Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 6 ziyaretçi)

kardelen49

Hurmamız var hala ikram ediyimmi hanımlar şifa niyetine:86:

cnm ınsallah bıter artık bulantı we cıkarmalar...
:))) ay ewet mısafırlık 3 gun yabancı degıl zaten annem :)) eşim de alıştı ewe o da gıtmek ıstemıyor :))) walla 2 hafta oldu cnm artık bugun yarın gıderız.pazar gunu nıkahımız war malum kıyafet hazırlamamız gerek.kocişimle ewi de toparlarım bıraz.

sağol cnm bayaa kotuydu dun başım şükür çoğu gıttı azı kaldı.şükür mıgrenım war fakat hamılelık boyunca ılk kez tuttu sıddetlı olarak kafam

biz de senı opuyoruz elif teyze :))))
kalbını ferah tut benım de hormonlarım dengesızdı tam tersıydı.şükür dıyorum bunlara takılma bnm gııb fılmınde gusel cıkmıs.en yakın zamanda yawruna kavuş ınsallah.aramıza da hoşgeldın...

tunaydın cnmm amın sana da hayrlı cumalar...

...cnm ya üzülme...rapor hemen werırler ınşallah belkı eşine de ılaç werırler bunun da çaresı war bılıyorsun takma cnm )
...
selalar okunmaya başlandı ALLAHIM bu mübarek vakitlerin hürmetine hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın
amın abla burdakı tüm ısteyen arkadaşlarıma wersın rabbım

inşallah cnm allah mı soylettı ne...ınşallah oylldır kı hıssedıyorum guzel şeyler

tüm kalbımle AMİN dıyorum.aleyna arkadaşımız we diğer tüm arkadaşlarımın kucakları dolsun ınsallah

kardelen49

selam cnmm sağolasın hayır demem ben walla

kızlar herkese hayırlı cumalar dılıyoruz yawrularımla teyzzeleri...

beğen butonu olmadıgı ıcın cuma yazılarınızı begenemdım ama karşılık olarak amın dıyorum allah dualarınızı kabul etsın ınşallah.herkese hayrlı yawrular nasıp etsın...

İnşallah canım tüm dualarımıza amin.

kardelen49

Hımm ben alıyım bir tane çokta severim.
İnşallah sevcancım am ilaçlara artık güvenmiyorum çok para harcadık 2000 lira 3 aylık ilaç için verdik ama hala sonuç ortada benim tek korkum dahada düşmesin inşallah.
Amin canım
İyisin inşallah bişeyler yiyebiliyormusun bulantı için çubuk kraker ve sarı leblebi ye hamile arkadşların işine çok yarıyormuş hadi dikkat edin kendinize süper üçlü.

Canım tek spermi kalmayanların bile ttestislerini kazıyıp buluyolar merak etme tüp olacak nasılsa onlara bırak milyon 3 tane olsa yeter sıkma canını sakın önemli olan senin moralinin yüksek olması tutacağı ihtimaline inancının tam olması

Gecmi olsun canım inşallah en kısa zamanda alırsın kkucağına hastalığın nedir ama anlamadım ben

İnşallah canım herşey yolunda gider Rabbim çok büyük

Amin amin amin binlerce kez aminnnn

aminnnn canım rabbim hepimizin yüzünü güldütsün hayırlı evlatlar versin allah razı olsun canım senden de

s.a arkadaslarrr bu gün kontrolum vardı doktora gittim tsh 0.16 düşmüş prolaktinde 24 inmiş doktor çok iyi dedi bundan sonra ilacı yarım kullan dedi.kadın doktorum izne gittiği için gösteremedim sizce nasıl tamamen düzelir değil mi bu halde bebişim gelir mi acaba ....

İnşallah canım bugün alıcaktık yarına kaldı.Geçmiş olsun dikkat et kendine.

Çok şükür herşeyin temiz çıkmış.Oğluşunuda gör4müşsün oh rahatlamışsındır

sağolun kızlarr
dualarada tüm kalbimle aminn diyorum
pelincim inş cnm rabbim nasip eder
ben fazla giremiyorum annem paa yürütüyor beni

Öyle elifcimde işte insan üzülüyor korkuyorum biz yapana kadar ya daha fazla düşerse ya kalmazsa diye dün kuzenimin sonuçları geldi onda sadece 1 tane çıktı onlara moral verirken şimdi ben üzülüyorum inşallah tüp bebek tutar ne olur Allahım diye dua ediyorum çok sıkıldım yalnızlıktan gerçekten bu aralar daha çok bastı beni evdeyim hastayım diye bunaldım valla.
Canım düzelmiş çok güzel sonuçların sakın ilacını bırakma unutma düştü diye gebede kalsan o ilaca devam çocuğunun tutunması ve sağlıklı kalmasını sağlıyacak.

Bugün pek tuhafım bir mutlu bir mutsuz içim daralıyor bazen tuhaf yani kızlar keşke gene buluşsak ne güzel olurdu...

Bugün pek tuhafım bir mutlu bir mutsuz içim daralıyor bazen tuhaf yani kızlar keşke gene buluşsak ne güzel olurdu...

Berrin beni beğenmedi BanucumSen nasılsın tatlım sonbaharda insan nedense daha fazla hissediyor yanlızlığın.Selinanın dediği gibi tatlım tek sperm ve yumurta yeterli Rabbim dilesin yeterki dualarımız seninle bozma moralini

canım inşallah hepimizin sorunları hallolur okadar ihtiyacım var ki kendimi çok yanlız hissediyorum bu gün hastanede minikleri gördükce içim gittti tamam canım çok sağol yarım kulln dedi doktorr

canım inşallah hepimizin sorunları hallolur okadar ihtiyacım var ki kendimi çok yanlız hissediyorum bu gün hastanede minikleri gördükce içim gittti tamam canım çok sağol yarım kulln dedi doktorr

ama yapmayın böyle umutsuzluk yok bizimde olcak inşallah o miniklerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…