Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Dün gece berrin kardelen dışında kimseler gelmemiş neredesiniz kızlar derin ebrar uebesli garip ve ötekiler nerelerdesiniz kızlar çok özletmeeyin kendinizi.

Naber selinacım çok erken kalkmışsın bu sabah bende yeni kalktım kahvaltı eşliğinde topiğe bakıyım dedim.

canım yazdıgını görmeden cıkmışım kusura bakma...karmakarışıgım kadelenim ya bu aralar bebiş olayını cok takıyorum aklıma...rabbbim yüzümüzü güldürür iş hayırlısıyla...

daha iyi olmana sevindim ececim...rabbim seni ve melegini korusun...allaha emanet ol öpüyorum sizi...

günaydın canım sagol sanada hayırlı haftasonları...maşallah kız nasıl bu kadar erken kalkabiliyosun ben gözümü acamıyorum o saatte...

selam kızlar hepinize hayırlı haftasonları...uzun zamandır güzel haberler almadık inş en yakın zamanda güzel habrler alırız...benim icime doguyo sanki bir iki kişi hamiş haberi vercek inş...öpüyorum sizi...

canım 7.30 ta uyanıyorum ben yataktan kalkmadan topiği açim dedim.eşimi gönderene kadar saat 9 oluyo zaten.içine doğanlar gerçek olsun inşallah canım yaa.hasret kaldık hamile haberine.güzel haberler alalım inşallah.

Sanada hayırlı hafta sonları selina inşallah bol bereketli olsun.

Günaydın pelin inşallah dediğin gibi olur.

Naber selinacım çok erken kalkmışsın bu sabah bende yeni kalktım kahvaltı eşliğinde topiğe bakıyım dedim.

amin canım bak bereketli olsun diye erkenden açtım topiği ama bu uykucu hatunları napcam onu bilmiyom.hep yanlız bırakıyolar burda beni :63::63:
iyiyim çok şükür afiyet olsun,acıktım sanki ne yiyon kız?hiç davette etmiyon :90:

amin canım bak bereketli olsun diye erkenden açtım topiği ama bu uykucu hatunları napcam onu bilmiyom.hep yanlız bırakıyolar burda beni :63::63:
iyiyim çok şükür afiyet olsun,acıktım sanki ne yiyon kız?hiç davette etmiyon :90:
Gel kız beraber yiyelim yalnız zaten gitmiyor ardından bir türk kahvesi içeriz süper olur dimi?Ne yiyim klasik kahvaltı dietteyim ya ondan öyle güzel şeyler yok.

Gel kız beraber yiyelim yalnız zaten gitmiyor ardından bir türk kahvesi içeriz süper olur dimi?Ne yiyim klasik kahvaltı dietteyim ya ondan öyle güzel şeyler yok.

olsun canım muhabbet yeter özel bişey olmasada olur.hele kahve dedin mi hiçç dayanamam.du ben uçağa atlayıp geleyim sen kahveyi koy ocağa yetişirim :KK60::KK60::KK60::KK60:

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 4 ziyaretçi)
garip,
SeLiNa23+,
banu145145

gunaydiiiiiiiiiiin selina ve banuuuu:80::80:nasilsiniz kizlar???

Dün gece berrin kardelen dışında kimseler gelmemiş neredesiniz kızlar derin ebrar uebesli garip ve ötekiler nerelerdesiniz kızlar çok özletmeeyin kendinizi.

canim dun aksam 1 gun öncesinden uykusuz oldugum icin erken yattim banucum,ayrica merak etmissin cok sagolasin canim yaa:KK70::KK70:merak ediliyor olmak ta guzel seymissss:KK1::KK1:

günaydıınn garibimm.nasılsın?? çıkıcam şimdi selam vereyim dedim sana.ben iyiyim şükür.
bu arada derinimi anayım 7200.cü sayfaya bakmadan önce dedim ilk yazan kimse hamile çıksın bu ay.sen yazmışsın şekerimm inşallah tutar :KK1:

günaydıınn garibimm.nasılsın?? çıkıcam şimdi selam vereyim dedim sana.ben iyiyim şükür.
bu arada derinimi anayım 7200.cü sayfaya bakmadan önce dedim ilk yazan kimse hamile çıksın bu ay.sen yazmışsın şekerimm inşallah tutar :KK1:

hamdolsun selinam,bende esimi bekliyorum,disari cikicaz bizde.esimi beklerkende size bakiyim dedim..ayyy insallah canim ya,dilerim rabbim en yakin zamanda hepimize nasip etsin insallah:KK61:

derinim altta göruyorum seni canim:82::82:hosgeldin..:KK61:
benim acil cikmam gerekiyor canim,kusura bakma olurmu?esim gelir simdi,hazirlanmam gerek:KK12::KK12:

Selamlarrrrr hayırlı gunler,bol hamilelik haberlı olsun ınsallahhhh!
Peloşşş seninde mi doguyo yaaa inş.cnm birsürü haber alıcaz ben inanıyorum.
Berrincim dun konusamadık ya sen bu aralar cok duygu yüklüsün,anlıyorum seni bı sorun olmasa dahi anne,baba,kardeşin sesi biraz dgşk gelsın insan hemen yanında olmak dertleşmek istyor sıkma canını.emınım kı cok zordur aileden uzak ama rabbim kolaylıgını versın.inş melegın srpriz yaparda tum sıkıntıların uçar gider.
Ececım ugramana sevındım cnm.inş daha iyi olacksn kuşum tekrar gecmıs olsun.
Ranam yatttt boşver ya evde napıcan cnm rahatına bak.senı öpuyorum bebişi kokluyorumm.
Banum gece konusamadık...ztn durmamısın fazla cnm bugun arim senı bı özledım:KK66:
boncugum ugramıssın cnm nerelerdesın geldiginde hep yazıyorum hic gôrmuyosn bı bakıyorm cıkmışsın bı ara karslasalm inş.

öncelikle Herkese selam ben 1.5 yıllık evliyim eşimle uzun süredir deniyoruz ama olmuyo malesef doktora gittik birlikte ikimizdede sorun olmadığını söyledi yalnız bana dostinex verdi ama ben içmiyorum düzenli olarak.. yaşım 30 çok üzülüyorum eşimde çok istiyo bende ailelerde napıcağımı bilmiyorum :KK43: bu arada doktorum dragos şifa dan tahir tosyalı bana ne önerirsiniz ?:KK14:

Selinammmm napıyosun kuşum?demek garip hamis olacak olleyyyy bakarsın çifte mutluluk olur kız,senın gelmeyesice daha yok ortada.inş yolunu kaybederde 1sene kadar ugramaz:)))

kızlarrr ne çok konuşmusunuz yetişemiyorum.bu arada bana da hastalık gecirdiniz yatıyorumm :KK43:ama kimsem yok yanımdaaa :KK43:
berrincim geçmiş olsun canım sende baya hasta oluyosun be kuzum bünyen zayıf sanırsam
buarada biraz üzülmüşsün ailenin uzak olması zor gerçektende ALLAHIM yaman ayrılıklar vermesin üzülme canım
gidenlere güle güle kimseden ses yokken yerleri silim dedim geldim 2 sayfa uçmuş :KK1:herkesi kaçırdım galiba.şimdi yemek yicem yoksa bayılcam dermanım kalmadı valla.bi banyo kaldı.onuda yemekten sora.siz üşüyoz falan diyince ben kesin anormal olduğumu anladım.klimayı açıcam nerdeyse yanıyommm.ayaklarım yanıyo içim yanıyo,ne ateşli hatunum ben yaaa.kapılar pencereler hep açık ama sıcakkk.
ana ateşli hatun var sende bişeyler hayrolsun çok sabırsızlanıyorum yaa
kızlar hepınıze tek tek teşekkür ederim...geçmiş olsun dilklerınız için...bıraz ayaklandım.duaya da amin demek ıstedım.ıyı oldukça gelır yazarım.hepınızı opuyorum.hayırlı cumlar herkese.
banucuguma okunan tum dualar da kabul olsun ınşallah.en yakın zamanda yawrusu gelsin.AMİN.
sevcanım dikkat et kendine canım ALLAHIM şifa versin
Hep aklımızdasın canım yaa.tahmin etmiştik gelmeyince transferin olduğunu.Dualarımız seninle Rabbim yüzünü güldürsün

Ankarada bulutlar toplaştı ama yağmur bi türlü inmedi bende bekliyorum yağmur havamdayım bu ara avatarımdanda anlaşılacağı üzere

Geldi Banum geldi bende aynı vaziyetteyim

Canım çok sevindim iyi haberlerine Allah daha iyi etsin

Ay bu kadının hamaratlığına hayranım benim bu ara bütün tembelliğim üstümdede

Banum dualarımız kabul olsun göbüşün en kısa zamanda dolsun inşallah.Ebrarım bak bende kafiyeli yazdım:))
:KK19::KK19::KK19:
aferim sana kuzum
amin canım inş...

canım cok gecmiş olsun bende dış gebelik gecirdim gercekten cok zor rabbim kimsenin başına vermesin... inş ilacla atılırda amaliyat olmak zorunda kalmassın...

canım epeydir gözükmüyodun...sanada cok gecmiş olsun...inş en kısa zamanda yeniden hamile kalıp bebişini hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş..

amin canım allah razı olsun duaların icin rabbim kabul eder inş bende minik kızını ve seni öpüyorum allaha emanet olun...bu arada taşınıyomuşsunuz gercekten zordur taşınmak allah kolaylık versin hayırlı olsun...

oh canım ya ne güzel eglenmişsin maşallah pekte akıllıymış ayşecik kız cocukları daha farklı oluyo zaten benim yigenlerim hep erkek ve cok yaramazlar fazla oynuyamıyorum kız cocugu olmuyolar...şimdi ablamlarda bana diyoki kızı senden bekliyoruz işin şakası tabiki hayırlısı olsunda kız erkek farketmez...

selinacım afiyet olsun canım baya hazırlık yaptın maşallah sana...bu arada idrar testi yapmışsın daha erken oldugu icin cıkmayabilir hayırlısı olsun hakkında canım...

canım hayırlı olsun inş bebişin sıkı sıkı tutunur sana burdan güzel haberlerini alırız dualarım seninle aleynacım rabbim yüzünü güldürsün...

canım şimdiden evlilik yıldnumunuzu kutluyorum inş seneye bebişin kucagında girmek nasip olur...

amin eboşum inş canım hepimiz en kısa zamanda güzel haberler verelim inş hayırlısıyla...

canım cok gecmiş olsun dikkat e kendine bu havalar hasta ediyo insanı...

iyi olmana sevindim sevcanım...allaha emanet ol bende seni ve minişlerini öpüyorum....

banucum duana gelmeyi cok istedim ama int yoktu canım kusura bakma...duana yürekten amin diyorum rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder inş canım...

kızlar ben bu aralar kötüyüm ya durup durup aglıyorum...rabbim en kısa zamanda yüzümüzü güldürür inş...gercekten cok zormuş allahım bizleri evlat hasretiyle yakmasın hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin bu mubarek günde yaptıgımız bütün dualar kabul olsun inş...aminnn...hepinizi tek tek öpüyorum kendinize iyi bakın...
peloş noluyo kuzum ya hayrolsun valla buara niye öyle oldun bi sıkıntın yok inşallah .üzme tatlı canını üzüntü üzüntüyü getirir olunlu düşümeye çalış olurmu bitanem
bugün transferin 15 günün

12 gün 22

14 gün 52

arkadaşlar bu değerler nasıl tüp bebek tecrübesi olan vrsa paylaşabiirmi. adet olucakmış gibi karnım ağrıyo kasıklarım normalmidir. yrın tekrar test yaptırcam:84:
canım değerin biraz düşük seni üzmek istemem ama inşallah yükselir ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin
herkeze teşekkür ederim:KK1:
bugunde doktordaydım 24saatlik idrarımda protein görüldü doktor haftaya birdaha
yaptır dedi:63: yine annemde olcam yanii pazar günü giderim dyirodum ama maleseff paşa iii cok şükür:nazar::nazar:
ellerinizden öper teyzelerii:emir_bebek::KK1:
dualara tüm kalbimle aminnn diyorum:KK1:
canım dikkat et kendine inşallah sağlıkla tamamlarsın son günlerini
buarada doğuma gideceğin zaman sanada dua okunsun haberim olsun olurmu canım :KK34:
banumun duasına tüm kalbımle amın dıyorum ınsallah bayrama bebısınle gırersın cnm benım....
kızlar gece gelmeye calısıcam görüşürüz kendınıze ıyı bakın
kuzu bekledimde gelmedin :KK9:nerdessin bakıyım uyudun değilmi :KK34:
Birsen kız nerelerdesin hiç uğramaz oldun aradaa gel beeee duy sesimi hisset beni hadiii.
banuşum bende özledim birsoşu ya aslında hastaydıda inşallah iyi olmuştur
canım iyiyim şükür sen nasılsın kib aeo

kızlar ben kactım bay
ececim daha iyi olmana sevindim canım sen iyi olda gelmesende olur arada haber et yeter
Gunaydıın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı gunler ınsallah.
Hafta sonunuz guzel gecsın ınsallahh.
Kargalar bıle uyanmadı bu saatte actım topıgı bereketlı olsun gunumuzz.
Ya kardelenım nerde yaa yıter artık, döşeğı ağır dustu herhal kaynanasındaa??
ya kuzu maşallah sana şöyle erken kalkanlara hayranım yaa of bi başaramıyorum ama napaıyım gece 3de yatınca kalkılmıyo :KK17:
buarada adetten ses yok hadi bakalım
ya kuzum gece msn muhabbeti yapıyoruz kkda olmuyoruz sizde olsanız keşke
ayyy hadi inşallah ya garibim müjde versin tabi onunla başkalarıda
Selinammmm napıyosun kuşum?demek garip hamis olacak olleyyyy bakarsın çifte mutluluk olur kız,senın gelmeyesice daha yok ortada.inş yolunu kaybederde 1sene kadar ugramaz:)))

canoooooo evlilik yıldönümün kutlu olsun bu yıl size en çok istediğiniz bebişinizi getirsin inşallah Eki Görüntüle 266449 $n3karr.gif $5485121265_77f387628e.jpg

Garibim ben yazana kadar gtmsn cnm görusuruz öptm.
Özlem hosgeldın.esınde de sende de sorun yoksa sıkma canını gelir insallah bebişin.ama dostıneksı icmelısın o önemlı bı ılac,prolaktin hormonun yüksek demekki.doktor bi acıklama yapmadımı bu konuda?

berrincim geçmiş olsun canım sende baya hasta oluyosun be kuzum bünyen zayıf sanırsam
buarada biraz üzülmüşsün ailenin uzak olması zor gerçektende ALLAHIM yaman ayrılıklar vermesin üzülme canım

ana ateşli hatun var sende bişeyler hayrolsun çok sabırsızlanıyorum yaa

sevcanım dikkat et kendine canım ALLAHIM şifa versin

:KK19::KK19::KK19:
aferim sana kuzum

peloş noluyo kuzum ya hayrolsun valla buara niye öyle oldun bi sıkıntın yok inşallah .üzme tatlı canını üzüntü üzüntüyü getirir olunlu düşümeye çalış olurmu bitanem

canım değerin biraz düşük seni üzmek istemem ama inşallah yükselir ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin

canım dikkat et kendine inşallah sağlıkla tamamlarsın son günlerini
buarada doğuma gideceğin zaman sanada dua okunsun haberim olsun olurmu canım :KK34:

kuzu bekledimde gelmedin :KK9:nerdessin bakıyım uyudun değilmi :KK34:

banuşum bende özledim birsoşu ya aslında hastaydıda inşallah iyi olmuştur

ececim daha iyi olmana sevindim canım sen iyi olda gelmesende olur arada haber et yeter

ya kuzu maşallah sana şöyle erken kalkanlara hayranım yaa of bi başaramıyorum ama napaıyım gece 3de yatınca kalkılmıyo :KK17:
buarada adetten ses yok hadi bakalım

ya kuzum gece msn muhabbeti yapıyoruz kkda olmuyoruz sizde olsanız keşke

ayyy hadi inşallah ya garibim müjde versin tabi onunla başkalarıda

canoooooo evlilik yıldönümün kutlu olsun bu yıl size en çok istediğiniz bebişinizi getirsin inşallah Eki Görüntüle 266449 Eki Görüntüle 266451 Eki Görüntüle 266455

ayyy ben sana ne diyim canım arkadasım benım cok duygulandırdın benı cok sagol ebuşum.amin insallah canım.pastada 2 bebek olduguda gozumden kacmadı hihi:)biri senin biri benim olsun onların.rabbim hepimıze daimi mutluluk versım.tekrar sagol bitanem.

ayyy ben sana ne diyim canım arkadasım benım cok duygulandırdın benı cok sagol ebuşum.amin insallah canım.pastada 2 bebek olduguda gozumden kacmadı hihi:)biri senin biri benim olsun onların.rabbim hepimıze daimi mutluluk versım.tekrar sagol bitanem.

ayyy canom nedemek yaa seve seve ALLAHIM sizi iki cihanda ayırmasın hep mutlu olun artı bebişlerde gelsin çok daha fazla mutlu olun kuzum
bebişler senin olsun canom ikiz olsun olmamı :KK1:

buarada listeyi yaptım kuzular DERİN için herkesin sayısı aynı desem anlaşılırmı yaa neyse daha var zaten mesajda atarım anlamayana :KK34:

X