Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

cano ii geceler sanada kib öptm canım aeo
uebeşlicim hakkında hayırlıs ı olsun umarım bekletmez fazla melegin gelir
kızlar bende kaçıyorum kib ii geceler hepinize aeo.

haklısın canım o ayrı bir yıkım oluyo hayırlısı olsun dilerim çok çok mutlu oluruz
aa demek yarın yine gitcen ç.e.k . cano uykun geldiyse uyu ya bende kaçıyom kocişte uyuyucak şimdi görüşürüz inş yine

cano evet ya yine gidicez aldıklarımızın bazıları büyüktü onları değiştirdik gidip vericez .aa çocukları heralde göremeyiz .neyse hayırlısı
tamam cano iyi uykular öptüm senide gökceyide

banulş konuşamadık kuzum senide çok öptüm

hepinize iyi geceler dostlar

amin canom inş yaaa
uebeşlim senind e adetin gecikti mi ay inş bebiştendir o gecikme

Canım tam gecikmiş sayılmaz ben 26 gün bazen 27. gün bazen de 28. günde oluyorum bugün 27. gündğ bir salı çarşamba olsunda o zaman gecikmiş olcam canım

Senin belin ağrıyomuydu canım ilk zamanlarda . Bende kasık ağrısı yok mesela sadece bel ağrısı var

Amöan gir havaya boşver ya öylede üzül böylede inşallah sevinirsin canım ya.
banulş konuşamadık kuzum senide çok öptüm

hepinize iyi geceler dostlar
Kız geçmişe bakıyordu çokkk geçmişe neler yazmışım diiye dalmışım gene tüpsüz::)))

benim yumurtam yine çatlamıyor galiba ayyy sinirlerim bozuluyor yine 12 günüm acaba daha sonra mı çatlıycak..gerci adet bittikten sonra gün aşırı ilişkiye giriyorum bata 1 hafta kalana kadar devam edicem inş.

amin canom inş yaaa
uebeşlim senind e adetin gecikti mi ay inş bebiştendir o gecikme

benim yumurtam yine çatlamıyor galiba ayyy sinirlerim bozuluyor yine 12 günüm acaba daha sonra mı çatlıycak..gerci adet bittikten sonra gün aşırı ilişkiye giriyorum bata 1 hafta kalana kadar devam edicem inş.

Canım selam bak san bişey diyeym Yumurta 12 günde bir catlıycak diye bişey yok Eğer reglin 28 günde bir se 28-14 yani 14 günde, 26 günde oluyosan birse 26-14= 12 günde 30 günde bir oluyosan 16 günde catlar yani yumurtaladıktan 14 gün sonra ortalam regli oluyosun böyle hesaplayabilirsin.

Vwee en önemlisi yumurtanın çatlamamasının nedeni pko yoksa sende tabi hava değişimi en önemlisi stres mekan değişikliği hatta seyahat uçmak falan bile etkiliyebilir. O yüzden sinir olmak yerine rahatla biraz nasıl olsa catlar. Dengeni bozma vucudunun. Sen ilişkiye gir 2 günde bir yada her gün nasıl keyfin isterse cok takma yani ters tepiyo inanki tama mı canım

yarın bı saglık ocagına gtcem moralım cok bozuldu uyuyamadım bazıları sacma buluo ole seymı olur dıo bazıları olmaz dıo kafam cok karısık ya kızlar

Selam .canlarım.öncelikle banuşum ve ebrarım k.bkmayn kıslar merak ettırmısım.ne bılım öglen girdım dıye merak etmezsnız sandım bitaneciklerim...iyiyim merak etmeyin.sabah anneme gttm ablam geldı de kahvaltı ettık oturdun.6 da eve geldım bu gune bırakmıstm yarım kalan işlerimi.ıvır zıvır işlerı kalmıstı dolap duzelttm vs...evet bıde mısafır gelcek.pastamı yaptım.gerı kalanlar annemle zeyno sagolsun getırcek:)

geçmişi okudum alta yazıcam cok uzun olmasn cift cıkar:)

Elifcimmm rüya yorumunu cok begendım canım bravo valla.ne yalan diyim çocuk tanımlarından "ceylan gözlü" yü okuyunca içim hoş oldu...Allah hepımıze saglıklı sıhhatlı tatlı evlatlar versın...inşallah sen hamişsindir cnm bende heveslendim şimdi hadi hayırlısı.

Sevcanım sarım benim...ay erkeklerın olcek galiba Maaşallah kuzum ya hayırlı olsun.kardelenın dedıgı gıbı,sen anlatırken gözumun önune gelıyo hepsı Maaşallah canım benım.
zumun önune gelıyo hepsı Maaşallah canım benım.

ah ah kimse var mı acaba.bende konuşmak istiyorum.1 senedir belkde geçkin bekliyorum hamileliği ama olmadı malesf.eşimde bende tüm tetkiklerimizi yaptırdık ama rabbime çok şükür herşey yolunda gözüküyor lakin bir türlü beklenen haberi alamıyorum.adetime az kaldı beni sardı yine düşünceler olacakmı olmayacak mı.olur mu yaaaaa.1 seneden sonra hamile kalan varmı .gündemim düşüncem hep bebek oldu.etrafımdaki insanlara ne kadar kafama takmıyorum herşey yolunda imajı vermeye çalışsamda içimde aklımda hep bu durum var.Dua ediyorum Rabbime en kısa zamanda hayırlısıyla nasib etsin diye...

Gökçem,şu hastalık havası gecse dımı ya.kışın bu kadar hasta olmuyo he yagıslardan hava temızlenıyo..küçük gökcemde sende yarına bomba olun ıns.
Ebuşum bugun selınamdan snra kötu olmusun cnm benım.Aslında bende dıcek bsy bulamıyoruz.bu sınavı hayırlısıyla atlatcaz ıns.bu arada aleykumselam kardeloşa.
Pelinim daha iyi olmana sevındım ama basın tutmus bu defada...ben dedm sana kendımıze edıyoruz bak.sıkma kendını inş gecsın basın.
Ay kızlar,daha yazasm var ama gözlerım kapanıyo,gercekten cok yorgunum.bıan önce yatıyım.hepınızı cok öptm.yarın merak etmeyın misafirim var.görusuruz.
Elifim,kardelenim,ebusum, inş adet olmazsınız kızlar öptm...lında bende dıcek bsy bulamıyoruz.bu sınavı hayırlısıyla atlatcaz ıns.bu arada aleykumselam kardeloşa.
Pelinim daha iyi olmana sevındım ama basın tutmus bu defada...ben dedm sana kendımıze edıyoruz bak.sıkma kendını inş gecsın basın.
Ay kızlar,daha yazasm var ama gözlerım kapanıyo,gercekten cok yorgunum.bıan önce yatıyım.hepınızı cok öptm.yarın merak etmeyın misafirim var.görusuruz.
Elifim,kardelenim,ebusum, inş adet olmazsınız kızlar öptm...

Son düzenleme:
bana bişey yazmamışsın derinsu dertleşmek istiyordum küstüm :)neyse hayırlı geceler .İsteyen herese rabbim nasib etsin önce hamilelik heyecanları sonrada bebek sevgisi...AMİN

Nisa,ben mesajlarımı gönderdıkten snra senınkını gordum aynı anda yazms gıbı olduk yanı.neyse.yatıyodm ama yazmadan cıkmıyım.yaşını bılmıyorum ama 1yıl uzulmek icin cok az ve erken bır süre bence...yada bız yıllardır olmayışına alıstık diye 1yıl deyınce kısacık gelıyor..madem sorununuz yok bu kadar dert etme bence ıns hamılesındır...ıyı geceler cnm.ununuz yok bu kadar dert etme bence ıns hamılesındır...ıyı geceler cnm.

Bu arada ben telefondan girıyorum da nedenını bılmedıgım bı sekılde bazen msjların sonu yukarıda da gördugun gıbi garıp cıkıyo.hadı kactım.

yaşım 26.iyi geceler sanada.bu ayın 12 sinde tam 26 olucam.İnşallah bu ay en güzel hediye bana hamilelik haberim olur.yarın misafirin varmış allah kolaylık versin.benimde sabah kahvaltıya misafirim var umarım sabah uyanabilirim.Tekrra iyi geceler

canımm yaa bozma hemen moralini nolur(lütfen bak kaç günlerdir iyiydin...inşallahh bundan sonraki ay kalırsın ne dicegimi bilmiyorum...sadece üzülmemeni istiyorum selinam.
canım benim saol inşallah toparlanırım.sizlerin güzel haberleri beni eski halime getirir canım.inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum hayırlısıyla.
saolasın canım ya birbirimizden başka kim anlarki bizleri.illaki üzülüyoruz bikaç güne düzelirim ya hala kabullenmek istemesemde netice belli.nasip bu ay nasibimde yokmuş diorum.hayırlısı allahtan.inşallah ben regli oldum ama bizlerden yani daima bu topikte olanlardan demirbaşlardan herkes hamile kalsın inşallah o zamana bak en çok sevinip halay çeken ben olcam.hemencik toparlanırım o zaman.(hadi benim için hamile kalın üzülmiyim daha fazla)
ablacım sakın öyle düşünme sen üzmedin beni.beni üzen kırmızılardı.sakın ben üzüldüm zaten sende üzülme lütfen.kırmızıları görünce bi moral bozukluğuyla geldim topiğe.sizlerinde benden güzel haber beklerken benim size kötü haber verecek olmam duygulandırdı beni.yinede çok şükür kötü haber derken Allah beterinden korusun.en kötü yaşadığımız bu olsun tek.asla isyan etmedim ne gelirse Rabbimden razıydım zaten.sadece o anlık şokun etkisiyle çok ağladım.aslında diyordum ya sizede testten sora pek umutlu değilim diye.umudumu yeşerten hergün ölçtüğüm ateşimdi.ateşim yüksek çıktıkça ben testi erken yaptığım için bişey çıkmadığını düşündüm.adet olmadan 1 gün öncesi 36.4 adet olacağım gün 36.1 çıkıyordu her zaman.2 ay düzenli ölçtüğümde hiç şaşmamıştı aynı böyle çıokıyordu.ve dün sabahki ateşim benim 37.8 di,bugun derece bozukmu diye bir daha ölçtüm 36.4 çıktı.dahada ölçüp güvenmem ben bu ateşe.sinir etti beni.dün eşim dolaşalım diye çıkardı beni hiç istemiyordum çünkü ney benim havamı deiştirecekkii diye.gerçektende keşke diretip çıkmasaydım.oda kafan dağılsın diye çıkalım dedi ama hiç bi işe yaramadığı gibi dahada kötü oldum.sulu gözlerle gezdim hep.her gördüğüm çiftin kucağında çok tatlı bebekler ama hepsinde yaa bir çiftte çocuksuzz değildi.hatta birine babası kucağında soruyo benim fıstığım hani diyo çocukta ben ben diye ellerini kendine vurarak gösteriyo 1 yaşında bi kızdı.maşallah.eşimde bahsetti bizim bi köpeğimiz vardı kurt eşim ilgilenemediği için bi arkadaşına vermişti.bizimki dişiydi arkadaşında erkeği vardı.bizim köpek 2.ci sefer yavrulayacakmış ona da duygulandım.ilk 7 yavrusu ölmüş.ama bütün köpeklerde ilk yavruladıkları ölürmüş tecrübesizliklerinden korumak için patilerini fln kullanışlarından yavrular ölürmüş.iştee belki çok uzattım ama içimdekileri yazmak istedim.
nasıl oldun kuzum daha iyimisin inanki arıycaktım seni ama eşin vardır diye çekindim .
herşey güzel olcak kuzum sabır
şükür abla toparlanmak zorundayım.bikaç gün daha belki.evt eşim evdeydi,olsun önemli değil.saolasın abla beni düşündüğün için ama üzülmeni istemiyorum seninde.Allah razı olsun güzel şeyler duymayı umut ediyordunuz onu söyleyememek sizi sevindirememek içimi burktu.ama üzülmeniz beni daha da üzer.lütfen abla seviorum ben seni.
kuzum ya selinama üzüldüm tutamadım kendimi .dediğin gibi bitanem sabır imtihandayız inşallah hakkıyla verenlerden oluruz
inşallah sabredenlerdeniz canım

amiin ablacım Allahım hiç kimseyi evlat hasretiyle terbiye etmesin.amiinn.inşallah 10 yıl son bulur artık yavrunun yaşını saymaya başlarsınız abla.aminn.
Allah kavuştursun abla.kardelenimi bende çok özledim.selamı getirip gönderen sağolsun.
evet canım razı olmaktan başka bi yol yok zaten.toparlanıcam inşallah.sizide üzmek istemiyorum lütfen,inşallah en kısa zamanda sizlerin haberini alayım hemen toparlanırım canım.
aminn canım Allah razı olsun.hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah Alllahımm..
canım inş toparlanıcam aşılamadan sonra 2.ci aydı bu.bu ay yine klomen kullanırım ama dr kontrolsüz stres olmak istemiyorum.çatlama iğnesi flnda bu tür belirtileri çok yapıyor.göğüslerim 10 gündür bedenimin 2 misliydi.iç çamaşırımdan taşıyordu yani düşün.ağrısı sızısı zaten gece yatarken üzerine yattığımda ağrısına ben bile sıçrıyordum yerimden o kadar kötüydü.ama ilaçlardanmış hem aşılamada hem bu sefer olunca anladım.çatlama iğnesinin etkileri bunlar.
maşallah canım yaa demek yeğenlerim şehzade olucakk hee.maşallah maşallahh Allahım sonuna kadar böyle güzel böyle sağlıklı büyümelerini nasip etsin inşallah.yerim ben onları demek bize dua ediyor.Allah razı olsun bizde sizlere dua ediyoruz canım ya.Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına aldırsın inşallah canım.erkek kız farketmez hepsi bizim yeğenimizz.öptüm sizleri.
amin canım inşallah.hayırlısı ne zamansa o zaman olacak inşallah.sizlerden güzel habeer duyayım inşallah en kısa zamanda.
canım yaa umut fakirin ekmeğiymiş.umut etmesek yaşanmazki bu dünyada.Allah büyük elbet bir gün verir diyorum.hayırlısını diliyorum.inanki bende dün sabah ve ondan önceki sabah hep topiğe geldiğimde pazartesi dr a gidip ordayken ebrar ablama haber verip hamileyim diyip oda size haber verecek düşüncelerindeydim.içimden hep bu geçmişti .ama kırmızılar o düşünceleri de götürdü.nasipte bu varmış.hakkımızda hayırlısı..
saolasın canım.amin inşallah hayırlı bir vakitte gelir canım.
evet canım saol.elden bişey gelmiyor doğru.ama yinede şükür tek sorunum derdim bu olsun ne diyim ki.sizede acil şifalar bir an önce atlatın şu hastalığı inşallah.hasta olan çok geç toparlanıyo yaa biz dayanamıyoruz bebişler nasıl dayansın ya..
günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı haftalar olsun inşallah.bol bol mutlu haberler gelsin inşallahh..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…