DEVRELERİ YANIKGİLLER

imam böyle yaparsa cemaat naparrr aaa+

tuğba senle tanışmıyoruz ama adını çok görüyorum tanıyo gibi oldum artık
Hadi o zaman hemen tanışalım kız :) benim adım tuğba, 26 yaşındayım. 4,5 aylık hamileyim :) devrelerim yandı hata tutuşmaya doğru gidiyor burada sizlerle olmaktan çok mutluyum :)

Hadi o zaman hemen tanışalım kız :) benim adım tuğba, 26 yaşındayım. 4,5 aylık hamileyim :) devrelerim yandı hata tutuşmaya doğru gidiyor burada sizlerle olmaktan çok mutluyum :)

tanışalım :) bende 30 a giriyorum haftaya bebiş istiyorummm nasipse artık... devrelerın yanması iiidir öbür türlü çekılmez hayat

tanışalım :) bende 30 a giriyorum haftaya bebiş istiyorummm nasipse artık... devrelerın yanması iiidir öbür türlü çekılmez hayat
Oy Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla sanada nasip etsin canım ya, hakkını helal et üzmek istemezdim seni.
Haklısın ama keşke normal hayatta da böyle devrelerim yanmış olsaydı, ama tam tersi herşeyi kafaya takarım

Parti hazırlığı tam gaz devam ediyor
Kizin doğum günü böldü ?
Cumartesi saat 1 DE. Yemekler hazırlanıyor pasta yapılıyor,organizasyon süsleyecek bende misafir gibi gitçem
Ne beleşçi insanım yarabbim boş mezar bulsam yatcem
Geliyün müü

Gelmem sanirim ya
Ne giyiceksin atsana :d

[QUOTE="CatlakB, post: 43164447, member: 50023

Heeyyyy ahaliiii benim içim sıkılıyooorrrr [/QUOTE]
Hayirdir neden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…