Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Dün gece berrin kardelen dışında kimseler gelmemiş neredesiniz kızlar derin ebrar uebesli garip ve ötekiler nerelerdesiniz kızlar çok özletmeeyin kendinizi.

Naber selinacım çok erken kalkmışsın bu sabah bende yeni kalktım kahvaltı eşliğinde topiğe bakıyım dedim.

canım 7.30 ta uyanıyorum ben yataktan kalkmadan topiği açim dedim.eşimi gönderene kadar saat 9 oluyo zaten.içine doğanlar gerçek olsun inşallah canım yaa.hasret kaldık hamile haberine.güzel haberler alalım inşallah.

Sanada hayırlı hafta sonları selina inşallah bol bereketli olsun.

Günaydın pelin inşallah dediğin gibi olur.

Naber selinacım çok erken kalkmışsın bu sabah bende yeni kalktım kahvaltı eşliğinde topiğe bakıyım dedim.

amin canım bak bereketli olsun diye erkenden açtım topiği ama bu uykucu hatunları napcam onu bilmiyom.hep yanlız bırakıyolar burda beni
iyiyim çok şükür afiyet olsun,acıktım sanki ne yiyon kız?hiç davette etmiyon :90:

Gel kız beraber yiyelim yalnız zaten gitmiyor ardından bir türk kahvesi içeriz süper olur dimi?Ne yiyim klasik kahvaltı dietteyim ya ondan öyle güzel şeyler yok.

Gel kız beraber yiyelim yalnız zaten gitmiyor ardından bir türk kahvesi içeriz süper olur dimi?Ne yiyim klasik kahvaltı dietteyim ya ondan öyle güzel şeyler yok.

olsun canım muhabbet yeter özel bişey olmasada olur.hele kahve dedin mi hiçç dayanamam.du ben uçağa atlayıp geleyim sen kahveyi koy ocağa yetişirim

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 4 ziyaretçi)
garip,
SeLiNa23+,
banu145145

gunaydiiiiiiiiiiin selina ve banuuuu:80::80:nasilsiniz kizlar???

Dün gece berrin kardelen dışında kimseler gelmemiş neredesiniz kızlar derin ebrar uebesli garip ve ötekiler nerelerdesiniz kızlar çok özletmeeyin kendinizi.

canim dun aksam 1 gun öncesinden uykusuz oldugum icin erken yattim banucum,ayrica merak etmissin cok sagolasin canim yaamerak ediliyor olmak ta guzel seymissss

günaydıınn garibimm.nasılsın?? çıkıcam şimdi selam vereyim dedim sana.ben iyiyim şükür.
bu arada derinimi anayım 7200.cü sayfaya bakmadan önce dedim ilk yazan kimse hamile çıksın bu ay.sen yazmışsın şekerimm inşallah tutar

hamdolsun selinam,bende esimi bekliyorum,disari cikicaz bizde.esimi beklerkende size bakiyim dedim..ayyy insallah canim ya,dilerim rabbim en yakin zamanda hepimize nasip etsin insallah

derinim altta göruyorum seni canim:82::82:hosgeldin..
benim acil cikmam gerekiyor canim,kusura bakma olurmu?esim gelir simdi,hazirlanmam gerek

Selamlarrrrr hayırlı gunler,bol hamilelik haberlı olsun ınsallahhhh!
Peloşşş seninde mi doguyo yaaa inş.cnm birsürü haber alıcaz ben inanıyorum.
Berrincim dun konusamadık ya sen bu aralar cok duygu yüklüsün,anlıyorum seni bı sorun olmasa dahi anne,baba,kardeşin sesi biraz dgşk gelsın insan hemen yanında olmak dertleşmek istyor sıkma canını.emınım kı cok zordur aileden uzak ama rabbim kolaylıgını versın.inş melegın srpriz yaparda tum sıkıntıların uçar gider.
Ececım ugramana sevındım cnm.inş daha iyi olacksn kuşum tekrar gecmıs olsun.
Ranam yatttt boşver ya evde napıcan cnm rahatına bak.senı öpuyorum bebişi kokluyorumm.
Banum gece konusamadık...ztn durmamısın fazla cnm bugun arim senı bı özledım
boncugum ugramıssın cnm nerelerdesın geldiginde hep yazıyorum hic gôrmuyosn bı bakıyorm cıkmışsın bı ara karslasalm inş.

öncelikle Herkese selam ben 1.5 yıllık evliyim eşimle uzun süredir deniyoruz ama olmuyo malesef doktora gittik birlikte ikimizdede sorun olmadığını söyledi yalnız bana dostinex verdi ama ben içmiyorum düzenli olarak.. yaşım 30 çok üzülüyorum eşimde çok istiyo bende ailelerde napıcağımı bilmiyorum bu arada doktorum dragos şifa dan tahir tosyalı bana ne önerirsiniz ?

Selinammmm napıyosun kuşum?demek garip hamis olacak olleyyyy bakarsın çifte mutluluk olur kız,senın gelmeyesice daha yok ortada.inş yolunu kaybederde 1sene kadar ugramaz:)))

kızlarrr ne çok konuşmusunuz yetişemiyorum.bu arada bana da hastalık gecirdiniz yatıyorumm ama kimsem yok yanımdaaa
berrincim geçmiş olsun canım sende baya hasta oluyosun be kuzum bünyen zayıf sanırsam
buarada biraz üzülmüşsün ailenin uzak olması zor gerçektende ALLAHIM yaman ayrılıklar vermesin üzülme canım
ana ateşli hatun var sende bişeyler hayrolsun çok sabırsızlanıyorum yaa
sevcanım dikkat et kendine canım ALLAHIM şifa versin

aferim sana kuzum
peloş noluyo kuzum ya hayrolsun valla buara niye öyle oldun bi sıkıntın yok inşallah .üzme tatlı canını üzüntü üzüntüyü getirir olunlu düşümeye çalış olurmu bitanem
canım değerin biraz düşük seni üzmek istemem ama inşallah yükselir ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin
canım dikkat et kendine inşallah sağlıkla tamamlarsın son günlerini
buarada doğuma gideceğin zaman sanada dua okunsun haberim olsun olurmu canım
banumun duasına tüm kalbımle amın dıyorum ınsallah bayrama bebısınle gırersın cnm benım....
kızlar gece gelmeye calısıcam görüşürüz kendınıze ıyı bakın
kuzu bekledimde gelmedin nerdessin bakıyım uyudun değilmi
Birsen kız nerelerdesin hiç uğramaz oldun aradaa gel beeee duy sesimi hisset beni hadiii.
banuşum bende özledim birsoşu ya aslında hastaydıda inşallah iyi olmuştur
canım iyiyim şükür sen nasılsın kib aeo

kızlar ben kactım bay
ececim daha iyi olmana sevindim canım sen iyi olda gelmesende olur arada haber et yeter
ya kuzu maşallah sana şöyle erken kalkanlara hayranım yaa of bi başaramıyorum ama napaıyım gece 3de yatınca kalkılmıyo
buarada adetten ses yok hadi bakalım
ya kuzum gece msn muhabbeti yapıyoruz kkda olmuyoruz sizde olsanız keşke
ayyy hadi inşallah ya garibim müjde versin tabi onunla başkalarıda
Selinammmm napıyosun kuşum?demek garip hamis olacak olleyyyy bakarsın çifte mutluluk olur kız,senın gelmeyesice daha yok ortada.inş yolunu kaybederde 1sene kadar ugramaz:)))

canoooooo evlilik yıldönümün kutlu olsun bu yıl size en çok istediğiniz bebişinizi getirsin inşallah Eki Görüntüle 266449

Garibim ben yazana kadar gtmsn cnm görusuruz öptm.
Özlem hosgeldın.esınde de sende de sorun yoksa sıkma canını gelir insallah bebişin.ama dostıneksı icmelısın o önemlı bı ılac,prolaktin hormonun yüksek demekki.doktor bi acıklama yapmadımı bu konuda?

ayyy ben sana ne diyim canım arkadasım benım cok duygulandırdın benı cok sagol ebuşum.amin insallah canım.pastada 2 bebek olduguda gozumden kacmadı hihi:)biri senin biri benim olsun onların.rabbim hepimıze daimi mutluluk versım.tekrar sagol bitanem.

ayyy canom nedemek yaa seve seve ALLAHIM sizi iki cihanda ayırmasın hep mutlu olun artı bebişlerde gelsin çok daha fazla mutlu olun kuzum
bebişler senin olsun canom ikiz olsun olmamı

buarada listeyi yaptım kuzular DERİN için herkesin sayısı aynı desem anlaşılırmı yaa neyse daha var zaten mesajda atarım anlamayana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…