Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ewet ablacıgım cok haklısım

kızlar ben izninizle işlere başlıyım artık daha sona konuşuruz inşallah
kendinize çok iyi bakın ALLAHIM hepimizin gönlüne göre versin
çok öptümmm

tamam abla kolay gelsın sana.ben de cıkıyorum oturalı berı 5 kez cıkardım.yatayım bıraz.opuyorum
amın senın de ınşallah

ben de senı optum cnmm ben de yatayım yatışalım bugun hadı optuk teyzesılerı :)))

kızlar mrb herkes iyidir inş
ebroşum ben duaları okudum rabbim kabul etsin inş. hayırlısı ile hamiş kalmana vesile olsun

ebroşum ben duaları okudum rabbim kabul etsin inş. hayırlısı ile hamiş kalmana vesile olsun
merhaba buraya ilk kez giriyorum siteyede yeni üye oldum bebek istiyorum hemde çoook bu ay ilk denememiz biliyorum çok saçma ama bu ay olmazsa çoook üzülücem okuduğun duaları bana da yazar mısın

canım ya niye miden bulanıyoki belkide üşütmüşsümdür...inş bir trslik yoktur gecmiş olsun ...
amin eboşum rabbim yüzünü güldürsün inş...bu arada rüyan hayırlara cıksın...tursu yapıyomuşsun kolay gelsin canım ben hic beceremiyorum ya anneme söyledim o yapcak sagolsun...
merhaba buraya ilk kez giriyorum siteyede yeni üye oldum bebek istiyorum hemde çoook bu ay ilk denememiz biliyorum çok saçma ama bu ay olmazsa çoook üzülücem okuduğun duaları bana da yazar mısın
canım daha ilk denemenizmış hic üzülme stres yapma bence burda 10 yıl bekleyenler var...rabbim cok bekletmeden melegini gönderir inş...

iyiyim canım sagol sen nasılsın...

mide bulantıların yine başlamış canım ya kıyamam sana ama eskisinden daha iyisin ya bunada şükür...ikiz yigenlerimi ve seni öpüyorum...k.i.b...

canım daha ilk denemenizmış hic üzülme stres yapma bence burda 10 yıl bekleyenler var...rabbim cok bekletmeden melegini gönderir inş...

öyle tabii Allah kimsenin kollarını boş bırakmasın heves işte sabırsızlıkla nasıl istiyorum bi bilsen

Ebrarım turşu yapmışsın güle güle yiyin canım
Cicili evinize gelmişsiniz güle güle büyüt bebeğini inşallah
Nasılsınız hanımlar topik sakin yine

Valla farketmedim ne sizin yazdınızı ne onun yazdını ayıp etmek istemedim belki istemez diye.
Allah analı babalı büyütsün maşallah oğluşuna acılar ona bakınca unutuluyo dimi bizede dua et canım.
Öyle valla sevcancım az da yesem çokta yesem alıyorum guatr var ama vericem veriyorumda.
Kaçırmışım canım valla ne biliyim:)
Bende yaaaaaa hayır olsun canım neler gördün.
Ebrarım turşu yapmışsın güle güle yiyin canım
Cicili evinize gelmişsiniz güle güle büyüt bebeğini inşallah
Nasılsınız hanımlar topik sakin yine
İyiyim valla canım biraz canım sıkkın sen nasılsın.

Selam kızlar...gecmısı okudum ama şuan vaktm yok uzun yazmaya.hepınıden Allah razı olsun...bugun hic fırsatım olmadı girmeye.şmdıde yemek yapıcam gec kaldm.
Banum yumoştan ses yok cnm ne agrı ne sızı.yarın görcez bakalım.şmdı kactm cnm.kusura bkmayn.

Hehe rakamla yaptım oldu kızlar şimdi kafadan bi rakam yazıyorum bu smıle ı kendime armağan ediyorum

Aaa ne güzel bı smıle geldi.Kimse yok bende oyun oynayım bu ara canım çok oyun oynamak istiyo bilenler bilir.Bu numarada sizler için gelsin

selam canım iyiyim ben sen nasılsın?Kızlar cee diyip gidiyo.Smıller a nolmuş yaa numarayla deniycem bakalım olcakmı yoksa program tamamen mi gitmiş

bende iyiyim canım...evet ya kimse gelmiyo bu ara topige hadı kızlar glinde sohbet edelim...he bende numarayla yapıyodum cıkıyodu kardeloşum soylemişti bana ondan ögrendim sende de cıkmış du bende yapıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…