Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Banum hoşgeldin canım.karantina he delü:)gecmıs olsun canım.eger üşütürsem yumoşlar etkilenırmı kı kuzu?banum bilıyonmu şimdi cıkarmaktan gelıyorum.midemı usuttum galıba.bogazm yanıyo şmdı.yogrtla ekmek yedım inş bastırır.

Banum hoşgeldin canım.karantina he delü:)gecmıs olsun canım.eger üşütürsem yumoşlar etkilenırmı kı kuzu?banum bilıyonmu şimdi cıkarmaktan gelıyorum.midemı usuttum galıba.bogazm yanıyo şmdı.yogrtla ekmek yedım inş bastırır.
Allah Allah üşüttünmüki şimdi keşke yıkamasydın halıları yumoşlara değilde işte doktorlar istemiyolar vücutta bir iltihap inşallah bişey olmaz kız bişey olmasın kusuyosun ilaç içiyosun aklıma düşürdün git bir test yaptır ya.

Kızlar benim adet bitmişti gene başladı ya neden acaba?
Bugün stres oldum yiğenimin poposundan kan geldi çok korktuk ne oluyor diye doktora götürdük füstül ve makatta çatlak varmış daha 4.5 yaşında kuzum bakalım napıcaklar doktor tekrarlarsa getirin demiş inşallah tekrar olmaz ama füstülde çok zor oluyomuş on aüzüldüm bir baktım adetim tekrar başalmış Ayşem benim için çok değerli çok korktum.
kuzu ya çok geçmiş olsun kıyamam ona acaba büyük abdestini tutma durumu varmı ?yani bazı çocuklar korkup yapmıyolar ve tutuyolar oda çatlak filan oluşturabiliyomuş görümcemin oğlundada oldu korkmayın aslında kilolu minişlerde olabiliyo kuzum .adetinde stresden başlamıştır hem daha kaç gün olduki korkma hemen
ablam liste süper olmuşşş.allah hepinize tez zamanda nasip etsin inşallah...herkes alt taraflara iner inşallah.benım 2 bebeiş koysaydın yanıma abla:KK9:

ablam ben de okumak ıstıyorum ama bu hafrta bır gecsın de bugun yıne başladı cıkarmalar.çorluya gıdıp geldım donuste arabada cıkardım bayaaa.kendımı ıyı hıssedeyım da haber werırım ablam.aleynaya şahsen okumustum ben allah kabuol etsın

iyi akşamlar cnm gorusemedık.ıyı sukur sen nasılsın?.sen ıyılestın mı cnm?ayy işin çokmuş ıyı geceler kolay gele cnm...
sevcanım bğenmene sevindim canım
aslında evet sana 2 tane daha ilave yapmak gerekirdi:)))
tamam sen müayit olunca bildirirsin kuzu
ama derınım benıde gör artık rüyanda neolur:KK43:(aglayıp mendıl sallayan smile....:)

cnm cok gecmıs olsun üzme kendını nazar degmıstır kuzuya uamrım bıranönce ıyılesır...

ama ama ebusum msn keyfı ha:KK43:((ben hep kacırıyorum sızı...
boncukum nasıl oldun canım iyisin inşallah
Aa ebuşum hatta smdı hatırladım.msn actım gelınce senı görim diye ama cevrımdısımışım,acık kalmıs hemde smdı gordum.başucumda telle uyuyakaldm demekki:)
kuzu ya sorun değil bende kkdan düşünce msnde muhabbet edelim demiştim
mrb arkadaşlar gördüğüm kadarıyla bebek olayında bayağı tecrübesi olanlar var..Bir sorum olacak.3,Yıla girdim evliliğimde bebeğimiz olmuyor,dr. gittim sonunda klomen verdi yumurtalarım gelişmediği için.Klomeni kullandım yine gelişme görmedi,adetim gayet düzenli şimdi adet ol ilk günden say 11 gün gel yumurtluyormusun ona bakalım dedi?Acaba bileniniz varmı bir sonraki tedavi yöntemi nasıl oluyor klomen ile olmadı eğer yumurtluyorsam yada yumurtlamıyorsam tedavi yöntemi nasıl olur bileniniz varmı??Yardımcı olursanız sevinirim.
sedacım klomen işe yaramadıysa iğneye geçersiniz canım bendede aynısı olmuştu ve iğnbeler işe yaramıştı .inşallah gerek kalmadan gelir minişin
Günaydın kızlar nasılsınız kimseler yok ben işlerimi öylesine yaptım bu sabah hiç halim yok sanırım gripte olucam şimdi yemek yapmam lazım gözümde büyüdü taze fasulyeler basna ben onlara bakınıp dutuyoruz.
kuzum geçmiş olsun hasta olmuşsun ALLAHIM şifa versin bu havalar tam hastalık havası ya .dikkat et kendine
slmm
garipcim derincim ebroşum kızlar sagolun gökce daha iyi çok şükür hayırlısı ile şu kışa girme dönemi bi geçsede havaya alışsa kuzum hasta olmasa :KK43:
ebroşum listeye yazmışsın benide çok sevindim canım gördügümde :) gökcede iyi teyzesi uyuttum az önce :) size bakayım dedim:)
derinim sende bian önce adetol inş da aşılamdan sonra gelsin yegenlerimiz:)
kuzum iyi olmanıza sevindim .
nedemek ya gökcemde topicimizin bebişlerinden sende annişlerindensin .seviyorum seni delüüü
ablacım çok sewindim tekrar başlamasına dualarımızın...en son sewcanla bana okunmuştu we RABBİM kabul etti bizi sewindirdi...inş burdaki bütün arkadaşlarımızı sewindircek ...hayırlı olsun...msjını bekliyorum kaç tane derseniz okurum ben ...öptüm ...
evet ranacım enson size okumuştuk peş peşe hamile kaldınız .darısıda bizlere inşallah
aslında listeyi hazırladım ama özel mesaj göndermeye vaktim olmadı ..
kızlar cok sevindim dua listesine birde benimle başlamnıza dahada cok sevindim herkesden ALLAH RAZI OLSUN benim için dua okuyan dua eden herkesten ALLAH razı olsun ALLAHIM kabul etsin İNŞALLAH

cok cok teşekkür ederim nedesem ne yazsam bilemedim:KK43: ALLAHIM bana yaptıgınız duların 2 katını sizlere versin İNŞALLAH cok mutlu ettiniz beni :KK19:
nedemek canım yaa inşallah dualar vesile olur hayırlısıyla tutunur bebişler
buarada daha öncede yazdım YA VARİS ismini 707 kez tesbih et tatlım okey
Canım gecmiş olsun bir düzelemedin canım sen ya dikkat et kendine yapma iş yemek falan dinlen biraz canım

Ebrarım ana 1 yıl diyebilirsin bu arada ne duası okuycaz ilk aleynadan başlıycaz ok ama ne zman ve ne okuycaz onuda yazarmısın kuşum
tamam kuzum yazıcam aslında biliyodumda sen nasıl uygun görürsen oşekilde yazalım diye düşündüm
ayrıca 313 ayetel kürsi okuyoruz tabi aramızda bölüşüyoruz onu ben özelden bildiricem sana olurmu
listemizde olmus ellerine saglik ebrarcim,bu arada benim bebek bekleme surem 2,5 yil oldu:KK14::KK14:msnden de yazdim cevabini:KK34:
garibim nedemk kuzum sizler saolun .tamam kuzum düzelticem ben .hayırlısı olsun üzülmek yok
Ben geldimm...banum canım merak etmşsn sabah grdm aslmda kuşum iyiyim merak etme.kızkardeşim geldi yolluklarımı yıkadık.dıgerlerını yıkamaya vercem yarın.koltkları falan sildim.annem geldı.snra karşı komşum geldı derken bu saat oldu...miden kötu demek yine.ilaclar dahada şifa olsn inş cnm.ayşe ne durumda?
Sevcanımmmm sarı kuşum ben senı cok özledım ama ya konusamıyoruz hiç:KK43:bebişlerini bende cok merak edıyorum ya.bızım evlilik yıldönumümüz 1 ekim7:KK66:
elifcim sen nasılsn,bidaha ne gunu doktor kontrolün cnm?
Ebuşumda anneciginde.öpuyorum senide kuzum.
Aleynacım ben inanıyorum ki dualarımızla herşey harika olacak.rabbim gönül ferahlıgı versn sana.
kuzu annemden geldim eşim bizim ortağa gidelim dedi şimdi çabuk çabuk bunu yazıp çıkmam gerek bekliyo beni :))gece nasipse görüşürüz
Kolay gelsin canım temizlikte çok zor kendine dikkat et sen bu ara grip falan olma sakın çok önemli bak ben yatak döşek oldum sabah iyiydim şimdi bir görsen burnum durmuyor Ayşecim içinde dr bir daha tekrarlarsa başka tetkik yapıcaklarmış umarım olmaz bir daha.Ebuşada geziyor demekki ohh iyi yapıyor beni karantinaya attılar iki evdede bebiş olunca kimse istemiyor haklı olarak Allahtan yemeklerimi yapmıştım şimdi bende selinanın dediği gibi yatıyorum::))
banuş bugün baya gezdim yetmedi yine gidiyorum :)))
Nasılsınız canlar ben annemdeğdim uğrayamadım umarım iyidir herkezben iyyim şükür
ebraraım dualara başlıyomuşsunuz bende okurum balım arada kanamam oluyo ama şimdilik yok yazarsan okurum dilerim tüm dualar kabul olur
hemen çıkamam lazım hepinizi öptüm mevlama emanetsiniz
derdam msnden yazmıştım ama açmadıysan görmemişsindir kuzum .ben özeldende bildiricem ama şuanda hiç müsayit değilim :))

selamlar hanımlar geçmişe bakıyım dedim yemek işini hallederken ama şimdi çıkmam gerek
aslında bugün biraz moralim bozuldu ANATOLİANIN hafif kanamsı olmuş şuanda iyi çok şükür dinleniyor .hepinize çok selamı var

Oh ne güzel guldurduysem ne mutluu banaa.kız daha dur bısmıllah tohumları atıyoz daha.ekım 3u regl gunum.ayrıca sen evet hap olacagında kan testı verıp oyle ıcerdın.neden bu sefer yapmadın.bı test yaptır valla yınede,bısey olmaz lagrımada ı.
Cmıstı.ama yınede kan testı yaptır sen ıcın rahat eder hem.

Ay guldurdun benı malak dıyo kendıne:)est.cnım.dunde ben öyleydim valla.nıye halsizsn acaba?senin adete ne kadar kaldı cnm bşyler olmasın?

Bende iyiyim iste.temızlık ettık bıraz.oturdm şmdi.denız yıldızına bakıyorum.kasıklarm acıyo arada,farlutaldan.karşı komsumda dedı niye kan testi yaptırıp emin olmadın.şmdi süphe geldi icime iciyorm ama korkuyla.umarm bşy yoktr.

Anatolıam yaa gecmıs olsun,sımdı daha ıyısındır ınsallah canım normaldır sanırım dımı bu sıralar leke gıbı kanama fln.oyle dlyolar ya bı ara lekelenmeler normal dıye.kendıne ıyı bak canım dınlen öptumm senı.

Kızlar herkes nerdee?? 1mısafır bıle yok.ben geldım dıye mı gelmıyonuz yoksamm

:KK19:

Ebuşş kacırdım senı ya neyse.kacırmasamda acelen varmş zaten.gece görusurz cnm ksmetse.
Selinam sorma ben aptallık ettım bu defa ya.herzaman temknlymdır.idrarda 3 kere baktm diye iste ne bilim.onlarada guvenım yok esasında.yaptm iste.inş yoktr bebisAllah korusun:KK43:

:94: kızlar selam ama kalamayacam emre hala hasta hiç durmuyo kulağıda ağrıyo ilaçlarını içiriyoz ama inşallah biran önce iyileşi uykuya hasrettik iyice hasret olduk aman iyileşsinde napalım katlanacaz artık geçmişe göz ucuyla baktım hastalar var kendinize dikkat edin bnei merak edene teşekkür ederim ayrıca (banu) ve geçmiş olsun yiğeninede canım tutişim sende dikkatli ol mutlaka dr git geçiştirme sen işini sağlam alda takdir Allahtan canım neyse :KK5:ebrarım canım dualara bende varım msj yollarsınız yada banu arar neyse ben kaçar derinim sen burdaın ama kalamıyorum byee :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::85::85::85::85::85::94::94::KK68::KK68::KK68:

Kızlar benim adet bitmişti gene başladı ya neden acaba?
Bugün stres oldum yiğenimin poposundan kan geldi çok korktuk ne oluyor diye doktora götürdük füstül ve makatta çatlak varmış daha 4.5 yaşında kuzum bakalım napıcaklar doktor tekrarlarsa getirin demiş inşallah tekrar olmaz ama füstülde çok zor oluyomuş on aüzüldüm bir baktım adetim tekrar başalmış Ayşem benim için çok değerli çok korktum.

canım yaa benimde görümcemin oğlunda vardı çocuk daha 2yasınada tuvalatini yapmamakiçin aglıyodu sıkıyodu duvarlara tırmanıyodu acısından korktuğu için şimdi 3 yasında çişe zor alıştrdı korkusunu yendi çok gecmiş olsun canım gecer inşallah

mrb arkadaşlar gördüğüm kadarıyla bebek olayında bayağı tecrübesi olanlar var..Bir sorum olacak.3,Yıla girdim evliliğimde bebeğimiz olmuyor,dr. gittim sonunda klomen verdi yumurtalarım gelişmediği için.Klomeni kullandım yine gelişme görmedi,adetim gayet düzenli şimdi adet ol ilk günden say 11 gün gel yumurtluyormusun ona bakalım dedi?Acaba bileniniz varmı bir sonraki tedavi yöntemi nasıl oluyor klomen ile olmadı eğer yumurtluyorsam yada yumurtlamıyorsam tedavi yöntemi nasıl olur bileniniz varmı??Yardımcı olursanız sevinirim.

cnm arkadasım anlatmış gerçi sana selina.ewet onun dediği gibi cnm yumurtalar gelişmıyorsa aşılamaya gecılıyor.dr um da oyle demsıtı ama benım buyumustu takıbe bıle gıtmedım...

saol canım bakalım ranayada yazdım inş. cvp verir oda :KK34:
wermıs cnm olmuş cok guzel stıcker ın:KK66:

Ben geldimm...banum canım merak etmşsn sabah grdm aslmda kuşum iyiyim merak etme.kızkardeşim geldi yolluklarımı yıkadık.dıgerlerını yıkamaya vercem yarın.koltkları falan sildim.annem geldı.snra karşı komşum geldı derken bu saat oldu...miden kötu demek yine.ilaclar dahada şifa olsn inş cnm.ayşe ne durumda?
Sevcanımmmm sarı kuşum ben senı cok özledım ama ya konusamıyoruz hiç:KK43:bebişlerini bende cok merak edıyorum ya.bızım evlilik yıldönumümüz 1 ekim7:KK66:
Aleynacım ben inanıyorum ki dualarımızla herşey harika olacak.rabbim gönül ferahlıgı versn sana.
cnm bnm ben de ozledım.ben de cok gıremıyorum ya sık gorusemıyoruz cnm...bızım de 10 ekım cnm :KK66:)))

cnm arkadasım anlatmış gerçi sana selina.ewet onun dediği gibi cnm yumurtalar gelişmıyorsa aşılamaya gecılıyor.dr um da oyle demsıtı ama benım buyumustu takıbe bıle gıtmedım...

wermıs cnm olmuş cok guzel stıcker ın:KK66:

cnm bnm ben de ozledım.ben de cok gıremıyorum ya sık gorusemıyoruz cnm...bızım de 10 ekım cnm :KK66:)))

Ay guldurdun benı malak dıyo kendıne:)est.cnım.dunde ben öyleydim valla.nıye halsizsn acaba?senin adete ne kadar kaldı cnm bşyler olmasın?
Bende iyiyim iste.temızlık ettık bıraz.oturdm şmdi.denız yıldızına bakıyorum.kasıklarm acıyo arada,farlutaldan.karşı komsumda dedı niye kan testi yaptırıp emin olmadın.şmdi süphe geldi icime iciyorm ama korkuyla.umarm bşy yoktr.

Ya kızlar bişey sorucam size bugün kontrole gittim Cuma günü biliyosunuz 15,5 tu ve 12. günümdü bugün 15 günüm. ama cumartesi günü akıntım vardı baya dedim herhalde yumurtladım. Bugn doktorumda öyle söyledi hepsi çatlamış. Fakat biraz küçük üdü diyo hani bunun 18mm den sonrası olgunlaşmış ve döllenme için uygunya benim ki 16 - 17 arası catlamış oldu. Doktora klomen kullanıyım mı dedim gerek yok yumurtluyosun aylık bişey olabilir dedi. Gerci daha önceki aylarada 12 günde 18,5 mm di Şimdi Selinam ve Sevcanım sizde ki yumurta gelişmemesi böyle bişeymiydi. Yani oluyo ama 18 mm den aşağıda catlıyo döllenmeye elverişli olmuyor yada bunu yaşayan varmı aranızda bu ne ki şimdi yumurta tembelliğimi. Bu ay kalmam cok zormuş bir dahaki aya rahim flmi şart dedi off ki off sıkıldı canım. Rahim kalınlığı 7mm eğer bir kaç ayda bu 8 mm olmassa tekrar histeroskobi yapacağız dedi. Bana bir akıl verinnn

Derincim noldu lekelenmemi oldun kan mı geldi anlamadım. Dur bakalım varsa da bebiş bişey olmaz. Larigmayı hatırla Bide o gün buluştuğumuzda Ebrar bana bu söktürücüyle hamile kalan da baya oluyo demişti belki öyle bişeydir ay inşallah canım da sen bir test yaptır be güzelim haberde ver içimiz rahatlasın

Canım 1 Ekim demekki bebişlerimizin cinsiyeti cok kalmamış canım hadi bakalım merakla bekliyoruz bizde. Kusmaların azaldımı artık.

Birsoş emrecıkım hala hasta he minigim benım kıyamam.inş biran önce saglıgına kavusur kuzum.
Sevcanım evet bıgun msnde rastlaşsak tam süper olacakta:)

elifim ya bozma hemen moralıni,doktorlar bayılıyo ztn ümitsz konusmalara..benım dayımın kızına çatlama olmadı demisti doktor üzülmüstu öbur ay aşılama yapacktı megerse hamileymis..senın 17ile catlamıs cok normal.yumurtlama geriligi olurmu hic,gelişmese catlamasa hadı neyse...sen boşver onu bunu,calısmaları sıkı tut yeter:)üzerinde çok durup sıkıntıya gırme cnm.histeroskopiyi neden bıdaha istedıgınıde anlamadım kı ben be kuşum?

Son düzenleme:
Selam gülşah hoşgeldin:)henuz 3 dk kadar önce aklmdan gectın desem inanır mısın?naptn canım varmı bi degisiklik?

X