Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım stres yapma hayırlısı olsun...rabbim yüzünü güldürsün inş...

yaa beni bu gün eşimle görümcem strese soktu gecen ay görümcemle aynı gün adet olduk o bu gün olmuş beni
aradı hemen oldun mu diye eşimde yanımdaydı amaa sen olmadın diyo kalbim çarpmaya basladı diyoo beni umutlandrmayın diyorum anlamıyolar ya :)

olsun canım yinede strese girme bak onlarda heycanlanıyo ne güzel umutlanmak da güzel ama fazla kaptırma rabbim hayırlısını nasip etsin inş...

canım ben cıkıyorum sonra görüşürüz k.i.b...

kardeloşum hoşgeldin canım seni gördügüme sevindim ama cıkmam gerekiyo öpüyorum seni..

evet heycanlanıyolar canımm .valla ben hiç umutlanmadım canım zaten çünkü adet belirtilerim basladı bilee .sağol canım hepimizee görüşürüz

kızlar bende sizi çok özledim,dahada vardır yazdıklarınız ama bu kadar geçmişe dönebildim.
evime geldim çok şükür,artık görüşücez ALLAH İZİN VERİRSE
şu an fazla kalamıcam ama gelirim gene.

herhangi bi gelişmesi olan var mı kızlar?
selinacım sende durumlar nedir?
arayamadım,kusuruma bakma olur mu?
derincim hem rapor için aşılama yaptırıyosunuz,hem hapla yapılcak,hapla yapılan aşılamaya rapor çıkmıyo ki canım
inşallah tutar da,başka hiç bişeye gerek kalmaz.
eboşum seninle görüşmem gerekti ama malesef hala kuruşsuz telefonum.

nasılsınzı canlar umarım hepiniz iyisinizdir ben iyim şükür bu sıra çok yoğundum uğrayamadım geçmişede bakamadım herşey yolundadır inş

Kardeloşummm hoşgeldın canım inan özledim ya.haberler sende,nasıl gectı bakalım güzel miydi herşey?cnm benım,biliyorum rapor için yapmıyorum şuankini,en son düşüne düşüne öyle karar aldım.bi kendi doktorumda denemek istedim ilk önce.sonra tutmazsa devlete devam edicem.ama bide şöyle bi korkum var,devlette igneyle yapacakları için çok da istemiyorum kist oluşma riskinden dolayı.bu doktorum pko oldugum için igne istemedi.klomeni bile 2 doz verdı .bakalım neler olacak.gelişirse ne ala kuşum.sen naptn ya adet fln ne durumda?topicte şuan uebesliden haber beklıyoruz inş kanda baktrcak,test yaptı çift cıkmıs cnm...ebuş,kardelen ve garipinde günü gecmişti önceki gün test yaptılar negatıftı.insallah da erken yapmıslardır o yuzden cıkmamıstır...tosti hamiş bide cnm.semrayı biliyosn ztn...sevcanın ikizleri erkekmiş:)ay şmdilik bu kadan hatırladım.

süper özet geçmişsin eline sağlık canım...bencede devlette yaptırma ama özelde ne kadar onuda bilmeden cevap veriyorum

Gülşah hosgeldın cnm,gecen bana yumurtlama hakknda bşyler sormstn o an kalamadım işim vardı cnm.kistinin gitmesıne sevındım ıns yumoşlarda guzel gelısır cnm.

Gülşah hosgeldın cnm,gecen bana yumurtlama hakknda bşyler sormstn o an kalamadım işim vardı cnm.kistinin gitmesıne sevındım ıns yumoşlarda guzel gelısır cnm.

Tühh yakalayamadım seni....İki laf ederdik kimseler yok bugün derin dönmedimi köyden acba.
banuşum kuzum karşılaşamadık üzüldüm canım kalamadım bende okadar işim vardıki.sen neler yaptın uçurdunuzmu 40
kayram saol canım ben iyiyim sende iyiymişsin çok şükür maşallah tatlım artık hayırlısıyla az kaldı inşallah bu günler geçicek sağlıkla alıcaksın kucağına inşallah .dua konusuna gelince kuzum biliyosun herkese sırayla okunuyo ve şuanda ilk öncelik tedavide olanlara verdik .senide sıraya koyarız tabiki okuruz canım .ALLAHIM korktuğuna uğratmasın herşey çok çok güzel olsun .buarada nekadarlık oldunuz ve cinsiyeti konusunda hiçbişey dememişsin canım merak ediyoruz haberin ola .çok öpüyorum seni kuzu ..
emreye maaşallah
ablacım ben aksamları giiremiyorum gelemezsem kusura bakma emi annemdeyim ya ondan
ama duamı okudum
saol canım ağzına yüreğine sağlık öptüm
elifcim Allah kabul etsin canım dualarını
ağzına yüreğine sağlık .ya belin niye okadar ağrıyoki hadi artık kan testi yaptır bence
EBRAR canım ben birsenin yerine dualarını okudum eksik varsa tamamlıyalım.
kuzum ağzına sağlık birsoşla konuştum zaten söylemişti :))
kuzum yaa saat 11 desek uyarmı sizlere inanın yarın eşim izinli ve kaçda yaparız tam bişey diyemiyorum 11 diyim ama inşallah o saatte girebilirim .sen o saatte burda ol kuzum olurmu
pelinim evet bu kış inşallah rahat ediceksin canım .
olsun kuzum önemli değil okuruz allahın izniyle için rahat olsun
canom sevindim senin adına gerçiteldede konuştuk senle :))cano yarın 11 dedim inşallah uygundur senin içinde
tosticim herşey yolundaymış maşallah allahım daha iyi etsin hiç sorunsuz bir dokuz ay geçir tatlım
selinam güle güle kullan canım iyi yapmışsın bende yarın bi gidiyim diyorum baya iş var yaptırcağım :))
berrincim hayırlısı olsun canım inşallah sende olmazsın bebişin gelir
cano hoşgeldin şükür kavuşturana aradım emme anladın sen onu :)))neyse konuşuruz biara
nasılsınzı canlar umarım hepiniz iyisinizdir ben iyim şükür bu sıra çok yoğundum uğrayamadım geçmişede bakamadım herşey yolundadır inş

derdam uzun zaman oldu görüşemedik nasılsın canım esmacık nasıl teyzelerinin yerine öp onu kokulukokulu senide öpüyorum

derinim canom kusura bakma şimdi çıkmalıyım sonra konuşuruz olurmu öptüm seni

Hoşbulduk peloşum ve banum...iyiyim kızlar sizden naber. Banus 40uçurdunuz hadi hayırlısı olsun canım.bide müsaitsen bi arar mısın beni kuşum?
Uçurduk teyzesi pekde güzelleşti maşallah.
Öyle valla bende bakıyorum başaladımı işler evde zor valla.

aa banu yeğeni mi kırkladınız.maşallahhh.ne tatlıdır şimdi tam sevilecek gibi olmuştur.
Valla tam sevilmelik topladıda kendini görme gitsin.
Çok şüküe herşey yolundaymış.
Banummmm diger topıce mı kactın delüü,mesaşımı görmedin
Yok kız zeyneple beraberdim kuşum kaçmadım zati görüştükte....
İyi yapmışsın bende sıkıldımmı saçlarımı kestiriyorum muhakkak yakışmıştır iyi günlerde uzasın inşallah.
banu nasılsın canımm sesin çıkmıyoo

İyiyim canım ama sen hemen stres yapma rahat bırak kendini işte insanlar hemen böyle atlayınca bizi mahvediyolar aslında.
Kardeloş özledik seni hoşgeldin canım dinlende dön aramıza.
Yok kız burda klomelede yapılan sayılıyor çok şükür.

Hoşgeldin derin hürrememi takılıyosun bende onu seyrediyorum karnımın ağrısı şimdiden başladı 9 gün var daha ama her ay böyle aman 14 önce olmasında eşimin sonuçlar 13 de çıkıyor 14 de randevu alıcam eğer aşılama derlerse hemen bu ay olur baride ardından raporum çıkar.Bu arad dietteyim ya gözümün önünde tatlılr uçup duruyor ya valla napıcam bilmem.

Naber garipcim nasılsın adet oldunmu?
ece sen nasılsın canım nasıl gidiyor iyileştinmi bari.

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 4 ziyaretçi)
garip.

masalah bu saatte bile ziyaretci eksik olmuyor topikten,7-24 takip ediliyoruz heralde
yarin doktorumda randevum var arkadaslar,kan tahlili sonucum bakalim nasil cikacak:18:hayirlisi olsun insallah......

ebrarim,ben dualari okudum canim.bu arada derinin duasi yarin aksam olucakmis,insallah gelmeye calisacagim..
derinim köye gitmissin,cok guzel oluyor dimi köy?bazen onlarin yasantisina özeniyorum bende:)
selinam,saclarini kestirmissin,iyi gunlerde kullan saclarini.benimde uzun suredir isteyipte ihmal ettigim bir konu sac kesimi,insallah birgun vakit bulup yapabilirim
kardelencim,tatilin bitmis dönmussun,yoklugun cok farkediliyordu inan,ayrica özledinnnnnnn
kardelen49,kursa baslamissin sende,hayirlara vesile olsun insallah..
banucum diyetteymissin,insallah istedigin kiloya erisirsin,erisiriz
pelincim evine petek dösetiyormussun,sonradan insaat zor oluyor evde,allah yardimcin olsun canim.
birsencim ben iyiyim canim,cok sagolasin sordugun icin.ayrica emrecigin kontrolu guzel cikmis,allah hep iyi etsin emrecigi..
kayram ugramissin,senin ve bebegin iyi olmasina sevindim.allah kucaginada almak nasip eylesin.
rana,uebesli,sevcan,cicili,derdanur,tosti.............ve tum arkadaslar hepiniz iyisiniz insallah?

slm millet beni merak etmeyin diye girdim ne olur kusura bakmayın biliyorsunuz çok hastaydım kendimi yeni toparlıyorum halsizdim giremedim şimdi kendimi daha iyi hissediyorum bide yarın dr a kontrole gideceğimi söylemek istedim kızlar bana dua edin inş iyi haberlerle dönerim sonunda eşimle beraber gideceğiz inş bi aksilik çıkmazsa inş babasıda görecek minişi çok heycanlıyım ve çok ta tedirginim neden bilmiyorum ama içimde yersiz bi korku var anlatması imkansız bi bişi bu inş gercekten yersiz olur yarın saat 12 de inş bebeğimi göreceğim bi görsemde içimdeki bu korku ve tedirginlik gitse bugün uykuda tutmayacak anlaşılan of allahım bize yardım etsin inş neyse kendimden çok bahsetdim kızlar sizler nasılsınız ya sizleri çok özledim iyisinizdir inş sizleri çok öpüyoruz kib aeo öp bay ii aksamlar

canım allah yardımcın olsun inş sonuçların ii gelir ii düşün ii olsun inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…