Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

cano ii geceler sanada kib öptm canım aeo
uebeşlicim hakkında hayırlıs ı olsun umarım bekletmez fazla melegin gelir
kızlar bende kaçıyorum kib ii geceler hepinize aeo.:KK16:

Ebrarım Canım valla bende tabi bi yanım umutlu ama önce sizden umutlu tabi ama yinede ben emin olmadan heveslenmeyelim diyorum yoksa üzülücez gerci her halukarda üzülücez ama o havaya girip küt yere düşmek istemiyorum hepimiz için istemiyoruz zaten şurada 4-5 güne anlaşır inşallah
haklısın canım o ayrı bir yıkım oluyo hayırlısı olsun dilerim çok çok mutlu oluruz
aa demek yarın yine gitcen ç.e.k . cano uykun geldiyse uyu ya bende kaçıyom kocişte uyuyucak şimdi görüşürüz inş yine

cano evet ya yine gidicez aldıklarımızın bazıları büyüktü onları değiştirdik gidip vericez .aa çocukları heralde göremeyiz .neyse hayırlısı
tamam cano iyi uykular öptüm senide gökceyide

amin canom inş yaaa
uebeşlim senind e adetin gecikti mi ay inş bebiştendir o gecikme

Canım tam gecikmiş sayılmaz ben 26 gün bazen 27. gün bazen de 28. günde oluyorum bugün 27. gündğ bir salı çarşamba olsunda o zaman gecikmiş olcam canım

Senin belin ağrıyomuydu canım ilk zamanlarda . Bende kasık ağrısı yok mesela sadece bel ağrısı var

Ebrarım Canım valla bende tabi bi yanım umutlu ama önce sizden umutlu tabi ama yinede ben emin olmadan heveslenmeyelim diyorum yoksa üzülücez gerci her halukarda üzülücez ama o havaya girip küt yere düşmek istemiyorum hepimiz için istemiyoruz zaten şurada 4-5 güne anlaşır inşallah
Amöan gir havaya boşver ya öylede üzül böylede inşallah sevinirsin canım ya.
banulş konuşamadık kuzum senide çok öptüm

hepinize iyi geceler dostlar :KK55:
Kız geçmişe bakıyordu çokkk geçmişe neler yazmışım diiye dalmışım gene tüpsüz::)))
cnm hadı gozun aydın bızım de dun oldu 2lı testımız ensesı super dedı maşallah drumuz...amın cnm amın

Canım demek oğullarımız geliyo haa maşallah süphanallah Allah nazardan saklasın canım benim

uebesli ne güzel yorumlaşmışsın yaa maşallah.Heyecanlandım valla yorumladığın gibi olur umarım.:KK52::KK52:İlk 5 e girememişim ama farketmez arkadaşlarımada kendim kadar sevinirim zaten.Aynı ağrılardan bendede var bende hala olmadım hatta bugün oldum sandım çamaşırıma bile bakmadan namazı falan geçircektim sonra bi baktım yok.Hayırlısı hepimiz için

Canımm inaşlahh 5 değil 10 kişi kalır :) Ben banu ebrarı cok beklediği için Selina Derin ve Aleynayı da tedavi oldukları için yazdım kuşum. Seninde gelmemiş reglin zaten ya hamileyiz yada hava değişimi yüzünden böyle olduk her an fos cıkabiliriz kuşum o yüzden tam kesin belli olana kadar hiç girmeyelim havaya ben yarın bekliyorum hatta bugün evden çıkarken pedim yanımdaydı ve hala ağrım var

Canım sanmıyorum soğan suyu falan da içtimya oda sarkıtmışş olabilir normalde dün olmam lazım dı en gecte salı genellikle gecmez günüm ama arada gectiği tabi oluyor bir iki gün

Ebrarım burdayım canım. Güzel yormuşum ama dimi :) Okurken aklıma bunlar geldi yani içime bunlar doğdu En başta duam sana ve Banuya sonra tedaviye başlayan yada olmaya devam edenlere ve tabiki herkesin sabır eşiği bir diğil artık kafi diyenlere inşallah canım inallahh

Ben daha yeni geldim İstinyedeydim dolandık Balık mevsimini açtım. Ben balık sevmem ama kaç gündür canım istiyodu o kadar yedim ki kusmak üzereyim şimdi :) Ben şu lafa inanırım kızlar Şifa canının istediğinden gecer diye. Mesela ben meyve sevmem hayatta aklıma gelip yemem ama son 1 haftadır canım acayip meyve istedi hatta hayatta ağzıma sürmem ama portakal bile yedim sonra vitamine başladım tabi hapla vitamin yerine gelince anında meyveye karsı soğudum. Herhalde ceviz falan yemiyom bu ara omegalarım azaldı oda balıkta varya balık istedi canım

Hava baya farkediyo akşamları dışarda soguyor üşüdm bayaahala boğazlarım kötü dikkat edin bu ara cok hastalık var
Hayırdır bu kadar farklı şey istemek ya yap bir test rahatlaylım hadi ama.
kıyamam ben kuzuma yaa ALLAHIM şifa versin tez zamanda iyileşin cano
diş işide çok zor bazısı çok rahat çıkarıyo bazısınıda baya zorluyo cano çabucak çıksın o inci taneleri :))

elifim hayrolsun canım inşallah hislerin doğru çıkar umarım .ya kuzu aslında soğan erken getirmezmi yaa niye geciksinki nebiliyim ben havaya girdim bile senden bomba bekliyorum bide kardelenim ve garibimden .kendimdende ümitliyim aslında nebiliyim karma karışık duygular
hepimiz hamiş kalalım yaa önce banuşum inşallah
İnşallah arkadaşım hepimiz kalalım her gün dua ediyorum isimlerinizle Rabbim büyük inşallah bazen bir ümit geliyor bazende ıııı diyorum olmıyacak::KK43:(

benim yumurtam yine çatlamıyor galiba ayyy sinirlerim bozuluyor yine 12 günüm acaba daha sonra mı çatlıycak..gerci adet bittikten sonra gün aşırı ilişkiye giriyorum bata 1 hafta kalana kadar devam edicem inş.

amin canom inş yaaa
uebeşlim senind e adetin gecikti mi ay inş bebiştendir o gecikme

benim yumurtam yine çatlamıyor galiba ayyy sinirlerim bozuluyor yine 12 günüm acaba daha sonra mı çatlıycak..gerci adet bittikten sonra gün aşırı ilişkiye giriyorum bata 1 hafta kalana kadar devam edicem inş.

Canım selam bak san bişey diyeym Yumurta 12 günde bir catlıycak diye bişey yok Eğer reglin 28 günde bir se 28-14 yani 14 günde, 26 günde oluyosan birse 26-14= 12 günde 30 günde bir oluyosan 16 günde catlar yani yumurtaladıktan 14 gün sonra ortalam regli oluyosun böyle hesaplayabilirsin.

Vwee en önemlisi yumurtanın çatlamamasının nedeni pko yoksa sende tabi hava değişimi en önemlisi stres mekan değişikliği hatta seyahat uçmak falan bile etkiliyebilir. O yüzden sinir olmak yerine rahatla biraz nasıl olsa catlar. Dengeni bozma vucudunun. Sen ilişkiye gir 2 günde bir yada her gün nasıl keyfin isterse cok takma yani ters tepiyo inanki tama mı canım

yarın bı saglık ocagına gtcem moralım cok bozuldu uyuyamadım bazıları sacma buluo ole seymı olur dıo bazıları olmaz dıo kafam cok karısık ya kızlar

Selam .canlarım.öncelikle banuşum ve ebrarım k.bkmayn kıslar merak ettırmısım.ne bılım öglen girdım dıye merak etmezsnız sandım bitaneciklerim...iyiyim merak etmeyin.sabah anneme gttm ablam geldı de kahvaltı ettık oturdun.6 da eve geldım bu gune bırakmıstm yarım kalan işlerimi.ıvır zıvır işlerı kalmıstı dolap duzelttm vs...evet bıde mısafır gelcek.pastamı yaptım.gerı kalanlar annemle zeyno sagolsun getırcek:)

geçmişi okudum alta yazıcam cok uzun olmasn cift cıkar:)

Elifcimmm rüya yorumunu cok begendım canım bravo valla.ne yalan diyim çocuk tanımlarından "ceylan gözlü" yü okuyunca içim hoş oldu...Allah hepımıze saglıklı sıhhatlı tatlı evlatlar versın...inşallah sen hamişsindir cnm bende heveslendim şimdi hadi hayırlısı.

Sevcanım sarım benim...ay erkeklerın olcek galiba Maaşallah kuzum ya hayırlı olsun.kardelenın dedıgı gıbı,sen anlatırken gözumun önune gelıyo hepsı Maaşallah canım benım.
zumun önune gelıyo hepsı Maaşallah canım benım.

ah ah kimse var mı acaba.bende konuşmak istiyorum.1 senedir belkde geçkin bekliyorum hamileliği ama olmadı malesf.eşimde bende tüm tetkiklerimizi yaptırdık ama rabbime çok şükür herşey yolunda gözüküyor lakin bir türlü beklenen haberi alamıyorum.adetime az kaldı beni sardı yine düşünceler olacakmı olmayacak mı.olur mu yaaaaa.1 seneden sonra hamile kalan varmı .gündemim düşüncem hep bebek oldu.etrafımdaki insanlara ne kadar kafama takmıyorum herşey yolunda imajı vermeye çalışsamda içimde aklımda hep bu durum var.Dua ediyorum Rabbime en kısa zamanda hayırlısıyla nasib etsin diye...

Gökçem,şu hastalık havası gecse dımı ya.kışın bu kadar hasta olmuyo he yagıslardan hava temızlenıyo..küçük gökcemde sende yarına bomba olun ıns.
Ebuşum bugun selınamdan snra kötu olmusun cnm benım.Aslında bende dıcek bsy bulamıyoruz.bu sınavı hayırlısıyla atlatcaz ıns.bu arada aleykumselam kardeloşa.
Pelinim daha iyi olmana sevındım ama basın tutmus bu defada...ben dedm sana kendımıze edıyoruz bak.sıkma kendını inş gecsın basın.
Ay kızlar,daha yazasm var ama gözlerım kapanıyo,gercekten cok yorgunum.bıan önce yatıyım.hepınızı cok öptm.yarın merak etmeyın misafirim var.görusuruz.
Elifim,kardelenim,ebusum, inş adet olmazsınız kızlar öptm...lında bende dıcek bsy bulamıyoruz.bu sınavı hayırlısıyla atlatcaz ıns.bu arada aleykumselam kardeloşa.
Pelinim daha iyi olmana sevındım ama basın tutmus bu defada...ben dedm sana kendımıze edıyoruz bak.sıkma kendını inş gecsın basın.
Ay kızlar,daha yazasm var ama gözlerım kapanıyo,gercekten cok yorgunum.bıan önce yatıyım.hepınızı cok öptm.yarın merak etmeyın misafirim var.görusuruz.
Elifim,kardelenim,ebusum, inş adet olmazsınız kızlar öptm...

Son düzenleme:
bana bişey yazmamışsın derinsu dertleşmek istiyordum küstüm :)neyse hayırlı geceler .İsteyen herese rabbim nasib etsin önce hamilelik heyecanları sonrada bebek sevgisi...AMİN

Nisa,ben mesajlarımı gönderdıkten snra senınkını gordum aynı anda yazms gıbı olduk yanı.neyse.yatıyodm ama yazmadan cıkmıyım.yaşını bılmıyorum ama 1yıl uzulmek icin cok az ve erken bır süre bence...yada bız yıllardır olmayışına alıstık diye 1yıl deyınce kısacık gelıyor..madem sorununuz yok bu kadar dert etme bence ıns hamılesındır...ıyı geceler cnm.ununuz yok bu kadar dert etme bence ıns hamılesındır...ıyı geceler cnm.

Bu arada ben telefondan girıyorum da nedenını bılmedıgım bı sekılde bazen msjların sonu yukarıda da gördugun gıbi garıp cıkıyo.hadı kactım.

yaşım 26.iyi geceler sanada.bu ayın 12 sinde tam 26 olucam.İnşallah bu ay en güzel hediye bana hamilelik haberim olur.yarın misafirin varmış allah kolaylık versin.benimde sabah kahvaltıya misafirim var umarım sabah uyanabilirim.Tekrra iyi geceler :KK58:

canımm yaa bozma hemen moralini nolur:KK43:(lütfen bak kaç günlerdir iyiydin...inşallahh bundan sonraki ay kalırsın ne dicegimi bilmiyorum...sadece üzülmemeni istiyorum selinam.
canım benim saol inşallah toparlanırım.sizlerin güzel haberleri beni eski halime getirir canım.inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum hayırlısıyla.
haklısın canım sagol kendimi toparlamaya calışıyorum...sen mevlüt yapmışsın allah kabul etsin canım öpüyorum...

eboşum canım benim cok sagol..haklısın ya kendimi toparlamam lazım rabbim hayırlı zamanda hepimizi nasip etcek inş...size söz veriyorum bundan sonra daha iyi olacam inş... allah razı olsun hepinizden yazılırınızı okurken bile duygulanıyorum iyiki tanımışım sizleri...hepinizi cok seviyorum...bu arada canım ne güzel rüya görmüşsün hayırlara cıkar inş bende sana yordum inş cok yakın bir zamanda bebişin gelcek gibi geliyo bana...öpüyorum seni cok kenine iyi bak...

haklısın derinim rabbim dermensız dert vermesin...agladım acıldım bugun daha iyi hissediyorum kendimi yanlız başım agrıyo şimdide...amin canım inş...

selinam ya üzülme canım diycem ama hangimiz üzülmüyoruzki ama fazla sıkma canını...rabbim hayırlısını versin en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürsün inş

selam kızlar dedigim gibi bugun daha iyiyim ama başım cok kötü agrıyo valla ne yapıyosak kendimize yapıyoruz bundan sonra stres yapmamaya üzülmemeye calışcam...rabbim hepimize hayırlı zamanda saglıklı bebişler nasip etsin kendinize iyi bakın tek tek öpüyorum hepinizi...
saolasın canım ya birbirimizden başka kim anlarki bizleri.illaki üzülüyoruz bikaç güne düzelirim ya hala kabullenmek istemesemde netice belli.nasip bu ay nasibimde yokmuş diorum.hayırlısı allahtan.inşallah ben regli oldum ama bizlerden yani daima bu topikte olanlardan demirbaşlardan herkes hamile kalsın inşallah o zamana bak en çok sevinip halay çeken ben olcam.hemencik toparlanırım o zaman.(hadi benim için hamile kalın üzülmiyim daha fazla)
canom yaa çok saol inşallah ya hayırlısı nediyim rüyalara takılmıyorumda insan ümitlenmedende edemiyor
ay cano duygulandım hee tuhaf oldum valla :KK43:((

kuzum elektrikler gitti yeni geldi kusura bakma olurmu .kaçırmışım seni yaa

valla diycek kelime bulamıyorum şuanda çok duygusalım ağlıyorum hatta ne zor bu işler kuzum istemeden çocuk sahibi olanları düşündümde bi bize bak bi onlara .ALLAHIM yardımcımız olsun üzülme demiycem boş çünkü bu kelime biliyorum ama yaşadığımız sürece umut var .seni üzdüğüm içinde kötü oldum ama öyle umut ettiğimden canım .inşallah ogünlerde gelicek bebiş için iki katı yiycez

iyiyiz canım sen nasılsın

peloşum canım arkadaşım sevindim böyle düşündüğün için inşallah herşey dilediğin gibi olur nediyim kuzum gerçekten zor yaşananlar ama eldende bişey gelmiyo işte .inşallah güleceğimiz günlerde çok yakın .rüyamda hayrolsun saol yorumun için inşallah hepimize çıkar bu rüya canım
ablacım sakın öyle düşünme sen üzmedin beni.beni üzen kırmızılardı.sakın ben üzüldüm zaten sende üzülme lütfen.kırmızıları görünce bi moral bozukluğuyla geldim topiğe.sizlerinde benden güzel haber beklerken benim size kötü haber verecek olmam duygulandırdı beni.yinede çok şükür kötü haber derken Allah beterinden korusun.en kötü yaşadığımız bu olsun tek.asla isyan etmedim ne gelirse Rabbimden razıydım zaten.sadece o anlık şokun etkisiyle çok ağladım.aslında diyordum ya sizede testten sora pek umutlu değilim diye.umudumu yeşerten hergün ölçtüğüm ateşimdi.ateşim yüksek çıktıkça ben testi erken yaptığım için bişey çıkmadığını düşündüm.adet olmadan 1 gün öncesi 36.4 adet olacağım gün 36.1 çıkıyordu her zaman.2 ay düzenli ölçtüğümde hiç şaşmamıştı aynı böyle çıokıyordu.ve dün sabahki ateşim benim 37.8 di,bugun derece bozukmu diye bir daha ölçtüm 36.4 çıktı.dahada ölçüp güvenmem ben bu ateşe.sinir etti beni.dün eşim dolaşalım diye çıkardı beni hiç istemiyordum çünkü ney benim havamı deiştirecekkii diye.gerçektende keşke diretip çıkmasaydım.oda kafan dağılsın diye çıkalım dedi ama hiç bi işe yaramadığı gibi dahada kötü oldum.sulu gözlerle gezdim hep.her gördüğüm çiftin kucağında çok tatlı bebekler ama hepsinde yaa bir çiftte çocuksuzz değildi.hatta birine babası kucağında soruyo benim fıstığım hani diyo çocukta ben ben diye ellerini kendine vurarak gösteriyo 1 yaşında bi kızdı.maşallah.eşimde bahsetti bizim bi köpeğimiz vardı kurt eşim ilgilenemediği için bi arkadaşına vermişti.bizimki dişiydi arkadaşında erkeği vardı.bizim köpek 2.ci sefer yavrulayacakmış ona da duygulandım.ilk 7 yavrusu ölmüş.ama bütün köpeklerde ilk yavruladıkları ölürmüş tecrübesizliklerinden korumak için patilerini fln kullanışlarından yavrular ölürmüş.iştee belki çok uzattım ama içimdekileri yazmak istedim.
nasıl oldun kuzum daha iyimisin inanki arıycaktım seni ama eşin vardır diye çekindim .
herşey güzel olcak kuzum sabır
şükür abla toparlanmak zorundayım.bikaç gün daha belki.evt eşim evdeydi,olsun önemli değil.saolasın abla beni düşündüğün için ama üzülmeni istemiyorum seninde.Allah razı olsun güzel şeyler duymayı umut ediyordunuz onu söyleyememek sizi sevindirememek içimi burktu.ama üzülmeniz beni daha da üzer.lütfen abla seviorum ben seni.
kuzum ya selinama üzüldüm tutamadım kendimi .dediğin gibi bitanem sabır imtihandayız inşallah hakkıyla verenlerden oluruz
inşallah sabredenlerdeniz canım :KK19:

zaten o umutlarda olmasa yaşamak baya zor olurdu heralde .umut etmeye devam
selinamda toparlıycak inşallah o çok güçlü biri şuanada üzülmesi çok normal hepimiz bu durumları yaşadık hayal kırıklığı mahvediyo insanı ama her yeni gün yeni bir umutla doğuyo .ben 10 yıldır hep o umutla yeniden doğdum .
inşallah güldürcek YÜCE YARADANIM
DİKENDEN GÜL BİTİREN RABBİM KIŞIDA BAHARA DÖNDÜRÜR İNŞALLAH
amiin ablacım Allahım hiç kimseyi evlat hasretiyle terbiye etmesin.amiinn.inşallah 10 yıl son bulur artık yavrunun yaşını saymaya başlarsınız abla.aminn.
ben şimdi çıkıyorum canım bugün kızkardeşim gidicek onu yolcu etmeye gideyim
sonra görüşürüz inşallah çok öpüyorum seni :KK19:

ya buarada KARDELOŞUMUN hepinize çok selamı var büyük ihtimal salı dönüyo :KK76:
Allah kavuştursun abla.kardelenimi bende çok özledim.selamı getirip gönderen sağolsun.
Selinam çok ümitliydim ben senden yaa.Sen elinden geleni yaptın canım şimdi tevekkül ve teslimiyet zamanı Rabbimize açıl içinden ne geliyosa paylaş O'nunla.Kul olarak bizim yapabileceklerimiz belli takdir O'nun:KK19:

Of ziyaretçi patlaması olmuş valla bu ne yahu.Rüyan çok ilginçmiş gerçekten ebrarım yaa hayrolsun.Denizin içinde beyaz hayvanlar renkler güzel anlamları nasıl acaba bakıcam ben merak ettim:KK53:
evet canım razı olmaktan başka bi yol yok zaten.toparlanıcam inşallah.sizide üzmek istemiyorum lütfen,inşallah en kısa zamanda sizlerin haberini alayım hemen toparlanırım canım.
Banum,Birsenim sağolun kızlar ben de çok şükür iyiyim.... Brisenim emre'nin fotolarını ben şimdi gördüm maşallah çocuk büyüdükçe dahada yakışıklı oluyor yahu,gözlere bittim zaten Allah nazarlardan saklasın kuzuşu...

Eboşum evet cnm iki gündür cebim kapalı eşimin hattını çaldım nete girmek için öyle kaldı...Bu arada Allah kavuştursun...Kardeloşla görüşürsen benden de slm söylersin sana zahmet:KK54:

Selinamm çok üzüldüm cnm söyleyecek bişe bulamıyorum maalesef ama dilerim Rabbim en kısa zamanda sabrının mükafatını verir,hayırlı evlatlar nasip eylesin Rabbim cümlemize...

Pelinim daha iyisin inşaallah cnm...

Kardelen49um tama cnm kolay gelsin sana görüşürüz sonra inşaallah...

Ya bişey daha vardı ama unuttum ne dicektim acaba?Neyse kimse yok bende bakınıyım sağa sola,öpüyorum hepinizi...Heee bu arada seydam ve flan kk'ya giriyorsunuz kızlar ama arada yazsanız çok memnun oluruz merak ediyoruz sizi...
aminn canım Allah razı olsun.hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah Alllahımm..
Selinam sakın üzme kendini aşılamadan sonra kendiliğinden hamile kalan da cok şimdi reglisin bende de o agrılardan var o yuzden hiç heveslenmiyorum kimseyide heveslenmeyin diyom üzülen biz oluyoz cünkü ama ben eminin canım reglin bitsin bir toparlan gelicen kendine canım Allah içine ferahlık versin inaşşallh Hepimize tabi
canım inş toparlanıcam aşılamadan sonra 2.ci aydı bu.bu ay yine klomen kullanırım ama dr kontrolsüz stres olmak istemiyorum.çatlama iğnesi flnda bu tür belirtileri çok yapıyor.göğüslerim 10 gündür bedenimin 2 misliydi.iç çamaşırımdan taşıyordu yani düşün.ağrısı sızısı zaten gece yatarken üzerine yattığımda ağrısına ben bile sıçrıyordum yerimden o kadar kötüydü.ama ilaçlardanmış hem aşılamada hem bu sefer olunca anladım.çatlama iğnesinin etkileri bunlar.
cnm hadı gozun aydın bızım de dun oldu 2lı testımız ensesı super dedı maşallah drumuz...amın cnm amın

cnm adet oldun mu sen dıye yazacaktım alıntı aldım ama sonrakı yazdgını gordum olsunnn

cnm şükür ıyıyız yeğenımle sen de ıyısın ınşallah...

sana da hayrlı pazarlar cnm

hayrlı pazarlar derınım gecıktım ama EVLİLİK YILDÖNÜMÜZ KUTLU OLSUN.SAĞLIKLA VE YAWRULARINIZLA NİCE YILLARA İNŞALLAH...

cnm bnm ya uzme kendını ben de aynı gunlerı gecrdım hsmıle kalmadan oncekı ay yıne hamıle gıbı hıssettım resmen ama sonuc husrandı sakın pes etmk yok kızarım bak.hamıle olmayan kalmayacak ınşallah burda!

selam canlar...hepınıze keyıflı pazarlar...annemdydım haftasonu.dun geldık ewımıze.düğünler wardı atlattık.şükür 2 gundur cıkarmalar yok şükredıyorum.sağlıklıbeslenmeme başladım.teyzoşları bız dun dr kontrolumuze gıttık tabıı ben herzamankı gıbı ılk basta monıtore bakmadım dr da alıştı tamam ben sana haber werıcem dedı :))) sonra aa bak 2sı de burda we cok hareketlıler dedı.ay allahım su an oyle ıcten soyluyorum kı we duygusalım :'( ALLAHIM hepınıze bu duyguyu nasıp etsın.ekrandan gozlerımı alamadım daha sonra.zıpırları gorsenız hıc durmuyorlar.2sı de zıpzıp :KK70: eller hep ağızda yüzlerde.ayaklar hep tekme halınde.kafalarını kaldırmaya çalışıyorlar hep ve başarıyorlar da .en etkılendıgımız ranam sen aklıma geldın senın prenses de secde eder gıbı durmus ya bızımkıler de amin der gıbı eller hep yüzde :)))hep bır hareket cok degısıkmıs yenı anladım yaa her uzuvlarını gorduk.2 lı tarama testımız yapıldı.ense ölçümü cok guzel cıktı maşallah:nazar:
kan sonucu 10 gun sonra cıkacak.ınşallah guzel olur.vee drumuz aramızda kalsın dese de % 75lık tahmın werdı bırdahakı ay netleşır dedı.şımdılık 2 sı de erkek gorunuyor dedı ki drum yanılmaz gıbı gelıyor bana. :) ama ben sağlıklarıyla ılgılendıgım ıcın daha cok hıc merak etmedım cınsıyetlerını hatta soyledı cınsıyetlerı tepkı bıle wermedım ınşallah dedım okdar.başı sağlık o kadar korkudan sonra ıyı gormek sewındırdı bu bana yettı.
sohbete geldım ıyı olmusken ama kımsecıkler yok nedennn????
pazar gezmelerınızdesınız değik mi? gezın bakalım.hepınızı operım nanaklardan ben ve yawrularım:emir_bebek::emir_bebek:(teyzelerıne her akşam dua edıyor benım yawrularım yatarken)
maşallah canım yaa demek yeğenlerim şehzade olucakk hee.maşallah maşallahh Allahım sonuna kadar böyle güzel böyle sağlıklı büyümelerini nasip etsin inşallah.yerim ben onları demek bize dua ediyor.Allah razı olsun bizde sizlere dua ediyoruz canım ya.Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına aldırsın inşallah canım.erkek kız farketmez hepsi bizim yeğenimizz.öptüm sizleri.
İyiyim canım şükür ayşemle gezip tozuyorum oda benim anti deprasanım inanki sende iyisin inşallah canım.

Msn açık değildi birde yazıyı görmedim görsem gelmemmi hıhh küstüm size:::KK43:(şakaaaa küsmedim canım benim.Tamamdır 20 okuyurum derincime.
Hayır olsun canım çok güzel bir rüya inşallah yorumladığımız gibi olur.

Bende severim kuşum biliyorum zaten ondan insan daha çok ürküyor.

Hayırdır ne oldu kızlar çok merak ettim biriniz arayın müsaitseniz beni müsait olmassınız diye arıyamıyorum.

Hatırla ama anatolia merak ederiz bak biz::)))

Uebesli yorumunu okudum çok tuhaf hissettim kendimi inşallah ya valla ağlamak geldi içimden.

Allah analı babalı büyütsün inşallah paşalarınızı ilkte ben öğrendim telefonum sayesinde::))))

Üzülme canım inşallah önümüzdeki aya ne olur ağlama üzülme.
amin canım inşallah.hayırlısı ne zamansa o zaman olacak inşallah.sizlerden güzel habeer duyayım inşallah en kısa zamanda.
ruyan hayr olsun ebrarim ya:KK53:rabbim hayra,berekete ve ümit ettiklerine cikarsin insallah:KK61:dun aksam o kadar kaynatip gulduk kii,ben bugun aklima geldikce guldum dahaaa halimizeee:KK60::KK60:bu arada kardesini ugurlayacaktin bugun,allah kavustursun canim yaa:KK61:

bizde seni seviyoruz derinciiim:KK34::KK34::KK34:

selinam ne diyecegimi bilemedim inan kii,:KK59:diger arkadaslar gibi bende cok ümitli idim senden bu ayy,sanki hep geliceksin ve hamileyim diyeceksin gibi geldi nedenseee:KK59:insallah bu ay gelir bebegin,rabbim yuzunu guldursun canim:KK61:

pelincim basin agriyormus,gecmis olsun.ayrica bir daha uzulmeme karari almissin,:81::81:sevindim kararina:KK61:

kardelenim pazar pazar ne temizligi kizzzz:KK52:hamarat hatunummm:KK1::KK1:

uebesli o nasil ruya yormak kizzzz:KK52::KK52::KK52::KK52:saka bir yanada guzel yormussun,insallah arkadaslarimizin yuzu guler en yakin zamanda:KK61:ayrica son dönemlerde o agrilar adete 15 gun kala bende de basliyor nedensee:44::44:

sevcancim iyi olmana cok sevindim,insallah böyle devam eder..demek erkek bebisler rabbim kucaginada almak nasip etsin insallah.:KK61:
canım yaa umut fakirin ekmeğiymiş.umut etmesek yaşanmazki bu dünyada.Allah büyük elbet bir gün verir diyorum.hayırlısını diliyorum.inanki bende dün sabah ve ondan önceki sabah hep topiğe geldiğimde pazartesi dr a gidip ordayken ebrar ablama haber verip hamileyim diyip oda size haber verecek düşüncelerindeydim.içimden hep bu geçmişti .ama kırmızılar o düşünceleri de götürdü.nasipte bu varmış.hakkımızda hayırlısı..
hepinize çok teşekkür ediyoruz teyzeleri ...böyle güzel haberleri RABBİM sizlerede nasip eder inş. en kısa zmanda...

cnm üzülme dicem ama gerçekten bu noktada çok boş olmuş olcak...ama bak şu bi gerçekki RABBİM hepimize bi kader çizmiş ve biz onu yaşıyoruz elbet sizin bebişinizinde gelmesinin en hayırlı bi wakti wardır sabırla bekle arkadaşım RABBİM oldeyince oluyor ...

amanda amannnnnnnnn şehzadeler mi geliyor yoksa...yesin teyzeleri onları ...:nazar::nazar::nazar:
maşallah kuzularıma benim...:emir_bebek::emir_bebek:
saolasın canım.amin inşallah hayırlı bir vakitte gelir canım.
selinacıma detin gelmiş üzüldüm canım yaa elden bişey gelmiyo ama umarım yakında gelir melegin :KK43:
derinim sende sagol bitanem biraz dha iyiyiz bakalım ilaçlar pek etki etmedi ama saglık olsun geçer inş sennsılsın ?
ebroşum rüyan hayır olsun inş güzel şeylerin müjdecisi olur umarım :)
evet canım saol.elden bişey gelmiyor doğru.ama yinede şükür tek sorunum derdim bu olsun ne diyim ki.sizede acil şifalar bir an önce atlatın şu hastalığı inşallah.hasta olan çok geç toparlanıyo yaa biz dayanamıyoruz bebişler nasıl dayansın ya..
günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı haftalar olsun inşallah.bol bol mutlu haberler gelsin inşallahh..

Son düzenleme:
X