DEVRELERİ YANIKGİLLER

[QUOTE ="CatlakB, post: 43161550, member: 500237"]Vovvv
Bursayı bilin mii ?[/QUOTE]

Ben biliyo m gittim de dayimlar orda hele hele o şeftalisi bursanın çok güzel yaaaaa

Ben biliyo m gittim de dayimlar orda hele hele o şeftalisi bursanın çok güzel yaaaaa

Neresindeler [/QUOTE]

Valla canım semtini bilmiyorum.. Çünkü 14 yasindaiken gitmiştim baya bi zaman geçti.. hani şelale de vardı onu hatırlıyorum Ayy bursa çok güzel ya semptini öğrendiğim zaman yazarim

Benim babam da sevmiyor onun için kedicigim bir kizkardesim var
onun haricinde küçük görümcemin izmirde baya bir kedisi var fotoğraf ini çekip çekip bana yolluyor
kız o kız kardeşin kediden daha muhteşem o ne tatlılık ya Allah nazardan saklasın bayıldım ben ona benim annem istemiyor korkuyor tırmalar diye birazda bakımı ürkütüyor :/

kız o kız kardeşin kediden daha muhteşem o ne tatlılık ya Allah nazardan saklasın bayıldım ben ona benim annem istemiyor korkuyor tırmalar diye birazda bakımı ürkütüyor :/

Aynen kediler gibi miyavliyo bide o küçük süslü köpişler olur ya onun taklidini yapio yiyesim gelio :) ama bütün kediler aynı değil ki tirmalayacagini sanmam

Aynen kediler gibi miyavliyo bide o küçük süslü köpişler olur ya onun taklidini yapio yiyesim gelio :) ama bütün kediler aynı değil ki tirmalayacagini sanmam
benimde yiyesim geldi kaç yaşında o şeker kız tırmalasa birşey olmazki aşı olduktan sonra ama gelde anneme anlat bunu anlamıyor ki

Ben çıkış yapıyorum canım birsürü isim var daha çamaşırları ascm size iyi sohbetler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…