Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Bu arada ELİFbende kanama fln olmadı cnm da,farlutala başladım biliyosun ama kanda baktrmadan.normal idrar testnde cıkmadı çünkü.korku gırdı içime sonrada.durum bu yanı cnm.bide şuanda cok akıntım var ya.yumurtluyomuş gibi.adet yaklaştı heralde.

Pelinim hoşgeldın.dun uzuldm bıranda kapanınca ya.neyse.esinde gelmıs kurtuldun yanlızlıktan gözünaydın :)

Pelinim hoşgeldın.dun uzuldm bıranda kapanınca ya.neyse.esinde gelmıs kurtuldun yanlızlıktan gözünaydın :)

hoşbulduk derinim nasılsın...üzülme canım olabiliyo öyle şeyler...evet ya kurtuldum sagol :))... zaten eşimde diyoki bidaha uzak yerlere gitmem özlüyorum seni...bidaha yanlız kalmıycam inş...

Bu arada ELİFbende kanama fln olmadı cnm da,farlutala başladım biliyosun ama kanda baktrmadan.normal idrar testnde cıkmadı çünkü.korku gırdı içime sonrada.durum bu yanı cnm.bide şuanda cok akıntım var ya.yumurtluyomuş gibi.adet yaklaştı heralde.

Canım ya akıntın varsa bir kanda baktırsan canım

Ya kızlar bişey sorucam size bugün kontrole gittim Cuma günü biliyosunuz 15,5 tu ve 12. günümdü bugün 15 günüm. ama cumartesi günü akıntım vardı baya dedim herhalde yumurtladım. Bugn doktorumda öyle söyledi hepsi çatlamış. Fakat biraz küçük üdü diyo hani bunun 18mm den sonrası olgunlaşmış ve döllenme için uygunya benim ki 16 - 17 arası catlamış oldu. Doktora klomen kullanıyım mı dedim gerek yok yumurtluyosun aylık bişey olabilir dedi. Gerci daha önceki aylarada 12 günde 18,5 mm di Şimdi Selinam ve Sevcanım sizde ki yumurta gelişmemesi böyle bişeymiydi. Yani oluyo ama 18 mm den aşağıda catlıyo döllenmeye elverişli olmuyor yada bunu yaşayan varmı aranızda bu ne ki şimdi yumurta tembelliğimi. Bu ay kalmam cok zormuş bir dahaki aya rahim flmi şart dedi off ki off sıkıldı canım. Rahim kalınlığı 7mm eğer bir kaç ayda bu 8 mm olmassa tekrar histeroskobi yapacağız dedi. Bana bir akıl verinnn

Derincim noldu lekelenmemi oldun kan mı geldi anlamadım. Dur bakalım varsa da bebiş bişey olmaz. Larigmayı hatırla Bide o gün buluştuğumuzda Ebrar bana bu söktürücüyle hamile kalan da baya oluyo demişti belki öyle bişeydir ay inşallah canım da sen bir test yaptır be güzelim haberde ver içimiz rahatlasın

Canım 1 Ekim demekki bebişlerimizin cinsiyeti cok kalmamış canım hadi bakalım merakla bekliyoruz bizde. Kusmaların azaldımı artık.
alttan muayene ettı.hormon tahlılı ısteyıpbaktı ben 4 ayda 1 adet olurdum.sonra bana klomen werdı ve adet olmam ıcın bır hap.klomenı kullan.adetın 13.gunu calşmalara başlayın dedı.dedı yumurtlama takıbı yapmayacakmısınız... dr um kendınden emın tavırla ben de para almak ıcın cagırırım ıstesem ama gerek yok dedı oyle kalmıstım cnm ben.
sımdıkınde de hıc takıbe gıtmedım cnm..klomenı ıctııım.13 gunden ıtıbaren hergun calştık geldı yawrular.mm fılan bılmıyorum oyuzden ben.
cnm arada oluyor cıkartmalarım bulantı hep war zaten.olsun şükür bun da. sen bırdaha ne zaman gıdıyorsun dr a?
günaydın kızlarr :) bütün yazdıklarınızı hem her sabah hemde gün içinde okuyorum çok iyi arkadaşlığınız var ve çok sıcak bir okadarda espirilisiniz bana yakın davrandığınız için ve benide aranıza aldığınız için çoook teşekkür ederrrimm :KK3::KK34:
selam cnmm.ewet bıım topiğimiz bır başka.aıle gıbıyız sadece bebek degıl butun dertlerımızı paylaşırız.herkes kardes gıbı...ne demek hoşgeldın tekrar aramıza

Canım hastasın hala midenmi kötü yine yoksa tam gribemi döndü canım yat kuzum dinlen. Benim doktor anesteziye gerek yok ben yapıcam korkma diyor hem sen muayenelerde de cok rahatsın uyumlu bir hastasın canın cok yanmıycak bence anestezi vermeyelim diyor bakalım belkide almam anestezi yoksa korktuğumu biliyor o zaman yapalım anestezi derdi ama rahatlattı o konuda.

Ben banunun yerine 10 tane okıycam bide kendi payıma düşen 20 taneyi okuycam Aleyna için yani toplamda 30 tane Ebrar sen ona göre 10 taneyi dağıt istersen canım

Amin canım inşallah tekrar ameliyat olmam. Sen nasıl oldun bu arada canım

Gülsahcım kürtajdan sonra olabiliyor canım sen kan testi yaptınsa ve cıkmadıysa en azından içinde parca kalmadığı için sevinebilirsin. Benim içimde parca kaldığı için yaşıyorum bu sıkıntıyı canım üzülme
cnm duzgun bey mı yapacak fılm olayını sana kı??? wallahı bılmıyorum ben onla daha tanısmadan once tekırdagdakı drum dedı.senın muayenelerın rht gecıyor dayanırsın sen dıye.ağrı eşiğimde düşük degıldır.ozel bır hastanede yaptırdım ama canımdan can gıttı.korkutmak ıstemıyorum ama benım dr da oyle demsıtı kalkıp yuruyememıstım herkesın farklı mı olur bılmem.bılsem kesınlıkle anestezı ıle yaptırırdım.işlem sırasında dedım bırakın tamam ıstemıyorum dıye.tamam bıttı bıttı dedıler ama ben de bıttım.oyle acı cekmenı ıstemem.ama korkutmak da ıstemem herkesın farklı cnm .

canım ya yazdıgını görmemişim kusura bakma...evet geldi...sende hastaymışsın banucum gecmiş olsun...rabbim şifa versin...

selinam kusura bakma canım eşim gelmişti yazdıgını görmeden cıkmışım...iyiyim sagol sen nasılsın...

önemli degil derinim sen yazmayınca ben bişey oldugunu anlamıştım...

kıyamam ben emremize ya...cok gecmi,ş olsun birsencim...inş cabuk iyileşir rabbim şifa versin...

sevcanım tickerena bayıldım cok sevimli olmuş...kendine ve ikiz meleklerine iyi bak öpürüm sizi canım...

canım ya gecmiş olsun niye cıktıkı tansiyonun stres falan yapma rahaat ol...inş sonucların güzel cıkar...

hayırlı günler kızlar hepinize :KK16:
cnmm tesekkurler ranam yaptı stıcker ımı sagolsun cok tatlı dımı :))))

derın,peloş selm kızlar nasılsınız??
peloş eşin gelmıs gozun aydın cnm

Ebrar canım ben kendi adıma 20 banu okuyamayacağı için onun yerine de 10 tane okudum canım Aleyna için ayetel kürsü aradım ama duymadın yine :KK43: haberin olsun canım Bannun yerine 10 tane daha ekstra okuyacak olmassa okurum onuda ama bana haber edin

Sevcancım nasılsın canım.

Geldım banuş nasıl oldun cnm?ben cıkmadım test almaya ya:KK43:
elif inş cnm gerek kalmaz.rahim filminden de korkma gercekten.şafagı sevmıyosn biliyorum ama ben orda cekildım memnun kaldım.cok net guzel cekıyorlar bıde.sen bilirsin yinede cnm.
Berbat durumdayım derin demek bundan midem o kadar bulanmış zaten benim oldumu tam olur böyle başım çatlıyor.
canım ya yazdıgını görmemişim kusura bakma...evet geldi...sende hastaymışsın banucum gecmiş olsun...rabbim şifa versin...

selinam kusura bakma canım eşim gelmişti yazdıgını görmeden cıkmışım...iyiyim sagol sen nasılsın...

önemli degil derinim sen yazmayınca ben bişey oldugunu anlamıştım...

kıyamam ben emremize ya...cok gecmi,ş olsun birsencim...inş cabuk iyileşir rabbim şifa versin...

sevcanım tickerena bayıldım cok sevimli olmuş...kendine ve ikiz meleklerine iyi bak öpürüm sizi canım...

canım ya gecmiş olsun niye cıktıkı tansiyonun stres falan yapma rahaat ol...inş sonucların güzel cıkar...

hayırlı günler kızlar hepinize :KK16:
Grip oldum canım.
canım geçmiş olsun neyin var
Grip oldum berrincim midemin hali çıktı ortaya.

Ebrar canım ben kendi adıma 20 banu okuyamayacağı için onun yerine de 10 tane okudum canım Aleyna için ayetel kürsü aradım ama duymadın yine :KK43: haberin olsun canım Bannun yerine 10 tane daha ekstra okuyacak olmassa okurum onuda ama bana haber edin

Sevcancım nasılsın canım.
selam cnm ıyı sen nasılsın sorularına cewap yazdım oncekı sayfada gordun mu?

Kızlar ben kaçtım yatıyım başım çok fena uff ya...

alttan muayene ettı.hormon tahlılı ısteyıpbaktı ben 4 ayda 1 adet olurdum.sonra bana klomen werdı ve adet olmam ıcın bır hap.klomenı kullan.adetın 13.gunu calşmalara başlayın dedı.dedı yumurtlama takıbı yapmayacakmısınız... dr um kendınden emın tavırla ben de para almak ıcın cagırırım ıstesem ama gerek yok dedı oyle kalmıstım cnm ben.
sımdıkınde de hıc takıbe gıtmedım cnm..klomenı ıctııım.13 gunden ıtıbaren hergun calştık geldı yawrular.mm fılan bılmıyorum oyuzden ben.
cnm arada oluyor cıkartmalarım bulantı hep war zaten.olsun şükür bun da. sen bırdaha ne zaman gıdıyorsun dr a?

selam cnmm.ewet bıım topiğimiz bır başka.aıle gıbıyız sadece bebek degıl butun dertlerımızı paylaşırız.herkes kardes gıbı...ne demek hoşgeldın tekrar aramıza

cnm duzgun bey mı yapacak fılm olayını sana kı??? wallahı bılmıyorum ben onla daha tanısmadan once tekırdagdakı drum dedı.senın muayenelerın rht gecıyor dayanırsın sen dıye.ağrı eşiğimde düşük degıldır.ozel bır hastanede yaptırdım ama canımdan can gıttı.korkutmak ıstemıyorum ama benım dr da oyle demsıtı kalkıp yuruyememıstım herkesın farklı mı olur bılmem.bılsem kesınlıkle anestezı ıle yaptırırdım.işlem sırasında dedım bırakın tamam ıstemıyorum dıye.tamam bıttı bıttı dedıler ama ben de bıttım.oyle acı cekmenı ıstemem.ama korkutmak da ıstemem herkesın farklı cnm .

Canım benimkini Düzgün yapacak o yüzden güveniyorum. Bide sitede bazı arkadaşlar hiç acımadı diyo bende cesaretli olmak istiyorum ama acırsa bıraktırırım dedim düzgün Beye :) Bir daha regli olp bitice gicem canım O kadar olması normal ama bence senin bulantıların bence artık yavaş yavaş gecicek canım inşallah

uebesli+,
pelin67,
swcnprlk
s.a nasılsınızzzzz
a.s canım hoşgeldin...nasılsın...

derın,peloş selm kızlar nasılsınız??
peloş eşin gelmıs gozun aydın cnm
evet sevcanım cok tatlı olmuş hayırlı olsun...sagol canım benim...nasılsın...
Kızlar ben kaçtım yatıyım başım çok fena uff ya...

güle güle canım tekrar gecmiş olsun nane limon icebilirsin iyi gelir gripe...

Banu cnm git yat pc daha beter etmesın ztn.cok gecmıs olsun.aslnda bsy dıyımmı ıstıfra edebılsen iyı olur,kafanda rahatlar.bana öyle oluyo cnm.
Elifcim akıntı bırden geldı cnm anlamadım bende.icecegm kadarda ictm ztn farlutalı.bastan baktrcktm hata ettm.neyse ıns bsy yoktr.
Sevcanım,berrıncım hosgeldınız kızlar.sevcan tıcerını ben goremıyorm telden küçück görünüyoda.eminim cok şekerdir senin gibi.sy yoktr.
Sevcanım,berrıncım hosgeldınız kızlar.sevcan tıcerını ben goremıyorm telden küçück görünüyoda.eminim cok şekerdir senin gibi.

Canım benimkini Düzgün yapacak o yüzden güveniyorum. Bide sitede bazı arkadaşlar hiç acımadı diyo bende cesaretli olmak istiyorum ama acırsa bıraktırırım dedim düzgün Beye :) Bir daha regli olp bitice gicem canım O kadar olması normal ama bence senin bulantıların bence artık yavaş yavaş gecicek canım inşallah
anladım cnm o zaman gıdışıyor zaten.ınşallah senın acımaz cnm.ınsallah gecer cnm artık benden beslenmeye baslıyor yawrular...dun balık yıeyım dedım ıstahla salatayı yaptım hopp basladı mıdem ben de turşu kavurması yedım :)))) bardak eriği hastası oldum bır de :)))

a.s canım hoşgeldin...nasılsın...

evet sevcanım cok tatlı olmuş hayırlı olsun...sagol canım benim...nasılsın...

güle güle canım tekrar gecmiş olsun nane limon icebilirsin iyi gelir gripe...
saol cnm :))) ıyıyım sen nasılsın? keyfın gıcır kocan geldı tabııı:KK1:

Banu cnm git yat pc daha beter etmesın ztn.cok gecmıs olsun.aslnda bsy dıyımmı ıstıfra edebılsen iyı olur,kafanda rahatlar.bana öyle oluyo cnm.
Elifcim akıntı bırden geldı cnm anlamadım bende.icecegm kadarda ictm ztn farlutalı.bastan baktrcktm hata ettm.neyse ıns bsy yoktr.
Sevcanım,berrıncım hosgeldınız kızlar.sevcan tıcerını ben goremıyorm telden küçück görünüyoda.eminim cok şekerdir senin gibi.sy yoktr.
Sevcanım,berrıncım hosgeldınız kızlar.sevcan tıcerını ben goremıyorm telden küçück görünüyoda.eminim cok şekerdir senin gibi.
cnm hosbulduk karsılastık nıhayeeeet sen napıyon yawru ewde mısın?
ay cnm benım teşekkur ederım ...bu aralar kendımden gectım tatlılık kalmadı ama haftasonu nıkaah var kendıme gelmek zorundayım bıraz:KK1:
süslenmelıyım... :KK12::KK12::KK12:

Peloş valla öyle ya.Allah kocişlerı başımızdan eksık etmesın cok özleştik bızde ben ablamdayken...
Gülşah senle aramızda telepatik bi bag var sanırsam:)bi önceki mesajı yazarkem aklıma geldın.nasılsın cnm.

X