Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ya bende gelmek istiyorum msne olmaz mı tek bırakmayın topikte.derincim inarım bende sen burdasın diye girdim valla değişiklik yok sessiz bekleyişe devam

Canım doktor ümitsiz konuşmadı belki yükselmiştir 1 günde belli olmaz dedi hatta umutsuzluk yok dedi. Histeroskobi ile tahim kalınlığımı kalınlaştırmak için operasyon yapacak yani orada ki hüscreleri yenilemek için ama sonra ay 4-5 ay sonra gerekirse yani.

ya bende gelmek istiyorum msne olmaz mı tek bırakmayın topikte.derincim inarım bende sen burdasın diye girdim valla değişiklik yok sessiz bekleyişe devam

Selam canım biz topicteyizhala . Sen neyi bekliyosun hayrdır?

Hayırlısı cnm,.bende yatıcam birazdan.yatmadan yollarım özelden msnmı sana konuşuruz bıara oldumu.öptm senı şimdilik kactm uyku bastı.ıns adet olmazsn müjde beklyorm senden.mujukss!

adetimin gelmesini bekliyorum

Hayırlısı cnm,.bende yatıcam birazdan.yatmadan yollarım özelden msnmı sana konuşuruz bıara oldumu.öptm senı şimdilik kactm uyku bastı.ıns adet olmazsn müjde beklyorm senden.mujukss!

tmm canım iyi geceler ama şöle diyim ben hamile falan değilin şimdi peş peşe 2 tane idrar testi yaptım yok bişi olsa çıkardı 3 gün geçiyor nerdeyse..umutlarım tükendi artık

cnm geeçmiş olsun oğlusun hastaymıs
herkeze selam kızlar bende dün doktordaydım tansiyonum yüksek cıktı doktor salmadı birkaç saat beni cok korktum
cok şükür şimdi sabah öğlen aksam ölctürüyorum normal cıkıyor ama hala korkum var
annemdeyim bu arada eve ne zaman giderim bilmiyorum
şimdi 24saat idrarımı saklıyıp biriktirip doktora gidicem onda birşey bakıcaklarmıs
öğlende baska sonucları göstermeye gidicem
ama helal olsun cerrah paşa tıp fakultesine süper ilgileniyorlar
benden şimdilik bu kadar hee bu arada
ebrar ablacım ben duaları okudum

günaydın kızlarr :) bütün yazdıklarınızı hem her sabah hemde gün içinde okuyorum çok iyi arkadaşlığınız var ve çok sıcak bir okadarda espirilisiniz bana yakın davrandığınız için ve benide aranıza aldığınız için çoook teşekkür ederrrimm

günaydınn kızlar hayırlı sabahlarr,hayırlı günler olsun inşallahh.
birsencim geçmiş olsun canım yaa emre iyileşmemiş Rabbim şifa versin inşallah canım.
gökçede hastaydı sanırım geçmiş olsun Rabbim şifasını versin inşallah..
cicili geçmiş olsun stres sıkıntımı yaptın tansiyonun yükselmiş.dikkat et kendine.
elifcim dr bana tam olarak kaç mm olduğunu söylemiyo hiç bir muayenede.bende stres yapmamak için sormuyorum.ağrı sızı belli ediyo zaten kendini gelişip çatlamasını fln.neticede kaç mm olduğu değil yumurtladığın ve çatladığıdır canım.bence sende çok fazla düşünerek kendini strese sokma.inş hiçbir operasyona gerek kalmadan gelir bebişin.bunlarıda şimdiden düşünüpte üzülme.Rabbim dermansız dert vermesin tek canım.sen rahim filmi hiç çektirmemişmiydin?eğer çektirmediysen dr un sana hap fln tedavi uygulaması yanlış olabilir.önce rahim filmi ondan sora sırayla ilaçlar canım.korkulacak bişey de değil söyleyeyim ben şahsen anestezi ile çekildim.hiç bişe anlamadımda.

Ne biliyim ebrarcım dün gece gene kan gelmiş kabızlık sorunuda yok bebişimin canım çok sıkkın yani bende felaket grip oldum burnumdan nefes alamıyorum ilacada başladım.İyi yapmışsın canım gez keyfine bak.Anatolia inşallah daha iyidir konuşlunca selam söyle.
Bende merak ettim ytahmin ettim ama demek emrecim hala hasta kıyamam bende çok kötüyüm birsen felaket grip oldum telim kapandı ben arıyomuyorum heralde iki güne açılır.
Sağol canım öyle bir sıkıntımız yoktu bakalım bugün gene gidicekler inşallah bişey çıkmaz poposunun etrafıda kızarmış üff.
Bence yumurtalar çok kötü değil rahim filmindende korkma hiç acımıyor.
Canım çok geçmiş olsun idrarda protein bakıcaklardır ama büyük ihtimal temiz çıkar tansiyonun iyi gidiyomuş.Bende çok memnunum cerrahpaşadan Annemin hayatını kurtardı acildekiler Allah razı olsun onlardan.akın tuzlu yeme limon tüket ablamdada vardı onun sonuna kadar yüksek gitti ilaçta alıyodu tuzsuyz ve limonla idare ettik kendine dikkat et.

Ebrar ben fena hastayım ben duaları büyük ihtimalle okuyamam benim yerime paylaşırmısınız ne olur kusura bakmayın çok kötü durmdayım yoksa muhakkak okurdum.

Topıce sabahtan berı üçüncü girişim ama bi türlü yazamadım.hayırlı günler kızlar.
Elifcim,ümitlı konustysa iyı cnm.dün dedin ya,bu ay zor olur demıs dıye öyle dedım.aslnda sorun orda da degıl,selınanın dedıği gibi mm lere takılmamanı ıstedm ondan örnek verdm rahatlaman icin.gercekten inş hicbrseye gerek kalmadan gebelık olusur ıns cnm.
Selinam son baktgmda buradaydn gttnmı göremedım.he acıklamışsın dogru yakınlarda regl olmstn sen zaten.unutyorm kuşum kusura bkma.hayırlısı inş.
Berrin dün görunup kayboldn cnm umarm iyisndır öptm.
Gülşahcım,demek test yaptn.adetinde gelmedı,hayırdır inş.muhtemelen kürtajdan snra denge bozuldu cnm.sıkıntı yapma.bu ay olmazsa önümüzdekı ay hayırlısyla.özele msn yollycam az snra

Cicilim gecmis olsun canım.inş iyi cıkar ıdrar sonuclarıda.Allah yardımcın olsun.
Sedda sagolasn herzaman gel.senınle ben konusmadk hic galiba,telden alıntısız yazdıgım icın unutabılıyorum.
Banummm kuzum ya cok gecmıs olsun valla.aman iyileş biran önce...bebis için sen lazımsın kuzucuk:)
ay ben kendimi napim yaaa!sabah tost yedım.üstüne komşum kahvaltıya gel illa dedı.bide zorla yediriyo ki sagolsn yok dıyemıyom,karıstı gene mide.arkadan arkadan kafam atıyo inş agrımaz öff.

Bazen oluyor hepimize üst üste az yeseydin keşke diycem olan olmuş bişey olmasında afiyet olsun naptın test olayını sabh yapıcaktın.

Canım hastasın hala midenmi kötü yine yoksa tam gribemi döndü canım yat kuzum dinlen. Benim doktor anesteziye gerek yok ben yapıcam korkma diyor hem sen muayenelerde de cok rahatsın uyumlu bir hastasın canın cok yanmıycak bence anestezi vermeyelim diyor bakalım belkide almam anestezi yoksa korktuğumu biliyor o zaman yapalım anestezi derdi ama rahatlattı o konuda.

Ebrar ben fena hastayım ben duaları büyük ihtimalle okuyamam benim yerime paylaşırmısınız ne olur kusura bakmayın çok kötü durmdayım yoksa muhakkak okurdum.

Ben banunun yerine 10 tane okıycam bide kendi payıma düşen 20 taneyi okuycam Aleyna için yani toplamda 30 tane Ebrar sen ona göre 10 taneyi dağıt istersen canım

Amin canım inşallah tekrar ameliyat olmam. Sen nasıl oldun bu arada canım

Gülsahcım kürtajdan sonra olabiliyor canım sen kan testi yaptınsa ve cıkmadıysa en azından içinde parca kalmadığı için sevinebilirsin. Benim içimde parca kaldığı için yaşıyorum bu sıkıntıyı canım üzülme

Canım sende hoşgeldin aramıza İnşallah en kısa zamanda kavuşursun bebeğine

Anatolia canım gecmiş olsun. Normal cıkmış canım cıkmasa normal artık bebeğin iyice büyüdü haliyle sıkıntılar yasaman da normal canım hiçç bozma moraline Rabbime emenat bişeycikler olmaz canım. EEE anne olmak kolay değil daha doğmadan baslıyo dimi sıkıntılar ndişeler inşallah en kısa zamanda toparlarsın canım kendini.

Sağol uebesli canım tam olarak gribe döndü demek ondan bu kadar midem kötüydü sen doktoruna güveniyorsun o zaman hiç araştırma kafanı bulandırma rahim filmiyle ilgili ne zaman çekicek bakalım benim adetten iki gün sonra çekmişlerdi.

Geldım banuş nasıl oldun cnm?ben cıkmadım test almaya ya
elif inş cnm gerek kalmaz.rahim filminden de korkma gercekten.şafagı sevmıyosn biliyorum ama ben orda cekildım memnun kaldım.cok net guzel cekıyorlar bıde.sen bilirsin yinede cnm.

Naber pelincim eşin geldimi?
canım ya yazdıgını görmemişim kusura bakma...evet geldi...sende hastaymışsın banucum gecmiş olsun...rabbim şifa versin...
Aaa pelınım gelmış hoşgeldın canım,nasılsınnn???
selinam kusura bakma canım eşim gelmişti yazdıgını görmeden cıkmışım...iyiyim sagol sen nasılsın...
Ay pelinim ya msn gitti birden geri gelmiyo ya.kusura bkma cnm oldumu.
önemli degil derinim sen yazmayınca ben bişey oldugunu anlamıştım...
kıyamam ben emremize ya...cok gecmi,ş olsun birsencim...inş cabuk iyileşir rabbim şifa versin...
sevcanım tickerena bayıldım cok sevimli olmuş...kendine ve ikiz meleklerine iyi bak öpürüm sizi canım...

canım ya gecmiş olsun niye cıktıkı tansiyonun stres falan yapma rahaat ol...inş sonucların güzel cıkar...

hayırlı günler kızlar hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…