Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ayyyy canımm vallahi begenmemezlik yapmadım valla görmedim yaa tv bakıyodum.

ayyyy canımm vallahi begenmemezlik yapmadım valla görmedim yaa tv bakıyodum.

Yok tatlım önemli değil takıldım ben.Evlendiğimizin ilk yıllarında bende öyleydim.Çoğunlukla ağlardım ama zamanla alıştım ben inşallah sen o kadar beklemiyceksin tabi yakında gelicek minişin ümitli olBöööle olcaksın

ayyyy canım bal damlıyo agzındann inşallah okadar ihityacım varki onlara canımm

canımm hayırlı gecelerr kocişş kızıyoo bana müsade rabbim hepimizin yüzünü güldürsünn inşiallahhhhhhh

bugün kan testi yaptırdım pozitif çıktı, çok mutluyum Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu...

Öyle biliyorumda elimde değil işte onda sorun bende sorun of yani.
Niçın kimse benimle konuşmadı yaaa ama niçın niçın kuzum:85:
Ben karatay dietine takıldım onu inceliyorum 3 topik açık bilgisayarımda birde dizi izliyorum görmedim kuzummm.
ama yapmayın böyle umutsuzluk yok bizimde olcak inşallah o miniklerden
İnşallah kardelencimm.
bugün kan testi yaptırdım pozitif çıktı, çok mutluyum Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu...
Hayırlı olsun.

Geldim geldim banum.nolmus benım banusuma sıkılmıs mııı,buluşma mı istermiş.en yakın zamanda inş cnm...ama böyle olma senı mutlu görmek istiyoruz canımmmmmmmmm!

hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin sağlıcakla.Amiin diyelim duanada sende dua et inşallah hamilesin artıkın
Ben geldim kardelen 49 gitmiş aaa sende benimi beğenmedin::))

çok beğeniyorum hepinizi ama denk gelemiyoruz bi türlü

Selam kızlar iyi geceler...elifim,kardelenım nasılsınız?
Bu arada ôglende rahat yazamadım...aleynanın duasına cok icten dileklerımle amin dıyorum.Allahım aleynamızın kucagını 9 ay snra sag salım saglıklı coook tatlı bır bebısle doldursun,htta iki.amin.

Tabiki olur canım sen bu umut moral ama biraz boşvermişlikle aynen devam et kafaya takma acaba olurmu diyede hemi canım olur Allahın izniyleee :)
Bugün pek tuhafım bir mutlu bir mutsuz içim daralıyor bazen tuhaf yani kızlar keşke gene buluşsak ne güzel olurdu...

Canım buluşalım hatta gel Eyüp Sultana senin içini başka bir yer acmaz o kadar inan bana ben bu hafta yani pazartesinden sonra gidcem istersen buluşalım diğer kızlarlada gidelim içimiz ferahlasın aydınlansın canım

EEEEE bu kadar mutsuz arkadaşımız varken tam daralmışken bak bir tane daha mutlu haber geldi o zman hadi silkinin kızlar bak arkadaşımızın bebişi olacak halaya ya ama halay cıkmıyo simgelerde yaaa Olsun biz çekiyoz halayı canım senin için Kaç çıktı test sonucun canım bugünmüydü reglin

DerinSu;21026687]Selam kızlar iyi geceler...elifim,kardelenım nasılsınız?
Bu arada ôglende rahat yazamadım...aleynanın duasına cok icten dileklerımle amin dıyorum.Allahım aleynamızın kucagını 9 ay snra sag salım saglıklı coook tatlı bır bebısle doldursun,htta iki.amin.[/QUOTE]

Canımmiyiyim sen nasılsın kuşum

Geldim geldim banum.nolmus benım banusuma sıkılmıs mııı,buluşma mı istermiş.en yakın zamanda inş cnm...ama böyle olma senı mutlu görmek istiyoruz canımmmmmmmmm!
Evet canımm buluşalımm aradın moralimi düzedlttin canımsın ya.

Canımmiyiyim sen nasılsın kuşum[/QUOTE]
İnşallah pazartesi güzel haberlerle gelir aleyna
klıma geldi aleyna olmasaydı tanımıyacaktım sizi iyiki başak topikte karşılaşmışımda sizi tanımışım.

Kızlar salı yada carşamaba ayarlayalım mı eyüp sultanı ne dersiniz? Derin banu Ebrar ve buralarda olan diğer arkadaşlar

Elifcim esim salı gunlerı ızınlı genelde cnm,hepimizin müsait oldugu bigun ayarlarız.ztn önumuzdekı hafta ben adetlı olurum kesin,eyüp sultanada öyle gelmek istemem.duruma göre bakarız cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…