Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

günaydınn kızlar hayırlı sabahlarr...hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını dileklerini kabul etsin inşallahh.aminn.
aleynam inşallah tedavinde herşey yolunda gider ve bebişler sana sımsıkı tutunur inşallahhhh.sağlıkla hayırlısıylada doğurmanı nasip eder inşallah canım.en yakın zamanda güzel haberlerini duymak ümidi ile bekliyoruz.öptm canım.

Kızlar aslında canım sıkıldı sperm sayılarımızı aldık 3 milyon totol hareketlide 850 bin çıkmış çok düşük inşallah çapadan ikinci raporu alırımda biran önce başlarım tedaviye çok tedirginim iyice bitcek diye stres oldum offf dün kuzenin sonuçları kötü çıkmış onlara moral veriyordum şimdi kendim düşünüyorum.

canım nasıl olsa tüpbebek tedavisine başlıcaksın.hem Allahım ol dedikten sora milyonlar lazım değilki 1 yumurtaya 1 sperm lazım.bozma moralini.vakti zamanı geldiyse hiç bişey bu durumu deiştiremez.allahım inşallah en yakın zamanda seninde yüzünü güldürecek bu mübarek günün yuzu suyu hürmetine inşallahh.amiiiin

Selamlar.evet selinam dogru gördun cnm burdaydım ama yazamadım okudum sade.napıyosun erkenci kuş:)ay bı zamanlar baska biri vardı sabah açılışını yapan unuttm kimdi.gece kapanışıda genelde bizdendi.
Banum güzel dileklerın icin ve bebişimin olacagına bu kadar inandıgın için cok sagol cnm benim...inşallah hayırlısıysa tutsun.olmassada can saglıgı.ya sende bozma hemen moralini banum benım.kız o degerler cok mu düşük ki sence amann olması icin tek bı tane be kusum olumsuz düşünme.olacak hayırlısıyla.hamiş hamiş gene buluşma yapacaz.hem bak ne dıcem.gecen gttgmız malum avm ye eşim işe başlayabilir burada dvm etmezse.yanı olurda orda yıne görusursek kocişin cıkış saatıne kadar sürem var hihihi:)

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53 DerinSu+ SeLiNa23
bir selina bir derin gördüm sanki
selamlar hanımlar CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN
bugün erkenciyim ne mutlu bana
ay iyki dua var
napıyosunuz hanımlar ?
banuşum sıkma canını kuzum hayırlısı olsun ama sizin bu değerler niye bukadar oynuyoki ?allahım hakkımızda hayırlısını nasip etsin canım kaderde ne varsa onu yaşıycaz

cano iş değişikliği söz konusu sanırsam hadi hayırlısı ozaman çok daha raht gelirsin yupiiiiiiiiiiiiiiiiiii

selalar okunmaya başlandı ALLAHIM bu mübarek vakitlerin hürmetine hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL
EBRAR................10 YIL
DERİN ..............6 YIL
KARDELEN49..........6 YIL
KARDELOŞ.............3,5 YIL
ALEYNA...............3,5 YIL
GARİP................2,5 YIL
BONCUK...............2 YIL
PELİN................1,5 YIL
SELİNA ..............1,5 YIL
ELİF.................1 YIL
BERRİN...............7 AY

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA(ERKEK)
RANA(KIZ)
SEVCAN
EGAL
CİCİLİ(ERKEK)
TOSTİ
SEMRA
ECE
KAYRA

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN(HÜSEYİN EMREMİZ)
SAMYELİ(EYMENİMİZ)
GÖKCERANA (GÖKCE NAZIMIZ)
DERDANUR(ESMA SUDEMİZ)

Son düzenleme:
Evet kuşummm buradan memnundu aslnda ama yenı magaza oldugu icin maaşı az demısler,oturana kadar byle demıs.eşimde canı skılms anlıyacgn.nasip artık.dua olsnda cıkıcm hemen canom.işlerımız var dısarıda hayırlısı inş.Güzel RABBIMhepımızın her işini hakkımızda hayırlı kılsın.amin.bu arada cano bu sabah tam ezan vaktı cok garıp ruyalar gordum cok etkılendım.hayır olsn inş.

selam canım hoşgeldinn.evet iyiki dua var yoksa seni bu saatte göremicez valla.
selalar okunmaya başlandı ALLAHIM bu mübarek vakitlerin hürmetine hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın
amiin amin Rabbim cümlemizin gönlündekini hayırlısıyla nasip etsin inşallahhhhhhh.

ANLADIM CANO hayırlısı olsun inşallah araştırsın bakalım inşallah gönlünüze göre olur herşey
hayrolsun canom negibi rüyalardı canım ?
selam canım hoşgeldinn.evet iyiki dua var yoksa seni bu saatte göremicez valla.

amiin amin Rabbim cümlemizin gönlündekini hayırlısıyla nasip etsin inşallahhhhhhh.

değilmi valla öyle selinam aslında cuma eşim geç gidiyodu bugün erken gidince bende kendimi attım buraya :))
amin kuzum amin

selam kızlar hayırlı cumalar herkeze...uyuyakalmışım az kalsın yetişemiyodum duaya...

kızlar ya şuanda trtde evlat edinmeden bahsediliyo ayyy öyle duygulandımki yaa müsayittseniz izleyin ya

Öylede genede sıkıldım işte.Aminnnn

Şimdi aklımdan geçiyordun aleynacım nasılsın transfer oldumu inşallah bu cuma ssati ettiğimiz dualar kabul olsun inşallah canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…