Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ah peloşum ıns şu petekler hemen yapılır ya...cok sinir bozucu.ins senınde bebısın bu ay gelır kusum kardeloş gibi sevindirirsin bizi.bak ezan okunuyo ıns kabul etsn rabbım...
Kızlar ya ben daha ônce catlama ıgnesı vuruldugumda göguslerde sislık falanda olurdu,kasıklarımda agrı sızı olurdu şmdı hicbırı yok,olmadım sankı.sadece solda hep bı dolgunluk hissı var.
derinim ya yapılsa cok iyi olcak donuyorum soguktan bu gidişle gelmiycek benim bebiş bu ay hic umudum yok canım...amin canım ama benden once sen varsın güzel haberi sanden bekliyoruz hayırlısıya tatlım...
Slm kızlar iyi akşamlar hepinize
Pelinim bende iyiyim cnm sağolasın,senin petek işlerin bitmedi mi hala yaa insan sinir oluyor beklemek daha yorucu yaa
hemde ne sinir oluyorurum canım inş bu hafta gelirler yoksa ben bu gidişle iyileşemiycem...
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:kızlarrrrrrrrrr kardelenimin müjdesini veriyommmmmmmmmmm
sonuç :399 yani pozitifff Allaha şükürler olsun.çok mutluyumm yaaa :KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK71::KK71::KK71::KK71::118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

rabbime binlerce şükürler olsun,rabbim isteyen herkeze versin,sizi çok seviyorum kızlar,ay ağlamak üzereyim yaaaa
:nazar:
kardeloşum yeniden tebrik ederim...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin dualarım seninle canım ...of yine tutamadım kendimi ya cok duygulandım......arayıp tebrik etmek isterdim ama telefonun yok bende... dualarım seninle ikinizde allaha emanet olun...:nazar::nazar::nazar::KK19:

eboşum sende adet olmamışsın inş sendende mujdeli haber alırız hayırlısıyla canım...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...

Peloşum öyle deme canım beklemedıgın anda gelır ıns kuşum..
Selam kızlar kmseler yok cnm sklyor,esım daha gelmedı.off Allahım herseyın hayırlısını versın.

slm canım hoşgeldin.daha çok yeni bebek isteğin inşallah çok bekletmeden gelir bebeğin.filmden bu kadar etkileniyosan zaten hiç girmicektin direk anestezi ile çektirmek en güzeli.yani bi çok doktor filmden sora ilişkiye girebilrisiniz diyor normal diyor ama 2-3 gün leke şeklinde kanama oluyo.ilk gün normal adet gibi nereseyde kanama oluyo sonraki 2-3 günde leke gibi zaten bu yüzden ilişkiye giremiyosun.bide filmden alınan radyasyondan ötürü o ay hamilelik önerilmiyo.hamile kalanda düşük riski olduğu söyleniyo.yani bu ay ertelesen öbür ay yine aynı durumdan ötürü 1 ay daha bekliceksin.film en doğrusu tedavinin en başında ama sen daha 3 aylık denemene dr un hemen buna başlaması garip geldi.en az 6 ay oda 35 yaş üstüysen.yoksa 1 yıllık korunmasız ilişkiden sonra başlıyor tedavi yöntemleri.hakkında hayırlısı olsun.

selam öncelikle yorumladığım için teşekkürler 35 yaş yeni bitti benim ama dediğin gibi şöyle dört dörtlük denemedik yani benim doktorumun mantığı şu eğer tüplerde sorun varsa yani 6 ay deneme süresiyle vakit kaybedersin diyor baştan bilip ona göre denemeye başlamak gerek diyor bende film çektirdiğim ay boşa gitmesin diye düşünüyorum yani genelde 48 saat sonra girilebilir diyor lekelenme oldu bende ilaç verilemediği halde ama lekelenmeye sebep olan boca edilen batticondu kanama olmadı yani ama çektirip rahatlamam gerek doktor randevusu aldım anestezili çeken bi yerden doktor yazarsa çektiricem bakalım birde filmden hemen sonra hamiş olanlar oluyormuş ondan çektirsem diyorum belki bende hemen hamiş olurum yani

ayy ablacım bence ve bütün arkadaşlarımın fikriyle birinci sırada sen ve banu varsınız.ben şahsen daha 2 yıllık beklemedeyim.öncelik sizlerindir.inşallah Rabbim hayırlısıyla önce sizlere nasip etsin bebişlerinizi.baksana benim prof. hamile şimdi bende olursam işler kalır :KK1::KK1:ikimizde izine çıkamayızz:KK1::KK1:ama kardelenimle dünür olmayıda hep istemişimdirrrr.hayırlısı inşallah..

mrb canım.hakkında hayırlısı olsun inşallahh tedavinin sonucunu pozitif alırsın inşallah canım.bende 2.5 yıla yakın olucak evliliğim.2yıla yakındırda deniyoruz.1 negatif aşılamam var.geçen ay klomen kullandım sonuç negatif.bu ay da kullandım sonuç belirsiz bu ay sonu belli olur inşallah.Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah canım.güzel haberlerini beklerim yani.

selam kızlarr.ben geldim kimsecikler yok.ay içim içimi yiyo kardelenimi arasammı aramasammı kocişi yanındaysa yada tam dr daysa yada kanı veriyosa şuan diye bi arayamadım.çatladımmmmmmmmmm.Allahım inşallahh kardelenime güzel sonuçlarla gelmesini nasip etsin.sonuna kadar sağlıklı bir hamileliği olsun inşallahhhh.

inşallah herkes güzel haberler alır.allah sağlıklı hayırlı ana babalı evlatlar nasip eder.zor bir süreç sabır isteyen bir süreç ama bu da bir imtihan.isyan etmeden dayanabiliriz umarım.bazı insanlar için sıradan olan bişey bizim için mucize gibi değil mi?bizim de mucizelerimiz gerçekleşir inşallah...

kardelenim kocasını arıcaktı sonrada annesini.ikimiz bi yandan bakıyoduk zaten sonuçlara.bana sen yazadur topiğe dedi.Allahım inşallah herkesle benimde böyle güzel haberler vermemi nasip eder inşallah.:KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::118::118::118:
canım,inşallah seninde güzel haberlerini okuruz burdan,en kısa zamanda olur inşallah.
heyyytt dokunmayın yeğenime ben döverim sizi heee.:KK1::KK1:
inşallah iyi bir dr bulursun canım Allahım yar ve yardımcın olsun hep.aminn hep dualarımızda olucaksında.görüşürüzz.zaten çok kalma artık pc başında.:KK47::KK47:
tamam canım,bundan sonra fazle kalmıcam.
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:Kardelenim hayırlı olsun başı çektin inşallah geriside gelir.Hayırlı uğurlu olsun canım benim.:nazar::emir_bebek:
inşallah canım,rabbim isteyen herkeze nasib eder inşallah.
kardelen cok tebrik ederim ALLAHIM sonunda kucagına almak nasib etsin İNŞALLAH darısıda hepimizin başına olsun

MAŞALLAH deyerin cok iyi kan pıhtılaşmn için hemen iyneye başlaman lazım bana dr öyle demşti İNŞALLAH ALLAHIM hepimize böyle güzel haberler vermek nasib eder İNŞLLAH
zaten verdi dr um,çok tatlı bi dr maşallah,onun teşhislerine de güveniyorum,beni zamanında elinde tutup oyalamadı.
derinim ya yapılsa cok iyi olcak donuyorum soguktan bu gidişle gelmiycek benim bebiş bu ay hic umudum yok canım...amin canım ama benden once sen varsın güzel haberi sanden bekliyoruz hayırlısıya tatlım...

hemde ne sinir oluyorurum canım inş bu hafta gelirler yoksa ben bu gidişle iyileşemiycem...

:nazar:
kardeloşum yeniden tebrik ederim...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin dualarım seninle canım ...of yine tutamadım kendimi ya cok duygulandım......arayıp tebrik etmek isterdim ama telefonun yok bende... dualarım seninle ikinizde allaha emanet olun...:nazar::nazar::nazar::KK19:

eboşum sende adet olmamışsın inş sendende mujdeli haber alırız hayırlısıyla canım...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...

teşekkürler pelinim,inşallah sonuna kadar herşey güzel gider
rabbim hepimize en sağlıklı şekilde nasib etsin.
kızlar ben şimdi pıhtılaşma topiğine sorcam ama bana cevap vermicekler muhtemelen,şimdi ben cleaxan 0.4 vurcam kendime,günün hangi saati uygun olur,açlık,tokluk farkeder mi(çok cahilce oldu ama)
dr um doğuma çıktı acil,soramadım bunları,sekreterin de dünyadan haberi yok.
dr benimle çok ilgilendi yaaa,çok mutlu oldum,o kadar hastası var,bir buçuk sene önceki hastasını tanıdı ve ben şu şöyle mi,bu böyle mi derken,akıllı hasta da bi başka oluyo dedi:KK17::17.:KK17:
ne bilsin kadıncaz,kk de geçirdiğim vakitleri di mi:KK12::KK12::KK12:

Kardeloşum ne guzel cnm demek sevıyosn doktorunu,bu cok önemlı.bende cok memnunum sagolsun..coraspın hakkında bsy blsem keske.eczaneye sorsan?he bıde ne dıcem başım cok agrıyo kız dayanamyorm minoset icsem nolur?

canım,inşallah seninde güzel haberlerini okuruz burdan,en kısa zamanda olur inşallah.

zaten verdi dr um,çok tatlı bi dr maşallah,onun teşhislerine de güveniyorum,beni zamanında elinde tutup oyalamadı.

kızlar ben şimdi pıhtılaşma topiğine sorcam ama bana cevap vermicekler muhtemelen,şimdi ben cleaxan 0.4 vurcam kendime,günün hangi saati uygun olur,açlık,tokluk farkeder mi(çok cahilce oldu ama)
dr benimle çok ilgilendi yaaa,çok mutlu oldum,o kadar hastası var,bir buçuk sene önceki hastasını tanıdı ve ben şu şöyle mi,bu böyle mi derken,akıllı hasta da bi başka oluyo dedi:KK17::17.:KK17:
öncelikle değerin çok güzel inşallah sorunsuz bi şekilde kucağına alırsın
bana sor ben cevaplarım neyse sormadan cevap yazıyım günün herhangi bi saati ama hergün aynı saatte aç tok farketmez ama akşam yattığın için daha az çalışıyo vücut yatmadan önce olursa daha iyi saat 9 gibi vurursan iyi olur ilk aylar göbeğinden yap çünkü sonra yer bulamıyon artı bebe aspirini yada coraspirin kullan göbeğin 4 parmak altı üstü yanlarından yapabiliyon başka sorun varsa sor heeeeeee bu sefer prof benimmm:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

döv teyzesi,iyi döv,sıpa memleketine gitmeden gelmedi.
inşallah sağlıkla dünyaya gelirde,ben özellikle totosunu açcam sana:KK52::KK52::KK52:
şimdi çıkıyorum,pıhtılaşmam olduğu için kendime iyi bi dr bulmam lazım.
dualarınızla bu güne geldik,inşallah bundan sonrasında da herşey çok güzel olur,hepimiz için
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Hadi hayırlısı kardeloşcum.

UOTE=ebrar_53;21337876]selam kuzen benmi yok canım
inşallah senin halayınla devam edriz kuzen

amin kuzum yaa inşallah sende buay patlat müjde

ben ben hiç sanmıyorum kuzu :KK19:[/QUOTE]
Aman kendine kondurma dokunur dimi valla kızıyorum ama...

Doktorunu sevmen çok iyi kardeloş sen bu iğne işni genedoktoru ara sor canım önemli şey bunlar inşallah sonuna kadar hayırlısıyla gidicek dualarımızdasın.

Kızlar size bir haber ben test yaptım iki tane bir tanesinde çok ince bir pembiş çıktı sonra gittim prodüktör aldım onda yaptım ama onda yok karnımda çok fene ağrıyor heran adet olucak gibi muallakta kaldım yarın olmazsam gene yapıcam ama bana sorarsanız yok içime doğuyor olmadı nasıl yaa derseniz öyle işte.
Derincim dedini yaptım kırdım ama prod yok çizgi testte almadım gelirken bakalım ne olucak.

Evet semroş kardeloş hamileeeeeeeeeeeeeeeeee:KK64:

ooooooooooooooooo süper süper süper harika bir haber çok mutlu oldum rabbime şükür .sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat olsun inşallahhhhhhhh .rabbim isteyen herkeze tattırsın bu duyguyu inşallah .ne diyeceğimi bilemiyorum çok şaşkın bir okadarda mutluyum yaaaaaaaaaaa halay çekicem ama similem yokkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:neyse şimdilik bununla idare edelim :KK49:

Kızlar size bir haber ben test yaptım iki tane bir tanesinde çok ince bir pembiş çıktı sonra gittim prodüktör aldım onda yaptım ama onda yok karnımda çok fene ağrıyor heran adet olucak gibi muallakta kaldım yarın olmazsam gene yapıcam ama bana sorarsanız yok içime doğuyor olmadı nasıl yaa derseniz öyle işte.
Derincim dedini yaptım kırdım ama prod yok çizgi testte almadım gelirken bakalım ne olucak.

selammmmmm ümidini kesme belki meleğin seninledir canım .nasıl yani birinde pozitif diğerinde değilmi:44:

Son düzenleme:
Şimdi bir haber daha en tazesinden wc ye gittim ve foşşşşşş adet olmuşum deli ya bu testler 25 liranın çıkıcağa varmış onu verdim oldu:)

Şimdi bir haber daha en tazesinden wc ye gittim ve foşşşşşş adet olmuşum deli ya bu testler 25 liranın çıkıcağa varmış onu verdim oldu:)

aaaa çokta ümitlenmiştim .herşeyin hayırlısı canım kaderimizde ne yazıldıysa onu yaşyacağız.hayırlısı olsun

Banumm bosver kuzum hıc bozma moralını,konusmstk zaten bsy yoksa gelsn dedık geldı bak.gönul olmasndan yanaydı ama saglık olsun kusum.smdı ıns tedavıne en yakın zamanda baslancak ve sen bebısıne kavusucan canım benım.

herkeze hayırlı geceler diliyorum .ufaktan ufaktan kaçıyorum .çok uykum varrrrr .bayyyyyyyyyyyyyyyyy:nazar:

X