Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Naber garipcim nasılsın adet oldunmu?
ece sen nasılsın canım nasıl gidiyor iyileştinmi bari.

sağol canım ii olmaya calısıyorum dün de belim tutuldu akşama kadar yattım merak etme şimdi iyiyim biraz halsizlik var ama şükür yinede iyiyim yarın inş dahada iyi olacağım inş sen nasılsın?????

kızlaar ben çıkıyorum şimdi eşim gelir beni ayakta görmesin kendinize ii bakın iyi geceler öptük bay aeo kib

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 4 ziyaretçi)
garip.

masalah bu saatte bile ziyaretci eksik olmuyor topikten,7-24 takip ediliyoruz heralde:KK1::KK60:
yarin doktorumda randevum var arkadaslar,kan tahlili sonucum bakalim nasil cikacak:18:hayirlisi olsun insallah......:KK61:

ebrarim,ben dualari okudum canim.bu arada derinin duasi yarin aksam olucakmis,insallah gelmeye calisacagim..
derinim köye gitmissin,cok guzel oluyor dimi köy?bazen onlarin yasantisina özeniyorum bende:)
selinam,saclarini kestirmissin,iyi gunlerde kullan saclarini.benimde uzun suredir isteyipte ihmal ettigim bir konu sac kesimi,insallah birgun vakit bulup yapabilirim:KK1:
kardelencim,tatilin bitmis dönmussun,yoklugun cok farkediliyordu inan,ayrica özledinnnnnnn:KK69:
kardelen49,kursa baslamissin sende,hayirlara vesile olsun insallah..
banucum diyetteymissin,insallah istedigin kiloya erisirsin,erisiriz:KK1:
pelincim evine petek dösetiyormussun,sonradan insaat zor oluyor evde,allah yardimcin olsun canim.
birsencim ben iyiyim canim,cok sagolasin sordugun icin.ayrica emrecigin kontrolu guzel cikmis,allah hep iyi etsin emrecigi..
kayram ugramissin,senin ve bebegin iyi olmasina sevindim.allah kucaginada almak nasip eylesin.
rana,uebesli,sevcan,cicili,derdanur,tosti.............ve tum arkadaslar hepiniz iyisiniz insallah?
Umarım canım bu sefer olur.Güzel haberlerle gel inşallah.
sağol canım ii olmaya calısıyorum dün de belim tutuldu akşama kadar yattım merak etme şimdi iyiyim biraz halsizlik var ama şükür yinede iyiyim yarın inş dahada iyi olacağım inş sen nasılsın?????

kızlaar ben çıkıyorum şimdi eşim gelir beni ayakta görmesin kendinize ii bakın iyi geceler öptük bay aeo kib
Ben iyiyim canım sevindim iyi olmana inşallah yarında herşey güzel olucak boşuna stres yapma bebişde üzülür.İyi geceler canım.

garip.

masalah bu saatte bile ziyaretci eksik olmuyor topikten,7-24 takip ediliyoruz heralde:KK1::KK60:
yarin doktorumda randevum var arkadaslar,kan tahlili sonucum bakalim nasil cikacak:18:hayirlisi olsun insallah......:KK61:

ebrarim,ben dualari okudum canim.bu arada derinin duasi yarin aksam olucakmis,insallah gelmeye calisacagim..
derinim köye gitmissin,cok guzel oluyor dimi köy?bazen onlarin yasantisina özeniyorum bende:)
selinam,saclarini kestirmissin,iyi gunlerde kullan saclarini.benimde uzun suredir isteyipte ihmal ettigim bir konu sac kesimi,insallah birgun vakit bulup yapabilirim:KK1:
kardelencim,tatilin bitmis dönmussun,yoklugun cok farkediliyordu inan,ayrica özledinnnnnnn:KK69:
pelincim evine petek dösetiyormussun,sonradan insaat zor oluyor evde,allah yardimcin olsun canim.
birsencim ben iyiyim canim,cok sagolasin sordugun icin.ayrica emrecigin kontrolu guzel cikmis,allah hep iyi etsin emrecigi..
kayram ugramissin,senin ve bebegin iyi olmasina sevindim.allah kucaginada almak nasip eylesin.
rana,uebesli,sevcan,cicili,derdanur,tosti.............ve tum arkadaslar hepiniz iyisiniz insallah?

Ben iyiyim canım sevindim iyi olmana inşallah yarında herşey güzel olucak boşuna stres yapma bebişde üzülür.İyi geceler canım.

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler,mutlu haberler gelsin inşallah.

garip.

tşk ederim canım.değişiklik yapma isteği duyuyorum canım sıkkınken.iyi oldu ama düzeldim.

kardelenimm hoşgelmişsin canım.sen evine kavuştun bizde sana.sabah erkenden seni altta görüyorum.geçmişi anca okurum diye şimdi başladın herhalde.allah kolaylık versin.hee bu arada benim kırmızılar ayın 2 si geldi.dr 3 ü olmazsan gel demişti.oldum ama gitmiyom yine.kendi çapımda klomen başladım.bugun 5.ci günüm az önce içtim.inşallah hayırlısıyla bebişe vesile olur.ne kusuru canım ya bende seni arayamadım kaynananın yanındasın diye çekindim.
ebrar ablam 11 yazmışsın akşam 11 dimi.?

hayırlı günler herkeze
kızlar bende sizleri çok özledim
tatilim güzel geçmişti son güne kadar ama son gün biraz canım sıkıldı o yüzdende pek konuşasım yok,kusuruma bakmayın olur mu?

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler,mutlu haberler gelsin inşallah.

tşk ederim canım.değişiklik yapma isteği duyuyorum canım sıkkınken.iyi oldu ama düzeldim.

kardelenimm hoşgelmişsin canım.sen evine kavuştun bizde sana.sabah erkenden seni altta görüyorum.geçmişi anca okurum diye şimdi başladın herhalde.allah kolaylık versin.hee bu arada benim kırmızılar ayın 2 si geldi.dr 3 ü olmazsan gel demişti.oldum ama gitmiyom yine.kendi çapımda klomen başladım.bugun 5.ci günüm az önce içtim.inşallah hayırlısıyla bebişe vesile olur.ne kusuru canım ya bende seni arayamadım kaynananın yanındasın diye çekindim.

önemli değil canım,gönüller bir olsun da.
geçmişi bitiremem ki,yaklaşık 23 gündür yokum,nasıl biter o kadar geçmiş

Hayırlı olsun canım inşallah işe yarar.

kızlar bende sizi çok özledim,dahada vardır yazdıklarınız ama bu kadar geçmişe dönebildim.
evime geldim çok şükür,artık görüşücez ALLAH İZİN VERİRSE
şu an fazla kalamıcam ama gelirim gene.:KK71:
tekrar hoşgeldin canım inş bol bol görüşürüz artık...moralin bozukmuş kardeloşum rabbim en kısa zamanda sıkıntılarını gidersin inş...
nasılsınzı canlar umarım hepiniz iyisinizdir ben iyim şükür bu sıra çok yoğundum uğrayamadım geçmişede bakamadım herşey yolundadır inş
iyiyim canım sagol...prensesimiz napıyo baya buyumuştur maşallah cok öpüyorum ikinizide...
banuşum kuzum karşılaşamadık üzüldüm canım kalamadım bende okadar işim vardıki.sen neler yaptın uçurdunuzmu 40

kayram saol canım ben iyiyim sende iyiymişsin çok şükür maşallah tatlım artık hayırlısıyla az kaldı inşallah bu günler geçicek sağlıkla alıcaksın kucağına inşallah .dua konusuna gelince kuzum biliyosun herkese sırayla okunuyo ve şuanda ilk öncelik tedavide olanlara verdik .senide sıraya koyarız tabiki okuruz canım .ALLAHIM korktuğuna uğratmasın herşey çok çok güzel olsun .buarada nekadarlık oldunuz ve cinsiyeti konusunda hiçbişey dememişsin canım merak ediyoruz haberin ola .çok öpüyorum seni kuzu ..

saol canım ağzına yüreğine sağlık öptüm

elifcim Allah kabul etsin canım dualarını
ağzına yüreğine sağlık .ya belin niye okadar ağrıyoki hadi artık kan testi yaptır bence

kuzum ağzına sağlık birsoşla konuştum zaten söylemişti :))

kuzum yaa saat 11 desek uyarmı sizlere inanın yarın eşim izinli ve kaçda yaparız tam bişey diyemiyorum 11 diyim ama inşallah o saatte girebilirim .sen o saatte burda ol kuzum olurmu

pelinim evet bu kış inşallah rahat ediceksin canım .
olsun kuzum önemli değil okuruz allahın izniyle için rahat olsun

canom sevindim senin adına gerçiteldede konuştuk senle :))cano yarın 11 dedim inşallah uygundur senin içinde

tosticim herşey yolundaymış maşallah allahım daha iyi etsin hiç sorunsuz bir dokuz ay geçir tatlım

selinam güle güle kullan canım iyi yapmışsın bende yarın bi gidiyim diyorum baya iş var yaptırcağım :))

berrincim hayırlısı olsun canım inşallah sende olmazsın bebişin gelir

cano hoşgeldin şükür kavuşturana aradım emme anladın sen onu :)))neyse konuşuruz biara

derdam uzun zaman oldu görüşemedik nasılsın canım esmacık nasıl teyzelerinin yerine öp onu kokulukokulu senide öpüyorum
evet eboşum öyle olcak inş...cok sagol canım ya allah razı olsun...
Hoşgeldin derin hürrememi takılıyosun bende onu seyrediyorum karnımın ağrısı şimdiden başladı 9 gün var daha ama her ay böyle aman 14 önce olmasında eşimin sonuçlar 13 de çıkıyor 14 de randevu alıcam eğer aşılama derlerse hemen bu ay olur baride ardından raporum çıkar.Bu arad dietteyim ya gözümün önünde tatlılr uçup duruyor ya valla napıcam bilmem.
banucum hakkında hayırlısı olsun canım...diyet yapmakta zordur ya allah kolaylık versin...
garip.

canım sonucların güzel cıkar inş...evet canım öyle oluyo ama sonunda sıcak sıcak oturmak var inş...cok sagol garipcim öpüyorum seni...
slm millet beni merak etmeyin diye girdim ne olur kusura bakmayın biliyorsunuz çok hastaydım kendimi yeni toparlıyorum halsizdim giremedim şimdi kendimi daha iyi hissediyorum bide yarın dr a kontrole gideceğimi söylemek istedim kızlar bana dua edin inş iyi haberlerle dönerim sonunda eşimle beraber gideceğiz inş bi aksilik çıkmazsa inş babasıda görecek minişi çok heycanlıyım ve çok ta tedirginim neden bilmiyorum ama içimde yersiz bi korku var anlatması imkansız bi bişi bu inş gercekten yersiz olur yarın saat 12 de inş bebeğimi göreceğim bi görsemde içimdeki bu korku ve tedirginlik gitse bugün uykuda tutmayacak anlaşılan of allahım bize yardım etsin inş neyse kendimden çok bahsetdim kızlar sizler nasılsınız ya sizleri çok özledim iyisinizdir inş sizleri çok öpüyoruz kib aeo öp bay ii aksamlar
canım iyi olmana sevindim ama lütfen kötü şeyler düşünme allahımın izniyle bebişini sagsalım görcen inş yarın güzel haberlerle gel canım seni ve yigenimi öpüyorum k.i.b...
günaydın kızlar
pelincim okuycam şimdi ayetel kürsileri okundu sayabilirsiniz

sagol canım allah razı olsun...

kızlar bende bugun doktora gittim 2 aydır grip gibiydim bir türlü iyileşemedim oncedende gittim ama yinede iyi olmadım bugun doktor rontgen cektirdi...sinuzit varmış ilaclar yazdı şimdi onları kullancam inş iyi gelirler bana...bu arada bi türlü döşetemedim petekleri haftaya gelceklermiş napalım gec olsun güc olmasın...hepiniz kendinize cok iyi bakın öpüyorum hepinizi...

Birsen burcu aradı benim aramışsın telim onda kalmış akşamüstü gidicem ona müait olursam gidince ararım.

Birsen burcu aradı benim aramışsın telim onda kalmış akşamüstü gidicem ona müait olursam gidince ararım.

canım benim sağol bebişimde şükür ii çok mutlu ve çok huzurluyum artık düşündüğün için tskler seninde ii olmana sevindim allahım bu güzel duyguyu isteyen herkeslere nasip etsin inş
hayırlı günler herkeze
kızlar bende sizleri çok özledim
tatilim güzel geçmişti son güne kadar ama son gün biraz canım sıkıldı o yüzdende pek konuşasım yok,kusuruma bakmayın olur mu?
canım benim hayırdır neyin var ben ne zamandır giremiyorum neden kaynanandaydın bi sorun yok inş kendine dikkat et
tekrar hoşgeldin canım inş bol bol görüşürüz artık...moralin bozukmuş kardeloşum rabbim en kısa zamanda sıkıntılarını gidersin inş...

iyiyim canım sagol...prensesimiz napıyo baya buyumuştur maşallah cok öpüyorum ikinizide...

evet eboşum öyle olcak inş...cok sagol canım ya allah razı olsun...

banucum hakkında hayırlısı olsun canım...diyet yapmakta zordur ya allah kolaylık versin...

canım sonucların güzel cıkar inş...evet canım öyle oluyo ama sonunda sıcak sıcak oturmak var inş...cok sagol garipcim öpüyorum seni...

canım iyi olmana sevindim ama lütfen kötü şeyler düşünme allahımın izniyle bebişini sagsalım görcen inş yarın güzel haberlerle gel canım seni ve yigenimi öpüyorum k.i.b...

sagol canım allah razı olsun...

kızlar bende bugun doktora gittim 2 aydır grip gibiydim bir türlü iyileşemedim oncedende gittim ama yinede iyi olmadım bugun doktor rontgen cektirdi...sinuzit varmış ilaclar yazdı şimdi onları kullancam inş iyi gelirler bana...bu arada bi türlü döşetemedim petekleri haftaya gelceklermiş napalım gec olsun güc olmasın...hepiniz kendinize cok iyi bakın öpüyorum hepinizi...

canım benim ya çok tskkrler bilmiyorum ama bi an paniğe kapıldım ya bi sorun çıkarsa ya allah korun kalbi durarsa diye çok korktum daha doğrusu bu defa yine bebişimi kaybetmekten korktum anlata bildimmi bilmiyorum ama içim çok sıkılmıştı şükür bebişim çok iyi allahım en kısa zamanda sizlerede bu duyguyu yaşamayı nasip etsin inş

kızlar dr dan aslında erken geldim ama işlerim vardı ve karnanama gitmek zorunda kaldım şimdi geldim evime ilk önce bebişimin yaptıklarını söyleyeyim oturuyordu ilk gördüğümüzde sonra ayaklarını uzattı ellerini başına götürdü döndü durdu dr çok hareketli yaramaz dedi bi görseniz yerinde hiç durası yok onu öle görünce nasıl mutlu oldum anlatamam ilk bi kalp atşını duymak istedi dr nasıl kalbim atıyor heycandan bi sorun olcak diye korkudan şükür kalp atışınıda duyduk kısacası bebişim çok iyimiş teyzeleri bu arada ense kalınlığıda ölcüldü ve çok iyi dedi dr bebişim iyi olduğu için ikili testlere gerek yok dedi ve gene progestan verdi inş herşey böyle gider 9 ay boyunca bide allah nasip ederse dr bidaki geldiğinizde cinsiyetinide öğrene biliriz dedi inş hayırlısıyla bebişim iyi olsunda ben başka bişi istemiyorum artık saolun kızlar desteğiniz için ben sizlerin hakını nasil öderim hiç bilmiyorum herkese tskler öptük sizleri teyzeleri kib aeo ii günler bay

Kızlar nasılsınız valla bu ara cok sakin görüyorum bu topiği heres bir sıkkın bir durgun ee o zaman ben biraz senlendiriyim sizi vee Hamileyimmmmm :) Bende inanamıyorum ama valla hamileymişim bugün korka korka gittim reglim geceli 6 gün oluyo nerdeyse değerim 1300 cıktı doktoru aradım cumartesi gidcez eğer kese görünürse rahim inceliği için iğne yapacakmış ama ne iynesi bilmiyorum. Dua edin kızlar Rabbim inşallah sağlıkla devamını getirir. Ben hala temkinliyim o kalbi atmadan ohh diyemiycem Allah en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürcek inaşlahh hadi ben bir halay yapıyımm katılın bana çok çok öperm herkezi.

Bu arada ben gecen ay rüya görmüştüm bunu sadece Ebrar a anlatmıştım. Sizlerle bir odadayız hepimiz varız güya Yanımda arkadaşım prodüktör hamile diye nasıl seviniyoruz siz beni alkışlıyosunuz ama bazılarınız hani içi buruluyo ağlıyo. Arkadaşıma diyorum ki bak bu odada kiler kk dan arkadaşlarım önümüzdeki aylarada burda olan herkes hatta içi burulan ağlayanlar ümitsizlerde dahil hamile kalacak anne adayları :) Hamile kaldığımda anlatıcam bu rüyamı kızlara demiştim şimdi duam Allah bu rüyayı olduğu gibi çıkarır insallah önümüzdeki aylarada hepimiz bunu yaşıyacak ben rüyalarıma güvenirim Allah utandırmasın inaşşahh

selam kızlar
ececim muayeneniz güzel geçmiş.bebişte iyi maşallah.sevindim canım.kendine iyi bak.
elifcimmm tebrik ederim canım yaaa.bak test seni yanıltmadı bundan sonrası içinde iyi düşün canım.Allahım gönlüne göre verdi işte çok şükür.Allah sonuna kadar hayırlı ve sağlıklı bir hamilelikle yavrunu kucağına almak nasip etsin inşallah canım.rüyanda gündüz niyetine hayırlara çıksın inşallah.bende hayır olsun öyle kalabalık gördüm rüyamı sabah yazmayı unutmuşum.hepimiz kk dan mışız öyle sohbet oluyoda anlıyorum yoksa kimsenin yüzünü hatırlamıyorum.hepimiz aşılama yaptırmışız yatıyorduk hastane gibi yataklar vardı.ama muhabbet ediyoduk hepimiz.ve yataklar çarşaflar fln çok güzel bembeyazdı.elifcim senin dediğin gibi önümüzdeki ay çok hamiş çıkıcak inşallah.Allahım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah hayırlısıylaa..

kızlarrrr elif hamile elif hamile elif hamile :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::KK52::KK52::KK52::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Son düzenleme:
X