Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Burck canım sormuşsun ama benim hiç bir bilgim yok bekle bakalım adet olmazsan test yaparsın.

Selamlarrr kıslar...vayy banus gece ebrarımla kaynattınız dımek bende catladım şımdık hıh!:)bende calısmalarla mesguldum tahmın edersinizolsun bugun takılırız.

Kardeloşum konustuk zaten cano napım yerlestrdım dıkkat ederım bundan snra kuşum sagolasın.

anladım cnmm...ayy cnm ewet cıkarmalar fena bulantı sureklı olması daha fena yaa.allah kımseye wermesın...bız de senı opuyoruz 3 kez cnm :))
ınsallah cnm allah kısa zamanda sana da nasıp edecek ınşallah herkese...ç

selam cnm sımdı daha ıyı olmana sewındım.senle bız bıraz kaybolduk ama saglık olmayınca hıcbırsey yapamıyor ınsan işte.bebişine kendıne ıyı bakkk

sınır drrr....kıllar war oyle bagırsaydın cnm ben hıc sabredemıyorum boylelerıne yaaaa
bebek bakmak cok zewklıdır cnmm

ayy cnm sen de mı ((((( ınsallah benımkısı gıbı uzun surmez ben de toplam 8 kılo werdım.drum 1 mılyonda 4 kısıde boyle agır gecıyor dedı allah yardımcın olsun

amın cnm sağolaısn sen de daha dınamık ol yakın zamanda ınşallah...

cnm bugun dra gıdıyormussun belkı de kalp atısı duyulur bugun haftaya gerek kalmaz.cnm eşim randewuyu coktan aldı walla sen de hemen alsaydın doluysa araya sıkıstırın de.cunku bız sabaha alacaktık doluymus 1ı ceyrek geceye almış ...araya soktur kendını oyle de oluyo cunku hala almadıysan dolmuştur buyuk ıhtımal dusun bız 2 hafta onceden aldık cok yogun oluyor.hadı guzel haberlelre gel ınşallah beklıyorum
cnm karartma kalbını ıyı olur ınsallah dua edecegım babacıgın ıcın.

amin ablam ınsallah yakın zamanda anne olacaksın ınanıyorum...
allahım kabul etsın tum dualarımızı amın

ewet cnm gırmsıtım bıraz ıyıyken ama cok kısı yoktu konusamadık.sağolasın guzel dılekleırn ıcın.sıra sızde ınşallah ))

Afiyet olsun napıym ya bugün evdeyim yatıyorum tv izliyorum keyif yapıyıp azıcık dedim.
oh oh ıyı keyıfler cnm.bız de bu hafta ewdeyız keyıf yapıyoruz bu havada ewde olmaya bayılıyorumm ben deee

peloşum canım mevla şifa versin inşallah petekler döşenirde üşümezsin gerçi olmadı elektrik sobası yakarsın naapcan canım dikkat et kendine .akşam karşılaşamadık üzüldüm canım .buarada ateşten dolayımı yumurtlamadım dedin çok takılma bence canım akıntını takip et inşallah tutar buay .
ama ama olmuyoki böyle be cano yorma kendini gerçi yorulcak iş yapmamışsında nebiliyim 3 gün enazından dinlenseydin bende tüpde 3 gün yattım sonra devam ettim normal hayatıma .çok şükürde tutmuştu (
canımsın yaaa ALLAH razı olsun bitanem duanda çok duygulandırdı yaa amin inşallah ah okoku bir sinse üzerimize
Kızlar bu gece hiç kimseler yoktu çatlayın bizde ebuşla msn de çok güldük:::)))))))Gelmesseniz böyle olur.
ayy dimi kuzen yaa ben kapadım yattım yatakda bile güldüm eşim diyo noluyo sana :))ay varya çok keyifliydi .gelmiyenler çatlasın emi :)))
vay vay o saatte burdaymışsın şaşırdım cano :))
neyse keyifli vakit geçirmişsin bizde çok bekledik emme neyse
mesajımı aldınmı ??
tosticim maşallah canım herşey yolundaymış inşallah ikili testiniz de çok iyi çıkar allahım hayırlı haberler almayı nasip etsin
ayrıca çok saol tatlım .aslında eşin haklı nekadr uzak olursan okadar iyi .arada haber ver yeter bitanem ok öptüm
inşallah canım hala bekliyorum müjdeni :))
buarada merak etmesen şaşardım valla delüüüüüüüüüüü
Selamlarrr kıslar...vayy banus gece ebrarımla kaynattınız dımek bende catladım şımdık hıh!:)bende calısmalarla mesguldum tahmın edersinizolsun bugun takılırız.
heee tabi biz tahmin ettik kuzen zaten olsun sen boş geçme hayırlısıyla bu ay patlıycak bomba inşallah
Afiyet olsun napıym ya bugün evdeyim yatıyorum tv izliyorum keyif yapıyıp azıcık dedim.

kuzen deyme keyfine ya
buarada şu mesaj kutunu boşaltsan kuzen iyi olcak dua için mesaj atıcaktım ama burdan söyleyim bari 20 tane kardelen49a okiş

sevcanım inşallah canım aminnn
buarada pc açık ama ben hazırlık yapıyoum misafirim gelicekte yazamazsam kusura bakma kuzum öptümm

selam kızlar hayırlı haftasonları olsun inşallah.nasılsınız bakim.bende bu saat oldu anca girdim evde değildim bugun.sabahta erken çıktım evden ondan giremedim.neyse herkes iyi şükür.abla misafirin geliyomuş kolay gelsin.msjını aldım bu arada bitince yazarım.bende halsizlik var uzanıcam biraz.öptm hepinizi.

buarada pc açık ama ben hazırlık yapıyoum misafirim gelicekte yazamazsam kusura bakma kuzum öptümm
ok abla kolay gelsın sana...mamacıklar yap bakalım :)))) ellerıne saglık ben de uzanacagım bıraz

Hiç sorma tam ıldı valla öprüyü geçene kadar sabretcez.Canım bende çok severim bu havaları.
Tamamdır kuzen inşallah okucam.Bende çok eğlendim.
İyi hafta sonları.
Kolay gelsin canım.

Banus burdayım kuziş kardelosu gormustm altta ona yazmaya calısıyodm net takıldı anca yolladım.napıyosn cnm.msn e gelın ya kardeloşla.cok agır netım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…