DEVRELERİ YANIKGİLLER

Var margammm ya malesef var, benimle yarışa girmiş bir eltim var, hatta hamile kaldığımı öğrenince asla ikinci çocuğu yapmam diyen o kadın ve adam çocuk yapmaya karar verdi, çok enteresan geldi bana. Ohooo daha neler neler af be ya bu konu açılınca acaip sinirleniyorum ben :)))
Neyin yarisina girmis kadin ya. Hayret ediyorum valla..
Yerinde olsam takmamaya calisirim. Cunku senin canini sikman gerekecek bir konu yok. Tamamiyle seni cekemediginden oturu kendini yaris halinde oldugunu daha dogrusu tek tarafla seninle yaristigini ortaya koyan davranislarda bulunmus akli sira..

Dogururse dogursun aman...

Haha ay onları bende okuyorum, ağzım açık kalıyor bazen :KK70: ama gerçekse onlar çok kötü, bazen okuyunca binlerce kez şükürler olsun diyorum :) ama benim de sıkıntılarım oldu eşimden yana değil ama oldu yani, illa ki bir manyak oluyor yakınında evlenince :KK70:
Kaynanaaa kaynanaaa kara suratlı kaynanaaa :KK70:

Neyin yarisina girmis kadin ya. Hayret ediyorum valla..
Yerinde olsam takmamaya calisirim. Cunku senin canini sikman gerekecek bir konu yok. Tamamiyle seni cekemediginden oturu kendini yaris halinde oldugunu daha dogrusu tek tarafla seninle yaristigini ortaya koyan davranislarda bulunmus akli sira..

Dogururse dogursun aman...
Kız doğursun bişey demiyorum ama benimle yarışa girdiği konuya bakar mısın sinir oluyorum. Ya bu insan nişanlıyken bile bana az yapmadı, evlendim kocamla olan muhabbetimi kıskandı, 1 haftalık gelindim iftira attı. Yine eşimin hatırı dedim geçtiğimiz ramazanda yemeğe davet etti gittik, selam verdim almadı, hoş geldin demedi, bizimle sofraya oturmadı, çıkarken yine aynı köpek ya, hatırladıkça çok sinir oluyorum ya çok

Kız doğursun bişey demiyorum ama benimle yarışa girdiği konuya bakar mısın sinir oluyorum. Ya bu insan nişanlıyken bile bana az yapmadı, evlendim kocamla olan muhabbetimi kıskandı, 1 haftalık gelindim iftira attı. Yine eşimin hatırı dedim geçtiğimiz ramazanda yemeğe davet etti gittik, selam verdim almadı, hoş geldin demedi, bizimle sofraya oturmadı, çıkarken yine aynı köpek ya, hatırladıkça çok sinir oluyorum ya çok
Bence eslerin bu tarz konularda gorus gorus diye baski yapmamalari gerekiyor..

Yani sen eltinle anlasamiyorsan ve bundan sebep evin icinde huzurun kaciyorsa bu kisiyle arana mesafe koyabilirsin..
Ve esin , kardesi ile gorusuyorsa gorussun.
Ama huzurunuzdan onemli degil.

Bak birde karsinda ki insan senin sinir oldugunu bildigi konular uzerinde daha cok dururm buda oyle biri herhalde..

Hic canini sikmaaaa

Coslat gitsin ravzam..

Bence eslerin bu tarz konularda gorus gorus diye baski yapmamalari gerekiyor..

Yani sen eltinle anlasamiyorsan ve bundan sebep evin icinde huzurun kaciyorsa bu kisiyle arana mesafe koyabilirsin..
Ve esin , kardesi ile gorusuyorsa gorussun.
Ama huzurunuzdan onemli degil.

Bak birde karsinda ki insan senin sinir oldugunu bildigi konular uzerinde daha cok dururm buda oyle biri herhalde..

Hic canini sikmaaaa

Coslat gitsin ravzam..

Abisi de aynı ki ama o konuda pek sözüm geçmez benim. Sene de bir kere diyor. Tamam sene de bir kere ama ben oraya gidince mahvolup geri dönüyorum.

Aynen margammm öyle biri, her türlü pisliği yapar kıskançlık hat safhada, yani elinden gelse öldürür beni.

X