Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kızlar burdaydım ama şimdi çıkıyırum,daha sonra cevap vercem inşallah,şimdi kalkayım selina beni dövmeden

ayy sen daha burdamısın msn den kovaladım daha burdan çıkmamış.günde 1 sefer oda yarım saatcik izin verecem heee.hadii görmiim seni güle güle canımm :KK55::KK55::KK55::KK55:

merhabalar, 2.5 yıllık evliyim,, 2 yıl vajinusmusu yaşadım ve 2 yılın sonunda çok şükür bu illeti yendim,, 2 aydır da bebek istiyorum hem de çokkkk,, yumurtlama günlerini takip ediyorum, insan isteyince hemen bebeği olucak zannediyor, 2 aydır olmayınca çok üzüldüm, ne biliyim insan hemen karamsarlaşıyor:KK43:( sizin fikirleriniz neler,, ?? hamile kalmak neden zorrr:KK43:(???????? ne yapayımmmm

merhabalar, 2.5 yıllık evliyim,, 2 yıl vajinusmusu yaşadım ve 2 yılın sonunda çok şükür bu illeti yendim,, 2 aydır da bebek istiyorum hem de çokkkk,, yumurtlama günlerini takip ediyorum, insan isteyince hemen bebeği olucak zannediyor, 2 aydır olmayınca çok üzüldüm, ne biliyim insan hemen karamsarlaşıyor:KK43:( sizin fikirleriniz neler,, ?? hamile kalmak neden zorrr:KK43:(???????? ne yapayımmmm
selam aramıza hosgeldın.oncelıkle geçmiş olsun ınşallah kısa zaman ıcınde gelır yawrun.adetın fılan duzenlı mı? su an hıcbır sorunun yok mu?
herşey normalse hayrlısı dıyelım zamanı gelınce gelır ınsallah...

Of sevcanım demın baglanamadım ya yazamadım.smdı anca actı sayfayı..teyzesı yer onları:nazar:ıns gorusuruz bıgun yüzyüze cnm ya cok isterim.
Hasretim hosgeldn cnm.

sizi boşuna mı yetiştirdim ben
ahahahaaaaaa
banucum,seviyorum seni

eboşum konuştuk zaten canım,adet olman aslında sevinilcek bişey,hem hamile olmayıp,hem adet olamamaktansa,olmak daha iyi çünkü her adet yeni bir umut.
banu yla beraber bu ay kalın inşallah.

pelincim,ne güzel az bi vakitte olsa bi kafan dağılmış olur,bi ara msn de karşılaşalım canım

sanırım dün minoset e cevap vermediğim için bana küstün,hiç bişey yazmamışın.
hemen açıklayım,burdan yazcaktım,o an yoktun,dedim eşim gelsin arıcam,sonra başka bişiler oldu,ben unuttum ama içmemen daha iyi olur ama dayanamıyosan iç dicektim.
biraz geç oldu emmeeeeeeee

k vitamini olanlar neler ki kardelen?
du bi google teyzeye sorim
Bende seni canım muckkk.Kız araştırdıysan bizede yaz neymiş o kvitaminleri birde kan sulansın diye nar yiyelimmi yemeyelimmi ortada kaldım lov.
Amaninnn banum üçùmùzü kolumuzdan tutup dışarı attklarını hayal ettım bı an:KK60:ah kusum o gunlerı gorcez mı?ben kovulmaya razıyım:KK43:
ya elifi bende merak edıyorum ama liram yok hic.kocış işe başlasnda alıp ararm artk ıns ıyıdır.
Hahaha ne komik olur dimi yallahh deyip.Kız ben arasammı acaba.
cnm sıkayetın bana gore cok normal.ben hemen hergun karın agrısı cekıyorum senınkısı gibi.üşütmüş de olabılırsın ozellıkle sakın ayaklardan usutme cok agrı yapar.corap uzerıne patık uzerıne de sıcak tutan terlık giy.cnm ben de drumu arayıp sormustum ultrasonda hersey cok guzeldi.ıdrar yolunda da enfeksıyon uremedı dıye cıktıonda da sorun yok demsıtı denıslıyor ya rahım ondan olabılır cnm kotu dusunme hemen.ama yıne de sor dr una optum

abla gozun aydın ıyeyım adet duzenlı olmayınca ınsan daha da uzuluyor ben de senın gıbıydım...ınşallah sonrası huzel olur dıyelım.adet olmazsan şans da olmuyor zaten aman gelsın kırmızılar :KK66:)

cnm ben de nar tuketılmesının tasvıp edılmedıgını duymustum ve nette okumustum sen drunla konus ona gore başla bırseylere bence.
garibim ıyıyım cnm sen de ıyısın ınsallah...
peloş annecıgını gormeye gıdıyormussun hadı gozun aydın hasret gıderın annecıgınle sana da ıyı gelır ama cok soguk sıkı gıyın zaten hastaydın opuyorum cnmm
kardelen49 kolay gelsın sana da :KK66:))) yap bakalım guzel mamacıklarr...
derinim altta senı goruyorum nasılsın cicişş???
banu ınşallah kısa zamanda sızın de olacak kucaklarınız dolacask ben hıssedıyorum bak kardelenı hıssettım we oldu :KK70: :KK70: sıra hıslerıme gore sen,ebrar ablam,kardelen49,derınım ve arkanızdan da selına ve berrınde oylşe hıssettım :p
İnşallah sevcancım bizlere bol bol dua et senin duaların kabul olur canım.

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:kızlarrrrrrrrrr kardelenimin müjdesini veriyommmmmmmmmmm
sonuç :399 yani pozitifff Allaha şükürler olsun.çok mutluyumm yaaa :KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK71::KK71::KK71::KK71::118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım hayırlı olsun rabbim kucagına almayı nasip etsin inşş
çokkk sükür yaa bi hasret daha sona erdiii

s.a arkadaslar ben kaç gündür giremiyorum 4 gündür kendi evimi temizliğini yapmakla uğrastım bu gün de kayınvalideminkine basladım 2 gün daha sürer heralde çok yorgunum valla giremiyorum sinir oluyorum bi fırsat buldum ama kimsecikler yok sansıma:KK43::KK43:

iyiyim canım sen nasılsın canın sıkkındı düzeldinmi bari.

banu canım eşim ameliyat olalı 3 ay olacak 10 gün sonra kontrolumüz var insallah rahim filmi için doktora söylesem mi acaba 9 ay olacak bu ay adet olunca (düşündüğüm an kalsa imişim şimdi doğacak mışş yaa ) :KK43:doktorlara kalsa pek bişey demiyorlar da ne yapsam sence

Bende seni canım muckkk.Kız araştırdıysan bizede yaz neymiş o kvitaminleri birde kan sulansın diye nar yiyelimmi yemeyelimmi ortada kaldım lov.

Hahaha ne komik olur dimi yallahh deyip.Kız ben arasammı acaba.

İnşallah sevcancım bizlere bol bol dua et senin duaların kabul olur canım.

araştırdım canım,bütün yiyeceklerde var nerdeyse,yeşil yapraklı sebzeler,tahıllar,kopyala yapıştır yapmadı bi türlü ama şu yazıyodu,kararında yemek gerekli diye.
bu arada narı da kararında yemeli ymiş
kızlardan öyle emir geldi
şimdi kaçıyorum,bi duaya bakmaya gelmiştim,size selam vermeden çıkamadım.

Huuuuuu kimse yok muuu!birsoş başbaşayıs naber?
Berrincim gıtmssn cnm.aman ne yorarsn o kadar kendını ya madalya mı vercekler cok mu yaslı kayınvalıde?
Kardelos a.selam cnm.evet narı fazla tüketme.hatta bence sadece ilacları ic baska bşyle kurcalama cano.

arkadaşlar pkolu olupta hiçbir tedavi görmeden kendiliğinden hamile kalan varmı aranızda böyle bi ihtimal mümkünmü acaba ?*

amin derinim inş canım...ikinci güzel haberi senden alalım peşinize bizde geliriz hayırlısıyla inş...

banum hayırlısı olsun...ben üc tl lik testlerde yapıyorum hepside dogru cıktı şimdiye kadar...demekki pahalı testler daha kandırıkcı oluyo canım:)

maşallah semracım 2 aylıık olmuş bile rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...

olsun canım ya bazı bebişler emmiyo inş sonra emer diycemde biborona alışan bebekte almıyo memeyi...oy kıyamam ben ona ya gripmi olmuş paşamız gecmiş olsun...yigenimi ve seni cok öpüyorum

sagol selinacım sanada hayırlı sabahlar...

selam kızlar hayırlı günler hepinize inş bu ay daha cok güzel haberler almak nasip olur...rabbim yüzümüzü güldürsün...

herkese hayirli gunler olsun her daimmmm:KK19::KK19:

cicili cok gecmis olsun mercik hastaymis,allah sifa versin.
kardelenim kan tahlili yaptirmissin,kesinlesmis hamileligin.rabbim kucaginada almak nasip etsin canim:KK8::KK76:
derinim gununde az kaldi,heyacanli bekleyisteyiz,insallah seninde halayini cekeriz canim:KK19:
pelincim petekler olmamis daha,havalarda sogumus turkiyede,allah yardimcin olsun:KK19:
banucum adet olmussun,uzme kendini birdaha ki ay gelir insallah bebisin:KK19:

ebrar,kardelen,selina,sevcan,rana,boncugum,birsen, ve tum arkadaslar hepiniz iyisiniz insallah:26:

Geçmiş olsun minişe olsun ya mama yesin benim yiğenlerde mama yiyor.

ardelencim ya sen doktorunu dinle herkesin bünyesi farklı birsene onuda vermiştir ama sana vermemiş bu ilaçlar ağrı kesici değilki sakın doktorundan habersiz bişey içme narıda tabiki ye ama herşeyin azı karar çoğu zarar zaten sen bunları bilyosun akıllı bir kadınsın.

İnşallah garipcim inşallah.

Günaydın.....

canım öyleydi buay biraz aksadı ama bu sabah namaza kalktım gelmiş benim kırmızılar sevindim valla .zaten dün akşamdan anlamıştım başım feci ağrıyodu her adet öncesi ağrır bşım .neyse işte şükür kavuştuk kendileriyle :)))
kuzum evet yazmıştın ama sanırsam ben cevap yazmadım kusura bakma ağzına sağlık mevlam kabul etsin

canom şifa olsun iğneler bebişine ve sana inşallah busefer herşey yolunda gidicek sende bol bol dinlen değerinde çok güzel .iğneye başladın tabi canın yandımı kuzu ama yansada değer değilmi .doktorunda iyiymiş sevindim valla çok önemli sevmek doktoru

banuş ya bu mesajı okuyunca öyle heyecan yapmıştımki ama ama :KK43:((

bununla moralim çöktü hayırlısı olsun kuzen inşallah hayırlısıyla gelicek sıpan inanıyorum

semracım maşallah hayırlısıyla tamamlarsınız 9 ayı inşallah

naber kız yeni prof kardeloşun elinden kapmışsın bakıyorumda :)))

oyyy kıyamam mertime ben yaa geçmiş olsun canım ALLAHIM şifa versin
insan kıyamıyo hasta olunca melekler .neyse beterinden korusun mevlam
üzülme mama veriyorum diye inşallah alışır emmeye

cano sen doktorun ne dediyse onu yap zaten pıhtılaşmanda çok yoğun değil bildiğim kadarıyla inşallah iğne yeterli gelicektir .hadi hayırlısı kuzum

saol garibim ben iyiyim sen nasılsın canım

ececim stres yapma tatlım inşallah bişeycik yoktur rahim büyüdüğünden oluyodur o ağrılar .hamişler daha iyi bilir gerçi onlar cevpa verirler kuzum

bende çok özledim cano yaa okadar çok beğenecek mesaj oluyoki :))))))))))))

inşallah enkısa zamanda hamile kalırsın ve bebeğini kucağına alırsın canım .ALLAH gönlüne göre versin

hayırlı günler hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah .ben bu sabah namazda kırmızıları gördüm .hayırlısı böyleymiş valla ben adet olunca üzülmüyorum yaa nedense seviniyorm çünkü düzensizlik insanı strese sokuyo .baş ağrım hala devam ediyo ama direniyorum ilaç içmemeye .bugünde niyetim kışlıkları çıkarmak geç bile kaldım istanbul donuyo resmen yaa

Ebrarım canım demek oldun sonunda hayırlısı canım.ama bsy dıyım mı okudugum gıbı banusla senın dusundugunu düşündum kuzum valla.ikiniz bir adet oldunuz ikinizde bu ay kalın ıns ayyy harika olur.buluşunca sizin bulantılardan bana fenalık gelir artıkım ahahaha :KK60:şaka şaka siz kalında kucagma ıstfra edin böööyyyk :)hadı kolay gelsn ebusum.demın sarj bıttı de k.bkma.
Ciciş gecmıs olsn mertımıze ya üzülme annecik.
Pelinim inan cok sevndım anneni görecegıne,sana cok buyuk moral olur.e gtmısken kal be kuşum bıraz olmaz mı?
cok sağolun teyzeleriii
bugun asımızı olduk meme dersi aldık orda cok güzel emdi ama eve gelince memeyle kavga edeyortuz:KK14:
ebe ne güzel emzirmeyi göseterdi cokta güzel bir duygu ama kerata emmiyoo:KK36:
mamaya devam
doktor konturolu olduk ve duyma testimizi yaptırdık şimdi kalca cıkıklıgı testi kaldı hayırlısı artık
ne güzell topikte ne cok gebemiz oldu mertim abi olcakk :KK24::KK24::KK24:
ben sürekli giremiyorum bugun hep hastenedeydik
bu pazarda mevludumuz var inş
herkezi cok özledim öpüyoruzzz:KK1:

arkadaşlar pkolu olupta hiçbir tedavi görmeden kendiliğinden hamile kalan varmı aranızda böyle bi ihtimal mümkünmü acaba ?*

ben varım cnm yeni doğum ettim pkoluydum ve 5cmlik kistim vardı cok şükür sorun olmadı olur yani dert etme
hatta bir dua vardı yazmıstık onu bul istersen:KK34:

ALLAH razı olsun canım seninde ikiz galiba bebişlerin sağlıkla kucağına al inşallah

rabbim senden de razı olsun.evet rabbim bağışlarsa ikizlerim olcak.amin inşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde evlatlarımı kucağıma alırım inşallah.
rabbim sizlere de çifter çifter versin hayırlı sağlıklı bir şekilde.hepinize duacıyım.

amin.

araştırdım canım,bütün yiyeceklerde var nerdeyse,yeşil yapraklı sebzeler,tahıllar,kopyala yapıştır yapmadı bi türlü ama şu yazıyodu,kararında yemek gerekli diye.
bu arada narı da kararında yemeli ymiş
kızlardan öyle emir geldi
şimdi kaçıyorum,bi duaya bakmaya gelmiştim,size selam vermeden çıkamadım.

canım yacoraspirini demiştim dr vermedi dedin ama gittiğin dr trombofiliden iyi anlayan riskli gebelik uzmanımı buna dikkat et gebeliğin ilk başlarında ve ve son aylarda göbek kordonundan sıvı geçiş miktarı ölçülür ultrasonla tek başına iğne bazen yetmiyo nara gelince haftada 1 kaç tane ye mümkünse ilk aylar yeme drum öyle demişti inşallah hayırlısıyla doldurusun 9 ayı :KK49:

X