))) püsür işi :)) ama çok yoruluyorm napıyım bugun hep iş yaptım.yrn da mısafr war ytemeğe

cici pelin iyim kızlar bebekten başka biderdimiz yok şükür :)

sevcancım adım hasret 1 yıldır evliyim bir yıldır bekliorum ama olmuo malesef sen,n var mı

inş canım en kısa zamanda bende güzel haberler veririm sizlere ateş olcumu yapıyorum bakalım hayırlısı bol bol calışıyoruz canım :))) eskisi gibi degilmiş cok şükür inş bulantıların tamamen gider...canım dikkat et lütfen cok yorma kendini tabi ikiz meleklerinide... maşallah benim yigenlerime...

cici pelin iyim kızlar bebekten başka biderdimiz yok şükür :)

sevcancım adım hasret 1 yıldır evliyim bir yıldır bekliorum ama olmuo malesef sen,n var mı
daha yenıymışsın cnm.baştan berı korunmadınız mı? bız 2 yıllık ewlıyız 11.ayımda hamıle kaldım bebegımın kalbı durdu karnımda 2 bucukken...
temmuzda tekrar hamıle kaldım ikiz bebek beklıyorum allahın ıznıyle.
allah sana da cıfter cıfter wersın ınşallah...sabredınce rabbım yuzunu gulduruyor kulunun cok sabrettım bol bol dua ettım kı ben klomenle hamıle kalan bır ınsanım.dra gıtmesem 4 ayda 1 adet oluyordum.nerednsın?hangı ıl?dra gorundun mu hersey normal mı?

ınşallah cnm 4 gozle beklıyorum haberınıııı...ölç cnm ölç ordan anlarsın zaten bnm gıbı :))))
ewet cnm eskıye nazaran sukur yanii.konusuyorum yawrulara uslu durun dıye korktular galıba =))))).yok cnm az iş cok dınlenme yapıyom ondan bıtmedı ya bugunden berı
teyzesi yarın da gıdecegız kontrolumuze bakalım

canım bende güzel haberler vermek istiyorum inş allahımın izniyle...olcuyorum canım yumurtam catlamış calışmalarıda yaptık şimdi bekliyoruz ama durmak yok yola devam :)))

oy oy yerim ben onları annelerinide dinlermiş :))tamam canım öyle yap bak benimde petekler takıldı buyuk temizlik yapcam ama dikkatli olcam yinede ne olur ne olmaz diye....sevcanım inş hayırlı haberlerle gelirsin ben biliyorum benim yigenlerim üzmez annesini inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…