Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 2 ziyaretçi)

ebrar_53 uebesli+ GokceRana23+ AnaToLia_+ banu145145+

selam hanımlar ay ben girdiğimde kimsecikler yoktu gelmişsiniz sevidim
napıyosunuz canım arkadaşlarım

Selam canım umutsuz ev kadınlarını izledim şimdide bura geldim sen napıyosun.

Olsun yaa görmedim canım bir uraya birde başka topik varya girdiğim arada git gelde görmemişim.
Derini merak ettim ya hiç ses yok iyi dimi canı falan sıkkın değil.

ya kuzum bilmemki netemi giremiyo acaba öğlen görmüştüm enson başkada görmedim
aslında misafiri gelicekti yarın acaba işlerimi var

Naber uebesli gökçen
Uebesli kız yoksa sen hamile falanmısın gelmedi geçti diyosun normalde geçermi hadi hayırlısı inşallah.

slm kk nın güzel hatunları :)
kociş gelmeden bakayım dedim ama geldi bile :)
sevcancım bebişler iyimiş canım çoks evindim senin için saglıkla gelsin inş

Kızlar kusura bakmayın ben çıkıyorum bana müsade,iyi geceler hepinize...
kuzum dikkat et kendine ALLAHA emanetsin öptüm çok
slm kk nın güzel hatunları :)
kociş gelmeden bakayım dedim ama geldi bile :)
sevcancım bebişler iyimiş canım çoks evindim senin için saglıkla gelsin inş

kuzu hoşgeldin güle gülemi diycez şimdi:))
naparsın gökce uyudu tabi değilmi

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 2 ziyaretçi)

ebrar_53 uebesli+ GokceRana23+ AnaToLia_+ banu145145+

selam hanımlar ay ben girdiğimde kimsecikler yoktu gelmişsiniz sevidim
napıyosunuz canım arkadaşlarım
Kardeşin gitmiş Allah kavuştursun canım.
Kızlar kusura bakmayın ben çıkıyorum bana müsade,iyi geceler hepinize...
İyi geceler canım.
ya kuzum bilmemki netemi giremiyo acaba öğlen görmüştüm enson başkada görmedim
aslında misafiri gelicekti yarın acaba işlerimi var
Olabilir merak ettim normalde muhakkak bir cööö derdi diye.

selinacıma detin gelmiş üzüldüm canım yaa elden bişey gelmiyo ama umarım yakında gelir melegin :KK43:
derinim sende sagol bitanem biraz dha iyiyiz bakalım ilaçlar pek etki etmedi ama saglık olsun geçer inş sennsılsın ?
ebroşum rüyan hayır olsun inş güzel şeylerin müjdecisi olur umarım :)

ebroşum gökceyi 15 dk kadar önce uyuttum mızırdandı durdu hatta şuan aglaması sesi geliyo bakayım ben gitmem hemen

Kardeşin gitmiş Allah kavuştursun canım.

İyi geceler canım.

Olabilir merak ettim normalde muhakkak bir cööö derdi diye.
saol bitanem ALLAH razı olsun
evet yaa cöö derdi gerçektende hayrolsun
selinacıma detin gelmiş üzüldüm canım yaa elden bişey gelmiyo ama umarım yakında gelir melegin :KK43:
derinim sende sagol bitanem biraz dha iyiyiz bakalım ilaçlar pek etki etmedi ama saglık olsun geçer inş sennsılsın ?
ebroşum rüyan hayır olsun inş güzel şeylerin müjdecisi olur umarım :)
amin kanka hayırlısı inşallah
ilaçlar etki etmedimi cano noluyo size ya ana kız ALLAHIM ŞAFİ ismiyle şifa versin
ebroşum gökceyi 15 dk kadar önce uyuttum mızırdandı durdu hatta şuan aglaması sesi geliyo bakayım ben gitmem hemen

baksen yaramaza niye uyumazki poposunu ısırcaksın onun :))

cnm hadı gozun aydın bızım de dun oldu 2lı testımız ensesı super dedı maşallah drumuz...amın cnm amın

Canım demek oğullarımız geliyo haa maşallah süphanallah Allah nazardan saklasın canım benim

uebesli ne güzel yorumlaşmışsın yaa maşallah.Heyecanlandım valla yorumladığın gibi olur umarım.:KK52::KK52:İlk 5 e girememişim ama farketmez arkadaşlarımada kendim kadar sevinirim zaten.Aynı ağrılardan bendede var bende hala olmadım hatta bugün oldum sandım çamaşırıma bile bakmadan namazı falan geçircektim sonra bi baktım yok.Hayırlısı hepimiz için

Canımm inaşlahh 5 değil 10 kişi kalır :) Ben banu ebrarı cok beklediği için Selina Derin ve Aleynayı da tedavi oldukları için yazdım kuşum. Seninde gelmemiş reglin zaten ya hamileyiz yada hava değişimi yüzünden böyle olduk her an fos cıkabiliriz kuşum o yüzden tam kesin belli olana kadar hiç girmeyelim havaya ben yarın bekliyorum hatta bugün evden çıkarken pedim yanımdaydı ve hala ağrım var

Naber uebesli gökçen
Uebesli kız yoksa sen hamile falanmısın gelmedi geçti diyosun normalde geçermi hadi hayırlısı inşallah.

Canım sanmıyorum soğan suyu falan da içtimya oda sarkıtmışş olabilir normalde dün olmam lazım dı en gecte salı genellikle gecmez günüm ama arada gectiği tabi oluyor bir iki gün

Ebrarım burdayım canım. Güzel yormuşum ama dimi :) Okurken aklıma bunlar geldi yani içime bunlar doğdu En başta duam sana ve Banuya sonra tedaviye başlayan yada olmaya devam edenlere ve tabiki herkesin sabır eşiği bir diğil artık kafi diyenlere inşallah canım inallahh

Ben daha yeni geldim İstinyedeydim dolandık Balık mevsimini açtım. Ben balık sevmem ama kaç gündür canım istiyodu o kadar yedim ki kusmak üzereyim şimdi :) Ben şu lafa inanırım kızlar Şifa canının istediğinden gecer diye. Mesela ben meyve sevmem hayatta aklıma gelip yemem ama son 1 haftadır canım acayip meyve istedi hatta hayatta ağzıma sürmem ama portakal bile yedim sonra vitamine başladım tabi hapla vitamin yerine gelince anında meyveye karsı soğudum. Herhalde ceviz falan yemiyom bu ara omegalarım azaldı oda balıkta varya balık istedi canım

Hava baya farkediyo akşamları dışarda soguyor üşüdm bayaahala boğazlarım kötü dikkat edin bu ara cok hastalık var

geldim .. amin canom inş ya bilmiyom ki noldu böyle geçmek bilmiyo bi türlü :KK43: rabbim şifalandırsın bizi inş . gökcede agladı emd tekrar uyudu galiba burnu yada dişlerinden dolayı kalkıyo :KK43: üst dişler şişmiş ne zaman çıkarsa artık erken çıksaydıda rahatlasa çocuk :KK43: sen neler yaptın kardeşin mi gitti

geldim .. amin canom inş ya bilmiyom ki noldu böyle geçmek bilmiyo bi türlü :KK43: rabbim şifalandırsın bizi inş . gökcede agladı emd tekrar uyudu galiba burnu yada dişlerinden dolayı kalkıyo :KK43: üst dişler şişmiş ne zaman çıkarsa artık erken çıksaydıda rahatlasa çocuk :KK43: sen neler yaptın kardeşin mi gitti

kıyamam ben kuzuma yaa ALLAHIM şifa versin tez zamanda iyileşin cano
diş işide çok zor bazısı çok rahat çıkarıyo bazısınıda baya zorluyo cano çabucak çıksın o inci taneleri :))

elifim hayrolsun canım inşallah hislerin doğru çıkar umarım .ya kuzu aslında soğan erken getirmezmi yaa niye geciksinki nebiliyim ben havaya girdim bile senden bomba bekliyorum bide kardelenim ve garibimden .kendimdende ümitliyim aslında nebiliyim karma karışık duygular
hepimiz hamiş kalalım yaa önce banuşum inşallah

kızlar bugün herkes çok sessiz aslında benimde uykum geldi ama sizide bırakmak istemiyorum
hee buarada yarın yine çocuk esirgemeye gidiyorum değiştiğimiz kıyafetleri bırakıcaz başka şeylerde aldık .çocukları görürmüyüz bilmiyorum ama

kızlar yaa ben izninizi istiyorum yatıyım artık öpüyorum sizi çok
derinimide çok merak ettim valla iyidir inşallah
neyse herkese iyi geceler

Ebrarım Canım valla bende tabi bi yanım umutlu ama önce sizden umutlu tabi ama yinede ben emin olmadan heveslenmeyelim diyorum yoksa üzülücez gerci her halukarda üzülücez ama o havaya girip küt yere düşmek istemiyorum hepimiz için istemiyoruz zaten şurada 4-5 güne anlaşır inşallah

aa demek yarın yine gitcen ç.e.k . cano uykun geldiyse uyu ya bende kaçıyom kocişte uyuyucak şimdi görüşürüz inş yine

X