DEVRELERİ YANIKGİLLER

Kiskanc ki ne kiskanclar ben ilk tanidigimda anlamistim ne olduklarini..

Demistim o zamanlar zaman gelcek goreceksiniz gervek yuzlerini demistim..

Dedigim cikti.
Simdi ailecek konusmuyorlar..
Aman bırak ya konuşmasınlar uzak olsunlar. Kıskanınca ne oluyor ben hiç anlamıyorum ya zaten kıskanmazsan Rabbim her istediğini veriyor ki ama böyle fesatlık kıskançlık yaparlarsa biraz zor mutlu olurlar ıyyy ya ben çok gıcık oluyorum böyle şeylere ya

Aman bırak ya konuşmasınlar uzak olsunlar. Kıskanınca ne oluyor ben hiç anlamıyorum ya zaten kıskanmazsan Rabbim her istediğini veriyor ki ama böyle fesatlık kıskançlık yaparlarsa biraz zor mutlu olurlar ıyyy ya ben çok gıcık oluyorum böyle şeylere ya
Ayni kafadayiz bende bu tarz seyleri duyunca gicik oluyor..
Bazi kisilere bu kiskanclik gibi geliyor ama degil iste..
Normal degil yaptiklari sey.
Sart kosuyorlar resmen.

Hiii maşallah Rabbim ahirette de dünyada da yüzünü güldürecek hayırlı bi evlat nasip etsin :KK49: evlilik güzel mi nasıl bi şey :KK48:
Amin canım benim amin çok sağol :) evlendiğin kişiye bağlı kuzum ya ben evli olduğum için çok mutluyum, eşim sağolsun Rabbim ondan her zaman razı olsun bana pişmanlık yaşanmadı, tabi zor yanları da var ama çok güzel bir şey evlilik :))

Ayni kafadayiz bende bu tarz seyleri duyunca gicik oluyor..
Bazi kisilere bu kiskanclik gibi geliyor ama degil iste..
Normal degil yaptiklari sey.
Sart kosuyorlar resmen.
Etrafımda o kadar çok insan var ki böyle bıktım bıktım bunlardan. Normal değil tabi ya normal insan kısakanmaz, nazar etmez, fesatlık yapmaz.
Normal insan oturur istediği şey için dua eder.

X