Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

günaydınn canım hoşgeldin iyiyim sagol sen nasılsın...yetiştin canım :))

Kızlar suan minibusteym hemen cktk k.bkmayn.duaya şmdıden amin dıyorum.hoşcakaln.
kuzum hadi iyi gezmeler öptüm seni
saol canım amin
ay selinam inşallah yaaa negüzel dedin senledir sıpa inşallah
yettin gari kuzum hoşgeldin hayırlı cumalar
peloşum canım arkadaşım ya hakkımızda hayırlısı olsun dilerim hepimiz enkısa zamanda müjde veririz
inşallah gülücez canım inşallah

kızlar iki dakka sonra yayınlıycam az müsade okiş

Doğru diyorsun aleynada korkuyorum dah çok düşerse diye umut tüpbebek yada medicalpark bahçelievler kararsızım.
Aynı yerde yapıldı canın bende şaşırdım.
Amin canım.
hoşbulduk banucum.28 yaşındayım 14 aylıkta evliyim.son 2-3 aydır denemelere başladık.hayırlsı inş.Allah isteyen herkesi evlat sahibi etsin.
İnşallah canım biran önce olur bizler kadar bekleme inşallah.
Kızlar suan minibusteym hemen cktk k.bkmayn.duaya şmdıden amin dıyorum.hoşcakaln.
Yolculuk nereye kız::)))
Allah söyletmiştir inşallah.
Yetiştin canım nasılsın.

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen ALEYNA arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .transferi hayırlısıyla başarıyla geçsin inşallah
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

günaydınn canım hoşgeldin iyiyim sagol sen nasılsın...yetiştin canım :))

hosbulduk pelincim,bende iyiyim sukurler olsun..yetistigime sevindim.

hosbulduk ebrarim,sanada hayirli cumalar.kalkar kalmaz pc actim,yoksa yetisemeyecektim

iyiyim banucum sen nasilsin?daha iyi hissediyorsundur kendini insallah

aleynamızın duasına yürekten amin diyorum...rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul eder inş...hayırlısıyla bebişi sıkı sıkı tutunur ve rabbim yüzünü güldürür inş...

kızlar ben cıkıyorum işlerimi yapıyım sonra görüşürüz öpüyorum hepinizi...

AMİNNNNNNNNN....
bütün kalbimle....
DUALARIMIZ İNŞ KABUL OLUR RABBİM ALEYNA ARKADAŞIMIZIDA SEVİNDİRİR....

bende aleyna arkadasimizin duasina aminnnn,ecmain olsun diyorum..allah emeklerini bosa cikarmasin insallah..dilerim bu okunan dualar ve söylenen aminler hürmetine rabbim hepimizin yuzunu guldursun,dilerim en yakin zamanda hepimize saglikli,sihhatli,iki dunya saadeti evlatlar versin insallah,amiiiiin(tabi tum evlat sahibi olmayi isteyen inanan kardeslerimizede nasip eylesin rabbim)

amin canım inşallah
hadi öptüm bende kaçıcam birazdan
AMİNNNNNNNNN....
bütün kalbimle....

amin kuzum amin
hoşgeldin

aminnnnn inşallah garibim hayırlısıyla aleynamızın müjesinide hepimizin müjdesinide alırız

kizlar benim cikmam gerekiyor,yeni kalktim,islerim var.hepiniz allah'a emanet olun insallah
ebrarim ellerine saglik canim,dilerim bu gayretlerinden dolayi rabbim en yakin zamanda senide sevindirsin canim

Amin tüm kalbimleee aleyna inşallah biran önce kavuşursun bebeciğine.
Kolay gelsin canım bende öptüm.

kizlar benim cikmam gerekiyor,yeni kalktim,islerim var.hepiniz allah'a emanet olun insallah
ebrarim ellerine saglik canim,dilerim bu gayretlerinden dolayi rabbim en yakin zamanda senide sevindirsin canim

nedemek canım sizinde ağzınıza sağlık kuzum
canı yürekten amin diyorum
kızlar bende kaçtım işlerim var benimde hepinizi öpüyorum

Kolay gelsin canım sonra görüşürüz.Amin canımmmm inşallah ebrarında yüzü gülsün Allahım bizler için duaların yüzü suyu hürmeti içn.

İnşallah aleyna bizede haber ver sakın unutma inan heyecanla bekliyoruz inşallah herşey güzel olucak.

Ben bakmıyacağım çünkü şu an dokunsalar ağlarım o kadar yanii.

AMİNNNNNNNNN....
bütün kalbimle....

aminnnnn inşallah garibim hayırlısıyla aleynamızın müjesinide hepimizin müjdesinide alırız

Amin tüm kalbimleee aleyna inşallah biran önce kavuşursun bebeciğine.

Kolay gelsin canım bende öptüm.

ALLAHIM RAZI OLSUN hepinizden İNŞALLAH

bana yaptıgınız duaların 2 katını RABBİM sizeDE versin İNŞALLAH

cok mutlu ettiniz beni cok sagolun İNŞALLAH size müjde vermek banada nasip olur ve sizinkileride almak İNŞALLAH AMİN

aleynanın duasına tüm kalbimle amin diyorum.Rabbim emeklerinin karşılığını nasip etsin inşallah.güzel haberlerini bekliyoruz inşallahh.

Merhaba kızçeler ben baya geç kalmışım kimse kalmamış haliyle.Aleynam dualarımız vesile olsun bebişin gelsin hemencecik hayırlısıyla inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…