Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL :KK55:
EBRAR................10 YIL:KK55:
DERİN ..............6 YIL:KK55:
KARDELEN49..........6 YIL:KK55:
KARDELOŞ.............3,5 YIL:KK55:
ALEYNA...............3,5 YIL:KK55:
GARİP................2,5 YIL:KK55:
BONCUK...............2 YIL:KK55:
PELİN................1,5 YIL:KK55:
SELİNA ..............1,5 YIL:KK55:
ELİF.................1 YIL :KK55:
BERRİN...............7 AY:KK55:

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA:KK49::KK49::nazar:(ERKEK)
RANA:KK49::KK49::nazar:(KIZ)
SEVCAN:KK49::KK49::nazar:
EGAL:KK49::KK49::nazar:
CİCİLİ:KK49::KK49::nazar:(ERKEK)
TOSTİ:KK49::KK49::nazar:
SEMRA:KK49::KK49::nazar:
ECE:KK49::KK49::nazar:
KAYRA:KK49::KK49::nazar:

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN(HÜSEYİN EMREMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
SAMYELİ(EYMENİMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
GÖKCERANA (GÖKCE NAZIMIZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
DERDANUR(ESMA SUDEMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:

ayy negüzel dedin canım yaa inşallah inşallah

canım sendende RABBİM razı olsun kendine çok iyi bak görüşmek üzere dualarımızdasın

selinam galiba aynı olucak kuzum sen aynı oku ona göre ayarlarım ben okiş
buarada maşallahın var benim her işim duruyo

öpütüm canım dikkat et kendine ve paşayada

garibim olsun canım amin dedinya gerisi önemli değil sağlık olsun ..
buarada nasılsın kuzu

cano nice güzel senelere inşallah seneye evladın kucağında olur

iyiyim canim cok sukur,sen nasilsin?temizlik yapiyordum bende,evi supurunce aklima geldiniz duaya geldim..daha yerler silinecek beni bekliyor offff:63:

kuzular ben şimdi kaçıyorum işler beni bekler ve sonra yolcu uğurlamaya gidicem öpüyorum siz çok
derinimin listesini yapınca haber vericem size
haadi ALLAHA emanetsiniz
Benide çok iş bekliyor ama hiç yapsım yok hadi canım inşallah akşama görüşürüz öptüm seni.

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle. aminn
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BANU arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

aminnn inşallah dualarımız kabul olur rabbim banu arkadasımızın güzel haberleriyle sevindirir bizi

kizlar simdi cikmam gerek kusuruma bakmayin:KK55::KK55::KK55:

yerleri silecegim,yemek yapacagim.insan evde olunca hic is bitmiyor yaaaaaa,offfffffffffff,bu smelerde ev islerine gelsinnnn:KK37::KK37::63::63::KK15::KK15::KK36::KK36::KK35::KK35::KK4::KK4::KK47::KK47::84::84:

kızlarrr ne çok konuşmusunuz yetişemiyorum.bu arada bana da hastalık gecirdiniz yatıyorumm :KK43:ama kimsem yok yanımdaaa :KK43:

gidenlere güle güle kimseden ses yokken yerleri silim dedim geldim 2 sayfa uçmuş :KK1:herkesi kaçırdım galiba.şimdi yemek yicem yoksa bayılcam dermanım kalmadı valla.bi banyo kaldı.onuda yemekten sora.siz üşüyoz falan diyince ben kesin anormal olduğumu anladım.klimayı açıcam nerdeyse yanıyommm.ayaklarım yanıyo içim yanıyo,ne ateşli hatunum ben yaaa.kapılar pencereler hep açık ama sıcakkk.

Kızlar yaaa yıne tam bırsuru yazdm kapadm yanlslıkla off.
Ebusum gule gule cnm kolay gelsın.gece görusmek uzere.
Evlılık yldnmumu ktladgnz icin sagolun ayrıca kızlar.hepınızı sıkıca kucaklıyorum.
Bende gıyınım yavas yavaş Ayşe sultan kızıp aramadan gidiyim:)görusuruz.
Banuşşş görusuruz canım benım öptum.

derincim evlilik yıldönümünüz şimdiden kutlu olsun.inşallah yıl dönümü hediyeniz yavrun olurda sımsıkı tutunur sana.sonrada bide onu kutlarsınız inşallahh.Allahım gönlüne göre versin.her gününüz yıldönümünüz kadar güzel olsun inşallah.

aminnn inşallah dualarımız kabul olur rabbim banu arkadasımızın güzel haberleriyle sevindirir bizi
Amin canım.
kizlar simdi cikmam gerek kusuruma bakmayin:KK55::KK55::KK55:

yerleri silecegim,yemek yapacagim.insan evde olunca hic is bitmiyor yaaaaaa,offfffffffffff,bu smelerde ev islerine gelsinnnn:KK37::KK37::63::63::KK15::KK15::KK36::KK36::KK35::KK35::KK4::KK4::KK47::KK47::84::84:
Bendende canım aynen o işlere.
kızlarrr ne çok konuşmusunuz yetişemiyorum.bu arada bana da hastalık gecirdiniz yatıyorumm :KK43:ama kimsem yok yanımdaaa :KK43:
Canım ya kıyamam burda çay yapalım sana.
gidenlere güle güle kimseden ses yokken yerleri silim dedim geldim 2 sayfa uçmuş :KK1:herkesi kaçırdım galiba.şimdi yemek yicem yoksa bayılcam dermanım kalmadı valla.bi banyo kaldı.onuda yemekten sora.siz üşüyoz falan diyince ben kesin anormal olduğumu anladım.klimayı açıcam nerdeyse yanıyommm.ayaklarım yanıyo içim yanıyo,ne ateşli hatunum ben yaaa.kapılar pencereler hep açık ama sıcakkk.
Harbiden selina kız hayırdır ne bu ateş ben donuyorum.
Kızlar yaaa yıne tam bırsuru yazdm kapadm yanlslıkla off.
Ebusum gule gule cnm kolay gelsın.gece görusmek uzere.
Evlılık yldnmumu ktladgnz icin sagolun ayrıca kızlar.hepınızı sıkıca kucaklıyorum.
Bende gıyınım yavas yavaş Ayşe sultan kızıp aramadan gidiyim:)görusuruz.
Banuşşş görusuruz canım benım öptum.
Görüşürüz canım inşallah.

Amin canım.

Bendende canım aynen o işlere.

Canım ya kıyamam burda çay yapalım sana.

Harbiden selina kız hayırdır ne bu ateş ben donuyorum.

Görüşürüz canım inşallah.

ayyy allah razı olsun canım ben de yanıyorum valla sabahtan beri hiç kalkmadım yatıyorum ölece suan bile yatakta yazıyorum valla

Geçmiş olsun canım yaa bizde seni merak ediyoduk.Üşüttünmü acaba noldu ateşlendin öyle.Neyseki düşmüş Allah iyilik versin bizi merakta bırakma arada yaz

SEWCANIMMM,,,
kıyamam sana yaa...RABBİM bi an önce rahatlamanı nasip etsin cnm...kuzuların iyi olsunlarda inş sende atlatırsın cnm...çok dikkat et kendine..3nüzüde öpüyorummm...arada bi haber wer olur mu çok merakta kalıyorum ben....:KK16:

Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine hepimiz seni çok merak ettik eşinde ne güzel yanında maşallah.

Canım tebrikler yeniden babasıda çok hevesli demekki olsun alın bişeyler onunda gönlü olsun inşallah iyi günlerde giydirin canım.

slm kızlar
banucum ebroşum sagolun kızlar inş igleşiriz yaa sıkıldım artık bogaz agrısından kızımın uyuyamasında neyse rabbim kötü dertler vermesin inş.
sevcancım çok geçmiş olsun allah şifa versin ateşin tekrar yükselirse dr a git ihmal etme canım
ranacım demek kız yegenimiz geliyo allah salgıkla kucagınada almanı nasip etsin inşş:)

insallah derincim,cok sagolasin..:KK61:

allah razi olsun gökcem,insallah daha önemli bir durum cikmaz ve benim kide normale döner..bu arada sen nasilsin canim?gökcemiz nasil:KK19:

cok sagolasin pelinim,insallah önemli birsey yoktur canim.2,3 gun misafirim vardi canim,gelemedim o yuzden..merak etmissin,cok sagolasin yaa:KK19:sende adet olmussun,insallah guzel haberler ile gelirsin doktorundan pelinim:KK61:

kücuk guatr göruyorum dedi ve kan testi yapti banucum,nödül ile guatr ayni seymi bilmiyorum:26:guatr dan mi oluyor bilmiyorum banucum ama bazen yutkundugumda tekrar yutkunma ihtiyaci hissediyorum,sanki birsey bogazima takiliyormus gibi oluyor,ya da ben öyle hissediyorum..sende de ayni sey oluyormu?bana ilac yazmadi canim,kan tahlili sonrasinda ilac kullanip kullanmayacagima karar verecekmis:KK59:

sagolasin ebrarim,dun aksamda konustuk zaten..bebek olmasini engelledigini ben acikcasi bilmiyordum..hersey allahin takitiri ama belki bu gune kadar hep engelledi bu hastalik bebek sahibi olmami:KK59:neyse herseyde bir hayir var.ögrenmis oldum en azindan..rabbim herkese sifa versin:KK61:

unutmayacagiz tabiki sevcanim,arkadasiz en nihayetinde..rabbim sifa versin canim yaa,dilerim en yakin zamanda atlatirsin bu durumu:KK61:sende allah'a emanet ol canim..:KK61:

masallah ranacim,demek ki hayali bir kizin olucak insallah..kiz olunca alisveriste tatli oluyor,cok tatli kiyafetleri dimi..rabbim giydirmenide nasip etsin canim:KK61:

Ebrarım sende hastaymışın Sevcanım cok gecmiş olsun sanada kuşum bu bacaklarda batma nieymiş bişey dedimi doktor? Kızlar herkes hasta. Cevremdede öyle grip erken geldi bu sene bize bişey olmaz ama hamişlerimiz dikkat etsin. Banu ve Derin de tabi onlarında Allahın izniyle hamişliklerine az kaldı

Ebrarım ben duaları okudum Allah kabul eder inşallah. Banumun için dua da ettim Tabi bizede:)

Ben bu hafta gidemedim Eyüp Sulatan a Hastaydım keyifsizdim olmadı haftaya inşallah. Kızlar ben yarın ve Cumartesi yokum merak etmeyin yarın ki cuma duasına şimdiden amin inşallah Mevlüt için hazırlıklar var yarın Cumarteside sünnet pazarda koca evde :)

Hamileler bişey sorcam en iyi siz bilirsiniz hamilelikte ilk zamanda bel ağrısı oluyomu regli olacak gibi. Heveslenmeyin benim reglime 2 gün daha var:) ama hep formalrda kasık ağrısını okuyorum bel ağrısı yaşayan varmı? Merak ettim

Ranacım kzızmız bu kez kesinleşmiş çok sevindim terbiyeli kızımız bizim

Gökce ana sana ve kızına da gecmiş olsun canım Bir daha tekrarlamaz inşallah O minişide öperimmm

Anatolia sehzademiz nasıl :) Sen nasılsın canım

Boncuk Berrin Uğur böceği yeni katılan arkadaşlar sizlerde iyisinizdir inşallah

Ay inşallah haftaya hepimizin sağlığı ve morali daha iyi olur kızlar
Hepinizi operim

canlarım naılsınızz
ablacım hatlalandınmı hayırlısı olsun:KK59:
sevcan cım bacaklarındamı ağrı oluyor normal ben uyuyamıyorum bilee:KK59:
ranacım kız kesinleşmiş hayırlısı olsun
kardeloşum nerelerdeeee
pelinim nasılın canım
boncukum görüşemiyozz
banucum sen nasılsıın?
anotonyacım paşa naıl :KK49:
bende bugun doktora gittim paşamı gördüm doktor büyük ihtimalle sezeryan dedi:KK59:
taniyon sorunum oldugundan suan iyi tansiyornum ama doğum sırasında cıkabilirmiş:KK59:
hayırlısı artık:KK1:

ooo canım baya şeyler yapmışsın maşallah...kışa hazırlık yapıyosun dimi ben daha hic bişey yapmadım gerci annem turşumu hazırlıycak sagolsun...selşnacım sorma ya allahtan ışıklar erken geldi evi süpürdüm 3tede sular geldi evi sildim banyo tuvalet hallettim valla ikisi olmadan hicbişey yapılmıyo...

oh canım ne güzel ya benim yigenlerim uzakta cok özlüyorum onları benim yerimede öp banucum kız cocuklarınıda cok severim ne zilli oluolar dimi bende seni öpüyorum iyi eglenceler yigeninle sana...

amin eboşum inş erimiştir tahlillerimde de bir sorun cıkmazda bende hayırlısıyla bebiş calışmalarına başlarım...ay sorma canım ya gercekten dogru söyluyosun eli kolu gibi hemen gelince ışıklar ve sular işlerimi yaptım icim rahatladı valla...

sevcanım canım benim kıyamam sana ya cok kötü olmuşsun gecmiş olsun bende marak ettim seni arıycaktım ama knt kalmadı kuzum yükleyince arıycam seni ve yigenlerimi cok öpüyorum allaha emanet olun...

canım demek kesin kızınız oluyo tekrar hayırlı olsun maşallah ya hayırlısıyla dogmayı nasip etsin rabbim...

ne demek canım burda gelmeyen herkezin yoklugu belli oluyo garipcim...amin canım inş :KK19: :KK54:

canım gecmişteydim gec yazdım kusura bakma iyiyim sagol sen nasılsın...demek sezaryan dedi... hayırlısıyla saglıklı dogsun bebişin inş...

Ranacım kızçe kesınlesmıs hadı hayırlısı cnm.
Cicilim yüzdün kuyrugune geldın tatlım, Allah bi solukta kurtarsın ıns.hıc stres yapma sezeryanda olsa hayırlısı cnm.
Sevcanım ya cok gecmıs olsun.neden öyle oldun acaba ya..ah kocişler olmasa zaten.bak ne guzel ilgılenıyo maşallah...eceyle ikinız mahvoldunuz kıyamam.inş en yakın zamanda hamileliginizin tadını cıkarın kusmadan hastalanmadan kuşum ya.

geçmiş olsun canım yaa merak etmiştik bizde seni.inşallah hepsi son bulmuşturda artık sağlıkla geçirirsin hamileliğini canım ya.dikkat et kendine.öptüm seni ve yeğenlerimii.sizde Allaha emanet olun canım

maşallah ranacım hem terbiyeli hem imanlı kızın olacak.Allah nazardan saklasın inşallah.kan sonuçlarında güzel çıksın hayırlısıyla.cicilerini de güzel günlerde sağlıklı günlerde giymek nasip etsin Rabbim.öptm canım seni ve yeğenimi.

evet canım kışlık için hazırlık baya uğraştım ama poşetlere koyup bakınca az geldi gözüme.neyse kış boyunca patlıcan yicek değiliz barbunya bezelye bamya fln da yaparım yeter.turşuyu benimde her sene annemle kuruyorduk ama bu seferki turşu sırf turşu kavurması yapmak içindi canım.taze fasulye ve havuç biber ağırlıklı.diğer turşuyu daha çeşitli ve 10 kilo fln kuruyorduk.sadece bana:) turşuyu çok severimde.bu seferkini 5 kilo kurdum o bile yordu.Allah ağız tadıyla yedirmek nasip etsin inşallah.işlerini de yapmışsın iyi bari güle güle kirletmeee :KK1::KK1:

haydi Bismillah canım hayırlısıyla tedavin olumlu sonuçlar versin sende gel bize müjde ver inşallahhh.amiiiiiinnnn.

saolasın canım gel beraber olsun dicem ama uzaktasın.gelemeyesiceye pek güvenmiyorum canım.bugun çatlaklık ettim idrar testi yaptım :KK60:zortt negatifi gördüm.3 gün var olsa çıkardı herhlade ne bilem duruyo test hala da silik fln yok yani :KK60::KK60:paşa gönlü bilir canım ya sıkıntıya giremicem doğrusu.moralimi bozmak istemiyorum.nasıl olsa kırmızıyı görünce bozulacak o zamana saklıyom duygularımı.hakkımda hayırlısı.

evet canım yapmak istiyoruz ama yapamıyoruz bu yüzden bende ne yapcam bilmiyom.tamamen kafamdan atamam ki canım hiç aklıma gelmese bile nalları dikip yarım saat yattığımda herşey geçiyo aklımdan :KK60:öff valla geleceği varsa herhalukade gelir zaten dimi.salıvermek lazım.Allah yardımcımız olsun inşallah.bu arada yeğenin büyüyünce hamarat hatun olacak baksana şimdiden merak salmış bile.Allah sahibine bağışlasın çok şanslı olur kocişide.kızı büyüttümde everdim bile :KK60::KK60:

gökçeranacım benim gözümden kaçmış herhalde arkadaşların alıntısını görünce dönüp baktım tekrar.geçmiş olsun canım inşallah ilaçlarla geçer ameliyata gerek kalmaz.burundaki kemik eğriliği sanırım horlama ve uykuda tıkanıklık yapıyo başka bi rahatsızlık veriyormuydu?Allahım acil şifalar versin kızında toparlanamadı sanırım.ne illet bi grip ya olan 2-3 hafta atamıyo üstünden.Allah yardımcın olsun canım.

garipçim geçmiş olsun canım ya öptüm senide acil şifalar canım.

ebrar ablam uğramamışsın gece.iyisindir inşallah.

bende temizliğe girişeyim hemen bitirip geleyim cuma vaktine yetişeyim.öptüm kızlar hepinizi.

canım sebze bolca ye gerçektende çok önemli aslında her yemeğin ayrı bir önemi var
inşallah hasta olmazsın

çok güzel bence hadi hayırlısı olsun yumoş tam kıamında .haber verirsin bize inşallah hamile olduğunu

oyyy ben onu yerim ya baldır o bal
valla banuş bende pipirikliyim en iyisini yapıyosun kuzum allah muhafaza

ayy kıyamam sevcanım ya bizde merak etmiştik .ALLAHIM sağlık sıhhat versin biran önce bütün sıkıntıların biterde hamişliğin tadını çıkarırsın inşallah
allahım kocişlerimizi başımızdan eksik etmesin onlar olmasa naparız yaa

canım negüzel ya maşallah ALLAHIM sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin çok hayırlı bir evlat olsun inşallah
dua içinde çok saol ağzına sağlık canım

kuzucum amin yaa Allahım dermansız dert vermesin çabucak toparlanırsınız ilaçlarla inşallah .

garibim inşaqllah tahlillerinde iyi çıkar ve bebiş tedavisine başlarsın kuzum hatta tedaviye bile gerek kalmadan gelir kuzun

elifim ben hasta değilim emme kuzum çok şükür yanlış anlaşılma var sanırsam
gerçi dün gece msnde bolca muhabbet ettik :))

canım kardeşim yok ben hasta değilim iyiyim şükür sen nasılsın
demek annendesin olsun son zaanların yanlız olma zaten
tansiyonun iyiymiş hep iyi olur inşallah canım senide paşayıda öpüyorum

peloşum kuzum inşallah herşey iyi olcak ve sen enkısa zamanda tekrardan müjde vericen canım bu sefer sağlıkla dünyaya gelicek kuzun

canım dün teldede konuştuk zaten hadi hayırlı olsun ALLAHIM emeklerini boşa çıkarmasın .dilerim bi 20 gün sonra müjde verirsin bize

tosticim iyi gelmiştir tatlım dışarı çıkmak olsun napalım bebekler iyi olsuna öyle değilmi öpüyorum seni

ayy ezgim ismini görünce nasıl sevindim ya nerelerdesin kuzum sen ya ?özlettin kendini iyisin inşallah canım bende iyiyim şükür

ah canım ya çok geçmiş olsun inşallah birdaha yaşamazsın budurumu çok üzüldüm inanki

ezgim geçmiş olsun canım üzüldüm yaa inşallah bir daha yaşamazsın .peki nasıl oldu doğalmı tedavimi canım ??

ay sevsinler onu yaa nelerde bilirmiş maşallah kuzuya

kuzum testi erken yapmışsın ya hemende ümidini kesme dur bakalım hayırlısı olsun inşallah 3 gün sonra müjde verirsin bize
ben iyiyim kuzum diğer pcden kkya girmem imansız oluyo artık sürekli düşüyorum ondan geceleri pek giremiyorum

ana burda yağmuyo diycektim şimdi başladı negüzel değilmi cano yağmuruda özlemişiz
allahım ettiğin duaları kabul etsin

banuşum öptüm kuzum

kuzum biliyorum seni imkanın olsa herzaman girersin .ama sen iyi olda gerisi mühim değil

oyyy duygusal arkadaşım benim yaa inşallah vesile olur sana hayırlısıyla kıyamam sana ben :KK19:

kızlar hepınıze tek tek teşekkür ederim...geçmiş olsun dilklerınız için...bıraz ayaklandım.duaya da amin demek ıstedım.ıyı oldukça gelır yazarım.hepınızı opuyorum.hayırlı cumlar herkese.
banucuguma okunan tum dualar da kabul olsun ınşallah.en yakın zamanda yawrusu gelsin.AMİN.

banuuu msj kutun doluuuuuuuuuu:KK60::KK60::KK60::KK60:
Tamamdır açıyorum şimdi.
kızlar hepınıze tek tek teşekkür ederim...geçmiş olsun dilklerınız için...bıraz ayaklandım.duaya da amin demek ıstedım.ıyı oldukça gelır yazarım.hepınızı opuyorum.hayırlı cumlar herkese.
banucuguma okunan tum dualar da kabul olsun ınşallah.en yakın zamanda yawrusu gelsin.AMİN.
Amin canım daha iyi olmana sevindim bol bol açık limonlu çay iç.

:KK49:

canım dikkat et kendinee

kıslarr bişey soracam adet olmama 10 gün var ama adet olacakmışım gibi hissediyorum üşütmeden olur mu acaba

kıslarr bişey soracam adet olmama 10 gün var ama adet olacakmışım gibi hissediyorum üşütmeden olur mu acaba

canım muhtemelen yumurtlama günlerindesin.onunda belirtileri olabilir.şişlik kasık ağrısı akıntı fln .bunlar yumurtlama zamanı olur.

X