Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ALLAHIM yaptıgınız bütün duaları kabul etsin İNŞALLAH

bana yaptıgınız duaların kac mislini RABBİM SİZLERE VERSİN

nasılsınız........beni sorucak olursanız 2 aradayım hem heycanlı hem tedirginim ALLAHIM yardım eder İNŞALLAH

ALLAH izin verirse embiriyom pazar günü cözdürcekler bi sorun olursa transver yapamayız derlerse arıycaklar

transver olacak gibi olursa ALLAH izin verirse pazartesi transverim olucak

Son düzenleme:
Hayırlı cumalar kızlar Allahım hepimizin yüzüne gülsün inşallah artık gülsün yüzümüz Allahım ne oluur yarabbimmm.:(((((((((

kuzum ya sıkma tatlı canını ALLAHIM büyük herşey güzel olucak inşallah
seni çok iyi anlıyorum işimiz zor
canım trtyi aç izle yaa çok duygulandım

İnşallah aleyna bizede haber ver sakın unutma inan heyecanla bekliyoruz inşallah herşey güzel olucak.
actım canım duygulanmamak elde degilki
Ben bakmıyacağım çünkü şu an dokunsalar ağlarım o kadar yanii.

hoşgeldin kuzum sanada hayırlı cumalar naaptın baakalım akşamdan beri

hoşbulduk canım sagol...napıyım ebuşum eşim gelir gelmez hemen yattım cok uykum vardı 12 de kalktım kahvaltımı yaptım şimdie burdayım dua icin ...ondan sonra işler beni bekliyo...sen ne yapacan bugun yogunmusun yine...

sagol bagnu daha olmadı ALLAH izin verirse pazar cözdürcekler 1 gün daha gelişimine bakacaklar ALLAH izin verirse gelişimi güzel giderse pazartesi transverm var

sende üzülme sakın bundada bi hayır var eyer yüksek cıksaydı rapor vermezlerdi böyle hemen alırsın İNŞALLAH

sen nerde yaptırmayı düşünüyosun

Son düzenleme:
actım canım duygulanmamak elde degilki
ah be kuzum içim çok tuhaf yaaa
canım hoşgeldin hadi hayırlısı ALLAHIM inşallah sağlıkla çözünmesini ve sıkı sıkı tutunmasını nasip etsin sende gelip burdan müjde ver bize
Hayırlı cumalar kızlar Allahım hepimizin yüzüne gülsün inşallah artık gülsün yüzümüz Allahım ne oluur yarabbimmm.:(((((((((

canım inşallahhhhh

iyi yapmışsın canım bende baya geç yattım geçmişi oku cevpa yaz baya uzun sürdü
saol canım geldiğin için birazdan yapıcam inşallah
ben herzamanki gibi yoğunum işimi bitirince çıkıcam canım

Toplam 15 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 8 ziyaretçi)

ebrar_53 SeLiNa23+ pelin67+ aleyna84+ semi banu145145+ DerinSu+

ziyaretcilerimizde baya çok maşallah

Son düzenleme:
selam kızlar hayırlı cumalar herkeze...uyuyakalmışım az kalsın yetişemiyodum duaya...
hayırlı cumalar canım hoşgeldinn..

amiinn canım Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin inşallah canım.Allahın izniyle hiç aksaklık olmadan transferin yapılsın canım inşaallah bebişler sımsıkı tutunsun sana sora gel müjdeni ver halayını çekelim inşallahhhhhh amiiiiiiiinnnnnn.

banucum yıkanmış haliyle 12 milyon varsa o zamanlarda,yıkama işleminde 10 milyon sperm gidiyomuş.3 ayda bir yeniler sperm diyolar ama bu kadar çok düşmesi garip yinede.aynı yerde mi yaptırdınız testi?oda farkettiriyomuş çünkü.

sagol banucum sanada hayırlı cumalar...aminnnnnn inş rabbim bizlerinde yüzünü güldürcek hayırlısıyla lütfen üzülme canım...

canım hakkında hayırlısı olsun inş her şey yolunda gider ve bebişin sıkı sıkı tutunur sana...rabbim dualaramızı kabul eder inş bu mubarek günde...

Toplam 14 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 6 ziyaretçi)
SeLiNa23 garip+ DerinSu+ libertam pelin67 aleyna84 semi banu145145+

acıktım mama yiyip gelcem az yokum.(gelcem yerine gelcez yazıyodumm,acaba benim sıpada geldimi ki )

Toplam 14 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 6 ziyaretçi)
garip,
DerinSu,
SeLiNa23+,
libertam,
pelin67+,
aleyna84+,
semi,
banu145145

gunaydiiiiiiiiiiiin,gunaydiiiiiiiiiiiin arkadaslar..hepiniz iyisiniz insallah?dualara yetistim miii gariiiiiiiiiiii

canım ebuşum benim ya kıyamam sana biz şimdi dayanamıyoruz siz senelerdir bekliyosunuz..rabbim inş dualarımızı duyar ve hayırlısıyla hemimiz hamile kalırız...inan sen hamile kalsan kendim kalmış kadar sevinecem canım...rabbim ne olur duy sesimizi artık güldür yüzümüzü inş...
sende sagıl canım...o zaman hem iyi gezmeler hemde kolay gelsin sana...

hoşbulduk canım sagol sanada hayırlı cumalar nasılsın selinacım...

derinim sesin cıkmıyo sen nasılsın canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…