Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 2 ziyaretçi)

ebrar_53 uebesli+ GokceRana23+ AnaToLia_+ banu145145+

selam hanımlar ay ben girdiğimde kimsecikler yoktu gelmişsiniz sevidim
napıyosunuz canım arkadaşlarım

ya kuzum bilmemki netemi giremiyo acaba öğlen görmüştüm enson başkada görmedim
aslında misafiri gelicekti yarın acaba işlerimi var

Naber uebesli gökçen
Uebesli kız yoksa sen hamile falanmısın gelmedi geçti diyosun normalde geçermi hadi hayırlısı inşallah.

slm kk nın güzel hatunları :)
kociş gelmeden bakayım dedim ama geldi bile :)
sevcancım bebişler iyimiş canım çoks evindim senin için saglıkla gelsin inş

Kızlar kusura bakmayın ben çıkıyorum bana müsade,iyi geceler hepinize...
kuzum dikkat et kendine ALLAHA emanetsin öptüm çok
slm kk nın güzel hatunları :)
kociş gelmeden bakayım dedim ama geldi bile :)
sevcancım bebişler iyimiş canım çoks evindim senin için saglıkla gelsin inş

kuzu hoşgeldin güle gülemi diycez şimdi:))
naparsın gökce uyudu tabi değilmi

Kardeşin gitmiş Allah kavuştursun canım.
Kızlar kusura bakmayın ben çıkıyorum bana müsade,iyi geceler hepinize...
İyi geceler canım.
ya kuzum bilmemki netemi giremiyo acaba öğlen görmüştüm enson başkada görmedim
aslında misafiri gelicekti yarın acaba işlerimi var
Olabilir merak ettim normalde muhakkak bir cööö derdi diye.

selinacıma detin gelmiş üzüldüm canım yaa elden bişey gelmiyo ama umarım yakında gelir melegin
derinim sende sagol bitanem biraz dha iyiyiz bakalım ilaçlar pek etki etmedi ama saglık olsun geçer inş sennsılsın ?
ebroşum rüyan hayır olsun inş güzel şeylerin müjdecisi olur umarım :)

ebroşum gökceyi 15 dk kadar önce uyuttum mızırdandı durdu hatta şuan aglaması sesi geliyo bakayım ben gitmem hemen

Kardeşin gitmiş Allah kavuştursun canım.

İyi geceler canım.

Olabilir merak ettim normalde muhakkak bir cööö derdi diye.
saol bitanem ALLAH razı olsun
evet yaa cöö derdi gerçektende hayrolsun
amin kanka hayırlısı inşallah
ilaçlar etki etmedimi cano noluyo size ya ana kız ALLAHIM ŞAFİ ismiyle şifa versin
ebroşum gökceyi 15 dk kadar önce uyuttum mızırdandı durdu hatta şuan aglaması sesi geliyo bakayım ben gitmem hemen

baksen yaramaza niye uyumazki poposunu ısırcaksın onun :))

geldim .. amin canom inş ya bilmiyom ki noldu böyle geçmek bilmiyo bi türlü rabbim şifalandırsın bizi inş . gökcede agladı emd tekrar uyudu galiba burnu yada dişlerinden dolayı kalkıyo üst dişler şişmiş ne zaman çıkarsa artık erken çıksaydıda rahatlasa çocuk sen neler yaptın kardeşin mi gitti

kıyamam ben kuzuma yaa ALLAHIM şifa versin tez zamanda iyileşin cano
diş işide çok zor bazısı çok rahat çıkarıyo bazısınıda baya zorluyo cano çabucak çıksın o inci taneleri :))

elifim hayrolsun canım inşallah hislerin doğru çıkar umarım .ya kuzu aslında soğan erken getirmezmi yaa niye geciksinki nebiliyim ben havaya girdim bile senden bomba bekliyorum bide kardelenim ve garibimden .kendimdende ümitliyim aslında nebiliyim karma karışık duygular
hepimiz hamiş kalalım yaa önce banuşum inşallah

amin canom inş yaaa
uebeşlim senind e adetin gecikti mi ay inş bebiştendir o gecikme

kızlar bugün herkes çok sessiz aslında benimde uykum geldi ama sizide bırakmak istemiyorum
hee buarada yarın yine çocuk esirgemeye gidiyorum değiştiğimiz kıyafetleri bırakıcaz başka şeylerde aldık .çocukları görürmüyüz bilmiyorum ama

kızlar yaa ben izninizi istiyorum yatıyım artık öpüyorum sizi çok
derinimide çok merak ettim valla iyidir inşallah
neyse herkese iyi geceler

Ebrarım Canım valla bende tabi bi yanım umutlu ama önce sizden umutlu tabi ama yinede ben emin olmadan heveslenmeyelim diyorum yoksa üzülücez gerci her halukarda üzülücez ama o havaya girip küt yere düşmek istemiyorum hepimiz için istemiyoruz zaten şurada 4-5 güne anlaşır inşallah

aa demek yarın yine gitcen ç.e.k . cano uykun geldiyse uyu ya bende kaçıyom kocişte uyuyucak şimdi görüşürüz inş yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…