Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ayy banusum senı gördugume cok sevındım.valla mısafırler gttgnden berı aklımdasn kntr olmadıgı ıcın cagrı atacktm belkı musit dglsn dedım.
Evdeydim müsaittim canım ya kızlar vardı çoluk çocuk oturduk ama benim bugün hiç halim yok anlamadım belki bugün ciddi anlamda dietimin ilk günü oda etkiledi ama uzun zamandır hiç içimden konuşmak gelmiyor yani sizde olmasanız kesin bunalıma girerim birazdan eşim gelir yemek yeriz sonra hep aynı nasıl hayat dimi?
Biz ne zaman bululşuyoruz yaaa.

Derin bu arada beni ne zaman istersen ara sen ben sana hep müsaitim arkadaşım.

Ebrarcım duaları okudum derincime okurkende zeynep karşımdaydı ona baktım inşallah Allahım arkadaşımada böyle bir melek yollar dedim.

Ebrarcım duaları okudum derincime okurkende zeynep karşımdaydı ona baktım inşallah Allahım arkadaşımada böyle bir melek yollar dedim.

canım benım ya.ALLAH kabul etsın yüreğıne saglık.amın ıns canım..rabbım sana da en yakın zamanda vercek ıns.bugun benımde icim yandı.hem cok mutlu oldum onca cocuk sesıne,hemde onlar gttkten snra bı acaip oldum.çok konusmak ıstemıyorum ama bende cok iyi sayılmam...bu arada sagol cnm benım.ztn her aradgmda mesgule atıp sen arıyosn mahcup oluyorum.ama bu sefer cıdden kntr yok kuzum.

Neden mahçup olucan canım benim telim heryere sabit faturamda.Ne olucak bizim bu halimiz ya neyse boşver dimi.

Sagol banum...evet nolcak dimi...hayırlısı olsunda...bir ben var benden içeri derler ya banum,aynen o moddayım...inan kararszke,askerligi falan düşünüp tedaviyi ertelerken kafam karışık olsada böyle duygulara kapılmıyodum...ama şimdi netleştigimden beri, bebegımin olması için tam anlamıyla bişyler yapmaya başladıgımdan berı daha farklı oldum...daha özlem duyar oldum nedense.

tesekkür ederim

Derin bu arada beni ne zaman istersen ara sen ben sana hep müsaitim arkadaşım.
naber banucum nasılsın sesin çıkmıyo yoksam beni sevmeyonmuu....!!!!!derin kız banu senide kandırıyo banada hep ararım diyo sana hep müsaitim diyo ama aramıyo kandırıkçı banuu
derinim nasılsın görmeyeli kızlar nerdeye gitttiniz yyahu ben hem varım hem yokum emreyle uğraşıyom sormayın keltoş grip olmuş burnu akıyo sümklü olmuş

birsoş hosgeldın cnm.ay ben o keltoşun kelini yiyım,burnunuda yiyim ama sümükü kalsın:))banuş yapmas öyle yapmasss arıyo kıs bın kerem cagrı atsam gene arar sagolsun kuşum.
Ay aklım elife gidiyo ikidebır ya.ALLAHIM ins..

Çok haklısın o zaman tam yürekten istemiyordun istesende önünde engel olarak gördüğün olaylar senin duygularını bastırıyordu neden çünkü önündeki engellere bir cevap bulduno konuda netleştin hepimizde var o özlem öyle bişey oluyorki söylesem neden ağladığımı gülersin umarım arkadaşım olucak hepimiz inanıyoruz canı gönülden dua ediyoruz bu kadar olumlu enerji ve en önce Allahın izniyle inşallah olucak yeterki güzel düşün.
İyi kız napıyım aradığında duştaydım yoksam seni seviyorum aramıyomu kız seni delüüüüüü aaaa genemi grip oldu kıyamam yaaaaa yeni iyleşiyordu.

Bende elifi çok merak ettim inşallah pozitif sonuç alır.
cardelenss,DerinSu,birsen29,banu145145,

selamlar herkeseee
Selam canım nasılsın.

inşallah hamiştir elif canım aslında biizde merakta bırakmasada yaptırsa şu testi hem o hem biz rahatlarız hadi inşallah vardırda darısı sizlere olur

kandırıkçıısn işte ulen bende hep işin varkenmi arıyom anlamadım bu işi neyse beni sevdiğini biliyom canım sgl evet emrecikte iyileşemedi bi türlü bu arada yarın hastanemiz var emrenin gelişimine bakacaklar inşallah iyi şeyler söyler dr bakalım yetişecekmi yaşıtlarına sende ayşeyle zeyneple güzel vakit geçirdinmi

Aynen öyle banum anlattıgın gibi durumum...bıgun hepımız anne olucaz cnm benım.ben inanıyorum.Rabbime zor yok...ebuşumla kardelenımde müjde verseler dunyalar benım olcak.he bıde garıbımın gunu gecmıstı dımı.ay hadı hayırlısi.
Bu arada selınam,siz kalın mutlu olym demişsın şmdı geldı aklıma..cnm benım ya neden öyle dıyosun sende kalacaksn cok yakın hemde inş.

Aynen öyle banum anlattıgın gibi durumum...bıgun hepımız anne olucaz cnm benım.ben inanıyorum.Rabbime zor yok...ebuşumla kardelenımde müjde verseler dunyalar benım olcak.he bıde garıbımın gunu gecmıstı dımı.ay hadı hayırlısi.
Bu arada selınam,siz kalın mutlu olym demişsın şmdı geldı aklıma..cnm benım ya neden öyle dıyosun sende kalacaksn cok yakın hemde inş..

[ Napıyım kızım çekiyosun işleri:::)))))))))İnşallah yetişicek tabi sollıycak bile topicimizin tek erkeği emre daha bizi gezdirecek ihtiyarlayınca::))
Bizim güzel geçti ayşe herzmanki hızı ve muzurluyla evde esti zeynepte bütün gün uyudu ıkındı kakasını yapamadı kuzum ondan rahatsızdı.
Yarın doktordan gelince ara beni.

İnşallah ya valla ne müjde olur kendim gibi sevinirim ama gelicek bir kaç müjde inanıyorum şaşırtan aaaaaaa dedirten süprizler.
Özel mesajına baksana derin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…