Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Sagol pelinim sen nasılsın canım.
Ebuşum duayı okudum bitanem rabbım kabul buyursun inşallah.

selam canım nasılsın...amin inş kardelencim...

Merhaba canım iyiyim şükür aynı işte sen nasıl oldun

kardelen bu mesajı beğendi
o ne yaaaa öyle,tam ortada ve iki yanlarda

derincim,çok sevindim canım,herşey yolunda olur inşallah bundan sonrada

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 3 ziyaretçi)
garip,
ugurboncugum,
libris,
kardelen49

selam arkadaslarnasilsiniz?

KIZLAR listeyi öne çekiyim hem yeni hamişimizi hemde bebişimizi ekliyim dedim ama smıleler çıkmıyo kusura bakmayın sonra yanlarına ekleme yaparım :))

kızlar mrb herkes iyidir inş
ebroşum ben duaları okudum rabbim kabul etsin inş. hayırlısı ile hamiş kalmana vesile olsun

selam kızlar nasılsınız hepinizi çok özledim hepinize tek tek yazacaktım ama sağolsun emrecik beni rahat bırakmıyo DERİNİM mutlaka yumurta çatlamışmı diye eğer dr bakarsa mutlaka ultrasonla baktır ve yumurtanın yakınına enjekte etsin tam rahimin içine o zaman daha hızlı gidiyomuşlar haberin olsun KARDELOŞ kız seninlede konuşamadık senide özledim hepinizi öpüyorum byee

Kardeloşum igneyı sormuşsun cnm,aslında eczanede vurdurmuştm daha öncelerı...annemde igne vurur benım ama korktk cnm ya.Allahtan doktorum nöbetcydı aradılar hemen.

Birsenım sagol cnm benım..ama ben doktora yumurtanın yakınına enjekte edın nasıl dıcem kı:)ztn öyle yapmıyolar mıdır?zaten ultrasonla bakar önce heralde..ay tüm gun bşy yoktu şmdı hafiften sancıyo solum,hadı hayırlısı.

sen iyi alıştın böyle alıp alıp yazmamaya ama emrenin hatrı var,bişey demiyorum.
geçen yazmışın ama benim işim çıkmıştı,yoktum pc başında,gündüz sabah erkenden burda oluyorum genelde,beklerim.
Kardeloşum igneyı sormuşsun cnm,aslında eczanede vurdurmuştm daha öncelerı...annemde igne vurur benım ama korktk cnm ya.Allahtan doktorum nöbetcydı aradılar hemen.

kız neyine korkuyon beee,sivrisineğin iğnesinden bile ince,şöyle tutcan göbeciğini,cısssss diye sokcan içine,o kadar
inşallah bi daha gerek kalmaz da.

Banuşum hayırdır canım neyin var
Anlattım zaten biliyosun artık:)
selam kızlar nasılsınız...
Selam canım işlerini hallettinmi.
Hadi derincim inşallah sabha gelcek o ses:)
Aaa ne güzel bı smıle geldi.Kimse yok bende oyun oynayım bu ara canım çok oyun oynamak istiyo bilenler bilir.Bu numarada sizler için gelsin
::::)))))))))))))))))
Naber birsencim canım sıkkındı duymamışım sonrada arıyamadım kusura kalma canım.

Gunaydınn kızlar hayırlı sabahlarr herkese.mutlu gunler ınsallahh.ohh smıller gelmıs
ss

Günaydın kızlar..saat 10a dogru spermı verdık.12de burada olun dedıler asılama için...ben dun sperm islemını unuttum 10dedım sıze.hayırlısı ınsallah.haber verıyım dedım.öptm hepınızı.

günaydın canım.hadi bakalım inşallah hayırlısıyla tutunsun bebişin 14 gün sonra güzel haberle coşalım burda inşallah.canım dualarım seninle.rahat ol sakın kendini kasma düşünmede tutacakmı tutmıcakmı diye.işlem sonrası yatarken farzet bebişin doğmuş onunla oynuyorsun ilgileniyorsun bunları düşün.pozitif ol canım inşallah tutacak.Allaha emanetsin canım.

derin hadi hayırlı olsun aşılaman sonucun pozitif olsun İNŞALLAH

nerde yaptırıyosun aşılamayı capada mı

kızlar hepinizden ALLAH razı olsun hepinizin mesajını okudum cok sagolun olanla ölene care yok ALLAHIM hayırlısını nasib etsin İNŞALLAH

ELEXİR DOGUM YAPMIŞSIN ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN TÜm İSTEYENLEREDE NASİB ETSİN ALLAHIM

kızlar hepinizden ALLAH razı olsun hepinizin mesajını okudum cok sagolun olanla ölene care yok ALLAHIM hayırlısını nasib etsin İNŞALLAH

ne demek canım Allah senden de razı olsun.keşke pozitif sonuçlar alsaydık ama inşallah kendiliğinden gelir o güzel haber.

herkezze cok teşekkür ederim kızlar
ağrılarım var giremiyorum nete
öksürüğümde var öksürdükce karnım acıyoo ve 5gündür bu yüzden uyuyamıyorum
ama mertim iyi cok şükür işte emmiyo ben sağıp veriyorum
inş emer

Arkadaşlar ben çok kötüyüm Gecen hafta hamile olduğumu öğrendiğim için sevinçten ağlıyordum dünden beride Babacığımın akçiğerinde kitle olduğunu ve büyük ihtimalle kanser olduğunu öğrendiğimiz için ağlıyoruz Rabbim ne eylerse güzel eyler Bana bu en mutlu günlerimimde böyle bir hüzün verdi

Bundan dolayı cok fazla giremiyorum coğunlukla annemlerdeyim içim çok acıyo kızlar Babamı kaybetmeye hiç hazır değilim Onu canımdan cok seviyorum Tedavisine haftaya başlanacak Sizlerde Allah rızası için nolur dualarınızdan Bababmı eksik etmeyin Allaha emanet olun arada vakit yada biraz moral buldukca girerim merak etmeyin beni

canım çok gecmiş olsun rabbim şifa versin inş.hemen kaybedicem diye düşünme canım ya inşallah gcer dua edriz canım inş. iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…