Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Banum hoşgeldin canım.karantina he delü:)gecmıs olsun canım.eger üşütürsem yumoşlar etkilenırmı kı kuzu?banum bilıyonmu şimdi cıkarmaktan gelıyorum.midemı usuttum galıba.bogazm yanıyo şmdı.yogrtla ekmek yedım inş bastırır.

Allah Allah üşüttünmüki şimdi keşke yıkamasydın halıları yumoşlara değilde işte doktorlar istemiyolar vücutta bir iltihap inşallah bişey olmaz kız bişey olmasın kusuyosun ilaç içiyosun aklıma düşürdün git bir test yaptır ya.

kuzu ya çok geçmiş olsun kıyamam ona acaba büyük abdestini tutma durumu varmı ?yani bazı çocuklar korkup yapmıyolar ve tutuyolar oda çatlak filan oluşturabiliyomuş görümcemin oğlundada oldu korkmayın aslında kilolu minişlerde olabiliyo kuzum .adetinde stresden başlamıştır hem daha kaç gün olduki korkma hemen
sevcanım bğenmene sevindim canım
aslında evet sana 2 tane daha ilave yapmak gerekirdi:)))
tamam sen müayit olunca bildirirsin kuzu
boncukum nasıl oldun canım iyisin inşallah
Aa ebuşum hatta smdı hatırladım.msn actım gelınce senı görim diye ama cevrımdısımışım,acık kalmıs hemde smdı gordum.başucumda telle uyuyakaldm demekki:)
kuzu ya sorun değil bende kkdan düşünce msnde muhabbet edelim demiştim
sedacım klomen işe yaramadıysa iğneye geçersiniz canım bendede aynısı olmuştu ve iğnbeler işe yaramıştı .inşallah gerek kalmadan gelir minişin
kuzum geçmiş olsun hasta olmuşsun ALLAHIM şifa versin bu havalar tam hastalık havası ya .dikkat et kendine
kuzum iyi olmanıza sevindim .
nedemek ya gökcemde topicimizin bebişlerinden sende annişlerindensin .seviyorum seni delüüü
evet ranacım enson size okumuştuk peş peşe hamile kaldınız .darısıda bizlere inşallah
aslında listeyi hazırladım ama özel mesaj göndermeye vaktim olmadı ..
nedemek canım yaa inşallah dualar vesile olur hayırlısıyla tutunur bebişler
buarada daha öncede yazdım YA VARİS ismini 707 kez tesbih et tatlım okey
tamam kuzum yazıcam aslında biliyodumda sen nasıl uygun görürsen oşekilde yazalım diye düşündüm
ayrıca 313 ayetel kürsi okuyoruz tabi aramızda bölüşüyoruz onu ben özelden bildiricem sana olurmu
listemizde olmus ellerine saglik ebrarcim,bu arada benim bebek bekleme surem 2,5 yil oldumsnden de yazdim cevabini
garibim nedemk kuzum sizler saolun .tamam kuzum düzelticem ben .hayırlısı olsun üzülmek yok
kuzu annemden geldim eşim bizim ortağa gidelim dedi şimdi çabuk çabuk bunu yazıp çıkmam gerek bekliyo beni :))gece nasipse görüşürüz
banuş bugün baya gezdim yetmedi yine gidiyorum :)))
derdam msnden yazmıştım ama açmadıysan görmemişsindir kuzum .ben özeldende bildiricem ama şuanda hiç müsayit değilim :))

selamlar hanımlar geçmişe bakıyım dedim yemek işini hallederken ama şimdi çıkmam gerek
aslında bugün biraz moralim bozuldu ANATOLİANIN hafif kanamsı olmuş şuanda iyi çok şükür dinleniyor .hepinize çok selamı var

Oh ne güzel guldurduysem ne mutluu banaa.kız daha dur bısmıllah tohumları atıyoz daha.ekım 3u regl gunum.ayrıca sen evet hap olacagında kan testı verıp oyle ıcerdın.neden bu sefer yapmadın.bı test yaptır valla yınede,bısey olmaz lagrımada ı.
Cmıstı.ama yınede kan testı yaptır sen ıcın rahat eder hem.

Anatolıam yaa gecmıs olsun,sımdı daha ıyısındır ınsallah canım normaldır sanırım dımı bu sıralar leke gıbı kanama fln.oyle dlyolar ya bı ara lekelenmeler normal dıye.kendıne ıyı bak canım dınlen öptumm senı.

Kızlar herkes nerdee?? 1mısafır bıle yok.ben geldım dıye mı gelmıyonuz yoksamm

Ebuşş kacırdım senı ya neyse.kacırmasamda acelen varmş zaten.gece görusurz cnm ksmetse.
Selinam sorma ben aptallık ettım bu defa ya.herzaman temknlymdır.idrarda 3 kere baktm diye iste ne bilim.onlarada guvenım yok esasında.yaptm iste.inş yoktr bebisAllah korusun

:94: kızlar selam ama kalamayacam emre hala hasta hiç durmuyo kulağıda ağrıyo ilaçlarını içiriyoz ama inşallah biran önce iyileşi uykuya hasrettik iyice hasret olduk aman iyileşsinde napalım katlanacaz artık geçmişe göz ucuyla baktım hastalar var kendinize dikkat edin bnei merak edene teşekkür ederim ayrıca (banu) ve geçmiş olsun yiğeninede canım tutişim sende dikkatli ol mutlaka dr git geçiştirme sen işini sağlam alda takdir Allahtan canım neyse ebrarım canım dualara bende varım msj yollarsınız yada banu arar neyse ben kaçar derinim sen burdaın ama kalamıyorum byee :85::85::85::85::85::94::94:

canım yaa benimde görümcemin oğlunda vardı çocuk daha 2yasınada tuvalatini yapmamakiçin aglıyodu sıkıyodu duvarlara tırmanıyodu acısından korktuğu için şimdi 3 yasında çişe zor alıştrdı korkusunu yendi çok gecmiş olsun canım gecer inşallah

cnm arkadasım anlatmış gerçi sana selina.ewet onun dediği gibi cnm yumurtalar gelişmıyorsa aşılamaya gecılıyor.dr um da oyle demsıtı ama benım buyumustu takıbe bıle gıtmedım...

saol canım bakalım ranayada yazdım inş. cvp verir oda
wermıs cnm olmuş cok guzel stıcker ın

cnm bnm ben de ozledım.ben de cok gıremıyorum ya sık gorusemıyoruz cnm...bızım de 10 ekım cnm )))

Ya kızlar bişey sorucam size bugün kontrole gittim Cuma günü biliyosunuz 15,5 tu ve 12. günümdü bugün 15 günüm. ama cumartesi günü akıntım vardı baya dedim herhalde yumurtladım. Bugn doktorumda öyle söyledi hepsi çatlamış. Fakat biraz küçük üdü diyo hani bunun 18mm den sonrası olgunlaşmış ve döllenme için uygunya benim ki 16 - 17 arası catlamış oldu. Doktora klomen kullanıyım mı dedim gerek yok yumurtluyosun aylık bişey olabilir dedi. Gerci daha önceki aylarada 12 günde 18,5 mm di Şimdi Selinam ve Sevcanım sizde ki yumurta gelişmemesi böyle bişeymiydi. Yani oluyo ama 18 mm den aşağıda catlıyo döllenmeye elverişli olmuyor yada bunu yaşayan varmı aranızda bu ne ki şimdi yumurta tembelliğimi. Bu ay kalmam cok zormuş bir dahaki aya rahim flmi şart dedi off ki off sıkıldı canım. Rahim kalınlığı 7mm eğer bir kaç ayda bu 8 mm olmassa tekrar histeroskobi yapacağız dedi. Bana bir akıl verinnn

Derincim noldu lekelenmemi oldun kan mı geldi anlamadım. Dur bakalım varsa da bebiş bişey olmaz. Larigmayı hatırla Bide o gün buluştuğumuzda Ebrar bana bu söktürücüyle hamile kalan da baya oluyo demişti belki öyle bişeydir ay inşallah canım da sen bir test yaptır be güzelim haberde ver içimiz rahatlasın

Canım 1 Ekim demekki bebişlerimizin cinsiyeti cok kalmamış canım hadi bakalım merakla bekliyoruz bizde. Kusmaların azaldımı artık.

Birsoş emrecıkım hala hasta he minigim benım kıyamam.inş biran önce saglıgına kavusur kuzum.
Sevcanım evet bıgun msnde rastlaşsak tam süper olacakta:)

elifim ya bozma hemen moralıni,doktorlar bayılıyo ztn ümitsz konusmalara..benım dayımın kızına çatlama olmadı demisti doktor üzülmüstu öbur ay aşılama yapacktı megerse hamileymis..senın 17ile catlamıs cok normal.yumurtlama geriligi olurmu hic,gelişmese catlamasa hadı neyse...sen boşver onu bunu,calısmaları sıkı tut yeter:)üzerinde çok durup sıkıntıya gırme cnm.histeroskopiyi neden bıdaha istedıgınıde anlamadım kı ben be kuşum?

Son düzenleme:
Selam gülşah hoşgeldin:)henuz 3 dk kadar önce aklmdan gectın desem inanır mısın?naptn canım varmı bi degisiklik?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…