Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

A.selam gulşah hosgeldın.nasılsın cnm?noldu kist erımıs mi?

hoşbuldum canım bu aralar msne girmiyorsun galiba göremiyorum seni.kistle ilgili adetin 3.günü gel demişti 3.5 cm olan kist 90 mm ye düşmüştü adetim 4 gün sürdü geri kalanda erimiştir umarım şimdi ovülasyon haftam gün aşırı yapıyorum adet bitti biteli ateşte takip ediyrum.yanlız üşüttüm galiba bu ara 2 saat içinde 3 kere wc ye gttim ve her girişimde akıntı var mı diye bakıyorum yok yokkkk yokkk.ben daha önceki hamile kalısımı o akıntıya borçluyum ama artık gelmiyor iile gelmek durumunda mı bu arada acaba yine mi kist yapıyor çatlamayacak mı

bu arada derin sen ne yaptın herşey yolunda mı

heeee kesin o zamanda wc de olursun ebrarımda gelmiş ama ben çıkmak zorundayım sabah erken kalkacam hepinizi öpüyorum iyigeceler (neyse ararım gene dayanamam )

Benim adetime daha 10 gün var ama karnım başladı ağrımaya bugün başımda çok döndü ben hemen anlıyorum adetin ayak sesleri bunlar gene gümlüyorum 11 yıldır olduğu gibi 132 kez adet olmuşum tabi aralda olmadığım ve bir kerede geçirdiğim gebeliğim hariç.

Birsencim geçmiş olsun Allah iyilik versin
Derinim bi ara girdim çıktım görmedim selamını iyiyim canım çok şükür

Banu alemsin onu hesapladın demek.Ya Rabbi bu hatun 133.kez adet olmasın bebeği gelmiş olsun :85:

heeee kesin o zamanda wc de olursun ebrarımda gelmiş ama ben çıkmak zorundayım sabah erken kalkacam hepinizi öpüyorum iyigeceler (neyse ararım gene dayanamam )
Canımmmm olsun bu sefer ordada olsam açıcam teli::::::::::)))))))))))))))))))

cano yaa neyseki iyiymişsin merak ettik canım ya girsende gece gelmeyince insan tuhaf oluyo valla alıştığımız için .neyse demek ablişin geldi negüzel cano güzel vakit geçirmişsin .misafirleride atlattın tabi :))
güzel kardeşim benim süpersin ya seni hep böyle pozitif görmek hoşuma gidiyo inanki dün içim yandı yaa .kendim kadar çok üzüldüm ama işte nasip heray aynı şeylri yaşıyoruz ama canımız saolsun napalım hayırlısı böyle demekki .bugün bende arkadaşlarla beraberdim benden çok çok küçükler çoluk çocuğa karıştı ama ben halen yerimde sayıyorum neyse duygusala bağlamak yok herşey iyi olucak RABBİMİN izniyle kuzum .buarada hayalinde çok güzelmiş bir an düşündümde heralde telden çığlığımı herkes duyardı .ama yakındır ogün kuzum duamdasınız .topicimizin bağı çok güçlü ve inanıyorumki birbirimize ettiğimiz duaar birgün kabul olucak .buarada dışardaki manzaralar cidden insanın içini acıtıyo helede baba kız ilişkisi öldürüyo beni düşünüyorum kocişime ne yakışır baba olmak ah ah
ayyyy elifim yaa çok sevindim diycem kızıcan hayırlısı kuzum ozaman sevincimi kan testi sonuna saklıyorum .inşallah ondada tescillenir dualarım seninle bitanem .buarada benim gün 1 hafta kadar geçti :)))
ayyy ben yerim o zeynoyu bizim için mis gibi içine çekseydin kuzu yaa maşallah ona
ah ah inşallah rüyamdaki gibi herşey güzel olur ve toptan hamiş patlaması yaşarız canom
ablacım ben duaları okudum
saol kuzum ağzına yüreğine sağlık sen nasılsın buarada
iyi bari sevindim senin adına canım
canımsın inşallah ya ALLAHIM hayırlısıyla burdan haykırmayı nasip etsin
saol canım ağzına sağlık
ay kıyamam sana canım neyse atlatmışsın geçmiş olsun
ama yorgun savaşcı oluyo insan değilmi ençokda çocuklar yoruyo insanı ama onların tadıda başka :))
buarada sende duygusallaştın cano bu hormon ilaçları nasıl etkiliyo bizleri :)))inşallah birgün o tv hep çizgi film göstericek sabır
sağlık olsun bebişim ya allah eşlerimizi başımızdan eksik etmesin
Ebrarcım duaları okudum derincime okurkende zeynep karşımdaydı ona baktım inşallah Allahım arkadaşımada böyle bir melek yollar dedim.
saol kuzum ağzına sağlık inşallah öyle tatlış bebişleri olur aminnnnnnnnnnnnn
birsoş yarın hayırlı haberler alırsınız inşallah ama öyle olacaktır emremin maşallahı var kuzum
sen nasıl oldun .emrecikde rahatsızlanmış kıyamam ben ona yaa mümüklü emre :)))

inşallah canom ya hepimiz sırayla verelim buay anlıyamadığım bir ümit var bakalım hayrolsun

Ebrar kız hemde senin bir hafta geçmiş ben nasıl kaçırdım bunu yarın ilk işin ne sen biliyorsun inşalaahhhhhhh

Ebrar kız hemde senin bir hafta geçmiş ben nasıl kaçırdım bunu yarın ilk işin ne sen biliyorsun inşalaahhhhhhh

Sİte bile dayanamamış bak 4 tane çıkmış ben hala göndermeyee çalışıyorummmmmmm::::)))))))

Kızlar kusura bakmayın beklettim siiz ama test yaptırmadım ağrım okadar arttıki bugün kesin oldum diye ha bire wc deyim daha yok bişey ama hamile gibi hisetmiyorum kendimi valla bak regli olunca dediydi dersiniz:) Ama Ebrarım inşallah 9 ay gecikir kuşum varmı bir belirti falan

Toplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 5 ziyaretçi)
garip,
zahide_30,
banu145145,
uebesli,
ebrar_53+,
kardelen49,
olipps,
DerinSu

selamun aleykum kizlar...iyisiniz insallah?masallah kalabaligiz bu aksam....:)

Olmaz diye baktığın için hiç bişey hissetmezsin bellimi olur bir test daha yap evde bakalım ondada pozitifse gelicem yanına ama ona göre kaç gün geçmiti senin.

İnşallah ya valla ne müjde olur kendim gibi sevinirim ama gelicek bir kaç müjde inanıyorum şaşırtan aaaaaaa dedirten süprizler.
Özel mesajına baksana derin.
ah be canım inallah o süprizler gelsin artık yaa
Hoşgeldin ebrarcım nasılsın canım.
hoşbuldum canım ya ben iyiyim sen nasılsın
kuzu öptüm seni biz artık kkda görüşemiyoruz zaten telde olmasa hasret kalıcaz :))
banuşum alemsin kuzum inşallah buay gelmez adetin yanuıltır seni bitanem .
Kızlar özr dlerm cvp vermyorm yazdklarnza şmdı.esım geldı kacıyorum ben.

kuzu öptümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…