Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selamun aleyküm hanımlar nasılsınız??
ne güzel dua mı okuyorsunuz süper allah niyetlerinizi kabul etsin
a.s canım iyiyim sagol sen nasılsın...amin sevcanında dedigi gibi dua işiyle ebrar ilgileniyo istersen onla konuşabilirsin...
bende iyiyim canım...aynı dedigin gibi tatlım

amin derinim...valla özlüyo insan ya...anneme kalmaya gittigimde bile zor kalıyorum...

aynen öle nedense bakayım istiyorum sanırım bu senden kaynaklı..ii sen nasılsın yemek yapıyordm aklıma sen gelince topiğe uğradım açıktı zatende yazmadım bir yere

aynen öle nedense bakayım istiyorum sanırım bu senden kaynaklı..ii sen nasılsın yemek yapıyordm aklıma sen gelince topiğe uğradım açıktı zatende yazmadım bir yere

sagol gülşahcım.hergun ugra valla alıştırınca gözumuz arıyor canım.ya demın sana dua hakknda acıklama yaptm uzun bı sekılde ama telefonun azizlıgıne ugradım gelmedı yazdıgım.evet ayetelkürsüyü herhafta bırıne okuyoruz cnm .313 ü paylaştryo ebrarım veya kım kac dıyosa lıstesıne öyle yazıyor.bebek bekleme surelerıne göre en cok bekleynden baslayarak okuyoruz.hergun ugrarım,kac okuyacagımı sylerım okudugum zaman bildirirım aksatmadan dıyosan listeye katıl cnm.liste isi zor ztn ebuşum sagolsn bizler icin ugrasyor hep.bıde haber verılmedıgınde daha bır ugrasyor aksıyor. bekleynden baslayarak okuyoruz.hergun ugrarım,kac okuyacagımı sylerım okudugum zaman bildirirım aksatmadan dıyosan listeye katıl cnm.liste isi zor ztn ebuşum sagolsn bizler icin ugrasyor hep.bıde haber verılmedıgınde daha bır ugrasyor aksıyor.

Ya kızlar uzun yazınca en sonunu çift gönderıyo k.bkmayın.
Sevcanımmm avatara bak cnm benım ya.MAAŞALLAH kuşlara ya.uyy kafa kafaya bıde minikler.

dua için mesaj attım ebrar 53 e...inşallah bende katılıcam en azından dua edelim birbirimize..burdaki herkes istanbuldan mı acaba

selamun aleyküm hanımlar nasılsınız??
ne güzel dua mı okuyorsunuz süper allah niyetlerinizi kabul etsin

Ya kızlar uzun yazınca en sonunu çift gönderıyo k.bkmayın.
Sevcanımmm avatara bak cnm benım ya.MAAŞALLAH kuşlara ya.uyy kafa kafaya bıde minikler.
cnm bızımkıler degıl bunlar...oyle sanmadın degılk mı ?? netten buldum bu yawruları :)

İyi yapmışsın gulşah.dua okunanların çogu bir bir hamıle kaldı.bırkac ay ara vermıstk okumaya.en son ranamıza ve sevcanımıza okunmuş ben unutmstm kızlar deyınce hatırladım.onlarda bebıslerıyle şimdi cok şükür.ben istanbuldaym cnm.ebrar,banu,uebeslı,anatolia,cicili de ist.

Ay ne salagm yaaa:)sevcanım senin minişler daha foto çekilcek kadan olmadılar desene.bıan düsünemedım.bide bakıyorum,ay diyorum kücükler daha ama ne kadan bellı yüzleri hahaha.sazanım ben sazannn:)

Ay ne salagm yaaa:)sevcanım senin minişler daha foto çekilcek kadan olmadılar desene.bıan düsünemedım.bide bakıyorum,ay diyorum kücükler daha ama ne kadan bellı yüzleri hahaha.sazanım ben sazannn:)

canım tek sazan sen degilsin bende öyle düşünmüştüm :))

ewet cnm herkesten allah razı olsun.şükürler olsun en son bıze okundu arka arkaya hamıle kaldık :))))
ben de ist danım

canım tek sazan sen degilsin bende öyle düşünmüştüm :))

kızlar estagfurullah... ewet cnm daha mınıkler hem bu 3 boyutlu ultrason 6.ayında mı necekılıyor sDECE

ne güzel herkes aynı köylü..bende istanbulda sancaktepe tarafında oturuyorum yeni taşındım çok yanlızım burda ailem beykozda hergünde gidilmiyor bende kk ya dadandım yani sizde benm sırdaşım arkdaşlarımsınız..demek herkesesin bebeği oluyor yavaş yavaş benim adetim hala gelmedi dr aradım cumartesi en geç gel yanıma test yapalım tekrar dedi..inşallah boş değilimdir rabbim herkese versin bu adetin gelmeyişi beni çok umutlandırdı açıkçası yada stresten mi bilemiyorum bugün kendimi temizliğe vurdum aslında adetin gelmesini bekliyordum temizlik için ama dayanamadım o da gelmesin zaten:)

Ya yemek molası verdıgımı yazmıstm göndermemıs ya delı olcam.k.bkmayn kslar ya.
Sevcanım senı unutmşm kıs istanbullularn arasına yazmayı.bugun bı haller var bende:)
evet 3byutlu blyorm kardeşçiimden.senınkılerıde görcez kısmetse.

cnm ınsallah yawrun senledır ...mujdelı haberı werırsın bızlere...

hayırlısı olsun canım inş doktordan müjdeli haberle dönersin..

bende nereye kayboldu bu kıs diyorum..önemli degil canım...

Gülşah ay cumartesi srprız olurmuş bide.keşke ya.hadi hayırlısı.doktora gtmen ıyı olacak.kafan rahatlıcak.evde bekledıkce varmı yokmu insan sinir oluyor.
Peloşşş sesin cıkmıyo kuşum nerdesın.

cnm ne haller acep :)))))
ınsallah cnm sızınkılerı de gorecegız ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…