Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 6 ziyaretçi)

kardelen49

Hurmamız var hala ikram ediyimmi hanımlar şifa niyetine:86:

ay pelıncım yaa daha da gecıkecekmıymıs esınn.?ben cok daralıyorum oyle yanlız gecıktıgınde.ıns hemen bıter ısı de gelır canımm.
Sevcanım ıns bıran once toparlanıp ıkızlerı besleyıp buyutmeye baslarsın canım.az kalmıstır herhalde artık en fazla 2haftaya bulantı falan kalmaz ınsallah canım.bu arada gezmedeyım annemde dıyınce guldum ıyıce.sen eve gıttıgınde gezmeye geldım de.bıraz daha annende olcan sanırım.zaten kac gun oldu annende mısafırlıkten cıkmıssındır :)))

kızlar bana da musade koltukta rahat edemıyorum sırtım agrıyo yataga goturem kocısıde.2gundurde adet sancısı gıbı sancım oluyo sık sık napcam bılmıyom.ıyı geceler hepınıze allah rahatlık versın.guzel guzel ruyalar gorun ınsallah.benden sora gelenlere selamm olsun.hoscakalınn..
Malum sabah topıgı erken acmam lazımm
:KK60::KK60:
cnm ınsallah bıter artık bulantı we cıkarmalar...
:))) ay ewet mısafırlık 3 gun yabancı degıl zaten annem :)) eşim de alıştı ewe o da gıtmek ıstemıyor :))) walla 2 hafta oldu cnm artık bugun yarın gıderız.pazar gunu nıkahımız war malum kıyafet hazırlamamız gerek.kocişimle ewi de toparlarım bıraz.

İyi geceler kıslarrr!
Selinam,sevcanım gıdıyosunuz öptm kızlar.sevcanım gecmıs olsn agrımasın yaa :KK43:
elifcim yarın yoksun demek,kız baskın yapim mi sana,eminönünede bayadr gtmdydım:)
ebuşum nerdesin canom özledim:KK43:
ya ben sizi çok fena seviyorum yaaa!
Birşoşuda özledım,kuzucukla ugraşıyo sanırım...
Peloşum kocişin gecıkıcek demek.ben burdayım kıs korkma sakın:KK66:
kızlar farlutal bitti.şmdi aşılama için aşagı yukarı gerı sayım başladı.bugun teyzemlere söyledim dayanamadım.iyikide söylemişim bol bol dualarını almıs oldum,biraz daha güc verdiler,daha umutlu bakmam icin...hayırlısı inşallah.
Banuşşş kuşum neredesın?bugun sesin iyi geliyodu sevindim.testide demin yaptm bşy yok çok şükür.içim rahatladı cnm.
sağol cnm bayaa kotuydu dun başım şükür çoğu gıttı azı kaldı.şükür mıgrenım war fakat hamılelık boyunca ılk kez tuttu sıddetlı olarak kafam

Amin canım amin insallah hepimize nasip olur. Ama senin sonucunda öyle cok kötü değil. 10 dan sonrası daha tehlikeli o yüzden stress yapma. Doktor işi sansa bırakmayalım demek istemiştir hani başlayalım tedaviye bir an önce diye o yüzden endişe etme canım. Allah gönlüne göre versin

Derinim kuşum küstünmğ bana çıkmışın :2::2::2::2::2:

Kızlar bende kaçtım uyku vakti hepinizi öperim tektek. Hamişleri bebekleri için bir daha öperim
biz de senı opuyoruz elif teyze :))))
Ahh inşallah canım yaa! Filmi bu ay çektirdim, yani bu adetimin 7. gününde... Bu FSH meselesi çok canımı sıkmıştı.
Sınır 10 ve ben 8,9'dayım diye ama sonra bu siteden daha yüksek değeri olup da hamile kalanları okudum.
Bir de bir arkadaşımın doktoru demiş ki: "Doğum konusu aslında tıbbın tam olarak çözemediği bir konu. Her şeyi tam olan çiftler yıllarca uğraşıp hamile kalamazken, hayatta olmaz dediklerimiz çat diye hamile kalabiliyor." Bunu söyleyen de yaşlı başlı bir prof, eminim yüzlerce vaka görmüştür :)
Gerçekten bazı şeyler nasip...
kalbını ferah tut benım de hormonlarım dengesızdı tam tersıydı.şükür dıyorum bunlara takılma bnm gııb fılmınde gusel cıkmıs.en yakın zamanda yawruna kavuş ınsallah.aramıza da hoşgeldın...

günaydınn kızlar hayırlı sabahlarr...hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını dileklerini kabul etsin inşallahh.aminn.
aleynam inşallah tedavinde herşey yolunda gider ve bebişler sana sımsıkı tutunur inşallahhhh.sağlıkla hayırlısıylada doğurmanı nasip eder inşallah canım.en yakın zamanda güzel haberlerini duymak ümidi ile bekliyoruz.öptm canım.
tunaydın cnmm amın sana da hayrlı cumalar...

Kızlar aslında canım sıkıldı sperm sayılarımızı aldık 3 milyon totol hareketlide 850 bin çıkmış çok düşük inşallah çapadan ikinci raporu alırımda biran önce başlarım tedaviye çok tedirginim iyice bitcek diye stres oldum offf dün kuzenin sonuçları kötü çıkmış onlara moral veriyordum şimdi kendim düşünüyorum.
...cnm ya üzülme...rapor hemen werırler ınşallah belkı eşine de ılaç werırler bunun da çaresı war bılıyorsun takma cnm :KK66:)
...
selalar okunmaya başlandı ALLAHIM bu mübarek vakitlerin hürmetine hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın
amın abla burdakı tüm ısteyen arkadaşlarıma wersın rabbım

Toplam 14 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 6 ziyaretçi)
SeLiNa23 garip+ DerinSu+ libertam pelin67 aleyna84 semi banu145145+

:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
acıktım mama yiyip gelcem az yokum.(gelcem yerine gelcez yazıyodumm,acaba benim sıpada geldimi ki :KK60::KK60:)
inşallah cnm allah mı soylettı ne...ınşallah oylldır kı hıssedıyorum guzel şeyler

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen ALEYNA arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .transferi hayırlısıyla başarıyla geçsin inşallah
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…
tüm kalbımle AMİN dıyorum.aleyna arkadaşımız we diğer tüm arkadaşlarımın kucakları dolsun ınsallah

kardelen49

selam cnmm sağolasın hayır demem ben walla

kızlar herkese hayırlı cumalar dılıyoruz yawrularımla teyzzeleri...:emir_bebek::emir_bebek:

beğen butonu olmadıgı ıcın cuma yazılarınızı begenemdım ama karşılık olarak amın dıyorum allah dualarınızı kabul etsın ınşallah.herkese hayrlı yawrular nasıp etsın...

ALLAHIM RAZI OLSUN hepinizden İNŞALLAH

bana yaptıgınız duaların 2 katını RABBİM sizeDE versin İNŞALLAH

cok mutlu ettiniz beni cok sagolun İNŞALLAH size müjde vermek banada nasip olur ve sizinkileride almak İNŞALLAH AMİN
İnşallah canım tüm dualarımıza amin.

kardelen49

Hımm ben alıyım bir tane çokta severim.
cnm ınsallah bıter artık bulantı we cıkarmalar...
:))) ay ewet mısafırlık 3 gun yabancı degıl zaten annem :)) eşim de alıştı ewe o da gıtmek ıstemıyor :))) walla 2 hafta oldu cnm artık bugun yarın gıderız.pazar gunu nıkahımız war malum kıyafet hazırlamamız gerek.kocişimle ewi de toparlarım bıraz.

sağol cnm bayaa kotuydu dun başım şükür çoğu gıttı azı kaldı.şükür mıgrenım war fakat hamılelık boyunca ılk kez tuttu sıddetlı olarak kafam

biz de senı opuyoruz elif teyze :))))

kalbını ferah tut benım de hormonlarım dengesızdı tam tersıydı.şükür dıyorum bunlara takılma bnm gııb fılmınde gusel cıkmıs.en yakın zamanda yawruna kavuş ınsallah.aramıza da hoşgeldın...

tunaydın cnmm amın sana da hayrlı cumalar...

...cnm ya üzülme...rapor hemen werırler ınşallah belkı eşine de ılaç werırler bunun da çaresı war bılıyorsun takma cnm :KK66:)
...

amın abla burdakı tüm ısteyen arkadaşlarıma wersın rabbım

inşallah cnm allah mı soylettı ne...ınşallah oylldır kı hıssedıyorum guzel şeyler

tüm kalbımle AMİN dıyorum.aleyna arkadaşımız we diğer tüm arkadaşlarımın kucakları dolsun ınsallah

selam cnmm sağolasın hayır demem ben walla
İnşallah sevcancım am ilaçlara artık güvenmiyorum çok para harcadık 2000 lira 3 aylık ilaç için verdik ama hala sonuç ortada benim tek korkum dahada düşmesin inşallah.
kızlar herkese hayırlı cumalar dılıyoruz yawrularımla teyzzeleri...:emir_bebek::emir_bebek:

beğen butonu olmadıgı ıcın cuma yazılarınızı begenemdım ama karşılık olarak amın dıyorum allah dualarınızı kabul etsın ınşallah.herkese hayrlı yawrular nasıp etsın...
Amin canım
İyisin inşallah bişeyler yiyebiliyormusun bulantı için çubuk kraker ve sarı leblebi ye hamile arkadşların işine çok yarıyormuş hadi dikkat edin kendinize süper üçlü.

Kızlar aslında canım sıkıldı sperm sayılarımızı aldık 3 milyon totol hareketlide 850 bin çıkmış çok düşük inşallah çapadan ikinci raporu alırımda biran önce başlarım tedaviye çok tedirginim iyice bitcek diye stres oldum offf dün kuzenin sonuçları kötü çıkmış onlara moral veriyordum şimdi kendim düşünüyorum.

Canım tek spermi kalmayanların bile ttestislerini kazıyıp buluyolar merak etme tüp olacak nasılsa onlara bırak milyon 3 tane olsa yeter sıkma canını sakın önemli olan senin moralinin yüksek olması tutacağı ihtimaline inancının tam olması

slm kızlar!!!Aranıza yeni katıldım :) ve benimde tek dileğim artık anne olmak,benimde meleğim olsun istiyorum :KK43:( 3 yıllık evliliğimde romatoid artrit hastalığı ile tanışmasaydım belkide çoktan anne olmuştum.. :KK49:

Gecmi olsun canım inşallah en kısa zamanda alırsın kkucağına hastalığın nedir ama anlamadım ben

ALLAHIM yaptıgınız bütün duaları kabul etsin İNŞALLAH

bana yaptıgınız duaların kac mislini RABBİM SİZLERE VERSİN

nasılsınız........beni sorucak olursanız 2 aradayım hem heycanlı hem tedirginim ALLAHIM yardım eder İNŞALLAH

ALLAH izin verirse embiriyom pazar günü cözdürcekler bi sorun olursa transver yapamayız derlerse arıycaklar

transver olacak gibi olursa ALLAH izin verirse pazartesi transverim olucak

İnşallah canım herşey yolunda gider Rabbim çok büyük

YA RABBİ
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
ALLAHIM sen ALEYNA arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .transferi hayırlısıyla başarıyla geçsin inşallah
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

Amin amin amin binlerce kez aminnnn

YA RABBİ
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.

aminnnn canım rabbim hepimizin yüzünü güldütsün hayırlı evlatlar versin allah razı olsun canım senden de

s.a arkadaslarrr bu gün kontrolum vardı doktora gittim tsh 0.16 düşmüş prolaktinde 24 inmiş doktor çok iyi dedi bundan sonra ilacı yarım kullan dedi.kadın doktorum izne gittiği için gösteremedim sizce nasıl tamamen düzelir değil mi bu halde bebişim gelir mi acaba ....

İnşallah canım bugün alıcaktık yarına kaldı.Geçmiş olsun dikkat et kendine.

Çok şükür herşeyin temiz çıkmış.Oğluşunuda gör4müşsün oh rahatlamışsındır:nazar:

amin ranacım inş...ayy ne güzel ya benim kız cocuklarına ayrı zaafım vardır...ama hayırlısı olsun yeterki ...

canım hoşgeldin özlettin kendini ama yine nereye gidiyosunki...

canım her şey yolundaymış şükür...ogluşunuda görmüşsün o renkli ultrosonlar cok gerceekci cıkarıyo ya allahım banada nasip ederse hayırlısıyla bende renkli ultroson cektircem inş...

canım ya gecmiş olsun dikkat et kendine nane limon ic ihlamur ic iyi gelir inş hemen atlatırsın...

canım ya ben geliyorum kimse olmuyo cıkıyorum karşılaşamıyoruz yanı...yoksa ben hep evdeyim...

canım hayırlısı olsun... silikte olsa cizgi varsa buyuk ihtimal hamilesin...bi kac gün sonra tekrarla testi...inş hamilesindir..

iyi geceler derinim...evdeyim canım napıyım kocişi bekliyorum bugun gec gelcek can sıkıntısından size bakıyım dedim...

swcnprlk,SeLiNa23,_okyanus_,selam kızlar nasılsınız...

canımbenim yerim ben onları biraz daha büyüsünler ultrason resimlerinide görürüz inşallah doğduktan sonrada kendi resimlerini :))
valla maç olayı senin için riskli bebişler olsun onlarla gidersiniz inşallah

kuzu gelmiyon akşamları ya ben gece kuşuyum biliyosun gündüz hiç vaktim olmuyo özledim sohbetini kuşum

hadi hayırlısı banuşum inşallah iyi çıkar sonuçlar

peloşum evet canım maçdaydım bende çok sevmem ama bu maç başkaydı tarihe geçti valla 42 bin kadın düşün yani sen :)))

kuzum nasılsın ?evet ben maçdaydım kuzum paşa olsun beraberde giderük belki hee

banuşum ya canım arkadaşım merak etmişsin aradın konuştuk sevindim valla teldede dediğim gibi balım yoğunum buara 10 gün daha misafirler burda artık eceleriidare edicez :))

kıyamam sana banum banada buara geldiler ya eşim hatta psikiyatrisde git diyo herşeye zırlıyorum alınganım nolcak bu halimiz bilmem

semroşum nolur stres yapma canım etkilemesin bebişin
bak sana bişeyler yazıcam bunları oku olurmu canım düşükden koruyan dualar
ilk dört ay yetmişbin SUBHANALLAHİ VEBİHAMDİH
ve YA MÜBDİ 99 kez .

kuzum kayıplara karıştım değilmi valla haklısın ya

anam kim gelmiş delüüüüm hoşgeldin gözümüz yolda kaldı looo özlettin kendini ve daha da özleticen
neyse keyfine bak cano bomba gibi dön olurmu öptüm seni

canım demek oğluşu renkli gördün negüzel maşallah tatlım
inşallah tahlillerinde iyi çıkar öpüyorum seni

ececim çok geçmiş olsun canım ALLAH şifa versin dikkat et kendine bolca ıhlamur iç olurmu
buarada mesajını aldım ağzına sağlık canım

canımsın yaa sesini duymak güzeldi ayrıca gayet iyi geliyodu sesin

:)))))))))))delü seni evet bugünde beşiktaş maçındaydım dermişim .yok maç hakkımı kullandım daha epey bir süre yok
buarada ağrın varmış yoksam bebiş yermi arıyo yaa

allah yardımcın olsun kuzum

evet sakın geç açma yoksa kulaklarını çekerim :))))))))))))))))

eboşun yorgun savaşcı cano yaa kendimi kaybettim inanki
demek bitti ilaç hadi hayırlısı bitanem inşallah aşılamada herşey yolunda giderde bebişin göbüşüne gelir stres yok ama okey

canım hoşgeldin aramıza dilerim enkısa zamanda uğraşmadan kavuşursun bebişine

inşallah görüşebiliriz canım yarın öptüm çok

canım elifim açıklama yaptın çok saol
yarın için sanada iyi gezmeler kolaylıklar diliyorum

sorma e cano kaç kez girdim ve düştüm ah ah artık son demleri pcnin galiba :))

BERRİNCİM VE RANACIM mesajınızı aldım kızlar çok teşekkür ederim
gelelim bana kızlar buara biraz yoğunum konyadan misafirlerimiz var annemlerdeler ama benimde gitmem gerekiyo ayıp olmasın diy e bi 10 gün daha burdalar zaten yeni geldiler .neyse yanibuara idare edin beni canım arkadaşlarım gelen misafirler benim için çok değerli insanlar ve ben zamanımı onlarla geçirmek istiyorum ama geceleri burdayım kaçış yok .neyse hepinizi öpüyorum .CUMA vakti burdayım inşallah herzamanki gibi devam ediyoruz :)))

ALLAHIM yaptıgınız bütün duaları kabul etsin İNŞALLAH

bana yaptıgınız duaların kac mislini RABBİM SİZLERE VERSİN

nasılsınız........beni sorucak olursanız 2 aradayım hem heycanlı hem tedirginim ALLAHIM yardım eder İNŞALLAH

ALLAH izin verirse embiriyom pazar günü cözdürcekler bi sorun olursa transver yapamayız derlerse arıycaklar

transver olacak gibi olursa ALLAH izin verirse pazartesi transverim olucak

sagol bagnu daha olmadı ALLAH izin verirse pazar cözdürcekler 1 gün daha gelişimine bakacaklar ALLAH izin verirse gelişimi güzel giderse pazartesi transverm var

sende üzülme sakın bundada bi hayır var eyer yüksek cıksaydı rapor vermezlerdi böyle hemen alırsın İNŞALLAH

sen nerde yaptırmayı düşünüyosun

YA RABBİ
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.

sağolun kızlarr
dualarada tüm kalbimle aminn diyorum
pelincim inş cnm rabbim nasip eder
ben fazla giremiyorum annem paa yürütüyor beni:KK60::KK60::KK60:

Canım tek spermi kalmayanların bile ttestislerini kazıyıp buluyolar merak etme tüp olacak nasılsa onlara bırak milyon 3 tane olsa yeter sıkma canını sakın önemli olan senin moralinin yüksek olması tutacağı ihtimaline inancının tam olması

Gecmi olsun canım inşallah en kısa zamanda alırsın kkucağına hastalığın nedir ama anlamadım ben

İnşallah canım herşey yolunda gider Rabbim çok büyük

Amin amin amin binlerce kez aminnnn
Öyle elifcimde işte insan üzülüyor korkuyorum biz yapana kadar ya daha fazla düşerse ya kalmazsa diye dün kuzenimin sonuçları geldi onda sadece 1 tane çıktı onlara moral verirken şimdi ben üzülüyorum inşallah tüp bebek tutar ne olur Allahım diye dua ediyorum çok sıkıldım yalnızlıktan gerçekten bu aralar daha çok bastı beni evdeyim hastayım diye bunaldım valla.
s.a arkadaslarrr bu gün kontrolum vardı doktora gittim tsh 0.16 düşmüş prolaktinde 24 inmiş doktor çok iyi dedi bundan sonra ilacı yarım kullan dedi.kadın doktorum izne gittiği için gösteremedim sizce nasıl tamamen düzelir değil mi bu halde bebişim gelir mi acaba ....
Canım düzelmiş çok güzel sonuçların sakın ilacını bırakma unutma düştü diye gebede kalsan o ilaca devam çocuğunun tutunması ve sağlıklı kalmasını sağlıyacak.

Bugün pek tuhafım bir mutlu bir mutsuz içim daralıyor bazen tuhaf yani kızlar keşke gene buluşsak ne güzel olurdu...

Bugün pek tuhafım bir mutlu bir mutsuz içim daralıyor bazen tuhaf yani kızlar keşke gene buluşsak ne güzel olurdu...

Berrin beni beğenmedi Banucum:KK75:Sen nasılsın tatlım sonbaharda insan nedense daha fazla hissediyor yanlızlığın.Selinanın dediği gibi tatlım tek sperm ve yumurta yeterli Rabbim dilesin yeterki dualarımız seninle bozma moralini:KK71:

Öyle elifcimde işte insan üzülüyor korkuyorum biz yapana kadar ya daha fazla düşerse ya kalmazsa diye dün kuzenimin sonuçları geldi onda sadece 1 tane çıktı onlara moral verirken şimdi ben üzülüyorum inşallah tüp bebek tutar ne olur Allahım diye dua ediyorum çok sıkıldım yalnızlıktan gerçekten bu aralar daha çok bastı beni evdeyim hastayım diye bunaldım valla.
Canım düzelmiş çok güzel sonuçların sakın ilacını bırakma unutma düştü diye gebede kalsan o ilaca devam çocuğunun tutunması ve sağlıklı kalmasını sağlıyacak.
canım inşallah hepimizin sorunları hallolur okadar ihtiyacım var ki kendimi çok yanlız hissediyorum bu gün hastanede minikleri gördükce içim gittti tamam canım çok sağol yarım kulln dedi doktorr

canım inşallah hepimizin sorunları hallolur okadar ihtiyacım var ki kendimi çok yanlız hissediyorum bu gün hastanede minikleri gördükce içim gittti tamam canım çok sağol yarım kulln dedi doktorr

ama yapmayın böyle umutsuzluk yok bizimde olcak inşallah o miniklerden:KK52::KK52:

X