Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Bu arada ELİFbende kanama fln olmadı cnm da,farlutala başladım biliyosun ama kanda baktrmadan.normal idrar testnde cıkmadı çünkü.korku gırdı içime sonrada.durum bu yanı cnm.bide şuanda cok akıntım var ya.yumurtluyomuş gibi.adet yaklaştı heralde.

Pelinim hoşgeldın.dun uzuldm bıranda kapanınca ya.neyse.esinde gelmıs kurtuldun yanlızlıktan gözünaydın :)

Pelinim hoşgeldın.dun uzuldm bıranda kapanınca ya.neyse.esinde gelmıs kurtuldun yanlızlıktan gözünaydın :)

hoşbulduk derinim nasılsın...üzülme canım olabiliyo öyle şeyler...evet ya kurtuldum sagol :))... zaten eşimde diyoki bidaha uzak yerlere gitmem özlüyorum seni...bidaha yanlız kalmıycam inş...

Canım ya akıntın varsa bir kanda baktırsan canım

alttan muayene ettı.hormon tahlılı ısteyıpbaktı ben 4 ayda 1 adet olurdum.sonra bana klomen werdı ve adet olmam ıcın bır hap.klomenı kullan.adetın 13.gunu calşmalara başlayın dedı.dedı yumurtlama takıbı yapmayacakmısınız... dr um kendınden emın tavırla ben de para almak ıcın cagırırım ıstesem ama gerek yok dedı oyle kalmıstım cnm ben.
sımdıkınde de hıc takıbe gıtmedım cnm..klomenı ıctııım.13 gunden ıtıbaren hergun calştık geldı yawrular.mm fılan bılmıyorum oyuzden ben.
cnm arada oluyor cıkartmalarım bulantı hep war zaten.olsun şükür bun da. sen bırdaha ne zaman gıdıyorsun dr a?
selam cnmm.ewet bıım topiğimiz bır başka.aıle gıbıyız sadece bebek degıl butun dertlerımızı paylaşırız.herkes kardes gıbı...ne demek hoşgeldın tekrar aramıza

cnm duzgun bey mı yapacak fılm olayını sana kı??? wallahı bılmıyorum ben onla daha tanısmadan once tekırdagdakı drum dedı.senın muayenelerın rht gecıyor dayanırsın sen dıye.ağrı eşiğimde düşük degıldır.ozel bır hastanede yaptırdım ama canımdan can gıttı.korkutmak ıstemıyorum ama benım dr da oyle demsıtı kalkıp yuruyememıstım herkesın farklı mı olur bılmem.bılsem kesınlıkle anestezı ıle yaptırırdım.işlem sırasında dedım bırakın tamam ıstemıyorum dıye.tamam bıttı bıttı dedıler ama ben de bıttım.oyle acı cekmenı ıstemem.ama korkutmak da ıstemem herkesın farklı cnm .

cnmm tesekkurler ranam yaptı stıcker ımı sagolsun cok tatlı dımı :))))

derın,peloş selm kızlar nasılsınız??
peloş eşin gelmıs gozun aydın cnm

Ebrar canım ben kendi adıma 20 banu okuyamayacağı için onun yerine de 10 tane okudum canım Aleyna için ayetel kürsü aradım ama duymadın yine haberin olsun canım Bannun yerine 10 tane daha ekstra okuyacak olmassa okurum onuda ama bana haber edin

Sevcancım nasılsın canım.

Berbat durumdayım derin demek bundan midem o kadar bulanmış zaten benim oldumu tam olur böyle başım çatlıyor.
Grip oldum canım.
canım geçmiş olsun neyin var
Grip oldum berrincim midemin hali çıktı ortaya.

selam cnm ıyı sen nasılsın sorularına cewap yazdım oncekı sayfada gordun mu?

Kızlar ben kaçtım yatıyım başım çok fena uff ya...

uebesli+,
pelin67,
swcnprlk
s.a nasılsınızzzzz
a.s canım hoşgeldin...nasılsın...
evet sevcanım cok tatlı olmuş hayırlı olsun...sagol canım benim...nasılsın...
Kızlar ben kaçtım yatıyım başım çok fena uff ya...

güle güle canım tekrar gecmiş olsun nane limon icebilirsin iyi gelir gripe...

Banu cnm git yat pc daha beter etmesın ztn.cok gecmıs olsun.aslnda bsy dıyımmı ıstıfra edebılsen iyı olur,kafanda rahatlar.bana öyle oluyo cnm.
Elifcim akıntı bırden geldı cnm anlamadım bende.icecegm kadarda ictm ztn farlutalı.bastan baktrcktm hata ettm.neyse ıns bsy yoktr.
Sevcanım,berrıncım hosgeldınız kızlar.sevcan tıcerını ben goremıyorm telden küçück görünüyoda.eminim cok şekerdir senin gibi.sy yoktr.
Sevcanım,berrıncım hosgeldınız kızlar.sevcan tıcerını ben goremıyorm telden küçück görünüyoda.eminim cok şekerdir senin gibi.

a.s canım hoşgeldin...nasılsın...

evet sevcanım cok tatlı olmuş hayırlı olsun...sagol canım benim...nasılsın...

güle güle canım tekrar gecmiş olsun nane limon icebilirsin iyi gelir gripe...
saol cnm :))) ıyıyım sen nasılsın? keyfın gıcır kocan geldı tabııı

cnm hosbulduk karsılastık nıhayeeeet sen napıyon yawru ewde mısın?
ay cnm benım teşekkur ederım ...bu aralar kendımden gectım tatlılık kalmadı ama haftasonu nıkaah var kendıme gelmek zorundayım bıraz
süslenmelıyım...

Peloş valla öyle ya.Allah kocişlerı başımızdan eksık etmesın cok özleştik bızde ben ablamdayken...
Gülşah senle aramızda telepatik bi bag var sanırsam:)bi önceki mesajı yazarkem aklıma geldın.nasılsın cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…