Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Anatolıam ikimiz görünüyoruz sadece bende çıkmak zorundayım temizlik yapıyorum öpüyorum iyisindir inşallah Allah a emanet ol

Banum,Birsenim sağolun kızlar ben de çok şükür iyiyim.... Brisenim emre'nin fotolarını ben şimdi gördüm maşallah çocuk büyüdükçe dahada yakışıklı oluyor yahu,gözlere bittim zaten Allah nazarlardan saklasın kuzuşu...

Eboşum evet cnm iki gündür cebim kapalı eşimin hattını çaldım nete girmek için öyle kaldı...Bu arada Allah kavuştursun...Kardeloşla görüşürsen benden de slm söylersin sana zahmet

Selinamm çok üzüldüm cnm söyleyecek bişe bulamıyorum maalesef ama dilerim Rabbim en kısa zamanda sabrının mükafatını verir,hayırlı evlatlar nasip eylesin Rabbim cümlemize...

Pelinim daha iyisin inşaallah cnm...

Kardelen49um tama cnm kolay gelsin sana görüşürüz sonra inşaallah...

Ya bişey daha vardı ama unuttum ne dicektim acaba?Neyse kimse yok bende bakınıyım sağa sola,öpüyorum hepinizi...Heee bu arada seydam ve flan kk'ya giriyorsunuz kızlar ama arada yazsanız çok memnun oluruz merak ediyoruz sizi...

elifim dün konuştuk evet bende seni öptüm canım
kızlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben bugün çok değişik bir rüya gördüm hayırlara çıksın anlatıyım
şimdi biz ailemle deniz kenarındayız bir anda deniz yanımıa kadar geliyo neyse herkes kaçışıyo bense kenarda bir oturma bankı var onun üstüne çıkıyorum bi bakıyorum denizin içinden bembeyaz bir geyik ve tavşan çıkıyo .aa diyorum onların ne işi var orda neyse biraz öteye bakıyorum yine beyaz bir inek ve ördek ineğin öyle memeleri vardıki .neyse enson kafamı çeviriyorum dalgaların içinden bir leylek çıkıyo .ALLAHIM diyorum bunlar ney böyle .öyle şaşkındımki .sonrada uyandım yaa ama hala etkisindeyim .kızlar yoksam topicimizden birçok hamilemi çıkıcak .ben ilk ona yordum hayırlısı olsun
[/QUOTE]

Canım hemen rüyanı hayırlara vesile olsun ve sabah niyetine diyerek yoruyom bu aylara yakın 5 kişi hamiş kalacak. Birinin bebeşi ceylan geyik gibi güzel gözlü olacak. Biri inek memesi gibi ak pak be bereketli olacak biri tavsan gibi hareketli olacak ( bu arada tavsan kesin çocuktur) biri ördek gibi ağgızlı bol konuşkan olacak biri leylek gibi uzun bir kız olacak Bu arada denizin yanınıza geldiğinde diğerlerinin kaçması ve senin kaçmmanda şu demek sadece o ortamda bu kısmeti yani cocuğu sen istiyon yaştan ve cocukları olanlar da hamilelikten kaçıyo haliyle :) Şimdi kimler hamiş kalacak tahminlerim Aleyna, Ebrar, Selina , Banu, Derin :)

Allah bu sekiliyle cıkarır inşallahhhhhh kuşummm Aminn

Kızlar benim daha gelmedi kırmızılar salıya kadar bekleyip test yaptırcam ama korkuyorum bir yandanda acaba bişeymi oldu gecikti yada yine kimyasalmı cünkü hiç belirti yok her an sökülecek gibi ağrım var. Heveslendirmeyin sakın beni:) Normalde ben önden olurum dün olmam gerekiyordu biliyosunuz yumurta takibi yaptırdım ya 17. sinde catlamıştı bu akşamda gelmesse 2 gün gecmiş olacak bakalım testi yaptırmaya korkanları hiç anlamazdım ama şimdi cok cok iyi anlıyorum o korkuyu o yüzden salı ya kadar heveslenmek istemiyorumm birde asıl heveslenmeme sebep belimde ki regli ağrısı kasıklarım öyle ağrımıyor. Regliykende belim ağrır kasıklarım değil. Acaba diyorum yapışıklık yüzünden mi gelmiyor Allah korusun ama dua edin nolur inşallah hamişimdir yada kötü bişey yoktur. Rabbim güldürür yüzümüzü hepimizin inşallah

Selinam sakın üzme kendini aşılamadan sonra kendiliğinden hamile kalan da cok şimdi reglisin bende de o agrılardan var o yuzden hiç heveslenmiyorum kimseyide heveslenmeyin diyom üzülen biz oluyoz cünkü ama ben eminin canım reglin bitsin bir toparlan gelicen kendine canım Allah içine ferahlık versin inaşşallh Hepimize tabi

3lü testimizde temiz çıktı ....
çok şükür RABBİME ...inş kalan aylarımızda böyle güzel geçer sağlıkla alırım bebeğimi kucağıma(cümlesiyle tabi)...
cnm hadı gozun aydın bızım de dun oldu 2lı testımız ensesı super dedı maşallah drumuz...amın cnm amın

cnm adet oldun mu sen dıye yazacaktım alıntı aldım ama sonrakı yazdgını gordum olsunnn

cnm şükür ıyıyız yeğenımle sen de ıyısın ınşallah...

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı pazarlar herkese.
sana da hayrlı pazarlar cnm

hayrlı pazarlar derınım gecıktım ama EVLİLİK YILDÖNÜMÜZ KUTLU OLSUN.SAĞLIKLA VE YAWRULARINIZLA NİCE YILLARA İNŞALLAH...

cnm bnm ya uzme kendını ben de aynı gunlerı gecrdım hsmıle kalmadan oncekı ay yıne hamıle gıbı hıssettım resmen ama sonuc husrandı sakın pes etmk yok kızarım bak.hamıle olmayan kalmayacak ınşallah burda!

selam canlar...hepınıze keyıflı pazarlar...annemdydım haftasonu.dun geldık ewımıze.düğünler wardı atlattık.şükür 2 gundur cıkarmalar yok şükredıyorum.sağlıklıbeslenmeme başladım.teyzoşları bız dun dr kontrolumuze gıttık tabıı ben herzamankı gıbı ılk basta monıtore bakmadım dr da alıştı tamam ben sana haber werıcem dedı :))) sonra aa bak 2sı de burda we cok hareketlıler dedı.ay allahım su an oyle ıcten soyluyorum kı we duygusalım :'( ALLAHIM hepınıze bu duyguyu nasıp etsın.ekrandan gozlerımı alamadım daha sonra.zıpırları gorsenız hıc durmuyorlar.2sı de zıpzıp eller hep ağızda yüzlerde.ayaklar hep tekme halınde.kafalarını kaldırmaya çalışıyorlar hep ve başarıyorlar da .en etkılendıgımız ranam sen aklıma geldın senın prenses de secde eder gıbı durmus ya bızımkıler de amin der gıbı eller hep yüzde :)))hep bır hareket cok degısıkmıs yenı anladım yaa her uzuvlarını gorduk.2 lı tarama testımız yapıldı.ense ölçümü cok guzel cıktı maşallah
kan sonucu 10 gun sonra cıkacak.ınşallah guzel olur.vee drumuz aramızda kalsın dese de % 75lık tahmın werdı bırdahakı ay netleşır dedı.şımdılık 2 sı de erkek gorunuyor dedı ki drum yanılmaz gıbı gelıyor bana. :) ama ben sağlıklarıyla ılgılendıgım ıcın daha cok hıc merak etmedım cınsıyetlerını hatta soyledı cınsıyetlerı tepkı bıle wermedım ınşallah dedım okdar.başı sağlık o kadar korkudan sonra ıyı gormek sewındırdı bu bana yettı.
sohbete geldım ıyı olmusken ama kımsecıkler yok nedennn????
pazar gezmelerınızdesınız değik mi? gezın bakalım.hepınızı operım nanaklardan ben ve yawrularım(teyzelerıne her akşam dua edıyor benım yawrularım yatarken)

uebesli ne güzel yorumlaşmışsın yaa maşallah.Heyecanlandım valla yorumladığın gibi olur umarım.İlk 5 e girememişim ama farketmez arkadaşlarımada kendim kadar sevinirim zaten.Aynı ağrılardan bendede var bende hala olmadım hatta bugün oldum sandım çamaşırıma bile bakmadan namazı falan geçircektim sonra bi baktım yok.Hayırlısı hepimiz için

Sevcanım maşallah size sen anlatırken o anlar gözümün önüne geliyo.RAbbim sonuna kadar böyle sağlıkla neşeyle geçirmenizi nasip etsin.Dualarınız içinde teşekkür ederiz.

Kızlar nerdesiniz

İyiyim canım şükür ayşemle gezip tozuyorum oda benim anti deprasanım inanki sende iyisin inşallah canım.
Msn açık değildi birde yazıyı görmedim görsem gelmemmi hıhh küstüm size::(şakaaaa küsmedim canım benim.Tamamdır 20 okuyurum derincime.
Hayır olsun canım çok güzel bir rüya inşallah yorumladığımız gibi olur.
Bende severim kuşum biliyorum zaten ondan insan daha çok ürküyor.
nasıl oldun kuzum daha iyimisin inanki arıycaktım seni ama eşin vardır diye çekindim .
herşey güzel olcak kuzum sabır
Hayırdır ne oldu kızlar çok merak ettim biriniz arayın müsaitseniz beni müsait olmassınız diye arıyamıyorum.
Hatırla ama anatolia merak ederiz bak biz::)))

Canım hemen rüyanı hayırlara vesile olsun ve sabah niyetine diyerek yoruyom bu aylara yakın 5 kişi hamiş kalacak. Birinin bebeşi ceylan geyik gibi güzel gözlü olacak. Biri inek memesi gibi ak pak be bereketli olacak biri tavsan gibi hareketli olacak ( bu arada tavsan kesin çocuktur) biri ördek gibi ağgızlı bol konuşkan olacak biri leylek gibi uzun bir kız olacak Bu arada denizin yanınıza geldiğinde diğerlerinin kaçması ve senin kaçmmanda şu demek sadece o ortamda bu kısmeti yani cocuğu sen istiyon yaştan ve cocukları olanlar da hamilelikten kaçıyo haliyle :) Şimdi kimler hamiş kalacak tahminlerim Aleyna, Ebrar, Selina , Banu, Derin :)

Kızlar benim daha gelmedi kırmızılar salıya kadar bekleyip test yaptırcam ama korkuyorum bir yandanda acaba bişeymi oldu gecikti yada yine kimyasalmı cünkü hiç belirti yok her an sökülecek gibi ağrım var. Heveslendirmeyin sakın beni:) Normalde ben önden olurum dün olmam gerekiyordu biliyosunuz yumurta takibi yaptırdım ya 17. sinde catlamıştı bu akşamda gelmesse 2 gün gecmiş olacak bakalım testi yaptırmaya korkanları hiç anlamazdım ama şimdi cok cok iyi anlıyorum o korkuyu o yüzden salı ya kadar heveslenmek istemiyorumm birde asıl heveslenmeme sebep belimde ki regli ağrısı kasıklarım öyle ağrımıyor. Regliykende belim ağrır kasıklarım değil. Acaba diyorum yapışıklık yüzünden mi gelmiyor Allah korusun ama dua edin nolur inşallah hamişimdir yada kötü bişey yoktur. Rabbim güldürür yüzümüzü hepimizin inşallah[/QUOTE]
Uebesli yorumunu okudum çok tuhaf hissettim kendimi inşallah ya valla ağlamak geldi içimden.
Allah analı babalı büyütsün inşallah paşalarınızı ilkte ben öğrendim telefonum sayesinde::))))
Üzülme canım inşallah önümüzdeki aya ne olur ağlama üzülme.

Naber kızlar bugün gezdik dolaştık ayşede geldi bizimle çok güzel bir gün geçirdik ama şu an ayaklarım kopuyor ağrıdan.

ruyan hayr olsun ebrarim yarabbim hayra,berekete ve ümit ettiklerine cikarsin insallahdun aksam o kadar kaynatip gulduk kii,ben bugun aklima geldikce guldum dahaaa halimizeeebu arada kardesini ugurlayacaktin bugun,allah kavustursun canim yaa

bizde seni seviyoruz derinciiim

selinam ne diyecegimi bilemedim inan kii,diger arkadaslar gibi bende cok ümitli idim senden bu ayy,sanki hep geliceksin ve hamileyim diyeceksin gibi geldi nedenseeeinsallah bu ay gelir bebegin,rabbim yuzunu guldursun canim

pelincim basin agriyormus,gecmis olsun.ayrica bir daha uzulmeme karari almissin,:81::81:sevindim kararina

Anatolıam ikimiz görünüyoruz sadece bende çıkmak zorundayım temizlik yapıyorum öpüyorum iyisindir inşallah Allah a emanet ol

kardelenim pazar pazar ne temizligi kizzzzhamarat hatunummm

Kızlar benim daha gelmedi kırmızılar salıya kadar bekleyip test yaptırcam ama korkuyorum bir yandanda acaba bişeymi oldu gecikti yada yine kimyasalmı cünkü hiç belirti yok her an sökülecek gibi ağrım var. Heveslendirmeyin sakın beni:) Normalde ben önden olurum dün olmam gerekiyordu biliyosunuz yumurta takibi yaptırdım ya 17. sinde catlamıştı bu akşamda gelmesse 2 gün gecmiş olacak bakalım testi yaptırmaya korkanları hiç anlamazdım ama şimdi cok cok iyi anlıyorum o korkuyu o yüzden salı ya kadar heveslenmek istemiyorumm birde asıl heveslenmeme sebep belimde ki regli ağrısı kasıklarım öyle ağrımıyor. Regliykende belim ağrır kasıklarım değil. Acaba diyorum yapışıklık yüzünden mi gelmiyor Allah korusun ama dua edin nolur inşallah hamişimdir yada kötü bişey yoktur. Rabbim güldürür yüzümüzü hepimizin inşallah[/QUOTE]

uebesli o nasil ruya yormak kizzzzsaka bir yanada guzel yormussun,insallah arkadaslarimizin yuzu guler en yakin zamandaayrica son dönemlerde o agrilar adete 15 gun kala bende de basliyor nedensee:44::44:

sevcancim iyi olmana cok sevindim,insallah böyle devam eder..demek erkek bebisler rabbim kucaginada almak nasip etsin insallah.

hepinize çok teşekkür ediyoruz teyzeleri ...böyle güzel haberleri RABBİM sizlerede nasip eder inş. en kısa zmanda...
cnm üzülme dicem ama gerçekten bu noktada çok boş olmuş olcak...ama bak şu bi gerçekki RABBİM hepimize bi kader çizmiş ve biz onu yaşıyoruz elbet sizin bebişinizinde gelmesinin en hayırlı bi wakti wardır sabırla bekle arkadaşım RABBİM oldeyince oluyor ...

amanda amannnnnnnnn şehzadeler mi geliyor yoksa...yesin teyzeleri onları ...
maşallah kuzularıma benim...

arkadaslar moralım cok bozuk bana yardım edın kremle ilşkiye gırebılıorum hamıle olamammı hiç beklemımmı bu sekılde kalan varmı bıldıgınız

rabbım sana da nasıp etsın ınösallah...ne demek teyzesı hep aklımızdasnız

Uebesli yorumunu okudum çok tuhaf hissettim kendimi inşallah ya valla ağlamak geldi içimden.

Allah analı babalı büyütsün inşallah paşalarınızı ilkte ben öğrendim telefonum sayesinde::))))

Üzülme canım inşallah önümüzdeki aya ne olur ağlama üzülme.[/QUOTE]

Naber kızlar bugün gezdik dolaştık ayşede geldi bizimle çok güzel bir gün geçirdik ama şu an ayaklarım kopuyor ağrıdan.
ewet telın we ayşe kız sağolsun aramış oldun bahaneyle cnm ıyı oldu az da olsa konusmamız :))))

uebesli o nasil ruya yormak kizzzzsaka bir yanada guzel yormussun,insallah arkadaslarimizin yuzu guler en yakin zamandaayrica son dönemlerde o agrilar adete 15 gun kala bende de basliyor nedensee:44::44:

sevcancim iyi olmana cok sevindim,insallah böyle devam eder..demek erkek bebisler rabbim kucaginada almak nasip etsin insallah.[/QUOTE]
amın cnmmm.ewet cnm buyuk ıhtımla erkek dedı dr umuz.amın cnm cumlemıze...

şehzadeler gelıyor ewet cnm ama bn şımdıden gelın ıstemıyorum kıskanıyorum yawrularımı :))))))
ne mahı dewran ne sultan ne halvet! yasak! :))))

arkadaslar moralım cok bozuk bana yardım edın kremle ilşkiye gırebılıorum hamıle olamammı hiç beklemımmı bu sekılde kalan varmı bıldıgınız

ewet telın we ayşe kız sağolsun aramış oldun bahaneyle cnm ıyı oldu az da olsa konusmamız :))))

sevcancim iyi olmana cok sevindim,insallah böyle devam eder..demek erkek bebisler rabbim kucaginada almak nasip etsin insallah.[/QUOTE]
amın cnmmm.ewet cnm buyuk ıhtımla erkek dedı dr umuz.amın cnm cumlemıze...

şehzadeler gelıyor ewet cnm ama bn şımdıden gelın ıstemıyorum kıskanıyorum yawrularımı :))))))
ne mahı dewran ne sultan ne halvet! yasak! :))))[/QUOTE]

yardım edın lutfen bıse demedınız

pelin67,ebrar53

tşk kızlar bende iiyim işte bu ayımı kırmızısız geçirmek umuduyla yaşıyorum ....
sohbet edicek dertlerimiz ortak olan arkadaşlar arıyorum ....

Sevcancım ben daha konuşurdum canım seni rahatsız etmemek için kısa kestim.
Ebrar anatolia selam kızlar.

saol peloşum ALLAH razı olsun gitti bakalım artık bayrama gelicek nasipse .zor oluyo ayrılık ya alışınca ama buyıl son senesi
canım bende baktımda bebek değil galiba yorumları kötü bir tabir yok ama hayırlısı olsun inşallah
kuzum demek nete girmek için fedakarlık yapıyon hee bende özledim bi sesini duyuyum demiştim sağlık olsun öptüm seni
elifim ya çok değişik bir yorum olmuş dilerim biçok hamişimiz çıkar benim temennim oyönde yanlız keninide katmamışsın hee .inşallah sende hamileler arasında olursun ve diğer tüm arkadaşlarım
adetde gelmemiş sevindim valla hayırlısı olsun aslında erken yumurtladın gelmesi gerekirdi ve ayrıca soğan da içtin yani inşallah bebiş var canım
ayyy sevcanım demek döndün evine ve çok iyisin maşallah kuzum
buarada demek 2li testiniz iyi çıktı negüzel çok sevindim canım
ve demek yüksek ihtimal iki tane paşa geliyo yesin teyzesi onları sağlıkla gelsinler inşallah çok öptüm sizi kuzum evdesinya görüşürüz artık inşallah
ohhh negüzel banum ya bigün inşallah kendi evldınla gezip dolaşırsın ayşede parçan senin ama kendinin başka olur kuzum
ya diğerini almadım karışmıştı merak edicek bişey yoktu kuzum sadece selina kötü diye öyle konuştum ben
canım eczanelerde farklı kremler jeller var onları kullanırsan daha sağlıklı olur spermler ölmez başka krem kullanma bence
pelin67,ebrar53

tşk kızlar bende iiyim işte bu ayımı kırmızısız geçirmek umuduyla yaşıyorum ....
sohbet edicek dertlerimiz ortak olan arkadaşlar arıyorum ....

allah iyilik versin canım
herzaman gel burda çok dertleşicek arkadaş var hepimizin durumu belli

derinim nerdesin canım yaa uğramamışsın hiç merak ettim seni
boncuğum sende yoksun kuzum
garibim saol canım yorumun için alıntı almıştım çıkmamış hayırlara vesile olsun inşallah buarada bende hala aklıma geldikce gülüyorum
banuş unuttum yazmayı küsme bize ya gel diye yazdık emme sen görmemişsin ben kkya giremedim kardelenim yazdı saolsun

Selam canım umutsuz ev kadınlarını izledim şimdide bura geldim sen napıyosun.
Olsun yaa görmedim canım bir uraya birde başka topik varya girdiğim arada git gelde görmemişim.
Derini merak ettim ya hiç ses yok iyi dimi canı falan sıkkın değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…