Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Sagol pelinim sen nasılsın canım.
Ebuşum duayı okudum bitanem rabbım kabul buyursun inşallah.

Selamlar kıslarrrrr...dısarıdan demın geldık anca bsyler falan yedık gıremedım hemen...kızlar haberler iyi çok şükür.yumoş 18mm olmus cok iyi dedi,rahım duvarı da kalınlasmıs cok iyi dedı.bu gece 12de çatlama ignesini olucam.perşembe sabahta aşılama kısmetse.agrın olursa yarın gel gerekırse yarın yaparız dedı aşılamayı.herseyın hayırlısı canlar.dualarınızla şimdilik herşey yolunda.Allah razı olsun hepınızden.

selam canım nasılsın...amin inş kardelencim...

Merhaba canım iyiyim şükür aynı işte sen nasıl oldun

kardelen bu mesajı beğendi
o ne yaaaa öyle,tam ortada ve iki yanlarda

derincim,çok sevindim canım,herşey yolunda olur inşallah bundan sonrada

Naber kardelen nasılsın benimde karnım çok ağrıyor benim adet erken gelicek heralde 14 ne kadar olmaz inşallah eğer aşılama derlerse bu ayı kaçırmazdı ama napalım kısmet artık ben yan topiğe kaçıyorum aam birazdan gelirim.

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 3 ziyaretçi)
garip,
ugurboncugum,
libris,
kardelen49

selam arkadaslar:KK3::KK3:nasilsiniz?

bende özledım senı cnm öp gökcemı yerıme:9

ah cnmsın sen geldın aklıma bakım dedım ama ınan yıkıldım allah sabır versın aleynam hayırlısı böyleymıs bak gökcemde tüp yaptırmıstı tutmadı ama ardından geldı minişi güçlü ol kendıne ıyı bak cnm...
ah selınam ben yapcam dıyorum ama bı kasvet çöküyor ıcıme yazdıklarımın hepsını unuttum yapıcam dedıklerım hıc aklımda degıl bak adetım bgn bıtıyor bende yazım bakalım baska bı ıslem yok dımı ben yazmısım ve unutmusum:))ınsallah vesıle olur cnm sanada...

ıyıyım cnm cok sagol pelınım ates ölçmeye baslamıssın hadı hayırlısı umarım vesıle olur mınısının gelmesıne...

ınsallah asılaman tutar derınım dualarım senınle...

selam garıbım sen nasılsın cnm
ebusum bende gırınce enerjım düştü sımdı dıceksın sende enerjı ne gezsın:)))hakkaten bugün ne kötü bırgün aglamaktan gözlerım şişti esımın cok sevdıgı bır arkadası var esı 4 aydır hamıleymıs ve bız üzülmeyelım dıye saklıyorlarmı yıkıldım resmen ınsanların bana acımasından nefret edıyorum halbukı onlarda aynı seylerı yasadılar bılmeseler neyse dıcem bız cokmu acızız anlamıyorum esımde cok üzüldü bısıy dıyemedı ama cnm benım onu baba yapmayı okadar ıstıyorumkı dedımkı herkes acıyor bıze allahım acısında meleklerımızı yollasın artık rabbım duy sesımızı neolursun...

s.a kızlar biz oğlusumla evfimize geldik
hepinize tek tek teşekkür ederim
zor bir doğumdu ve erken di ama olsun cok şükür cocuguma kavustum
doğurdugum günü hatırlamak bile istemiyorum mahfettiler beni
ama oğluma baktıkca değermiş diyorum
şimdilik benden bukadar paşa ağlıyor bakmam lazım

selam cnmmm erkeğimiz ıyıdır ınşallah.resımlerını gördum maşallah nasıl da büyümüş annesiii öp benım yerıme paşayıı

cnm hayırlısı olsun ınşallah güzel haberler alırız yakında herşey yolundaymış çok sewındım...sakın korkma bebeiş için herşeye değer...kasılma sakın

selam cnm...ewet ya uzundur gıremedım.sen de diete başlamışsın hadı bakalım cnm pes etmek yok ama!tv de goruyorum kaçtan düşenler war sen de yaparsın cnm.ama bazı ınsanlar yeöese de hormonlardan dolayı alıyor kıloları o zaman wermek cok zor işte.sen de çok yemıyorsun bence.

selam boncuğum gorusemıyoruz nasılsın cnmm????
üzülme ya lütfen.bılmıyorum arkadaşlarının niyetını ama belki çok ince düşünmüşlerdir belki de saklamışlardır kımseye soylemden.ama takma lütfen.rabbım sızın de yuzunuzu guldurecek ınşallah...

cnm face te gordum oğluşunun fotolarını maşallah tosun gibi.sağlıkla büyüsün inşallahj.sana cok geçmiş olsun bayaa canını yakmışlar.en başından sezeryana alsaydılar keşke...hepsi geçti neyse ki.

selam kızlar hayırlı günler.anca girebildim yatılı misafirim vardı.sonrada pazara gittik.şimdi oturdum yerime sizlere bakim dedim.
cicili gözün aydın canım acı çekmişsin ama şimdi hepsi geçmiştir.Allah analı babalı büyütmek nasip etsin canım.fotolarını görmek isteriz yanii.
derincim heycan yok kız relax ol.inş güzel haberlerle geliceksin.
sevcanım sende iyisin canım özledik ama yinede dinlen bebişlerde iyiymiş.maşallahh..bi dahaki kontrol ne zamandı?
banucum ismini bildiğini biliyorum canım topikteki muhabbeti nasıl kaçırdın ona güldüm.aynı sen gibi herkes zor yazılıyo nickin dedi kızda elif diyin ismim elif demişti.ondan güldüm canım.iyi beslenmiyon unutkanlık başlar tabii.
kızlar dünden beri bendeki mide bulantısı fena oldu bugun pazarda yine kötü oldum.hiç böyle olmazdı bende üşütsemde midem sorun yaratmazdı.inş ters bişeyler yoktur.

canımsın kuzum anlayışın için çok saol güzel düşünceli kardeşim benim allahım gönlüne göre versin
ayy haklısın be selinoşum feci bir film ilk 4ünü izledimde heleki 3d ıyyy yani :)))

:)))))))))))))yoğun hatunum ben yaa napam cano dün pazar işim vardı turşuluk aldım bugünde onlarla uğraşıcam nasipse .sen nasılsın bakalım

canım yaa çok haklısın aslında önceki gün evdeydim kaç kez girdim kimse yoktu şans işte .bide gece geç yatınca geç kalkıyorum e ozamanda işler bitmiyo hayat böyle geçip gidiyo işte .ama kışın daha az gezicem hep muhabbet ederiz :))

peloşum amin kuzum allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun

sevcanım çok merak ettik seni iyi olmana sevindim demek gezmelere gittin iyi olmuş ama riskli değilmi kuzum dikkat et kendine
bulantılarda inşallah tamamen bitmiştir artık bebişlerin tadını çıkarırsın canım öpüyorum seni ve yiğenlerimi

elifim saol kuzum ağzına sağlık
buarada nasılsın görüşemedik yaa

derinim dün msndede bol bol konuştuk ama tekrardan hayırlı olsun inanki çok mutluyum cano inşallah 15 gün onra müjde verirsin bize ogünü düşündükce heyecan basıyo inanki .hadi bakalım allahım rast getirsin

berrincim sende kayıpsın canım demek eşinden fırsat kalmıyo ah bu erkekler benimkide aynı :))
ben iyiyim şükür canım

boncukum yaa kıyamam seninlede konuştuk msnde gerçi ama napalım kader işte bunları yaşamamız gerekiyoki yaşıyoruz allahım imtihanımızı kolay eylesin
hiç takma gün olur devaran döner herkes yaptığından utanır .şu hayatta kimse yaptığını çekmeden ölmezmş .allahım akıl fikir versin herkese

:))))))))))))))valla merakta kaldım kuzen ama arayıpda rahatsız etmek istemiyorum ..

ayyy yerim ben paşayı canım çok sevindim tekrardan güle güle büyüt ALLAHIM bağışlasın inşallah
resimlerini gördüm facede çok datlu buarada smıleler gitmiş nazar boncuğu koycaktım :)))

peloşum ağzına sağlık balım allah kabul etsin inşallah dualarınız vesile olsun canım

selamlar hanımlar hepinize güzel birgün diliyorum .
ay ben bugece çok güzel bir rüya gördüm hayırlara çıksın :)))

KIZLAR listeyi öne çekiyim hem yeni hamişimizi hemde bebişimizi ekliyim dedim ama smıleler çıkmıyo kusura bakmayın sonra yanlarına ekleme yaparım :))

kızlar mrb herkes iyidir inş
ebroşum ben duaları okudum rabbim kabul etsin inş. hayırlısı ile hamiş kalmana vesile olsun

selam kızlar nasılsınız hepinizi çok özledim hepinize tek tek yazacaktım ama sağolsun emrecik beni rahat bırakmıyo DERİNİM mutlaka yumurta çatlamışmı diye eğer dr bakarsa mutlaka ultrasonla baktır ve yumurtanın yakınına enjekte etsin tam rahimin içine o zaman daha hızlı gidiyomuşlar haberin olsun KARDELOŞ kız seninlede konuşamadık senide özledim hepinizi öpüyorum byee

Kardeloşum igneyı sormuşsun cnm,aslında eczanede vurdurmuştm daha öncelerı...annemde igne vurur benım ama korktk cnm ya.Allahtan doktorum nöbetcydı aradılar hemen.

Birsenım sagol cnm benım..ama ben doktora yumurtanın yakınına enjekte edın nasıl dıcem kı:)ztn öyle yapmıyolar mıdır?zaten ultrasonla bakar önce heralde..ay tüm gun bşy yoktu şmdı hafiften sancıyo solum,hadı hayırlısı.

selam kızlar nasılsınız hepinizi çok özledim hepinize tek tek yazacaktım ama sağolsun emrecik beni rahat bırakmıyo DERİNİM mutlaka yumurta çatlamışmı diye eğer dr bakarsa mutlaka ultrasonla baktır ve yumurtanın yakınına enjekte etsin tam rahimin içine o zaman daha hızlı gidiyomuşlar haberin olsun KARDELOŞ kız seninlede konuşamadık senide özledim hepinizi öpüyorum byee
sen iyi alıştın böyle alıp alıp yazmamaya ama emrenin hatrı var,bişey demiyorum.
geçen yazmışın ama benim işim çıkmıştı,yoktum pc başında,gündüz sabah erkenden burda oluyorum genelde,beklerim.
Kardeloşum igneyı sormuşsun cnm,aslında eczanede vurdurmuştm daha öncelerı...annemde igne vurur benım ama korktk cnm ya.Allahtan doktorum nöbetcydı aradılar hemen.

kız neyine korkuyon beee,sivrisineğin iğnesinden bile ince,şöyle tutcan göbeciğini,cısssss diye sokcan içine,o kadar
inşallah bi daha gerek kalmaz da.

Banuşum hayırdır canım neyin var
Anlattım zaten biliyosun artık:)
selam kızlar nasılsınız...
Selam canım işlerini hallettinmi.
Selam kızlar...gecmısı okudum ama şuan vaktm yok uzun yazmaya.hepınıden Allah razı olsun...bugun hic fırsatım olmadı girmeye.şmdıde yemek yapıcam gec kaldm.
Banum yumoştan ses yok cnm ne agrı ne sızı.yarın görcez bakalım.şmdı kactm cnm.kusura bkmayn.
Hadi derincim inşallah sabha gelcek o ses:)
Aaa ne güzel bı smıle geldi.Kimse yok bende oyun oynayım bu ara canım çok oyun oynamak istiyo bilenler bilir.Bu numarada sizler için gelsin :63:
::::)))))))))))))))))
Naber birsencim canım sıkkındı duymamışım sonrada arıyamadım kusura kalma canım.

Gunaydınn kızlar hayırlı sabahlarr herkese.mutlu gunler ınsallahh.ohh smıller gelmıs
ss
:KK76::KK52:

Günaydın kızlar..saat 10a dogru spermı verdık.12de burada olun dedıler asılama için...ben dun sperm islemını unuttum 10dedım sıze.hayırlısı ınsallah.haber verıyım dedım.öptm hepınızı.

Günaydın kızlar..saat 10a dogru spermı verdık.12de burada olun dedıler asılama için...ben dun sperm islemını unuttum 10dedım sıze.hayırlısı ınsallah.haber verıyım dedım.öptm hepınızı.

günaydın canım.hadi bakalım inşallah hayırlısıyla tutunsun bebişin 14 gün sonra güzel haberle coşalım burda inşallah.canım dualarım seninle.rahat ol sakın kendini kasma düşünmede tutacakmı tutmıcakmı diye.işlem sonrası yatarken farzet bebişin doğmuş onunla oynuyorsun ilgileniyorsun bunları düşün.pozitif ol canım inşallah tutacak.Allaha emanetsin canım.

derin hadi hayırlı olsun aşılaman sonucun pozitif olsun İNŞALLAH

nerde yaptırıyosun aşılamayı capada mı

kızlar hepinizden ALLAH razı olsun hepinizin mesajını okudum cok sagolun olanla ölene care yok ALLAHIM hayırlısını nasib etsin İNŞALLAH

kızlar hepinizden ALLAH razı olsun hepinizin mesajını okudum cok sagolun olanla ölene care yok ALLAHIM hayırlısını nasib etsin İNŞALLAH

ne demek canım Allah senden de razı olsun.keşke pozitif sonuçlar alsaydık ama inşallah kendiliğinden gelir o güzel haber.

herkezze cok teşekkür ederim kızlar
ağrılarım var giremiyorum nete
öksürüğümde var öksürdükce karnım acıyoo ve 5gündür bu yüzden uyuyamıyorum:KK14:
ama mertim iyi cok şükür işte emmiyo ben sağıp veriyorum :KK50:
inş emer:emir_bebek:

Arkadaşlar ben çok kötüyüm Gecen hafta hamile olduğumu öğrendiğim için sevinçten ağlıyordum dünden beride Babacığımın akçiğerinde kitle olduğunu ve büyük ihtimalle kanser olduğunu öğrendiğimiz için ağlıyoruz Rabbim ne eylerse güzel eyler Bana bu en mutlu günlerimimde böyle bir hüzün verdi

Bundan dolayı cok fazla giremiyorum coğunlukla annemlerdeyim içim çok acıyo kızlar Babamı kaybetmeye hiç hazır değilim Onu canımdan cok seviyorum Tedavisine haftaya başlanacak Sizlerde Allah rızası için nolur dualarınızdan Bababmı eksik etmeyin Allaha emanet olun arada vakit yada biraz moral buldukca girerim merak etmeyin beni

Arkadaşlar ben çok kötüyüm Gecen hafta hamile olduğumu öğrendiğim için sevinçten ağlıyordum dünden beride Babacığımın akçiğerinde kitle olduğunu ve büyük ihtimalle kanser olduğunu öğrendiğimiz için ağlıyoruz Rabbim ne eylerse güzel eyler Bana bu en mutlu günlerimimde böyle bir hüzün verdi

Bundan dolayı cok fazla giremiyorum coğunlukla annemlerdeyim içim çok acıyo kızlar Babamı kaybetmeye hiç hazır değilim Onu canımdan cok seviyorum Tedavisine haftaya başlanacak Sizlerde Allah rızası için nolur dualarınızdan Bababmı eksik etmeyin Allaha emanet olun arada vakit yada biraz moral buldukca girerim merak etmeyin beni

canım çok gecmiş olsun rabbim şifa versin inş.hemen kaybedicem diye düşünme canım ya inşallah gcer dua edriz canım inş. iyi olur

X