Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Günaydın kızlar herkese güzel bir gün olsun inşallah. Ay dün gece dayanamayıp yaptım testi 2 saat tıtup idrarımı ama cok da güvenemiyorum markaya pozitifti ama hiç etkilenmedim yani. Ebrar Kardelen ve reglisi gecenler kaç gün gecti bakalımregli. Normalde gecse kac gün gecikirdi bu sefer varmı hafiften bir belirti falan kızlar

EE pozitif işte git birde kanda yaptır ne duruyosunki.
Aman iyi olda derin önemli değil bugün kolay gelsin canım çok misafirin var.

Günaydınlar topik ahalisi bende erken kalktım yemeğimi yaptım işimi bitirdim kardeşim kahvaltıya geldi şimdide zeynoyu bıraktı bana dışarı çıktı birazdan ilk prensesim gelir neyse iş olmayınca çocuklarla eğlenmek güzel oluyor.

cnm bencede git bi kanda baktır inş hamilesindr ...hadi patlat bombayı ...
benim adetime 3 gün kala öğrenmiştim testimde markalı bişi değildi ama pozitifti gidip hemen kan wermiştim kanda da çıkmıştı...
ayyy heycan yaptım walla keşke gidip bi kan wersen yaa...sonra başlasak halaya...

Canım süper haber yaa hayırlı olsun.İdrarda gece bile 2 saat tuvaletle çıktıysa vardır mutlaka.Benim 38.günüm.Normalde 38.gün oluyodum henüz bişey yok ama belli olmaz benim işim birazdan teşrif edebilir.1-2 gün daha beklemek istiyorum .Ay ben başladım bile halaya:64Ebrarın rüyasındakilerden biri senmişsin demekki

Canlar hatırlarsanız gecen ay da tüm idar testlerim pozitif çıkmıştı bende o gün gidip kanda baktırmıstım ama hiç bişey cıkmadı sonu hüsrandı yani çok güvenemiyorum ben testlere o yüzden 5 gün beklemeden gitmem bi yere :))

Neden kimseler yok bugün kızlar herkes pazartesi temizliğindemisiniz ben yarın yapıcam işleri bugün ağır misafirlerim var.

Neden kimseler yok bugün kızlar herkes pazartesi temizliğindemisiniz ben yarın yapıcam işleri bugün ağır misafirlerim var.

selam canım.ben geldim yanlız kalma.temizlikteyim ama perde yıkanana kadar boşum yani.nasılsın?

elifcim testin pozitifmiş ama geçen seferde öyle olmuş en iyisi kanda baktır,inşallah hamilesindir canım.kan testinden sonra çekelim halayını inş..

herkeze selammm gecmişe bakamadım
kusura bakmayın
herkez iyidir inş ben iyimm cok şkr

herkese slm bugun doktora gittim bende cok rahatladım ya yanı bıse olmaz dedı sankı bı tüpmü kullanıyosun krem dedı sperm o kadar basıt bıse dııl dedı ve hamıle kalabılmen ıcın bı engel olmaz dedıdün cok korktum ama

Bu sefer gerçekten pozitiftir ve bebiş vardır inşallah canım yaa.Ben halaya başlamıştım ama

iyi akşamlar arkadaşlar
UEBESLİ hadi hayırlısı bencede hamilesin yap bir kan testi
KARDELENCİM VE EBRAR ABLACIM sizlerinde gününüz gecmiş inş. hepinizden bombaları bekliyoruz
ablacım ben duaları okudum allah kabul etsin

Selamlar kızlar..ebuşun deyişiyle yorgun savaşçınız geldi
5:30gibi gitti misafirlerim...bekledıgımden kalabalık olduk neredyse 30 kişi cocuklarla birlikte...çok şükür ùstesnden geldık rabbim yardm ettı...kardeşcım ve dger yardm edenlere de Allah ne muratları varsa versın.amaninnn yanlız bı ara kücük oda yıkılıcak sandım cocuklardan:)yok byle bı gürültü ayy.
Neyse en son zeynoyla annemı ugurladm 7ye dogru.bizim tunis luli tvyi ızlıyo bana gelınce son ses:)onu acık bırakmışiz merdıvenlerı cıkarken icerden cizgi film sesı gelıyodu hala.bı acaip oldum.hep oluyorum ya neyse...eve girdim kapamadım hiç öylece dursun istedim...ahh ahh...neyse uzatmıyım tüm icimdekileri yazıp..zaten herkes üzgun duygu yüklüyüz hepimiz

Gelelim elifimeee cnm ya.umut edıyorum kı ınsallah bu defa hamilesindir.nolur kan ver ya,5gun nsl beklıcen?o gün cıkan bugunde cıkıcak.gunun gectı nasılsa.cnm inşallahhhh hamilesindir.
Selinam...cnm ya.icindekileri o kadar samimi anlatıyosun ki..dicek fazla bşy yok.inş bu son adetindir kuşum.ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN,GÜLDÜR YÜZÙMÜZÜ YÜCE YARADANIM...AMİN.
Banucum sen bugun iyi misin cnm benım.baya keyifsiz geldın bana.yoksa cokmu takıyosn kafana cano lütfen yapma...inş iyisndr.

Bi arkadaş vardı ismini unuttm.azem di galiba...doktora gitmişsin iyi bari için rahatlamış cnm.
Nisa demek 26 yaşindasın normal cnm inş Allahım en hayırlı zamanda melegine kavuşturur seni...evet misafir vardı yorgunluk oldu ama degıyo ya.evımın böyle kalabalık davet görmesı benı cok mutlu ettı.çalısıyordm bayram öncesıne kadar...anca aksamları arkadaslarla fln gorusuyodk.ama şmdı evdeyım,tedavıdeyım ve mevlüttü,çaydı hepsini gezıyorum

Ben görmedim sen gelmişsin canım.
Neyse için rahatlamış bari.
Çok şükür atlattın çok kalabalıkmış gerçekten kıyamam sana yaaaaa.
Valla canım bu aralar pek iyi değil esasında bir coşku geliyor birandada düşüyorum.

Ben görmedim sen gelmişsin canım.
Neyse için rahatlamış bari.
Çok şükür atlattın çok kalabalıkmış gerçekten kıyamam sana yaaaaa.
Valla canım bu aralar pek iyi değil esasında bir coşku geliyor birandada düşüyorum.

Ayy banusum senı gördugume cok sevındım.valla mısafırler gttgnden berı aklımdasn kntr olmadıgı ıcın cagrı atacktm belkı musit dglsn dedım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…