Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Canım bu mübarek Cuma vaktinin yüzü suyu hürmetine İnşallah duaların ve dularımız kabul olur hepimiz için. Panik yapma canım regli ağrısı için daha erken. Tutunuyordur belki yavrun yada yavruların ondan dolayıda arada ağrılar olabilir içini ferah tut.

Elifım hosgeldın canım.
Ayy kızlar rahmet yagıyo rahmett.cok sevıyorum yagmuru.banum bak tam mubarek gunde senın duanda yagmur yagıyor.ALLAHIM bu yagmur tanecıklerı kadar mutluluk versın hepımıze...balkona cıktım ellerımı actım,rahmetı icıme cektım yüzüme sürdüm.rabbım kabul ederse.

Naber uebesli nasılsın canım.

Canım iyiyim cıkıcam birazdan bir bakıyım size dedim. Belim ağrıyo hala canım bu ayki regli baya sert geliyo galiba. Zaten ağrırdı ama bu sefer üşüttüm mü bilmiyorum. O kadarda soğan suyu yaptım iltihap için ama olmadı galiba ayaklarımı ısıtamıyorum daha kış gelmedi ama yine sıcak su torbası yaptım biraz hafifledi simdi gidip kuzene yardım edecem ama hiç halim yok kuşumboğazlar gecmişti yine başladınapalım çok şükür verene

Sen nasılsın canım dün baya eğlenceli gecmiş canım ne güzel inşallah her günün öyle gecer

Sorma ya bende çok üşüyorum ayaklarım buz gibi nasıl iyileşicez biz bilmiyorum boğaz için adaçayıyla gargara yap iyi geliyormuş.Evet canım dün çok güzeldi minikayla bugünde yayıkldım koltukta tv izliyorum hiç dışarı falan çıkasım yok evdede iş yapasım yok sanada kolay gelsin.

Amin banum...ay benım aglıyasım var yine ya.ama kızmayın duygulandım ondan
Yok be canım ne kızalım ağla rahatla ben seni anlıyorum duyguların taşıyor içinden geleni yap senden tek istediğim elinden bişey yapamıyacağın şeylere takılma üzme kendini...

günaydın herkese arkadaşlar bi selam verip kaçıcam kahvaltı hazırlıyorum kocişde evde dua vakti burdayım inşallah kalabalık oluruz çok öptüm sizi
günaydın abla afiyet olsun.bende buralardayım temizlikteyim ama kulağım ezanda.kalabalık olalım inşallah bereketli olsun
ayy çok şükür canım yaa meraktan çatladıydım zaten.ama iyi haber ya çok şükür.Allahım hayırlısıyla bebişin yada bebişlerin sana sımsıkı tutunsun inşallah dualarımızdasın canım ağrıların tutunmaları için normal canım.sıkma kendini.hayırlısıyla güzel haberlerle gel inşallah.
amin canım aminn.Allahım kabul etsin canım dualarını dileklerini niyetlerini.aminnn.

ay canım meraktan ölüyoduk ama tahmin etmiştik tarnsferin olduğunu olmasa mutlaka gelir bildirirdin .hadi hayırlı olsun canım ALLAHIM sağlıkla tutunmalarını nasip etsin inşallah salı günü burda coşarız güzel müjdenle .sen bol bol yat dinlen ayrıca bolcada dua et .bizimde duamızdasın herşey güzel olur inşallah canım .görüşmek üzeree

Yok be canım ne kızalım ağla rahatla ben seni anlıyorum duyguların taşıyor içinden geleni yap senden tek istediğim elinden bişey yapamıyacağın şeylere takılma üzme kendini...

canım banum sagol.inan elimden geleni yapıyorun bşeyı takmamak icin.ins hersey guzel olacak.olumsuz olursada dunyanın sonu dgl napalım.gidebıldıgımız kadar gidicez.

Kızlar ben donuyorum çok soğuk çıktı yada bizim ev çok soğuk hırka giydim çoraplar kış geldimi ne?

derinim ,selinam,banum ,elifim ayrıca misafirler hepinize selam
cumamız mübarek olsun dilerim RABBİM hepimize enkısa zamanda anne olmayı nasip eder
biraz daha bekliyelim dua için inşallah kalabalık ve bereketli olur banuumun duası
duadan sonra geçmişe bakıcam kuzular haberiniz olsun

canım banum sagol.inan elimden geleni yapıyorun bşeyı takmamak icin.ins hersey guzel olacak.olumsuz olursada dunyanın sonu dgl napalım.gidebıldıgımız kadar gidicez.
kuzum olumsuz düşünceleri bir kenara bırakalım ve pozitif düşünerek başlıyalım tedaviye inşallah hayırlısıysa gelicek yiğenimiz
Kızlar ben donuyorum çok soğuk çıktı yada bizim ev çok soğuk hırka giydim çoraplar kış geldimi ne?

banuşum bugün 10 derece birden düştü sıcaklık bende baya üşüyorum .ama tekrar yükselicekmiş

Amin inşallah canım ben inanıyorum sizlerin dualarıyla birgün bende isteğime anne olmaya ulaşıcam sizleri çok seviyorum iyiki varsınız iyiki tanımışım sizleri Allahım tüm dualarınızı kabul etsin.

banuşum dün eşim izinliydi dışardaydık neyse ben senin duanı okumamıştım ikindi namazını çok güzel bir camide kıldık kadıköyde .sonrasındada duanı okudum ve o mübarek mekanda çok dua ettim kuzum senin için hepimiz için ettim ama senin duan olduğu için sana çok daha fazla ettim .RABBİM inşallah vesile kılar kabul eder canım

OOO çok düşmüş gerçekten artık ne kadar ısınsada eskisi gibi olmaz heralde.

Selınam hosgeldın.sagol amın hepımızınkı kabul olsun ıns...icimde cok guzel hisler var gecenlerde de demıştm.kisi olarak bi hıssım yok ama bicok hamıle haberı alıcaz gibi gelıyor.
Ebuşum hosgeldın.evet bekleyelım cano.elifcik gitti galıba..
Banum sorma.bende usudum penye hırkamı gıyındım.altımı sor dızde şort ve corapsızım ayaklarımda demir gibi.ısrarlada balkonu kapamıyorum boguluyom öyle ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…